Strona 1 z 14 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 5318

Wątek: Idzie wojna...

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Legionista Awatar Foxx
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Czerwona kartka
    od zawsze było wiadomo że pismaki to ...
    ale oni ostatnio na prawdęprzeginają pałę ostro ;/

Morterator Awatar mort
    Leniarski, Stec i reszta...

nam to robicie? nam?

wciągacie dzieci w swoje chore wojenki?

mam nadzieje, że Bóg Wam kiedyś odpłaci - tak mocno,że będziecie przez wieki żałować każdego ze swoich wariackich pomysłów.

Proszę bardzo, my jesteśmy - walcie w nas. To wasza wojna z Nami, nie wciągajcie w to innych niszcząc przy okazji to z czego mają Ci inni chwile szczęscia i radości.

Ktoś kto w imie swojej chorej krucjaty niszczy radość i usmiech na twarzy dziecka nie jest już dla mnie człowiekiem a zwykłym zwierzęciem. Wy sami sprowadziliście się do tego poziomu.

Gdybyscie choć proponowali coś w zamian....ale nie - zniszczyc i odejść, nowa filozofia inżynierów społecznych z Czerskiej.

W jednym się pomyliliście - tu jest Polska!!! Nie przejdziecie homo-lewacko-ateistyczna bando!
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

karakan
    Guest
    Sowieckie metody!

Może czas na podobną akcję jak w Poznaniu?
    Trzeba szkalować tą szmatę na każdym murze w mieście!

Czerwona kartka
    Chcecie pismaki wojny to będziecie ją mieli, wstyd mieszać do tego dzieciaki, które los z rożnych powodów i tak skrzywdził. Te uśmiechy są nasza inicjatywą i tego nie zniszczycie.

osobiście mam nadzieję, ze ten tytuł (idzie wojna) wejdzie w życie..
    Wybiórcza od "iks czasu" jedzie z kibicami/kibolami w większosści przypadków łgając, manipulując, stosując zabiegi, które na pewno nie wchodzą w zakres "obiektywnego i rzetelnego dziennikarstwa"...I co gorsze nie spotykało sie to z żadną reakcją środowiska kibicowskiego (wyjatkiem jest Wiara Lecha), co tylko skłaniało dziennikarzoli wybiórczej do dalszych działan i poczucia, że dobrze czynią, jesli nie ma żadnej reakcji, głosu sprzeciwu (procz pisania na forach)//
    Co innego walka z chuligaństwem, co innego z środowiskiem kibolskim - jako takim...
    Ja uwazam, że jeśli tydzień temu kropla nie przelała czary goryczy, to teraz na pewno i to nie kropla a cała beczka"..
    Mam nadzieję, że przyłbice zostana podniesione, że dołaczy sie do tego KP, inne kluby
    Poza tym widzę, że ta czala goryczy przelała się już nawet u pikników i tych osób, które raczej nie stawały w obronie atakowanej przez GW grupie kibicowskiej.
    Wybiórcza ukazuje kiboli jako zorganizowaną, silna nadal (mimo wszystkich "krucjat ) ) grupę. No to warto pokazać jak silna to grupa, silniejsza niż sobie wyobrażali..

Cytat Zamieszczone przez mort Zobacz posta

(....) Ktoś kto w imie swojej chorej krucjaty niszczy radość i usmiech na twarzy dziecka nie jest już dla mnie człowiekiem a zwykłym zwierzęciem.

akurat ja od dłuższego czasu uważam, że to raczej ludzie są "zwierzętami" i mają bardziej dzikie zachowania.. a zwierzęta bywają bardziej ludzkie...
    Ostatnio edytowane przez (L)egiaMaster1916 ; 09-04-2011 o 10:29
    [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/195/1376e2acbd0061fb.jpg[/IMG][/URL]

Legionista Awatar Jerzman
    Wystarczy obejrzeć Fakty i popatrzeć na minę red. Pochenke, by zobaczyć jaka to brudna gra z ich strony i o co się toczy. A My(jeśli mogę tak napisać) dostosowujemy się do reguł narzuconych nam przez wroga, zamiast walczyć swoją taktyką, która do tej pory dawała dobre rezultaty. Gruby błąd. Panowie delegaci włóżcie krawaty, abyście dobrze wypadli w telewizji.
    Bóg z Nami, choj z Nimi.
    Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Legionista Awatar detoxizer
    Powiem tak, przekroczyliście po raz kolejny pewien poziom zezwierzęcenia. Jesteście podłymi, małymi ludźmi bez jakichkolwiek zasad moralnych. Jesteście ostatnimi, którzy mogą kogoś pouczać.

karakan
    Guest
    Nie piszcie o zezwierzęceniu.Nie obrażajcie zwierząt.

Wyborcza to sowiecka banda wyznania handlowego.
    Ostatnio edytowane przez karakan ; 09-04-2011 o 11:09

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
    Jesteście podłymi, małymi ludźmi bez jakichkolwiek zasad moralnych.
    a mały człowiek jak wiadomo ma głowę za blisko dupy

pierdolcy zasrani

mam pytanie bo zagubiłem sie troche w akcji i nie kupiłem wczoraj GP a chciałbym obejrzec film "kibol",znajde go gdzies w necie?

