Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 477

Wątek: Chciałbym/chciałabym dziennikarzolom z GóWna dziś powiedzieć...

Legionista Awatar Mini
    ty jebana suko (gazeta to rodzaj żeński więc pasuje )!
    wstaję rano, wkurwiony niemiłosiernie bo wtorek to dziwka (tak, tak, nie tylko poniedziałek), odstałem swoje w korku, przybyłem do fabryki czekającej na mnie z szeroko rozstawionymi... nie, nie rękami... ze stalowymi ramionami kołowrotka liczącego co do sekundy kiedy przyszedłem i zaczyna się dzień, kolejny ciężki dzień pracy w której to co pisze musi mieć sens (nie tak jak u was że byle głupek napisze byle głupotę i wierszówka leci, numer jest pełny, można drukować) aż tu nagle taki temat, tyle wdzięczności ze strony kolegów opisane w przepiękny sposób...
    Popłakałem ze śmiechu gdyby was nie było, to nie byłoby tego tematu i nie poprawiłbym sobie momentalnie humoru
    Także dziękuję

Szechter chciałbym Ci przypomnieć że jak leciałeś w czerwcu z Wilna to kazali Ci ściągać buty na lotnisku mniej więcej tak samo jak dziewczyny ściągały w niedzielę. Kiedy skrytykujesz Lotnisko Porubanek za taką dyskryminację ? Ja nie musiałem zdejmować więc czuj się zdyskryminowany

Mokotów Awatar Zdzisiek
    Jesteśmy ich chlebem powszednim, i tanią sensacją, za którą dostają kapuchę.
    Bo w kraju, gdzie nie ma wojny, lub innych większych sensacji, a sprawy polityczne swą zawiłością, i głupoto-sensacyjnością mają zawsze pierwsze strony w gazetach...
    Dział np. "sportowy", "kulturalny", lub np. "dodatek świąteczny" G.W., w czasie (właściwie) na następny dzień po meczach, wydarzeniach gdzie my braliśmy udział, ma super rozkmine, i tematy.
    Nawet jak nic się nie wydarzy, to w/g "Gówna" zawsze można coś dopisać,
    i nakarmić rządnych wrażeń czytelników sensacjami prosto z ulicy, boiska, lub trybuny.
    A jak się coś naprawdę wydarzy, mają temat na kilka dni.
    Jako, że my polscy kibice, pielęgnujemy pamięć Narodowo-patriotyczną, i jesteśmy
    tymi którzy w większości już dawno się określili, notabene poglądów społeczno-politycznych.
    Stalismy się niemal "kultowym" wrogiem syjonistyczno-lewackiej gazety.
    Oczywiście z wzajemnością (do końca !!!).
    Ot natura plotkarskich dziwek, i cała filozofia marketingowości, i popularności
    Gazety Wychujurczej.
    Zresztą większość gazet na świecie karmi laików tanimi, (zazwyczaj mocno)
    podkoloryzowanymi tematami.
    Procentowo, jest więcej głupich debilów na świecie, niż inteligentnych (75% ) ogarniętych, i obytych z tematami "obywateli"...

Na zakończenie jeszcze ja napiszę, w sposób dosadny, i wyrafinowano-inteligentny, co myślę o GW.

CH. wam wszystkim z (G.W.), w !!!
    Ostatnio edytowane przez Zdzisiek ; 08-03-2011 o 22:22
    "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
    Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
    "
    Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

karakan
    Guest
    Nienawidzę tego polskojęzycznego ścierwa, które konsekwentnie walczy z patriotyzmem.Nienawidzę Was za manipulowanie Polakami i zwykłe ordynarne kłamstwa.

Mam nadzieję ,że dożyję czasów kiedy cała AGORA przestanie istnieć!

Dziekuję!Wszystkiego najgorszego!

Legionista Awatar Michu
    Hak wam (bez wielkiej litery, specjalnie) w smak, za propagandę antypatriotyczną 11 listopada. I życzę wam jak najszybszego upadku.

Legionista Awatar pablos
    Wy, którzy jesteście schronieniem dla największych szumowin sprzedających swoich najbliższych za garść czerwonych srebrników(Maleszka). Wy, którzy wydajecie poradniki dla komunistycznych oprawców spod znaku SB. Wy, GóWnojady zabieracie się za "naprawę" świata? Nie wiem jak możecie w lustro spoglądać(już abstrahuję od Waszych kudłatych ryjków*).

