Strona 175 z 178 PierwszyPierwszy ... 75125165171172173174175176177178 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,221 do 5,250 z 5318

Wątek: Idzie wojna...

Legionista Awatar Cielo
    Tym zdjęciem można chyba uciąć resztę niepotrzebnej dyskusji

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Legionista Awatar pijak z Wo(L)i
    Cytat Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
    Tym zdjęciem można chyba uciąć resztę niepotrzebnej dyskusji

Że niby palma mu odjebała? Na tym forum wiedzą to wszyscy!

Mordą podbija do Pawełka Z!Tylko golonek za mało żre,oraz programowych ciasteczek w (Stanie Futbolu) i tu mamy problem!

Krzysiu żryj!

Piję bo lubię,lubię to piję! O przepraszam,o przepraszam,co złego to ja!
    Ostatnio edytowane przez pijak z Wo(L)i ; 02-11-2016 o 02:29
    Pijacy i złodzieje są...
    https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Pod obserwacją
    Cytat Zamieszczone przez stary wyga Zobacz posta
    na rzeczy jest to ,ze **** mu murzyński w dupę !
    ta tęczowa ***** o nas wypisuje glupoty non stop!
    Chwile potem jego "kumpel", którego wspiera jego medium,a zarazem prezes PZPN daje taki wpis :

Jutro Młoda Legia bez kibicow,wieczorem "prawdziwa "Legia bez kibicow,chyba czas podjąc decyzje,prawdziwi kibice na to się nie godzą-))wstyd
    https://twitter.com/BoniekZibi/statu...72688359022592

Coś kombinują, w ostatnim "Stan Futbolu" Boniek przyznał że wysyłał jakieś pisma do Ministerstwa Sprawiedliwości "o pomoc". Skończy się jak z rudym Tuskiem, tutaki miły, wyluzowany, a za chwile pokaże swoja prawdziwą twarz, tak samo z tym rudzielcem będzie, nie może kandydaować po raz 3 to teraz będzie chciał się pokazać w walce z kibolami. On jak i Tusk mają za sobą 90% mediów.

Legionista
    Ja liczę w przypadku takich działań na ogólnopolski protest. Brak dopingu itd. Innego wyjścia nie ma. Jeszcze dużo możemy z naciskiem na jeszcze....

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    No faktycznie - dziennikarz sportowy skrytykował kibiców za rzucanie rac w tłum. Niebywałe. A przecież mógł napisać, że to takie zajebiste.
    szok, że w komentarzach nie pada jeszcze magiczne hasło "prowokacja"

jeśli Stanowisko na ramach weszło (a więc aktualnie sekcji PR PZPN) pisze coś takiego to nie należy sobie zadawać pytania czy to możliwe tylko jak bardzo zaawansowane są nad tym prace

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
    Co by o nim nie myśleć i nie mówić, to jak akurat on takie rzeczy pisze, to coś jest pewnie na rzeczy.
    A Bereszyński gra już w tej Benfice czy jeszcze nie ?

Pod obserwacją
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    A Bereszyński czy Benfica płacą Weszło za dbanie o swój pijar ?

Legionista Awatar beka
    biorąc pod uwagę, że Ty (jak i wielu innych) jesteście w stanie wytknąć fakt, że poinformował o JEDNYM transferze, który koniec końców nie doszedł do skutku to raczej dobrze świadczy o jego kontaktach w światku

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    biorąc pod uwagę, że Ty (jak i wielu innych) jesteście w stanie wytknąć fakt, że poinformował o JEDNYM transferze, który koniec końców nie doszedł do skutku to raczej dobrze świadczy o jego kontaktach w światku
    Czy jak napiszę o transferze , który nie dojdzie do skutku będzie to świadczyło o moich dobrych kontaktach w światku ?

Poruszył temat, który nabija mu wejścia i komentarze. A to zakaz wyjazdowy, a to testy białego prześcieradła. Modern ultrasowi fani go poprą , inni nie, licznik się nabija, Krzysiu zadowolony.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    jeśli Stanowisko na ramach weszło (a więc aktualnie sekcji PR PZPN) pisze coś takiego to nie należy sobie zadawać pytania czy to możliwe tylko jak bardzo zaawansowane są nad tym prace
    No tak, bo tęczowy Krzyś to alfa i omega i jak on już coś napisze, to na bank tak jest.

