Strona 1 z 16 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 477

Wątek: Chciałbym/chciałabym dziennikarzolom z GóWna dziś powiedzieć...

Administrator Awatar arczi

Chciałbym/chciałabym dziennikarzolom z GóWna dziś powiedzieć...

Temat dla wszech maści forumowych celebrytów, żądnych sławy, kobiet i luksusowych pojazdów. Jedyne miejsce w sieci dla wszystkich tych (bez względu na przywdziewane barwy), którzy zazdroszą popularności naszemu regularnie cytowanemu przez GW Daimlerowi, oraz dla tych, którzy po prostu chcą od serca przekazać kilka ciepłych słów walczącym o jedyną słuszną poprawność stadionową dziennikarzynom. To także temat dla was kochane pismaki z Czerskiej. Żebyście nie musieli przedzierać się w gąszczu szowinistycznych, nacjonalistycznych, rasistowskich i homofobicznych, pełnych jadu, krwi oraz nienawiści postów i tematów. Wpadajcie częściej i cytujcie. Śmiało. Macie zgodę i nasze kibolskie błogosławieństwo. Ku chwale towarzysza M.

Ja zacznę.
    Chciałbym dziennikarzolom z GóWna dziś powiedzieć... że bardzo się cieszę że jesteście. Świat kibola po wspaniałym zwycięstwie nad kur.ewskim i odwiecznym lokalnym wrogiem smakuje lepiej, kiedy może o tym przeczytać dzień później na łamach waszej szmaty. Bycie wrogiem waszej chorej ideologii, to dla mnie przyjemność. Wyróżnienie, honor i rozpierdalająca mnie od środka duma. Dziękuję!
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista Awatar Jaco
    Oooooddddppppiiiieeepppprzcie sssiię oddd gazzietki
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar detoxizer
    Gazietka Giiie, Gazietka Wuuuu, po tą gazietkę leć kibolu!!

Legionista Awatar foo
    wiemy gdzie sracie, wiemy gdzie kochanki macie!

acha i z racji dzisiejszego komunistycznego swieta, prosze o przekazanie tych poslowi Kaminskiemu i reszcie dziewic

daimler
    Guest
    Nie wiem skąd ten szum i czym zasłużyłem sobie na takie wyróżnienie. Talent? Cios? Może coś więcej? Nieistotne. Chciałbym powiedzieć Wam, drogie koleżanki z Czerskiej że dobrze że jesteście. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak wielu ludziom otworzyłyście oczy - dzięki Waszej twórczości wielu moich znajomych zrozumiało, jak wielkimi schizofrenikami jesteście, wielu zrozumiało, jak wielką ściemę wciskacie. To wszystko dzięki Waszej pracy, jestem Wam za to bardzo wdzięczny!

To tyle tytułem wstępu - teraz do rzeczy. *****, leczcie się. Leczcie się najlepiej na nogi, bo na głowę już dawno za późno. Wasze postrzeganie świata jest tak spaczone i tak nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, że aż zabawne. Pewnie myślicie, że Wasze teksty nas bolą, że nie możemy przez Was łachudry spać po nocach. Jesteście w błędzie - mamy z waszych lewackich mord konkretną beczkę od wielu wielu lat, a kolejne Wasze grafomańskie teksty przyjmujemy z uśmiechem politowania.

Nie każdemu musi się w życiu udać. Wśród nas są prawnicy, informatycy, przedsiębiorcy, pracownicy sektora medialnego i usługowego - generalnie ludzie sukcesu. Wam się nie udało. Macie słabo płatną pracę i w perspektywie mieszkanie z mamą do czterdziestki. Rozumiemy - bo to bardzo słaba perspektywa i gdzieś te frustracje trzeba wyładować. Normalny człowiek w takim stanie wraca do domu, łapie swoją kobietę za pośladki, po czym lądują w łóżku i po jakimś czasie świat jest znów piękny. Wy macie problem, rozumiemy, bo przecież na jak długo może wystarczyć własna dłoń?

Frustracja związana ze słabą pozycją zawodową, marnymi zarobkami, brakiem kobiety i perspektyw na samodzielne życie musi znajdować gdzieś ujście. W Waszym przypadku tym wentylem jest klawiatura - przez nią sączycie jad do otaczającego Was świata, który tak niesprawiedliwie Was traktuje. Ale musicie sobie z tym jakoś poradzić. Na początek proponuję się ogolić i skoczyć do fryzjera -to nie boli!

A co do pozostałych aspektów Waszego marnego i nie mającego sensu życia mam jedną uwagę - nie próbujcie odreagowywać na nas, bo Wam się nie uda. Z kilku powodów - po pierwsze nie jesteście w stanie nas ani obrazić, ani zdenerwować. Co najwyżej rozśmieszyć. To potraficie perfekcyjnie. Ale wątpię, czy być pośmiewiskiem narodu jest akurat Waszym celem.