* Jak patrzę na Szadkowskiego, to mi się przypomina pewien prześladowca z dzieciństwa: http://www.novekino.pl/multimedia/pr...odiabla/01.jpg
    "Ja kudłaty, durnowaty, reperuję stare graty."

Legionista Awatar lans

tyle w tym temacie, resztę powiedzieli inni...
    Jak powiedział stary góral
    będzie Polska aż po Ural
    za Uralem będą Chiny
    was nie będzie skur.wysyny!

Legionista Awatar detoxizer
    Mam nadzieję, że jutro też będziecie tacy skrupulatni. Dzisiaj na stadionie w Barcelonie festiwal chamstwa- gwizdy, przekleństwa ( merda), bardzo nieładne gesty. Dodatkowo bestialskie zachowanie Van Persiego, który z premedytacją wybił piłkę. Idol młodzieży nie może oszukiwać, że nie słyszy!
    Ostatnio edytowane przez detoxizer ; 08-03-2011 o 22:55

Legionista Awatar Fa(L)angista
    GW to antypolski bastion, razem z TVNem straszą i prowokują. Jak nie stodoły w Polsce gdzie się mieści 1600 przedstawicieli 'Rasy Panów' to "faszystowscy chuligani" z trybun i ulic... Mam nadzieje ze pewnego dnia odpłyniecie na Madagaskar z całym elementem antypolskim.
    Ostatnio edytowane przez Fa(L)angista ; 08-03-2011 o 23:11
    (Legia:Śląsk) Reporter: 'Wiesz co się dzieje?' - Celeban : 'Nie'.

Legionista Awatar Yanks
    Gazeto, zawiść przemawia przez was.

Mam wrażenie, że doskonale rozumiecie całą sytuację. Jest jednak różnica między nami. Mianowicie, wy nigdy tego nie będziecie mogli doświadczyć. Z prostej przyczyny, nikt was nie chce. Konfidencją przesiąknięci, sfrustrowani i zalęknieni, nie macie najmniejszego pojęcia co to znaczy Braterstwo i zaufanie. Nie wiecie czym dla nas, kibiców, jest Herb Klubowy i Barwy Klubowe. Zapewne zawsze odtrącani, nie należeliście do żadnej społeczności. Z pianą na wargach próbujecie wszystkich sposobów, na zniszczenie czegoś, czego nigdy mieć nie będziecie. Wszystkie wasze wysiłki, śmiechu warte, tylko nas wzmacniają. Cała ta wasza wojna z kibolstwem, obraca się przeciwko wam i prawda jest taka, że macie pełne gacie.

Wyszukujecie byle co, żeby opisać to w tym swoim już brukowcu. Tu przeklęli, tu racę rzucili, tamten opluł, ten zaśpiewał, metro zatrzymali, dzieci straszą, deszcz wywołali, ... no ***** mać! I żeby chociaż któryś przy tym był. Wszystko gdzieś z daleka, z monitora, z TV, ze słyszenia ...

Szykujcie kalkulatory, siadać na stadionach i kurwy liczyć. Do tego się nadajecie.
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Legionista
    Zniszczę temat ,bo oni zasługują tak na prawdę tylko na zignorowanie(to najbardziej zaboli,ludzi tylko trzeba uświadomić-nie rusz gówna bo śmierdzi i jeszcze się ubrudzić można)dla mnie nie istnieją a
    dawno już klasyk pisał...

o, częstochowskich rymów wybiórcza potęgo
    o, zapachu, perfumo, lawendo
    wielobarwna tęczująca tańcująca wstęgo
    niewyczerpalna nigdy wiwendo
    odkrywczych kartografii zapoznana precyzyjna legendo
    pełna gościnnych kosmicznych adresów agendo
    astronautyczna siermięgo,wyborcza ty mendo
    - płyń po manowcach...czerwona przybłędo
    schemacie teraz srasz w gacie
    jak ty nie lubisz tych co ci wymykają
    tych co ich nie możesz:

a) a la carte alakartnąć
    b) batem batiuszki batnąć
    c) capnąć
    d) drapnąć
    e) emancypować eksploatacją
    f) fatamorgatnąć
    g) gzygzatowatym gdakaniem gzagadaknąć
    h) haratnąć
    i) idem
    j) judasznąć
    k) krawatnąć
    l) lukrowatym lakierem landszaftnąć
    ł) łatwopalnąć
    m) makabryczną macnąć macką
    n) nijakością natchnąć
    o) oznakować odznaką
    p) policyjną poskromić pałką
    r) rachityczną raczyć racją
    s) scholastyczną sypnąć sadzą
    t) tandetnym tatuażem tasknąć
    u) ujednolicić
    w) wytresować
    x) iksnąć
    y) igreknąć
    z) zetnąć

bo nie sięga za obręb
    ni miecz twój ni obręcz

kurrwa,kurrwa,kurrwa
    oto pod karną ekspedycją wyrasta w dół mokradło
    (dla lingwisty-erotomana kurna jego marna
    jak mówi jeden w poemacie juniora "junioriada"
    więc dla lingwisty-erotomana
    mokradło to jest przeważnie mokre prześcieradło
    lecz my bierzemy abecadło
    i pakujemy je w imadło
    i wybieramy nie jak popadło
    ale mokradło jak mokradło)
    kurrwa,kurrwa,kurrwa
    oto pod karną ekspedycją wyrasta w dół mokradło
    infanterii zaciężne legiony tną racą owocnie
    z tylariery kochanej stolicy
    każdy już w hożych objęciach dymi i krzyczy
    sztab inżynierii załamuje dłonie

puścić spaniele i ogary-wodołazy
    rzecze żydowódz
    wodzu żydowodzu
    nie żal ci nie żal tresowanej zwierzyny

oto wracają psy - poparzone sierść i pyski
    co to jest pyta wódz
    wodzu - to błędne ogniki

zdjąć kaptury łobuzom i wrogom
    rzecze wódz

wodzu wodzu
    nie żal ci tresowanej ptaszyny

oto wracają psy czerwone- z niczym i powariowane
    co jest pyta wódz?kto was tak upodlił kochane?
    wodzu -to te wstrętne Sprawcy Nieznane

mam sposób
    czknął agorapust
    w ten sposób
    padło wiele osób

weźmiemy ich głodem
    wraz z narodem
    oble go oblegamy
    czytadła czerwone
    dla głupków mamy
    podchorążówka robi sztuczne rymy
    kurrwy,gwałty,granaty,zadymy
    wonna fala ma iść w las dla mas

tak ich uwędzimy
    tak ich rozmiękczymy
    tak ich wykurzymy
    tak ich przypirzymy

nawet nie trzeba będzie delegować delegata
    żeby z odstępu relegował renegata
    sam tu podpełznie na czworaka

wtedy go cap i za schematu kratę
    i zakładamy mu krawatę

rzeźniku rzeźniku
    kierowniku naczelniku

to nie my
    my nie to

my to Legiony
    z podróżniczą fantazją
    zabłąkaną kalorią
    awanturniczą euforią
    no i manną z niebieskiego zrzutu
    co rozpływa się w przełyku

bluzga szef
    to jest pech
    jak już tu przyszłąś
    o, ty co już mi raz bokiem wyszłaś
    to,to, to proszę
    ty sokole mój maltański
    porzuć porzuć ty te szranki
    chwyć się mnie jak szansy
    rzuć no okiem na me druki
    kaśnij że-se
    tyś nie mucha tse-tse
    kąśnij przecie
    to jabłuszka pełne snu
    to i jeszcze to i jeszcze to i jeszcze to i jeszcze o
    toto czeka nacie......

ale wszyscy wiedzą, to są spekulacje
    tak zwanej inteligencji
    co była głupia i będzie głupia
    i dla której szkoda i rymu i rytmu
    i poprafnej ortokrafii

nie,agora
    to wszystko to nie to
    co się składa na tą razą moje weto
    ja ci powiem w czym rzecz

otóż podczas gdy my
    enteges tenteges rachatłukum bulba and manieryzm
    i ja w tym zapamiętaniu zapomnę że dybie na mnie szeryf
    to może właśnie wtedy z cicha pęk nadlecieć ten zeppelin
    i bufallo bill prosto z góry chycić może mnie na lasso
    apocomitonaco