Musiałbym zacząć czytac wyborcżą - błe...

Media niszowe, które czytają osoby (już przekonane) nie przekonaja nikogo nowego.

Podpisuję się obiema ręakmi pod cytowanym tu wczoraj art.
    Polska na wiadomości jak to kibicie pokazali rzadowi kto jest mocniejszy - milcząc. NIE CZEKA.

Temat ginie. Poza mediami niszowymi. Nakład Gazety Polskiej to trochę mało , żeby zmienić mocno świat.

Administrator Awatar arczi
    Cytat Zamieszczone przez vitreja Zobacz posta
    Polska na wiadomości jak to kibicie pokazali rzadowi kto jest mocniejszy - milcząc. NIE CZEKA.
    Ale przecież my wcale nie milczymy. Fakt, że nie prowadzimy na większości stadionów dopingu nie jest przecież równoznaczne z ciszą. Odbyły się już happeningi, szydera wokalna i wizualna, pikiety, ubieranie na czarno, liczne akcje transparentowe, czy ostatnio trąbki. A to przecież dopiero początek. Śmiem twierdzić, że wcale o nas tak cicho nie jest w tych mediach jak raczysz zauważać.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Smile Protest

Jestem tu nowy, chodz przeczytalem sobie z grubsza caly watek. Powiedzcie mi chlopaki szczerze, naprawde bez zadnej napinki, bo czesciowo zgadzam sie z protestem, tylko nie trafia do mnie jego forma: co ona ma na celu? mnie nigdy iti sie niepodobalo ani czesc ich dzialan wymierzone w zagorzalych kibicow ktorzy m.in zbieraja kase na szczytne cele, wspieraja klub na wyjazdach i robia atmosferke na Legii dla ktorej zawsze zawsze fajnie sie przychodzilo. Ale powiem szczerze ze jak przypomne sobie stara zylete, to tam przca tez wchodzilo sie wieki na stadion, ludzie przez ploty skakali i sie taranowali, dookola staly 4 metrowe ploty a jupitery naszpikowane byly kamerami, chyba jako 1 w polsce na L3 byl monitoring/identyfikatory itd i nikt wtedy nie robil takich protestow. Pozatym po arsenalu dostalismy co cchemy, bylo odwolanie zakazow, staruch, ok regulamin itd, tylko potem uwzial sie wojewoda bo piro co mecz lecialo. Nie dociera do mnie argument ze kolo raz psiknal gazem i to cala prowokacja, bo reakcja czesci chlopakow z zylety tez byla nieadekwatna. Zgadzam sie ze reakcja ochrony byla bezsensowna, i za to nalezaloby tych typo wymienic ale jednak.. nic nie jest czarne albo biale, czasem jest szare, i jak dla mnie to jak zwykle prawda lezy po srodku.

Czyli nie przeczytales tego watku. A po drugie,prawda nie lezy zawsze po srodku. Prawda lezy tam gdzie jest prawda.

PS: http://legionisci.com/news/50593_Pos...sza_Legia.html

Legionista
    Marek, my naprawdę nie przyjdziemy.

Legionista Awatar Yanks
    Cytat Zamieszczone przez PeCe Zobacz posta
    Brakuje mi dalej jakichś ogólnopolskich działań.
    Prawda.

Cytat Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    wciągacie dzieci w swoje chore wojenki?
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Legionista
    DZISIAJ 78 URODZINY KOZIOŁKA MATOŁKA!!!
    Donaldzie, niczego dobrego ci nie życzę, złego dzisiaj też nie

Legionista Awatar syrokomla
    policja informuje:
    Zakazy stadionowe na 2 lata, grzywny 2000 złotych i prace publiczne. To wyroki, które usłyszeli kibice zatrzymani podczas meczu żużlowego za picie alkoholu na stadionie. Jeszcze wczoraj policjanci doprowadzili ich do sądu, który wymierzył karę w trybie przyspieszonym.
    Wczoraj (30.05) sześciu mężczyzn, którzy zostali zatrzymani podczas zawodów sportowych stanęło przed sądem. Do incydentu doszło wczoraj podczas meczu żużlowego pomiędzy Polonią Bydgoszcz a Lechmą Poznań. W trakcie spotkania na obiekcie przy ulicy Sportowej w Bydgoszczy pracownicy ochrony zatrzymali mężczyzn, którzy spożywali piwo. Czterech bydgoszczan oraz dwóch mieszkańców powiatu tucholskiego trafiło do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze komisariatu na bydgoskim Śródmieściu przedstawili zatrzymanym zarzuty posiadania napojów alkoholowych podczas imprezy masowej. Jeszcze wczoraj (30.05) sąd wymierzył kary w trybie przyspieszonym.
    Dwaj mieszkańcy powiatu tucholskiego otrzymali zakaz stadionowy na mecze obu drużyn na 2 lata oraz 20 godzin robót publicznych. Natomiast bydgoszczanie nie wejdą na sportowe imprezy masowe przez 2 lata oraz będą musieli zapłacić grzywnę w wysokości 2000 złotych.
    Ja pierdole, dobrze, że czapy nie dostali. Druga Korea Północna

Inna sprawa, że na żużel to bym nie poszedł, nawet jakby mi 2000 mieli zapłacić
    Ostatnio edytowane przez syrokomla ; 31-05-2011 o 12:33
    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Legionista
    Oczom własnym nie wierzę patrząc na to, co się dzieje.

