Strona 179 z 179 PierwszyPierwszy ... 79129169175176177178179
Pokaż wyniki od 5,341 do 5,358 z 5358

Wątek: Idzie wojna...

Legionista Awatar Marcino
    Wiecie może ilu karnetowiczów jest na Żylecie ?
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Wiecie może ilu karnetowiczów jest na Żylecie ?
    Dwa tysiące z małym kawałkiem.

Administrator Awatar mOFMC
    Marzy mi się pozew zbiorowy przeciwko tym dziadom. Nastepnym razem się rudy 3 razy zastanowi zanim posłucha kolegów z weszło.
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Cytat Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Marzy mi się pozew zbiorowy przeciwko tym dziadom. Nastepnym razem się rudy 3 razy zastanowi zanim posłucha kolegów z weszło.
    Komisja ligi nie jest podległa PZPNowi tylko ekstraklasie. Więc to debile zarządzający klubami zrobili sobie organ, który ich karze w tak kretyński sposób.

Najlepsze jest to:
    Kacper, lat 5 - ukarany zakazem stadionowym przez Komisję Ligi po obejrzeniu pierwszego w życiu meczu Legii na Żylecie za transparenty, których nie umiałby nawet przeczytać.
    #WykluczenizPKOekstraklasy

Głupki z komisji, poczytajcie sobie. Dno!!

Legionista
    Pomysł już lata od wczoraj:

https://twitter.com/mogiel90/status/1227638596745793536

W przeciwnym razie mam nadzieję, że kibice Legii z Żylety złożą pozew zbiorowy przeciwko ESA o zadośćuczynienie. Niech to nawet będzie 50 złotych zadośćuczynienia od łebka. Przy 7 tysiącach kibiców Ekstraklasa wykaszle łącznie 350 tysięcy złotych.
    Ja nie jestem prawnikiem, ale jeśli istniała by taka możliwość to trzeba działać.
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Komisja ligi nie jest podległa PZPNowi tylko ekstraklasie. Więc to debile zarządzający klubami zrobili sobie organ, który ich karze w tak kretyński sposób.
    Na wstępie skasowałbym darmowe wejścia dla takich łebków.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Administrator Awatar mOFMC
    Trochę słabe jest to, że za chwilę miną 24 godziny od tej skandalicznej i bezprawnej decyzji a Klub milczy. Ja nie oczekuje nie wiadomo jakich kroków i oswiadczen ale chocby ktrótkie info ze wystąpili o podstawę prawną, i analizują sytuację. No kurvva, cokolwiek..
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista
    Trochę słabe jest to, że za chwilę miną 24 godziny od tej skandalicznej i bezprawnej decyzji a Klub milczy. Ja nie oczekuje nie wiadomo jakich kroków i oswiadczen ale chocby ktrótkie info ze wystąpili o podstawę prawną, i analizują sytuację. No kurvva, cokolwiek..
    No Właśnie Panie prezesie, z transferami do klubu dałeś ciała ale masz szanse się zrechabilitować w oczach kibiców. Armia prawników i jazda z nimi na ostro!

Dla mnie akcja bez sensu z używaniem nazwy PKO w akcji przeciw komisji ligi. Jebac kolejnego sponsora, choćby publicznego za ich akcje i sponiewierania ich nazwy i biznesu jest z dupy i kolejnym strzałem w kolano dla polskiej piłki i potencjalnych sponsorów naszej eklapy.

A zbiorowe karanie przypominam mi komunę.

Edit: oczywiście PKO a nie PZU
    Ostatnio edytowane przez Hazardzista ; 13-02-2020 o 18:42
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

coraz chudszy Awatar Kijek
    Jeśli już to PKO a nie PZU.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Dla mnie akcja bez sensu z używaniem nazwy PKO w akcji przeciw komisji ligi. Jebac kolejnego sponsora, choćby publicznego za ich akcje i sponiewierania ich nazwy i biznesu jest z dupy i kolejnym strzałem w kolano dla polskiej piłki i potencjalnych sponsorów naszej eklapy.

A zbiorowe karanie przypominam mi komunę.

Edit: oczywiście PKO a nie PZU
    Bosz jaki ty jestes irytujący gościu. A potem dziwisz się że jestes nielubiany, wyzywany i jeszcze wypłakujesz się że wyzywają

Przecież cała akcja ma zwrócić uwagę na decyzję komisji ligii. Stąd prośba żeby podbić również do nich, żeby odbiór był jak najszerszy jak np to co kpoperki zrobiły. Gdzie jest nawoływanie do "je.bania kolejnego sponsora"?

- Post zamieszczamy w swoich social mediach, ale warto też odwiedzić profil PKO, czyli głównego sponsora naszych rozgrywek, jak i profil ekstraklasy.
    Nawet nie pytam na który sektor chodzisz i czy wogóle chodzisz.