Zakazanie wyjazdów jest tak absurdalne i niedorzeczne, że ciężko to skomentować. Oczywiście łby z PZPN mogły na coś takiego wpaść, ale równie dobrze mogą wymyślić sobie, że zorganizują wyprawę kosmiczną. Co nie znaczy, że tak będzie.

Będą chcieli przykręcić śrubę i będą sypać zakazami wyjazdowymi czy zamykać sektory jak w Białymstoku - na to akurat sobie mogą pozwolić i pewnie z tego skorzystają.

A co do Stanowskiego: obejrzał pewnie derby trójmiasta i doznał szoku bojowego, jak zobaczył latające race. Więc ta wyrocznie wymyśliła sobie, żeby za rzut racą karać jak za usiłowanie zabójstwa () no i przekalkulował, że na wyjazdy jeździ w Polsce 8 tys. osób i się to nie opłaca, trzeba zakazać. Nie będzie gości, będzie mniej bluzgów, to więcej rodzin z dziećmi przyjdzie Albo nie będzie bufora, to wtedy na pewno stadiony we Wrocławiu czy Gdańsku wypełnią się do ostatniego miejsca

Teza śmiała jest, klikalność jest, hajs się zgadza - cały tęczowy Krzysio.

Legionista Awatar beka
    Czy jak napiszę o transferze , który nie dojdzie do skutku będzie to świadczyło o moich dobrych kontaktach w światku ?
    biorąc pod uwagę, że on żyje m.in. z informowania o transferach, które mają się odbyć, a jesteś w stanie wskazać jedno nieprawdziwe info, to oznacza, że całkiem dobrze z jego wiarygodnością.

No tak, bo tęczowy Krzyś to alfa i omega i jak on już coś napisze, to na bank tak jest.
    wystarczy spojrzeć trochę poza ten felieton i co się widzi:
    - weszło nawet nie ukrywało, że blisko wspólpracuje z Bońkiem przed wyborami i robiło mu kampanię
    - w konflikcie wśród właścicieli Legii też wyraźnie poparli Leśnodorskiego/Wandzla
    - dolicz do tego wspieranie konkretnych menedżerów i agencji, o piłkarzach nie wspomnę nawet

Myślisz, że oni za darmo to wszystko robią? Oczywiście, że nie. Teraz ten felieton brzmi po prostu głupio, ale znając życie w najbliższych tygodniach PZPN we współpracy z Ekstraklasą zaczną mówić o walce z chuligaństwem na stadionach, gdzie jednym ze środków będzie ograniczenie wyjazdów (logika w stylu: skoro się zachować nie potrafią to po co iść im na rekę i wpuszczać na stadiony")

Legionista Awatar b.
    Ja nie neguję faktu, że Boniek ze Stanowskim się waflują czy że Krzysio ma często info z pierwszej ręki.

Ale w tym wypadku po prostu piierdoli jak potłuczony. Jak sobie wyobrażasz logistycznie całkowity zakaz wyjazdów dla kibiców piłkarskich? Przypominam, że piłka to nie tylko ekstraklasa, ale też 3 czy 4 liga. Jak będą to egzekwować? Będą psy stać pod domem wyjazdowicza w dniu meczu od 6 rano? Czy powijać prewencyjnie na dołek? A nie, przecież jednym z argumentów zakazu są koszty policyjne, więc to odpada. Zakażą komuś zameldowanemu w mazowieckim aby kupił bilet na mecz w Gdańsku?

Takie rozwiązanie to przecież dla nich byłoby 10 razy więcej kłopotów niż teraz. Ten genialny pomysł Stanowskiego jest nie do zrealizowania.

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Ja nie neguję faktu, że Boniek ze Stanowskim się waflują czy że Krzysio ma często info z pierwszej ręki.

Ale w tym wypadku po prostu piierdoli jak potłuczony. Jak sobie wyobrażasz logistycznie całkowity zakaz wyjazdów dla kibiców piłkarskich? Przypominam, że piłka to nie tylko ekstraklasa, ale też 3 czy 4 liga. Jak będą to egzekwować? Będą psy stać pod domem wyjazdowicza w dniu meczu od 6 rano? Czy powijać prewencyjnie na dołek? A nie, przecież jednym z argumentów zakazu są koszty policyjne, więc to odpada. Zakażą komuś zameldowanemu w mazowieckim aby kupił bilet na mecz w Gdańsku?

