Strona 74 z 74 PierwszyPierwszy ... 24647071727374
Pokaż wyniki od 2,191 do 2,218 z 2218

Wątek: Tatą być

Legionista
    Pieluchy z Lidla - dobra jakość, przyzwoita cena i częste promocje. Jeżeli pampersy to na częstych promocjach w Tesco. U nas Dady się nie sprawdziły - często przepuszczały co nie trzeba.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    U nas Dady sprawdziły się elegancko. Nigdy nie mieliśmy z nimi problemów. Fajna cena i często gęsto fajne promocje można dorwać na nie
    (L)

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
    U nas Dady sprawdziły się elegancko. Nigdy nie mieliśmy z nimi problemów. Fajna cena i często gęsto fajne promocje można dorwać na nie
    Podpisuje się, po weryfikacji różnych pieluch, te Dady ze względu na jakość i cenę sprawdzają się najlepiej.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Sosen
    Testowane Dady, Happy i Pampersy. Dady i happy uczulały. Nawet chusteczki nawilżone z biedry (a jest ich ze 3-4 rodzaje) uczulały. Pampersy u Nas niezawodne. Do tego chusteczku nawilżone (takie hmm różowe opakowanie) można kupić 4 opakowania w cenie 20 zł w Rossmanie. A idzie tego towaru troche do wycierania 4 liter.
    Tu w Piasecznie jest kultura,
    Cała Polska o tym wie,
    Że polonia stara kvrva,
    Tutaj Legię Kocha się !!

Legionista Awatar rey
    Tylko metoda prób i obserwacji. U mnie np. starsza miała uczulenie na pampersy, a młodsza nie. Z tego co pamiętam, to Dady były ok, ale zdarzało się, że puszczały po bokach i przesiąkały. Ale może od tego czasu (ostatnie odpieluchowanie 2,5 roku temu się odbyło) coś sie zmieniło?
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar jasna długa prosta
    Daddy się sprawdziły, miękkie jak Pampersy, a tańsze, u nas nie przepuszczały. A chusteczki nawilżane Tami. Do kupienia w Rossmannie, ale robione w Nowym Dworze Maz., stosunkowo mało chemii mają, o ile mają.

cześć, czy ktoś z Was używał jakiegoś wózka "rok po roku"? będę wdzięczny za info jeśli ktoś coś poleca lub odradza

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jasna długa prosta Zobacz posta
    Daddy się sprawdziły, miękkie jak Pampersy, a tańsze, u nas nie przepuszczały. A chusteczki nawilżane Tami. Do kupienia w Rossmannie, ale robione w Nowym Dworze Maz., stosunkowo mało chemii mają, o ile mają.
    Aqua, Calendula Officinalis Flower Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetatic Acid, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol.

No niezły ten skład
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Panowie,

Polecicie jakiś sklep stacjonarny lub on-line w którym można kupić łóżeczko + dodatki?
    Temat mnie na razie lekko przeraża, dlatego wszelkie rekomendacje mile widziane

Pozdrawiam

Legionista Awatar rey
    Kiedyś ogarnąłem większość w tym miejscu:

https://www.tomi.pl/

Wtedy jeszcze byli w innej lokalizacji, ale było w zasadzie wszystko, od mebli, przewijaków, wózków czy fotelików po smoczki, pieluchy tetrowe czy śpiochy.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Kiedyś ogarnąłem większość w tym miejscu:

https://www.tomi.pl/

Wtedy jeszcze byli w innej lokalizacji, ale było w zasadzie wszystko, od mebli, przewijaków, wózków czy fotelików po smoczki, pieluchy tetrowe czy śpiochy.
    dzięki mordeczko, o coś takiego mi własnie chodziło

Legionista Awatar Stout
    Bobicz sie nie przerażaj.
    Po 9 miesiącach jest z górki.
    )
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar melee89
    Ja też niedawno się dowiedziałem i nie mam pojęcia od czego zacząć. Na razie to zajmuję się uspokajaniem mojej, a sam się ogarnąć nie mogę. Konkretne rady mile widziane :/

Cytat Zamieszczone przez melee89 Zobacz posta
    Ja też niedawno się dowiedziałem i nie mam pojęcia od czego zacząć. Na razie to zajmuję się uspokajaniem mojej, a sam się ogarnąć nie mogę. Konkretne rady mile widziane :/
    To co ja Ci moge doradzić bo u mnie chyba nieco bliżej "godziny 0" to dbaj o swoją kobietę. Ona jest teraz najważniejsza.
    Nie pozwól jej zbyt długo pracować, powinna odpocząć i się nie stresować

Mi z kolei pomaga szkoła rodzenia, na którą razem chodzimy. Wszystko jest tam dla mnie nowe!
    Ja musiałem tez nieco zmienić priorytety w życiu. Dochodzą nowe, ważniejsze obowiązki.
    Póki co cierpi na tym tylko moja ambicja, ale mam nadzieję że w czerwcu Bóg mi to wynagrodzi

Powodzenia stary.

Początki są momentami ciężkie, nie ma czasami czasu żeby swoje sprawy ogarnąć, ale jeden uśmiech wynagradza wszystko u mnie niby niedawno przyszła na świat, a już w Wielkanoc chrzciny

Panowie, moje doświadczenie jest takie , że chyba na to co będzie nie da się przyszykować, bo po prostu nikt do końca nie wie na co ma się nastawiać Każde dziecko jest inne i każdy ma inne realia. Jedno jest pewne- WSZYSTKO będzie inaczej. Ale to tak jak napisał PogonFF jeden uśmiech i przytulenie takiego małego Szkraba zmienia nastawienie

Początek jest mega trudny, ale do wszystkiego organizm się przyzwyczai. Za to po roku już wszystko zaczyna się normować. A później to już tylko lepiej. U mnie już teraz wracam z pracy a na klatce schodowej słyszę jak synek(19 miesięcy) stoi w drzwiach i na cały głos woła: TAAAAATAAAAA!!!! Oglądam mecz w tv Lechia-Legia 1-3, a Mały wstaję na łóżko i krzyczy: ,, Goooollll". Jest dla kogo żyć, i super rekompensata za 8 miesięczne wstawanie w nocy.
    Powodzenia!!!!