Legionista Awatar kaLasz
    Czekam, aż się posypią zakazy stadionowe na 5 lat, 42451345 milionów grzywny i 4215 godzin prac społecznych za śmiecenie słonecznikiem na stadionach w hanysowie...

Legionista Awatar hmB.
    O GóWnianych działaniach nie będę pisał. Zrobiliście to już wcześniej a i nie mam zamiaru się wkurwiać jeszcze bardziej.

Jeśli chodzi o tekst na Żylecie.info to moim zdaniem jest naprawdę bardzo dobry. Krótko i na temat. Kulturalnie ale twardo i celnie.

Co do tego co pisze Karakan, to od razu mówię, że jestem w tym!
    "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Legionista Awatar Magik2501
    Wiosna idzie, mrozy ustąpiły, można zacząć działać także na mieście!
    Na pewno każdy tutaj miał jakieś złamanie (lub ma kogoś z rodziny, kto miał) i posiada zdjęcie RTG, które jest mu już całkowicie niepotrzebne. Ale nic straconego - może się jeszcze przydać!

Otóż jak ktoś chce zrobić COŚ, a nie za bardzo wie jak może ugryźć w czerwone dupsko Gazetę Zaborczą to proponuję coś, co sam robię:
    http://niepoprawni.pl/files/images/GpW_0.gif
    Edytujemy na A4, drukujemy i przenosimy na RTG (każdy wie chyba o co chodzi).
    Takie szablony wyglądają dużo estetyczniej niż zwykłe, koślawe tagi na murach.
    “lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, w której świat faktów nie ma najmniejszego znaczenia” - G. Orwell

Legionista Awatar Traper
    Jak ktoś nie ma folii to może to zrobić na troszkę grubszym kartonie i też jest całkiem ładnie

Legionista Awatar PeCe
    To bardzo dobry pomysł A jeśli będzie w wielu miejscach miasta to zaboli

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Legionista Awatar KBK
    Naprawdę trzeba być niezłą kurwą żeby torpedować pomoc dla domów dziecka.

Powinny to opisać większe media typu RP,URz, GP czy wPolityce, żeby wiedza o metodach stosowanych przez gejów z Czerskiej dotarła do ludzi z poza środowiska kibicowskiego.

karakan
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Kill, baby kill! Zobacz posta
    Naprawdę trzeba być niezłą kurwą żeby torpedować pomoc dla domów dziecka.

Powinny to opisać większe media typu RP,URz, GP czy wPolityce, żeby wiedza o metodach stosowanych przez gejów z Czerskiej dotarła do ludzi z poza środowiska kibicowskiego.
    Czuje w kościach ,że tak się stanie za pomocą paru forumowiczów.

Zagłębiak
    Cytat Zamieszczone przez Magik2501 Zobacz posta
    Wiosna idzie, mrozy ustąpiły, można zacząć działać także na mieście!
    Na pewno każdy tutaj miał jakieś złamanie (lub ma kogoś z rodziny, kto miał) i posiada zdjęcie RTG, które jest mu już całkowicie niepotrzebne. Ale nic straconego - może się jeszcze przydać!

Otóż jak ktoś chce zrobić COŚ, a nie za bardzo wie jak może ugryźć w czerwone dupsko Gazetę Zaborczą to proponuję coś, co sam robię:
    http://niepoprawni.pl/files/images/GpW_0.gif
    Edytujemy na A4, drukujemy i przenosimy na RTG (każdy wie chyba o co chodzi).
    Takie szablony wyglądają dużo estetyczniej niż zwykłe, koślawe tagi na murach.
    Hehe bardzo fajny pomysł. , u mnie już od kilku dni trwa ofensywa wlepkowa z takim motywem.
    Jakby ktoś chciał również porozklejać słuszną wersję ich logo niech wali na PW
    Ojebać im siedzibę;]
    Ultras Zagłębie&UZaLeżnieni
    --------------------------------------------
    http://www.wlepki.com
    Druk wlepek, naklejek,kalendarzy itp
    Zapraszam na PW gg:7033674

Legionista Awatar Furiat
    wspomniany szablon, tylko wyciąć

Legionista Awatar Hjubi
    To może jeszcze jakaś reedycja vlepek z wiadomym przekazem? Nowe wzory?
    ...

Uprawnienia umieszczania postów