Strona 4 z 111 PierwszyPierwszy 123456781454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 3303

Wątek: Przegląd prasy

Legionista Awatar KBK
    W PlusieMinuse Mazurek kontra Żakowski.

Cytat Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
    To co jeśli mi jest np. niedana łaska wiary, lub ją straciłem, to nie mam prawa czuć się Polakiem?
    Bzdura. Nikt tak zresztą nie napisał.
    Sam nie jestem wierzący, ale to co jest tu istotne to stosunek do wiary i Kościoła.

Trudno jest mi wyobrazic sobie kogoś sensownego kto zna historię i komu leży na sercu dobro Polski, a kto jednocześnie szydzi z wiary i Kościoła oraz z sympatią patrzy na antyklerykalizm.
    To po prostu jest ze sobą sprzeczne.
    Bo chyba nie trzeba ci tłumaczyć jaką rolę odegrał w naszej historii KK, choćby i w samym XX wieku...
    Ostatnio edytowane przez KBK ; 09-04-2011 o 15:38

Tekst "TW czyli Wejchert, Zacharski, Bielecki" w nowym Ekranie najlepiej pasuje chyba do tego tematu(?)
    "Wejchert i Zacharski zaczynali wczesnie..."
    http://monsieurb.nowyekran.pl/post/9...arski-bielecki

karakan
    Guest
    Tekst tak gruby ,że chyba autor będzie miał wypadek.
    Przewody hamulcowe sparcieją i pękną..

GieKaeSiak
    Nowy serwis:

http://wsieci.rp.pl/

Dla zainteresowanych, jeśli ktokolwiek jeszcze toto czyta:

Tomasz Sekielski nie będzie prowadził już swojej rubryki we "Wprost". W ostatnim numerze tygodnika w zastąpił go Krzysztof Materna

Rubryka "Teraz Ja!" zadebiutowała w tygodniku w czerwca ubiegłego roku.Na początku tego roku dziennikarz wystartował w TVN 24 z nowym programem "Czarno na białym".
    – Mam mnóstwo pracy w związku z realizacją programu "Czarno na białym" i pracą dla TVN 24. Musiałem się wycofać ze współpracy z "Wprost", chociaż bardzo ją sobie chwaliłem – powiedział "Presserwisowi" Sekielski.
    Swoje rozstanie z tygodnikiem kierowanym przez Tomasza Lisa ogłosił kilka tygodni temu muzyk Zbigniew Hołdys. Na swoim profilu w portalu społecznościowym napisał wtedy, że "nie umie mysleć inaczej, niż myśli". Potem ogłosił, że z powrotem wraca na łamy. Według jego relacji redaktor naczelny miał powiedzieć: "Zamykamy oczy, niech Hołdys pisze, co chce".
    rp.pl
    http://www.rp.pl/artykul/641667_Seki...--Wprost-.html

I jeszcze Wildstein:

Nie, to nieprawda, że „Wyborcza” we wszystkim przyznaje rację Rosjanom. Twardo zarzuca im, że byli wobec Polaków… „zbyt taktowni”. Wczytajmy się w artykuł Wacława Radziwinowicza, który wypełnia całą drugą stronę tego dziennika i w całej rozciągłości prezentuje stanowisko redakcji.
    Rosjanie w geście przyjaźni wobec Polaków pragnęli ufundować tablicę pamiątkową – czytamy. Czy autor czerpie tę wiedzę ze zwierzeń władz rosyjskich? Nie dowiadujemy się. „Ale wcześniej, 13 listopada, zjawili się tu reprezentanci stowarzyszenia Katyń 2010 z wdową po szefie IPN Januszu Kurtyce na czele. (…) Raz-dwa, nikogo nie pytając, przykręcili swoją tablicę upamiętniającą tych, którzy zginęli w drodze na uroczystości ku czci „ofiar sowieckiego ludobójstwa w Lesie Katyńskim”".
    Prawda, jaki skandal? Po pierwsze, niewłaściwa wdowa (po prezesie IPN); i ledwie siedem miesięcy od tragedii, „raz-dwa” rodziny postanowiły ją upamiętnić. Nie zapytały władz. No i ten napis.
    „Wyobraźmy sobie, że jakaś delegacja rosyjska zjawia się w Polsce na cmentarzu czerwonoarmistów, którzy zmarli w obozach jenieckich po wojnie 1920 r., i umieszcza tam napis „o ofiarach polskiego ludobójstwa”. Jak byśmy to nazwali?”.
    Pomysł, aby śmierć jeńców rosyjskich, którzy umarli z powodu chorób w Polsce w latach 20., uznać za „polskie ludobójstwo”, pojawił się w propagandzie rosyjskiej z początkiem lat 90. Gorbaczow, który zrozumiał, że nie sposób już będzie negować zbrodni katyńskiej, zażądał od swoich propagandzistów, aby wynaleźli mu coś podobnego po stronie polskiej. I wynaleźli. Kłamstwo o „polskim ludobójstwie” zaczęło w Rosji funkcjonować. Potwierdza je „Gazeta Wyborcza”, traktując na równi mord dokonany przez Sowietów w 1940 roku i śmierć czerwonoarmistów 20 lat wcześniej.
    Nienawiść do „polskiej megalomanii”, lęk, że po Smoleńsku obudzi się narodowa duma, powodowały, że w polsko-rosyjskich konfliktach „Wyborcza” nieomal zawsze stawała po stronie Moskwy. Dziś stawia na jednej płaszczyźnie pamięć o zbrodni katyńskiej i ponure kłamstwo propagandy Moskwy. Gani ją za nadmiar taktu wobec Polaków.
    Ostatnio edytowane przez Noris ; 12-04-2011 o 11:49
    "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Legionista Awatar Fizi
    Cytat Zamieszczone przez Mściwy Zobacz posta
    Plując na Kościół stajesz w jednym froncie z Wyborczą i resztą tej hałastry, która dobrze wie, co robi.
    po niektórych tekstach, jak np. po dzisiejszym wywiadzie z Pieronkiem, który można przeczytać na ww. portalu, słowa Jerzmana dziwią jakby mniej
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Tylko, że Pieronek, Żydownik Powszechny i te (podupadające) środowiska to jest kościelna V kolumna, nic więcej.