więc w tym rzecz
    że jest jak jest
    stan oblężenia jest
    i ja w tej sytuacji
    nie mogę sobie pozwolić nawet na chwilkę
    wspólnej z tobą rekreacji

z tematu tego jednak wreszcie zejdźmy
    bo temat ja mam inny trochę bardzo lepszy
    wrócisz,aguś, do hajlajfu, do pieleszy

aleale teraz wróćmy,agora, na zebranie

mordo nasza składając sprawozdanie
    przed schematem przed senatem
    przed wysokim majestatem
    przed pontyfikatem
    udowodnisz im nie mniej ni więcej jak certyfikatem
    żeś nie był w szkółce leśnej na wagarach
    lecz tu u mnie w sercu puszczy
    w gąszczach chaszczach i szuwarach

jedźmy dalej
    oto dalszy przez cię rozjechany rozkłąd jazdy
    lewolutko się obracasz w kół-ogniska oraz własnej osi
    jednocześnie się ze zwoju negliżuejsz
    jednocześnie podług zwoju deklamujesz,w gównie wciąż pulsujesz

wyłaniające się naturalnie
    regularnie i spektakularnie
    twoje dziwy niwy i niniwy
    twoje łany blamy i kurchany
    przyczynią się do tego walnie
    że schemat łacniej przełknie gorzkie twe pikniki
    za pośrednictwem twoim podrzucone
    jak jaja kukułki

teraz idź już
    wstąp tu do mnie kiedyś znów
    wpadnij zajrzyj zarżyj
    ale bez obstawy bez eskorty bez zaplecza
    bo do tego, wiesz, wi za wi
    to zaplecza wcale nie trza
    prócz powietrza
    przyznasz chyba mi
    szeryfie
    słychać
    słychać tęten ode lasu
    zda mi się że wraca lola
    na pokratkowane nasze pola
    znowu
    jesteś wreszcie
    gdzieżeś się włuczyła taki połeć czasu
    gdize jest więzień

nic nie widzę przez ten jęczmień
    co od naciągania wzroku
    zakiełkował mi na oku