Legia odwoła się od kary Komisji Ligi
    13-02-2020 / 19:28 Redakcja Legia.Net

Prawnicy Legii rozpoczęli prace nad odwołaniem się od absurdalnej decyzji Komisji Ligi Ekstraklasy SA. Stosowne pismo zostanie wysłane do organu odwoławczego, czyli Najwyższej Komisji Odwoławczej Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Przypomnijmy, że jak podano w komunikacie, „Za zachowanie kibiców gospodarzy podczas spotkania Legia Warszawa - ŁKS Łódź, na Legię nałożono karę finansową w wysokości 50 tysięcy złotych oraz karę zakazu wejścia na jeden najbliższy mecz ekstraklasy w Warszawie dla wszystkich osób, które w trakcie meczu z ŁKS-em znajdowały się na Trybunie Północnej”.

Przy Łazienkowskiej zadeklarowano, że nawet, jeśli odwołanie do NKO nic nie da, Legia nie zostawi tak tej sprawy i wykorzysta każdą możliwość, włącznie z międzynarodowymi instytucjami.

Cytat Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
    Bosz jaki ty jestes irytujący gościu. A potem dziwisz się że jestes nielubiany, wyzywany i jeszcze wypłakujesz się że wyzywają

Przecież cała akcja ma zwrócić uwagę na decyzję komisji ligii. Stąd prośba żeby podbić również do nich, żeby odbiór był jak najszerszy jak np to co kpoperki zrobiły. Gdzie jest nawoływanie do "je.bania kolejnego sponsora"?

Nawet nie pytam na który sektor chodzisz i czy wogóle chodzisz.
    Wlacz myślenie, wyłącz emocje.
    Mofcm - doczekałeś się odpowiedzi klubu. Bardzo dobra.
    Ostatnio edytowane przez Hazardzista ; 13-02-2020 o 21:01
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista
    ....
    W zasadzie innej odpowiedzi po tobie się nie spodziewałem i właściwie to wyczerpuje temat i ucina dalszą konwersację.
    Widzę również że dokonałeś edycji posta. Nie wiem czy była to samodzielna inicjatywa czy sugestia np: "Mofcm" (twoje pismo).
    Wiedz Hazardzisto że nic nie zostanie zapomniane
    Z mojej strony EOT

Bilety normalnie można kupić, nie zauważyłem żeby na moim loginie była jakaś blokada. A u Was jak?

Legionista Awatar Kaczor14
    Wczoraj dwa bilety normalnie kupiłem, więc tak samo jak u Ciebie. Chociaż spodziewam się jakiegoś mejla od Klubu i zwrotu kasy na konto. Pożyjemy, zobaczymy.

Cytat Zamieszczone przez Pi_Wo Zobacz posta
    Legia odwoła się od kary Komisji Ligi
    13-02-2020 / 19:28 Redakcja Legia.Net

Prawnicy Legii rozpoczęli prace nad odwołaniem się od absurdalnej decyzji Komisji Ligi Ekstraklasy SA. Stosowne pismo zostanie wysłane do organu odwoławczego, czyli Najwyższej Komisji Odwoławczej Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Przypomnijmy, że jak podano w komunikacie, „Za zachowanie kibiców gospodarzy podczas spotkania Legia Warszawa - ŁKS Łódź, na Legię nałożono karę finansową w wysokości 50 tysięcy złotych oraz karę zakazu wejścia na jeden najbliższy mecz ekstraklasy w Warszawie dla wszystkich osób, które w trakcie meczu z ŁKS-em znajdowały się na Trybunie Północnej”.

Przy Łazienkowskiej zadeklarowano, że nawet, jeśli odwołanie do NKO nic nie da, Legia nie zostawi tak tej sprawy i wykorzysta każdą możliwość, włącznie z międzynarodowymi instytucjami.
    Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN uchyliła decyzję Komisji Ligi Ekstraklasy S.A. z dnia 12 lutego br. w zakresie zakazu wejścia na kolejny mecz kibiców obecnych na Trybunie Północnej podczas spotkania Legia Warszawa – ŁKS Łódź.
    NKO PZPN uwzględniła merytoryczne stanowisko klubu przedstawione w procedurze odwołania. Decyzja oznacza, że wszyscy kibice będący na Trybunie Północnej na meczu 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy, mają możliwość uczestniczenia w każdym następnym spotkaniu Legii Warszawa.

Legionista
    Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN uchyliła decyzję Komisji Ligi Ekstraklasy S.A. z dnia 12 lutego br. w zakresie zakazu wejścia na kolejny mecz kibiców obecnych na Trybunie Północnej podczas spotkania Legia Warszawa – ŁKS Łódź.
    NKO PZPN uwzględniła merytoryczne stanowisko klubu przedstawione w procedurze odwołania. Decyzja oznacza, że wszyscy kibice będący na Trybunie Północnej na meczu 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy, mają możliwość uczestniczenia w każdym następnym spotkaniu Legii Warszawa.
    Ty mapet masz talent, potrafisz nawet obrzydzić elementarną sprawiedliwość.

btw: ale zapłacenie kasy by się równało, że dziełali zgodnie z prawem.
    Ktoś coś kumaty, działali czy nie?

Uprawnienia umieszczania postów