Takie rozwiązanie to przecież dla nich byłoby 10 razy więcej kłopotów niż teraz. Ten genialny pomysł Stanowskiego jest nie do zrealizowania.
    Przecież takie zakazy sprzedawania biletów ludziom z danego województwa to nic nowego.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista

O jejku, a jak teraz rozwiązuje się kwestię zakazu wyjazdowego? Nikt nie będzie Cie trzymał za rękę na balkonie żebyś nie wyszedł, zwyczajnie nie wpuszczą Cie na stadion- oczywiście pewnie będą przypadki kiedy uda się dogadać z miejscowymi, ale raczej nie ma co liczyć na szeroką skalę. Druga sprawa, że takie dogadanie w gruncie rzeczy prowadzi do totalnego spokoju na trybunach, a chyba właśnie o to chodzi "rządzącym"? :>
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Przecież takie zakazy sprzedawania biletów ludziom z danego województwa to nic nowego.
    Na pojedyncze mecze tak, ale nie na masową skalę. Zresztą leciały za to skargi, bo jest to łamanie Konstytucji.

Kawa - czy na szeroką skalę czy nie, to by się okazało Teraz mają względny spokój na trasie, bo w dużej części jest wahadło. Przy takim rozwiązaniiu mieliby co weekend wiele wycieczek krajoznawczych bez obstawy Poza tym musieliby zmienić Konstytucję.

A ile jest takich meczów jak ostatni Arka - Lechia? (gdzie zresztą na stadionie włos nikomu z głowy nie spadł). Teraz Lechia dostanie pewnie zakaz na 10, a Arka na wyjazd na Lechię i mają spokój.

Legionista Awatar beka

nie wiem czemu mnie przekonujesz, że felieton jest z dupy, przecież nigdzie nie bronię zawartych w nim tez

Legionista Awatar wrc

A co do Stanowskiego: obejrzał pewnie derby trójmiasta i doznał szoku bojowego, jak zobaczył latające race
    Co do stanowskiego to jego ból dupy nasilił się po meczu z BVB i zamknięciu stadionu na Real. Z takim tokiem myślenia, jaki reprezentuje powinien być bożyszczem na konwiktorskiej.
    Swoją drogą od dłuższego czasu nie mogę zrozumieć kibolstwa, które czytuje weszlo. Notorycznie na tej stronie pokazują się anonimowe artykuły szkalujące środowisko kibicowskie - To tak jakby czytać wybiórczą tylko w sportowym wydaniu.
    +=

Legionista Awatar Benek
    Aż mi się przypomniał jego tekst z przed trzech lat Szkoda, że filmik już usunięty bo były niezłe jaja

Race to ostatnio niezwykle gorący – dosłownie i w przenośni – temat. Z jednej strony cała rzesza kibiców twierdzi, że pirotechnika na stadionach jest całkowicie bezpieczna, z drugiej: nieugięci wojewodowie czy też piłkarscy działacze za odpalanie rac nakładają mniej lub bardziej drakońskie kary. Postanowiliśmy przeprowadzić test – z jednej strony ja, czyli osoba, która nie miała wyrobionego w tym temacie zdania (jedynie uważałem, że odpalanie rac przy świadomości nieuniknionych konsekwencji jest skrajnym idiotyzmem), z drugiej piroentuzjasta, czyli Jakub Olkiewicz, który chyba dobre racowisko woli nawet od dobrego meczu. Zachęcamy do obejrzenia filmiku i do dyskusji.