dawać jupitery, do jasnej cholery
    dziennikarzyno :
    ty świński ryju, ty świński ogonie, ty świńska nóżko, ty golonko, ty fałdo, ty grubasie, ty pyzo, ty klucho, ty kicho, ty pulpecie, ty żłobie, ty gnomie, ty glisto, ty cetyńcu, ty zarazo pełzakowa, ty gadzie, ty jadzie, ty ospo, dyfteroidzie, ty pasożycie, ty trutniu, ty trądzie, ty swądzie, ty hieno, ty szakalu, ty kanalio, ty katakumbo, ty hekatombo, ty przykry typie, ty koszmarku, ty bufonie, ty farmazonie, ty kameleonie, ty chorągiewko na dachu, ty taki nie taki, ty ni w pięć ni w dziewięć ni w dziewiętnaście, ty smutasie, ty jaglico, ty zaćmo, ty kaprawe oczko, ty zezowate oczko, ty kapusiu, ty wiraszko, ty ślipku, ty szpiclu, ty hyclu, ty przykry typie, ty kicie, ty kleju, ty gumozo, ty gutaperko, ty kalafonio, ty wazelino, ty gliceryno, ty lokaju, ty lizusie, ty smoczku, ty klakierze, ty pozerze, ty picerze, ty picusiu, ty lalusiu, ty kabotynie, ty luju pasiaty, ty kowboju na garbatym koniu, ty klocu, ty młocie, ty piło, ty szprycho, ty graco, ty ruro nieprzeczyszczona, ty zadro, ty drapaku, ty drucie, ty draniu, ty przykry typie, ty kapitalisto, ty neokolonialisto, ty burżuju rumiany, ty karierowiczu, ty groszorobie, ty mikrobie, ty gronkowcu, ty kieszonkowcu, ty gonokoku, ty luesie, ty purchawko, ty nogawko, ty mitomanie, ty narkomanie, ty kinomanie, ty grabarzu, ty bakcylu, ty nekrofilu, ty sromotniku bezwstydny, ty seksolacie, ty bajzeltato, ty szmato, ty scholastyku, ty kiwnięty dzięciole, ty strzaskana rzepo, ty współczesna ruino, ty rufo nieprzeciętna, ty klapo, ty gilotyno, ty szubienico, ty przykry typie, ty szlafmyco, ty pomponie, ty kutafonie, ty pomyjo, ty knocie, ty gniocie, ty gnoju, ty playboyu, ty modny przeboju, ty astamanioano, ty moja droga ja cię wcale nie kocham, ty omamie blue, ty onanio, ty kurza melodio, ty zdarta płyto, ty trelewizjo, ty lelemencie, ty dupku żołędny, ty bycie zbędny, ty podwiązko, ty klawiszu, ty kołtunie, ty larwo, ty kleszczu, ty mszyco, ty szkodliwa naliścico, ty korniku zrosłozębny, ty korniku bruzdkowany, ty koński bąku, ty końska pijawko, ty szulerze, ty gangsterze, ty rabusiu, ty morderco, ty przykry typie, ty nygusie, ty bumelancie, ty akselbancie, ty kurdebalansie, ty kurdemolu, ty zębolu, ty szczerbolu, ty rybo dwudyszna, ty wypukła flądro, ty śnięty halibucie, ty śmierdzący skunksie, ty moreno denna, ty mule epoki, ty zbuku, ty kwadratowe jajco, ty artysto, ty prywaciarzu, ty intelektualisto badylarzu, ty talencie na zakręcie, ty geniuszu z przymusu, ty wajszwancu od awansu, ty awangardo ariegardy, ty tabako w rogu, ty neptku, ty nadrachu, ty meneliku, ty sedesie z bakelitu, ty koterio, ty komitywo, ty kombinacjo, ty machinacjo, ty metodo kupiecka, ty dolary i piernaty, ty a dalejże ty w szmaty, ty lichwiarzu, ty wekslu, ty kwicie, ty kleksie, ty pecie, ty bzdecie, ty przykry typie, ty makieto, ty tapeto, ty tandeto, ty torbo, ty torbielu, ty drągu w dziejowym przeciągu, ty kiju, ty kij ci w oko, ty hak ci w smak, ty nogo, ty fujaro, ty klarnecie, ty bidecie, ty kiblu, ty biegunko, ty kałmasznawardze, ty flujo, ty szujo, ty fafulo, ty muchoplujko ze złotym zębem, ty mrowkolwie plamistoskrzydły, ty kawale chama w odcieniu yellow bahama, ty palcu w nosie, ty baboku, ty obiboku, ty bago, ty zgago, ty dzwonie bez serca, ty emalio z nocnika, ty czarnodupcu, ty kolcogłówku, ty capie, ty bucu, ty wawrzonie, ty luluchu, ty patafianie, ty palancie, ty palantówo, ty szajbusie, ty aparycjonisto, ty kulturysto, ty żigolaku, ty łajdaku, ty chechłaku, ty lebiego, ty alfonsie i omego, ty przykry typie, ty konweniujący kołnierzyku, ty zerowokątny czytelniku, ty literacki żywociku, ty kawiarnio, ty rupieciarnio, ty trupieciarnio, ty chałturo, ty paprochu, ty farfoclu, ty chęcho, ty chachmęcie, ty chebdo, ty chwaście, ty mydłku, ty mizdrzaku, ty wyskrobku, ty cycku, ty sikawo, ty siuśmajtku, ty zgniłku, ty padalcu, ty zaropialcu, ty przykry typie, ty lilio w kibici łamana, ty prostowaczu banana, ty wyciśnięta cytryno, ty kotlecie sponiewierany, ty zapluty kabanosie, ty zapity kurduplu, ty zmęczona jagodo, ty wczasowa przygodo, ty pipo grochowa, ty zapchany gwizdku, ty pięć minut za krzakiem rozmarynu, ty niedokończona iluzjo, ty zaciągnięta żaluzjo, ty zazdrostko, ty zawistniku, ty arszeniku, ty ciemna maszynerio, ty sztuczny kwiatku, ty krosto, ty pryszczu, ty wągrze, ty zachciewajko, ty kurzajko, ty pluskwo, ty mendo, ty mendoweszko, ty przykry typie, ty złap mnie za pukiel, ty wskocz mi na kant, ty narób mi wkoło pióra, ty mów mi wuju, ty masz na loda, ty nie śpiewaj nie mam drobnych, ty kandydacie do nogi, ty kto ci ręce rozbujał, ty zniknij systemem bezszmerowym, ty ciągnij smuge, ty spadaj, ty zjeżdżaj, ty *********, ty stleń się, ty spłyń z lodami, ty giń, dzyń, dzyń, dzyń................