Martino to i tak krótko, 8 miesięcy u mnie Synuś skończył już rok i co noc pobudka na szamę tak około 2-3

[QUOTE=piotrek_easy;1580547]Martino to i tak krótko, 8 miesięcy u mnie Synuś skończył już rok i co noc pobudka na szamę tak około 2-3 [/QU

To podziwiam, akurat wstawanie w nocy to czynność do której najtrudniej było się przyzwyczaić. U mnie przesypia całe noce od dnia kiedy przenieśliśmy go do swojego pokoju(8 miesięcy).

[QUOTE=Martino1989;1580549]
    Cytat Zamieszczone przez piotrek_easy Zobacz posta
    Martino to i tak krótko, 8 miesięcy u mnie Synuś skończył już rok i co noc pobudka na szamę tak około 2-3 [/QU

To podziwiam, akurat wstawanie w nocy to czynność do której najtrudniej było się przyzwyczaić. U mnie przesypia całe noce od dnia kiedy przenieśliśmy go do swojego pokoju(8 miesięcy).
    Co Ty u nas od 2 miesiąca na swoich śmieciach , ale to niewiele zmienia , a nie przepraszam teraz w nocy wstaje w łóżku i wali ręką w kant łóżka, a no i oczywiście to swietna zabawa wiec wita mnie promienny uśmiech z 6 zębami

Legionista Awatar Edi
    Mój 6 miesięczny syn je co noc, dwa razy mleko to norma. Z początku ciężko się przyzwyczaić do wstawania, aczkolwiek z czasem człowiek łatwo przywyka. W sumie jak pomyślę że 3-4 MSC temu wcale nie chciał spać w nocy to karmienie go tylko jest jak nagroda 😁

Cytat Zamieszczone przez Edi Zobacz posta
    Mój 6 miesięczny syn je co noc, dwa razy mleko to norma. Z początku ciężko się przyzwyczaić do wstawania, aczkolwiek z czasem człowiek łatwo przywyka. W sumie jak pomyślę że 3-4 MSC temu wcale nie chciał spać w nocy to karmienie go tylko jest jak nagroda 😁
    U mnie było tak że jak miał 2-3 miesiące to w dzień spał łącznie na 3 drzemkach 1.5 godziny, gdzie normalnie powinien spać prawie cały dzień. Ale od samego początku w nocy budził się co 3 godziny, po 6 miesiącu już były dwie pobudki, a od 8 miesiące już całe noce przesypiał.

Cytat Zamieszczone przez Edi Zobacz posta
    no to też ładnie, a nawiązując do wątku poniżej, jak widać , nie da się do tego przygotować ale dobrze mówisz, łatwo można się przyzwyczaić i człowiek później docenia jak coś tylko zmieni się na lepsze...
    To co się stanie po porodzie jest nie do przewidzenia

Legionista Awatar Sosen
    Ja mam tego farta, że w nocy nie wstaje. Mała jest na cycku więc mam luz.
    Ja łóżeczku z kolderkami, materacem i innymi rzeczami kupiłem na alegro. Około 400 zł marki Bocian. Chyba ostatnio bardzo popularne bo co jakiś czas na zdjęciach znajomych widzę.
    To co się stanie po porodzie jest nie do opisania.
    @piotrek
    W niedziele byłem z córką jak się widzieliśmy a kolejka mi w Azaliszu uciekała
    Tu w Piasecznie jest kultura,
    Cała Polska o tym wie,
    Że polonia stara kvrva,
    Tutaj Legię Kocha się !!

Legionista
    u nas już w 3 miesiącu syn całe noce zaczyna przesypiać. Jeszcze nie jest to reguła ale zdarza się coraz częściej. Może dlatego, że przez pewien czas z konieczności spał ze mną, a do mamy szedł się tylko karmić. A ja twardo śpię więc może stwierdził, że lepiej spać skoro i tak nie ma szans mnie dobudzić a wagowo przybiera dobrze

Cytat Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
    Ja mam tego farta, że w nocy nie wstaje. Mała jest na cycku więc mam luz.
    Ja łóżeczku z kolderkami, materacem i innymi rzeczami kupiłem na alegro. Około 400 zł marki Bocian. Chyba ostatnio bardzo popularne bo co jakiś czas na zdjęciach znajomych widzę.
    To co się stanie po porodzie jest nie do opisania.
    @piotrek
    W niedziele byłem z córką jak się widzieliśmy a kolejka mi w Azaliszu uciekała
    Sosen , to była kolejeczka ja byłem później na drugim spacerze i po południu to był Sajgon na godzinę w słoncu żeby się dopchać

Legionista Awatar berserk
    W dniu dzisiejszym o godzinie 18:31 przyszedł na świat Olafserdecznie wszystkich pozdrawia i już czeka na poznanie wszystkich legijnych wujków!
    NIENAWIDZĘ WSZYSTKICH

Legionista Awatar Stout
    Gratulacje.

No i tradycyjnie:śpij szybko.
    )
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Uprawnienia umieszczania postów