Pozdrawiam, cytujcie

ps. uważam że forma "dziennikarzyny" jest lepsza
    Ostatnio edytowane przez daimler ; 08-03-2011 o 09:46

Gintleman Awatar księciuniu
    daimler - i jeszcze pare innych.

Jestem człowiekiem sukcesu
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Fizi
    Dziękuję Ci kochana redakcjo GW ! Mało kto tak dobrze promuje kibolski styl życia jak Wy ! Bez Was tak wielu by o nas nie wiedziało. Bez Was tak wielu by nie złapało bakcyla bycia na przekór tandetnej lewackiej zgniliźnie, której jesteście kwintesencją. Stanowicie dla nas wspaniałe tło, na którym możemy błyszczeć. Jesteście jednymi z tych, bez których bycie kibolem nie byłoby już tym samym ! Gdyby Was nie było , musielibyśmy sobie Was wymyslić ! Rzadko kiedy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym !

Dziękuję za już i proszę o jeszcze !

"No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Drodzy i uprzejmi dziennikarze czcigodnej Gazety Wyborczej.
    Dziękujemy za szczere zainteresowanie sprawami kibiców Legii, daliście nam w ostatnich dniach wiele uśmiechu i radości.
    Teraz jednak nadszedł czas rozstania, z nieukrywanym smutkiem wołamy chórem: WYPIER*DALAĆ MAMUTY!!!

dopisz cos daimler bo naprawde dobre.............

Ja tylko chce wam pogratulować rzeszy wyznawców: pedały, lesbijki, komuchy, antifa i wiele innych popaprańców. Jesteście pajacami i zawsze będziecie gnębieni przez większość społeczeństwa. Czekam tylko kiedy skończą się czasy waszego wielkiego GÓWNA...

Legionista Awatar nst
    Wielkie dzieki dla Gazety Wyborczej za to, ze ludzie, ktorzy przez wiekszosc swojego zycia byli obojetni, zaczeli rozumiec ze Wy dla poklasku swego szefa, dla otumanienia ludzi i nabicia jak najwiekszej ilosci sprzedanych/wyswietlonych tekstow zrobicie wszystko, lacznie z klamstwem w zywe oczy.

Promujecie homosiow,dni cipki, i inne dla mnie chore akcje ale mimo tej poprawnosci politycznej i wlazenia w dupe wszystkim na ktorych mozna cos ugrac i tak spadacie na leb, na szyje.

Rozpoczeliscie walke z tym calym "kibolstwem" ale efektem ubocznym jest jednosc kibicow. Tak, spowodowaliscie ze kibice klubow, ktore za soba delikatnie mowiac nie przepadaja jednocza sie pod wspolna bandera walki z zaklamaniem i schizofrenia paranoidalna - walka z Wami pismaki od siedmiu bolesci.

W zyciu Wam sie nie udalo, czas odreagowac. Nic wam z tego nie wyjdzie bo my bylismy jestesmy i bedziemy. Wy, przeminiecie. My bedziemy na kolejnym meczu zdzierac gardlo na zasz klub, Wy bedziecie pracowac w jakims szmatlawcu ktory z prawda ma tyle wspolnego co Pan Michnik z patriotyzmem.

My zjednoczeni pod sztandarem wspolnoty, patriotyzmu, braterstwa. Wy pod sztandarem teczowym z gejami,lesbami i innymi odmiencami. Gratuluje towarzysze

Na koniec cos czego sie od kibola nie spodziewacie, slowa samego mistrza Tuwima :

"Próżnoś repliki się spodziewał,
    Nie dam ci przytyczka ani klapsa.
    Nie powiem nawet pies cię jebał,
    Bo to mezalians byłby dla psa."

Dziekuje za uwage.
    Ostatnio edytowane przez nst ; 08-03-2011 o 10:15

Legionista Awatar kaLasz
    Drogie pisamki z juden zeitung,

na wstępie chciałbym podziękować za waszą radosną twórczość. Ktoś kiedyś powiedział, że dzięki internetowi dowiedział się ilu jest idiotów na świecie. Ja dzięki wam wiem jak wielu idiotów pracuje w waszej marnej gazetce.