..i tak na koniec chuuj ci koło dupy stanie abyś przyjemności nie miała na śniadanie ty ludzka mendo,kurewski spermojadzie,pedalski gadzie....
    obelg bez liku do cytowania w takim wybiórczym pierdolniku,

..więc,dla kochających inaczej... klasyków może zacytujcie sobie raczej....
    żegnam w waszym stylu wycinając prawdziwe litery,a wstawiając spluwaczki maniery,przecież to lubicie do cholery,te właśnie hipokryzji maniery.

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez Cygan Zobacz posta
    to nie my
    my nie to

my to Legiony
    z podróżniczą fantazją
    zabłąkaną kalorią
    awanturniczą euforią
    no i manną z niebieskiego zrzutu
    co rozpływa się w przełyku
    Cygan, post roku
    i o nas tez cos jest

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar bloniaq
    Nie zamierzam jakkolwiek emocjonalnie odnosić się do GW. Niestety Agora nie upadnie jeszcze przez wiele lat. Charakteryzuje ją typowo komunistyczne (dziś nazywamy to polityczną poprawnością) działanie. Jawna, wielokrotnie powtarzana hipokryzja, obłuda i dwulicowość. Elementy niszczące europejską (tą prawdziwą) kulturę, cywilizację są pomijane lub dyskredytowane, promowane są natomiast mniejszości. Demokracja to dziwny ustrój (oni mienią się jego obrońcą) gdzie teoretycznie rządzi większość, ale to mniejszość powinna mieć większe prawa. Kiedyś Władza wzięła w obronę robotników - dziś gazeta bierze w obronę pedałów/anarchistów/pacyfistów/żydów/cyganów/biurokratów. Wszystkich, którzy skłonni są pluć na dorobek cywilizacyjny Europy. Życzę całemu przedsięwzięciu upadku z całego serca, i uważam, że temat "kibolstwa" to jeden z nielicznych przypadków gdzie można nimi wygrać. Bo jest nas dużo. Naprawdę można zawiązać koalicję kibiców przeciw GW. Tylko nie może ona wyglądać w ten sposób, że my wrzucamy racę na boisko (takie są fakty), oni piszą że jesteśmy chuliganami, a my na to mówimy "wcale że nie" albo co gorsza grozimy im pobiciami, śmiercią, kurzajkami, sraczką etc. Chodzi o takie argumenty, które pozwolą pokonać ich, ich własną bronią, a nie o udowadnianie ich odbiorcom, że GW ma rację. Ci którzy wiedzą jaka jest prawdą - wiedzą. Ci którzy nie wiedzą, bo czytają GW powinni się dowiedzieć. Powinny być takie akcje jak ta z koszulkami "nie płakałem..." ale z wyraźnym odniesieniem do kontekstu papieża. To znaczy w takiej sytuacji jedyną bronią byłoby zwołanie jakiejś konferencji prasowej, i przedstawienie koszulki z tekstem typu "nie płakałem po wejchercie bo inni nie płakali po papieżu" lub przedstawić to w inny sposób, ale tak żeby nie dało się pominąć analogii. A nie wierzę w to, że gdyby takie koszulki po prostu założyć to GW napisałaby jaki był ich pełny tekst. To oczywiście tylko przykład, jak moim zdaniem możnaby walczyć z Wybiórczą. Ona nie jest wybiórcza tylko z nazwy... Kibice Ekstraklasy to byłaby na tyle duża siła że nie mogliby jej pominąć.