Jak widzieliście, ja i Kuba wnioski z testu wyciągnęliśmy zupełnie inne. Ja byłem zaskoczony, jak szybko spaliło się prześcieradło przy pierwszej racy. Nie uważam, bym trzymał ją zbyt nisko – najniżej przez moment była na wysokości kolan, natomiast gorące iskry rozpaliły materiał także wówczas, gdy spadały z większej odległości. Kuba z kolei uważa, że gdyby w porę reagować i gasić, to w prześcieradle zostałyby tylko małe dziurki. Jak idę na mecz, to jednak wolę wrócić bez „małych dziurek”.
    Kolejne próby też mnie nie uspokoiły. Oczywiście można podnosić argument, że zazwyczaj (prawie nigdy) odpalanie rac nie niesie za sobą żadnych konsekwencji, natomiast moim zdaniem jest to argument głupi: bo rzecz w tym, by zapobiegać i przewidywać, a nie lamentować, gdy faktycznie ktoś ucierpi. Race mi się podobają, pamiętam czasy, gdy na polskich stadionach odpalano ich po kilkaset równocześnie i zawsze efekt był piorunujący. Stałem się ich przeciwnikiem nie ze względu na zagrożenie, lecz ze względu na nieuchronność kar, które są z nimi związane. Raca zawsze była dla mnie efektownym świecidełkiem, którego jednak nie przekładałem ponad mecz i ponad budżet klubu. Mając do wyboru – odpalanie rac co tydzień albo roczny kontrakt dla świetnego napastnika, wybrałbym napastnika. Ale to kwestia zainteresowań.
    Jednak od dzisiaj zmieniam front: przyznaję rację przeciwnikom rac – nie, nie są bezpieczne, nie powinny być odpalane w tłumie, pod albo nad flagami. Nie wierzę w to, że wszystkie osoby odpalające race na stadionach są rozsądne i że można im powierzyć zdrowie innych osób. Kuba twierdzi dalej: można odpalać, bo głąby tego nie robią, tylko osoby w tym zakresie wykwalifikowane. Osobiście pozostaję sceptyczny i wolę dmuchać na zimne.
    Jeśli prawo zezwoli na używanie rac przez przeszkolone osoby, w odpowiednich warunkach (na pewno nie w tłumie) – w porządku. Póki wygląda to tak, jak wygląda – jestem na „nie”.
    KRZYSZTOF STANOWSKI
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Stout
    Chyba się Krzysiowi lekko misje po.pierdoliły.
    Niech się bierze za naprawę dziennikarskiego świata,gdzie kurestwo i upadek zasad jest na porządku dziennym .
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

coraz chudszy Awatar Kijek
    Po co Wy się przejmujecie tym śmieciem? Ta ***** jeszcze parenaście miesięcy temu namawiała do glosowania na Palikota.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pod obserwacją
    z tego co pisał publicznie od lat można podsumować, że głosował tak :

2007 rok - Platforma Obywatelska
    2010 rok - Bronisław Komorowski
    2011 rok - Ruch Palikota
    2014 rok - Przemysław Wipler
    2015 rok - Paweł Kukiz, Andrzej Duda

Poglądy od sasa do lasa

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta
    z tego co pisał publicznie od lat można podsumować, że głosował tak :

2007 rok - Platforma Obywatelska
    2010 rok - Bronisław Komorowski
    2011 rok - Ruch Palikota
    2014 rok - Przemysław Wipler
    2015 rok - Paweł Kukiz, Andrzej Duda

Poglądy od sasa do lasa
    wzorowy obywatel jak wieje tak się ustawia prawdziwy ideowiec !

Pod obserwacją
    Boniek od soboty bardzo aktywny we wszelakich mediach nt. kiboli. Od soboty często podkreśla, żę "liczy na pomoc państwa" itd. Mimo, że zdarzeń na trybunach jest znacznie mniej.

Smutek i żal , kilkunastu bandytów decyduje o wizerunku Polski i polskiej⚽⚽.Państwo na co czeka?
    https://twitter.com/BoniekZibi/statu...31099147444224

a za nim reszta lewackich dziennikarskich ścier z tzw wiodących mediów "naciska" na obecny rząd
    https://twitter.com/k_berenda/status/793833623325642752

Widać, że kombinują tak, aby wbić klin pomiędzy obecną władzę , a szeroko rozumiane środowisko kibiców...
    Ostatnio edytowane przez klamot1916 ; 02-11-2016 o 16:28

Legionista Awatar R.
    Arce zamknęli stadion na mecz z Termalicą, 3 mecze zakazu wyjazdowego i 2 mecze zakazu na dwa kolejne mecze derbowe.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Pod obserwacją
    Arka za mecz u siebie dostała 5 meczów zakazu wyjazdowego...

Legionista Awatar Benek
    Lechia łącznie 6 spotkań bez wyjazdów.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar bloniaq
    Coś jest bez kitu na legislacyjnej rzeczy, bo teraz Wolski z Mielcarskim w C+ z wielką tyradą propagandową na temat pustych trybun.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Coś jest bez kitu na legislacyjnej rzeczy, bo teraz Wolski z Mielcarskim w C+ z wielką tyradą propagandową na temat pustych trybun.
    Odniosłem podobne wrażenie.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar wujek_tomasz
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Odniosłem podobne wrażenie.
    Nie tylko Ty...
    CWKS LEGIA WARSZAWA

Legionista
    Musieli sobie to zaplanować i napisać wcześniej bo nie wierzę, że po takim meczu zrobili to spontanicznie.

Uprawnienia umieszczania postów