A teraz rozejrzyjcie się dookoła. Popatrzcie na innych ludzi, zapytajcie na ulicy, gdziekolwiek, ile osób traktuje was poważnie. Ilu waszych kolegów dziennikarzy klepie po plecach (nie mówię o waszym poklepywaniu się nawzajem po pośladkach) i mówi, że robicie kawał dobrej roboty? Właśnie. Być ******** też trzeba umieć. Wy nie umiecie. Jesteście żałośni. Na dodatek musicie się chować za brodami, ale tu uwaga: nie zasłaniają was całkiem i jesteście rozpoznawalni... Kiedyś nawet podnosiliście mi ciśnienie swoim grafomaństwem, dziś zbywam was pustym śmiechem i zastanawiam się jakie jeszcze kretynizmy wpadną wam do głowy.

Z pozdrowieniami środkowym palcem

Ps. Chyba znam kolesia co podpierdalał jednemu z was te kanapki w szkole.

daimler
    Guest
    GW: kibole piszą go "Gazety": wiemy, gdzie mieszkacie! ***********!

Legionista Awatar StMo
    Z nieukrywanym entuzjazmem czekam na ten dzień, kiedy ogłosicie plajtę, spakujecie się i wyjedziecie na Wzgórza Golan by tam wśród swoich współbraci szerzyć jedynie słuszną prawdę.
    "Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż,
    na dwa kolory, te najświętsze w Polsce barwy,
    na czystą biel i na gorącą czerwień krwi,
    na wolność żywym i na wieczną chwałę zmarłych"

"Bo lepiej byśmy stojąc umierali,
    Niż mamy klęcząc na kolanach żyć."

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez StMo Zobacz posta
    Z nieukrywanym entuzjazmem czekam na ten dzień, kiedy ogłosicie plajtę, spakujecie się i wyjedziecie na Wzgórza Golan by tam wśród swoich współbraci szerzyć jedynie słuszną prawdę.
    hahahahah
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar foo
    Cytat Zamieszczone przez nst Zobacz posta
    (...)
    Promujecie (...) dni cipki
    ej, to nie jest taki zly pomysl!!!

Legionista Awatar Foxx
    Ja się wypowiedziałem wczoraj, ale skoro jest specjalny temat na forumce:

http://zyleta.info/?p=1699

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista
    Dziękuje że pokazujecie prawdę, bez was nigdy bym się nie domyślił że wszystkie zdjęcia w temacie "Kibicowski Światek" to podłe fejki fotoszopowe - przecież takie rzeczy dzieją się tylko w Polsce...

GW moje okno na świat

Legionista Awatar Pako
    Ja niechętnie, bo niechętnie, ale również muszę wam podziękować.

Najpierw strasznie mnie to irytowało, a wręcz wku.rwiało, że wypowiadacie się na temat czegoś, o czym nie macie bladego pojęcia, dodatkowo koloryzując wszystko do granic możliwości.
    Ale wszystko ma swoje złe, jak i dobre strony. Dzięki temu wielu moich znajomych z pracy, otoczenia poznało się na waszej gazetce.
    Co więcej, trzeba to przyznać, reklamujecie Legię. Dzięki wam Legia jest coraz częstszym tematem.
    Wasze działania powodują wręcz coś przeciwnego, niż to, czego byście sobie życzyli.
    Czytając wasze artykuły, jak myślicie, co wybierze małolat z Warszawy - nudną Polonię, czy stadion przy Łazienkowskiej, na którym zawsze "COŚ" się dzieje? Ostatnio nie ma meczu, podczas którego nie dostałbym 3, 5, czy 10 smsów od rodziny i znajomych z komentarzami odnośnie atmosfery na Ł3 i oby tak zostało na zawsze, a przynajmniej do końca moich dni, czego sobie i wam życzę. A na koniec gruby CH.UJ WAM W DUPĘ!
    Kiedy nie przemawiają silne argumenty, musi przemówić argument siły.

Legionista Awatar RadO
    ja niestety nie mam takich talentów jak Daimler ale dziękuję... podziękuję Wam jakże piękną parafrazą hasła kibolskiego:

Michnik ty cwelu, kop sobie grób w Izraelu.

P.S. jeśli ktoś uważa mój post za prymitywny i pełen nienawiści to ma absolutną rację.
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Ludu pracujacy czerskiej,ktos wam regularnie sika do basenu o tu ,tu
    http://www.fitnesspark.pl/agora/informacje-o-klubie
    Ponoć jest ich kilku .......

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta

na forum panien z torbami powstała juz teoria odnośnie twoich tekstów Foxxie oraz tego - po co i dlaczego powstała flaga WL
    ps:
    radzę nie czytać poziom debilizmu przekroczył juz punkt krytyczny
    ps2:
    brak także odp. dlaczego od 2004 nic w tym temacie u nich nie drgnęło

A co do agory, jej pracowników i całej czeredy Najlepiej Wiedzacych gdzie i Komu Wylizać Rowek to nie wiem czy nie szkoda na nich tematu - bo i tak nic nie skumają z tego co przeczytają to po 1
    po 2 maca lepsza od chleba
    Czas kończyć z baranami na forumce

Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta

Foxx---> zajebisty tekst, masakrujący te cipki. Polecam przeczytać.