Legionista Awatar Dedes
    Cytat Zamieszczone przez Cygan Zobacz posta
    ...ty świński ryju, ty świński ogonie, ty świńska nóżko, ty golonko, ty fałdo, ty grubasie, ty pyzo, ty klucho, ty kicho, ty pulpecie, ty żłobie, ty gnomie, ty glisto, ty cetyńcu, ty zarazo pełzakowa, ty gadzie, ty jadzie, ty ospo, dyfteroidzie, ty pasożycie, ty trutniu, ty trądzie, ty swądzie, ty hieno, ty szakalu, ty kanalio, ty katakumbo, ty hekatombo, ty przykry typie, ty koszmarku, ty bufonie, ty farmazonie, ty kameleonie, ty chorągiewko na dachu, ty taki nie taki, ty ni w pięć ni w dziewięć ni w dziewiętnaście, ty smutasie, ty jaglico, ty zaćmo, ty kaprawe oczko, ty zezowate oczko, ty kapusiu, ty wiraszko, ty ślipku, ty szpiclu ...
    Mi to przypomina akcje jak pewien "plastuś" o nazwisku Urban czytał kiedyś publicznie epitety o sobie
    "Jedna bomba atomowa
    I wrócimy znów do Lwowa
    Druga mała, ale silna
    I wrócimy też do Wilna"

Legionista Awatar Cielo
    Cygan, murowany kandydat na zwycięzcę w kategorii 'post roku'.
    Mimo tego, że dopiero marzec, ciężko będzie go przebić
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Legionista
    Cielo to to klasyk.Kropka nad ypsylonem,klasyk im nawsadzał taką dziennikarską kropą he,he ,to Stachurą im jebłem w łeb,niech cytują

Legionista Awatar RadO
    Cygan
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez Cygan
    Zniszczę temat
    Dotrzymał słowa
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Legionista Awatar Jaco
    Cygan Mistrz!
    Kieliszki czekają na Pana w nagrodę.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Gintleman Awatar księciuniu
    Cygan

Po Twoim poście można zamknąć zarówno ten temat jak i kategorię Marvinów na post roku - i to na kilka lat

Ty się chłopie marnujesz - tomiki "poezji: wydawaj, Noble zgarniaj, albo chociaż teksty piosenek co ambitniejszm zespołom podrzucaj a nie w takim temacie piszesz - adresaci i tak nie zrozumieją i napiszą "znarkotyzowany antysemityzm".

Toż to k**** Młoda Polska w najczystszym wydaniu i najwspanialszej formie!

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Nie zamierzam jakkolwiek emocjonalnie odnosić się do GW. Niestety Agora nie upadnie jeszcze przez wiele lat. Charakteryzuje ją typowo komunistyczne (dziś nazywamy to polityczną poprawnością) działanie. Jawna, wielokrotnie powtarzana hipokryzja, obłuda i dwulicowość. Elementy niszczące europejską (tą prawdziwą) kulturę, cywilizację są pomijane lub dyskredytowane, promowane są natomiast mniejszości. Demokracja to dziwny ustrój (oni mienią się jego obrońcą) gdzie teoretycznie rządzi większość, ale to mniejszość powinna mieć większe prawa. Kiedyś Władza wzięła w obronę robotników - dziś gazeta bierze w obronę pedałów/anarchistów/pacyfistów/żydów/cyganów/biurokratów. Wszystkich, którzy skłonni są pluć na dorobek cywilizacyjny Europy. Życzę całemu przedsięwzięciu upadku z całego serca, i uważam, że temat "kibolstwa" to jeden z nielicznych przypadków gdzie można nimi wygrać. Bo jest nas dużo. Naprawdę można zawiązać koalicję kibiców przeciw GW. Tylko nie może ona wyglądać w ten sposób, że my wrzucamy racę na boisko (takie są fakty), oni piszą że jesteśmy chuliganami, a my na to mówimy "wcale że nie" albo co gorsza grozimy im pobiciami, śmiercią, kurzajkami, sraczką etc. Chodzi o takie argumenty, które pozwolą pokonać ich, ich własną bronią, a nie o udowadnianie ich odbiorcom, że GW ma rację. Ci którzy wiedzą jaka jest prawdą - wiedzą. Ci którzy nie wiedzą, bo czytają GW powinni się dowiedzieć. Powinny być takie akcje jak ta z koszulkami "nie płakałem..." ale z wyraźnym odniesieniem do kontekstu papieża. To znaczy w takiej sytuacji jedyną bronią byłoby zwołanie jakiejś konferencji prasowej, i przedstawienie koszulki z tekstem typu "nie płakałem po wejchercie bo inni nie płakali po papieżu" lub przedstawić to w inny sposób, ale tak żeby nie dało się pominąć analogii. A nie wierzę w to, że gdyby takie koszulki po prostu założyć to GW napisałaby jaki był ich pełny tekst. To oczywiście tylko przykład, jak moim zdaniem możnaby walczyć z Wybiórczą. Ona nie jest wybiórcza tylko z nazwy... Kibice Ekstraklasy to byłaby na tyle duża siła że nie mogliby jej pominąć.
    Czyli co, zmienić się, chodzić na paluszkach byleby udowodnić gazecie wyborczej, że jesteśmy grzeczni? GW nie ma racji - nawet kiedy rzucana jest pirotechnika na murawę. Bo pirotechnikę rzuci 5 osób, a 7.000 z północnej nie - mimo to, o tych 5ciu się pisze przez miesiąc i przez ich pryzmat (żeby była jasność - mi to nie przeszkadza, jestem fanem przerywania meczów ) ocenia całość.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Toż to k**** Młoda Polska w najczystszym wydaniu i najwspanialszej formie!
    Stachura tworzył nieco później.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Stachura tworzył nieco później.
    No coś Ty ???