Legionista Awatar casual
    W najnowszym "Uważam Rze" tekst o W. Łysiaku, w którym jest kilka krótkich wypowiedzi tego znakomitego pisarza. Wspominam o tym głównie przez wzgląd na to, że Łysiak praktycznie nie wypowiada się dla jakichkolwiek mediów.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

karakan
    Guest
    W nowym URZE ogólnie pare ciekawych artykułów.

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    W najnowszym "Uważam Rze" tekst o W. Łysiaku, w którym jest kilka krótkich wypowiedzi tego znakomitego pisarza. Wspominam o tym głównie przez wzgląd na to, że Łysiak praktycznie nie wypowiada się dla jakichkolwiek mediów.
    Ciągnie Wilka do publicystycznego lasu!!!
    Waldemar Łysiak wraca do felietonistyki. Od numeru świątecznego będzie pisaŁ do „UWAŻAM RZE” cykl felietonów pt. „ŁYSA PRAWDA”.

http://www.lysiak.wxv.pl/portal.php

"Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Legionista Awatar KBK
    I to jest news.

Łysiak w ogóle pisał kiedyś do pisma o takim nakładzie?

Ciekawe co na to Sakiewicz
    Ostatnio edytowane przez KBK ; 13-04-2011 o 00:12

Legionista Awatar pablos
    Cytat Zamieszczone przez Kill, baby kill! Zobacz posta
    I to jest news.

Łysiak w ogóle pisał kiedyś do pisma o takim nakładzie?
    Chyba nie. Nie pamiętam już jaki nakład miała "GP" w momencie, gdy WŁ odchodził, ale chyba nie pomylę się wiele jeśli napiszę, że o jakieś 80% mniej niż obecnie URze.
    Ciekawe co na to Sakiewicz
    I Kwieciński.

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez pablos Zobacz posta
    Chyba nie. Nie pamiętam już jaki nakład miała "GP" w momencie, gdy WŁ odchodził, ale chyba nie pomylę się wiele jeśli napiszę, że o jakieś 80% mniej niż obecnie URze.
    Jak Łysiak zaczynał pisać do GP nakład był malutki- jakieś 15 tysięcy. W dużym stopniu dzięki Łysiakowi wzrósł w krótkim czasie klikukrotnie (do około 70 tysięcy).

Wiem, że trwały w ostatnim czasie rozmowy Łysiaka z GP, wybrał jednak Uważam Rze.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Legionista Awatar Foxx
    A w dzisiejszej "G.P." Lisiewicz dalej o "konserwatywnych publicystach - oportunistach". Coraz bardziej jestem ciekaw postawy Ziemkiewicza i coraz bliżej zarzucenia kupoowania "G.P.".
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar KBK
    Jak Łysiak zaczynał pisać do GP nakład był malutki- jakieś 15 tysięcy. W dużym stopniu dzięki Łysiakowi wzrósł w krótkim czasie klikukrotnie (do około 70 tysięcy).
    Podejrzewam, że i URze skoczy troche nakład przez takie nazwisko.

Aż sobie chyba kupie GP, żeby zobaczyć co Lisiewicz znowu napisał, ciekawe czy Łysiak też zostanie koncesjonowanym prawicowcem-oportunistą...

Tak poza tym, warto przypomnieć, że dzisiaj część 3 dodatku Rzepy o Żołnierzach Wyklętych.
    Ostatnio edytowane przez KBK ; 13-04-2011 o 13:12

Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Coraz bardziej jestem ciekaw postawy Ziemkiewicza .
    Ziemkiewicza z Sakiewiczem łączy jedno - spora niechęć do nich ze strony Rydzyka.