Legionista Awatar matx
    Cytat Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
    ps. uważam że forma "dziennikarzyny" jest lepsza
    Też tak uważam. Może byście dziewczyny (z gazietki) przeprowadziły wśród samych siebie ankietkę (ankietka-gazietka), czy wolicie być "chorymi od nienawiści dziennikarzolami" czy zwykłaymi marnymi dziennikarzynami (dziennikarzynkami-cipkami?). To taki nasz ukłon w waszą stronę, bo dzięki wam określenie "kibo"l przeżywa renesans, za co cały nasz kibolski (hehe) światek jest wam niezmiernie wdzięczny. Za co również chciałbym wam z tego miejsca, z kibolskim pozdrowieniem, podziękować.
    My na monopol mamy prawdę!

Legionista Awatar MKB89
    Szanowna GóWnianko, będąca przez lata miejscem wypowiedzi niepodważalnych "autorytetów" rodzaju Szechtera (tj. Michnika), Blumsztajna (ten chociaż nazwiska nie zmienił) czy Graff,

Kiedyś była carska cenzura, potem niemieckie gadzinówki, w końcu różne trybuny ludu i innego rodzaju szmatławce. Od okrągłego stołu, kiedy wielu z was zyskało na dogadaniu się z komunistyczną władzą, spełniacie rolę takiej gadzinówki okupującej Polskę, próbując niszczyć każdą oddolną inicjatywę bez waszego (choćby cichego) przyzwolenia. Na szczęście wasz czas - skurw **** y - minął. Coraz bliżej waszego kresu. Pomimo wrażenia politycznej poprawności, które rzekomo powinno obowiązywać wszystkich Polaków, coraz więcej narodu myśli bez waszego nadzoru. Młodzi ludzie - angażujący się na serio w oddolne inicjatywy obywatelskie, poczynając od stowarzyszeń kibiców, poprzez polityczne młodzieżówki, a kończąc na środowiskach studenckich - są jeszcze bardziej prawicowi, antykomunistyczni i "szowinistyczni" niż może się nam nawet wydawać. Nowy Wspaniały Świat, skupiający błaznów z Krytyki oraz "lewicowców" pijących colę w klamotach za 500zł, to tylko margines, który próbujecie tworzyć, łudząc się że przyszła Polska nadal będzie w waszych kręgach. Nie liczcie na żadne miłosierdzie, kiedy za kilka lat będziecie bezsilni. Ani na godne pożegnanie.

Droga, Gówno Warta gazetko, ten człowiek jest naszym idolem

http://static.goldenline.pl/user_pho...0522e_huge.jpg

on nie lubi brzydkich słów na K, a tą koszulkę to nosi bo jest fajowa, poza tym oni śpiewają po angielsku.
    Może doping w innym języku jest jakimś rozwiązaniem?

PS.: Tytuł oddam bez prowizji tylko jeśli ukaże się na pierwszej lub ewentualnie ostatniej stronie.

z partyjnym pozdrowieniem towarzysze z GW

Legionista Awatar Orzeł
    Ja ze swojej strony krótko,

Serdecznie gratuluję łajzy - notorycznego, comiesięcznego spadku sprzedaży waszej ściery Trzymam kciuki za dalszy regres. Z pozdrowieniami !
    "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Szanowny tabloidzie.

Chciałbym Wam zadedykować występ Pana Emiliana Kamińskiego na temat jaruzelskiego. Chciałbym byście ziterpetowali to w ten sposób, że Pan Emilian mówi do was/o was a nie o jaruzelskim.

http://www.youtube.com/watch?v=YZQpptwEceo

Z wyrazami braku szacunku

Napiszę krótko. Dzięki swojej nachalnej propagandzie jedynej słusznej poprawności sprawiacie, że nawet ludzie, nie pasjonujący się na codzień polityką, uznają kupno gw za obciach równie duży, co nabycie Faktu czy Super Ekspresu.
    Powiadają, że kumoter szyszkownik sam bardzo lubi pociurlać...

Legionista Awatar detoxizer
    Droga gazietko,

Chciałbym zaapelować o zaprzestanie propagowania homoseksualizmu na waszych łamach. Za kilka lat może się okazać, że o wiele większy uszczerbek na zdrowiu, niż odpalenie racy, może spowodować próba schylenia się po upadającą monetę, stojąc w kolejce po hot doga...

Bez pozdrowień

Uprawnienia umieszczania postów