Ja napisałem tylko z czym mi się kojarzy ten utwór - w wersji oryginalnej (Stachury), a tym bardziej w podrasowanej przez Cygana
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar foo
    dzikus Szarzalo jest bardzo niekulturalny!

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    No coś Ty ???

Ja napisałem tylko z czym mi się kojarzy ten utwór - w wersji oryginalnej (Stachury), a tym bardziej w podrasowanej przez Cygana
    Gazietka: "Młody, polski Cygan rasuje Stachurę, żeby dopiec żydom".
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Fizi
    eeee... tam... Cygana nie ruszą...

no chyba , że podciągną to pod "odrażające skutki przymusowej polonizacji Cygana przez nacjonalistycznych kiboli Legii"
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista Awatar RadO
    poza tym Cygan powinien zmienić nicka na "Rom"
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Przeglądał ktoś naszą ulubioną prasę dzisiaj ??? Bo jestem ciekawy kogo zgwałciliśmy, ilu czarnuchom obiliśmy facjatę, co się stało redaktorom i ich rodzinom, ile pociągów, samochodów i tramwajów zatrzymaliśmy, i ile wczoraj kure* poszło

Legionista Awatar bloniaq
    Cytat Zamieszczone przez lukasz_l Zobacz posta
    Czyli co, zmienić się, chodzić na paluszkach byleby udowodnić gazecie wyborczej, że jesteśmy grzeczni? GW nie ma racji - nawet kiedy rzucana jest pirotechnika na murawę. Bo pirotechnikę rzuci 5 osób, a 7.000 z północnej nie - mimo to, o tych 5ciu się pisze przez miesiąc i przez ich pryzmat (żeby była jasność - mi to nie przeszkadza, jestem fanem przerywania meczów ) ocenia całość.
    Nie chodzi o to żeby chodzić na paluszkach. Chodzi o to, żeby zjednoczyć kibiców przeciw GW, a potem na jakichś konferencjach prasowych ich zarzutom odpowiadać argumentami typu "u Was było podobnie" Ich największą bronią jest hipokryzja. Zauważanie pewnych rzeczy u jednych a u innych pomijanie tych samych rzeczy. Ale jest to broń obosieczna. Wtedy dopiero spadł by im nakładł, gdyby fanatycznym czytelnikom GW uświadomić jaki to zakłamany, zapluty obłudny twór.

a tak swoją drogą, to ja z niecierpliwością czekam na powrót na szlachetny szlak walki z kibolstwem, pani red. Stec-bzdur z mopem na głowie...
    on taki fajny był, amerykański
    nie wiedzieć czemu, zamilkł swego czasu...a w jego miejsce wyrosły inne łby agorskiej hydrze...

Legionista Awatar Piekutoszczak
    Cytat Zamieszczone przez Magiel Zobacz posta
    Z pozdrowieniami do Adasia http://www.youtube.com/watch?v=7gYk-O9qhX8
    Polecam więcej filmików FilmOpenGroup...
    min. http://www.youtube.com/user/FilmOpen.../4/iXVZaaFPOJA
    "Ja to całe życie na farcie lece i jeszcze nigdy nie wpadłem... i nie wpadnę.." bo "nie studiowałem informatyki ale to co wiem wystarczy, żeby sobie jakoś radzić w życiu"

Uprawnienia umieszczania postów