Mimo iż obie strony się podszczypują, to dobrze się znają i mają okazję nie raz, wypić nie jedną butelkę wina i wyjaśnić sobie osobiście pewne sprawy. Zresztą nie tylko po tej stronie sceny medialnej to się dzieje. Lisiewicz zawsze był zadymiarzem. Podczas zadymy się urodził i na zadymie umrze.
    Ostatnio edytowane przez Noris ; 13-04-2011 o 14:15
    "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Legionista Awatar midzi
    Z Łysiakiem ciekawa sprawa. Trzeba przyznać, że URze, które traktowałem trochę jako eksperyment na żywym organizmie nie tylko stara się utrzymać dobrą passę, a idzie o krok do przodu. Wykorzystali niszę po przejściu Wprost w stronę Polityki, a także wzięli się za podskubywanie czytelników Sakiewiczowi.

Czekam jeszcze aż zaczną sami wydawać wersję elektroniczną.

Zastanawiam się jeszcze kiedy podniosą cenę? Pewnie najpierw 3,90 zł i zwiększenie liczby stron, a w następnym kroku 4,90 zł.

Legionista Awatar casual
    Może ktoś wie- czy gdybym wybrał się do redakcji Rzepy to jest szansa nabycia dwóch poprzednich egzemplarzy dodatku o Żołnierzach Wyklętych?
    Zapamiętał.

Może ktoś wie- czy gdybym wybrał się do redakcji Rzepy to jest szansa nabycia dwóch poprzednich egzemplarzy dodatku o Żołnierzach Wyklętych?
    Można je nabyć przez Allegro - http://allegro.pl/listing.php/search...nierze+wykleci
    Wprawdzie pierwszy numer z lekką przebitką cenową.

Legionista Awatar casual
    Chyba jednak się do nich przejadę Tak czy siak dzięki.
    Zapamiętał.

Cały cykl będzie do kupienia po wydaniu ostatniego zeszytu, dochód ze sprzedaży po zamknięciu cyklu miał być przeznaczony dla fundacji "Pamiętamy". Jeśli nic się w ostatnich 2 miesiącach nie zmieniło w ustaleniach to będzie tak jak piszę.

Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Zastanawiam się jeszcze kiedy podniosą cenę? Pewnie najpierw 3,90 zł i zwiększenie liczby stron, a w następnym kroku 4,90 zł.
    Biorąc pod uwagę że celowali w 50 tyś nakład w ciągu roku nie sądzę by zdecydowali się na podwyżkę. Obecnie nakład i zasięg reklam rekompensuje niską cenę. Jeśli tygodnik będzie się rozwijał do 250-300 tyś nakładu(a jest na bardzo dobrej ku temu drodze)w przeciągu roku to raczej ceny nie wzrosną
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar TNTP
    cena jest niewielkim % wpływów, znacznie ważniejsze są reklamy, które idą bezpośrednio za nakładem. Dlatego, też do póki UważamRze nie zbuduje sobie stabilnej sytuacji na rynku, raczej nie będzie "szło tą drogą"
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar KBK
    http://allegro.pl/zolnierze-wyklecit...561778213.html

Tu masz dwa pierwsze numery po 4,50 za sztukę, tyle że z Gdyni, ale nawet z przesyłką wyjdzie cię taniej niż mnie w kiosku

Legionista Awatar Jaco

Tu masz dwa pierwsze numery po 4,50 za sztukę, tyle że z Gdyni, ale nawet z przesyłką wyjdzie cię taniej niż mnie w kiosku
    Gościu ma w ofercie również obie części "Listy pasażerów" Pospieszalskiego.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

GieKaeSiak
    Za dużo to tych reklam nie ma w Uważam Rze.

Legionista Awatar jasin

polecam, kupiłem u niego, następnego dnia wysłał, i dnia kolejnego już miałem w łapskach.
    Mortui sunt, ut liberi vivamus

karakan
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Faktycznie.W końcu jednak zaczną reklamodawcy URZE zauważać.

Legionista Awatar rey
    Chyba jednak się do nich przejadę Tak czy siak dzięki.
    I jak, byłeś? A może się dopiero wybierasz? Jak dopiero, to bym miał biznes
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar casual
    Chyba kupię za jakiś czas cały cykl, taka jak sugeruje Buziek_LG.
    Zapamiętał.

Chyba kupię za jakiś czas cały cykl, taka jak sugeruje Buziek_LG.
    Jeśli nic się nie zmieniło, w najgorszym wypadku odsprzedam Ci swój ;]

Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Umowy na miejsca reklamowe podpisuje się z miesięcznym wyprzedzeniem. Większa liczba reklam pojawi się na początku maja najprawdopodobniej.
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Uprawnienia umieszczania postów