Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 65

Wątek: Trąbki na trybunach.

Legionista

Trąbki na trybunach.

Ludzie! Co to qrwa jest na tych meczach reprezentacji. Zamiast drzeć morde dopingując elegancko ostatnio grających naszych to ja słysze jakies trąbki, jakbym był na żużlu jakimś. Jakieś wieśniaki to wnoszą i powinno się tego zabronić! Można takim sposobem puszczać z głośników muczenie krów.
    ...Najłatwiej tak jak ty stanąć z boku
    lecz pamiętaj
    Dla niektórych (L) to antidotum

Legionista
    WYKOPMY TRĄBKI ZE STADIONÓW
    A Nam W Głowach Wciąż Wariacje... UZ'05

Legionista
    Chyba wszyscy udzielający się na tym forum, prędzej walnęli, by łbem o krzesełko niż dmuchnęli w trąbkę.

Ja tak się zastanawiam z jakiej strony to do nas przyszło?

Pamiętam, że zawsze za wschodnią granicą dmuchali w małe puzony.

Dobrze, że 11 listopada ludzie w oknach nie machali flagami, trzymając w pysku trąbki, dmuchając w nie co sił.

Administrator Awatar Raffi
    Widzę np. 2 praktyczne sposoby

1) (nie popieram) 'rozmowa' odpowiednich osób ze sprzedawcami przed meczem

2) jakieś formalne zamanifestowanie swoich poglądów przez tą "dopingującą" część kibiców - albo przez odpowiednie okrzyki typu "Trąbki na śmietnik", albo może - poprzez wywieszenie transparentu odpowiedniej treści (np. właśnie: "WYKOPMY TRĄBKI ZE STADIONÓW" albo "PRECZ Z TRĄBKAMI", "TRĄBKI NA RYKOWISKO" czy coś w tym stylu...). Trzeba w końcu ruszyć tą sprawę, bo obudzimy się całkiem z ręką w nocniku
    Nie mam pomysłu w sumie.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar kozer
    Trzeba ludzi opierdalać żeby nie trąbili. Jak ktoś widzi takiego trąbkarza to powinien go zjebać tak, żeby bał sie dmuchać.
    Inny sposób to zabieranie tego gówna na bramkach ewentualnie składanie do przymusowego depozytu.
    Kiedyś mój kumpel kupił trąbke przed meczem, ale naszczęście przy wejściu na Żylete kazali mu ją złożyć do depozytu i już jej więcej nie zobaczył.

Administrator Awatar Adiq
    A ja czekam na gwizdki... ho:
    Nieznani Sprawcy

Legionista
    mnie też to nie to tak wkurwia te trąbki ze tego się opisac nie da! na jednym meczu w tej rundzie było słychac duzo tych trąbek pozniej jak by ucichły! mam nadzieje ze to zniknie z naszych stadionów ! a jak nie to chociasz na meczach Legii zeby nie było tych trabek! przeciesz to jest tragednia cały czas te piszczenie eh...
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez Adiq
    A ja na fujarki pasterskie... :buhaha:

Legionista Awatar Keleborn
    Te trąbki są potworne. To samo było na Śląskim jak nasi bili Norwegów.

Koszmar, w relacji TV wychodzi to obleśnie, nie wiem jak na stadionie.
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Legionista Awatar Kempes
    Zawsze jak oglądałem jakieś mecze czy skróty z Kijowa czy Moskwy to od razu w uszy ''rzucały'' sie te pieprzone trąbki równo przez 90 minut , az sie odechciewało słuchać takiej relacji...

i to mnie martwi ,że u nas i tak stały sie one przewodnim punktem dopingu a obawiam sie ,że za pare lat .... nie będzie nawet słychać tego kto wygra mecz.... tylko dmuchanie w trąbe full mecz - ze tez im sie chce
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    Trąbki to jest poprostu załamka ,na szczęście jeszcze mi nikt do ucha nie trąbił jak oszalały. Dziwne ,że ochroniarze pozwalają na ich wnoszenie.

Legionista
    1. Przegonic sprzedawcow (dealerow trabek )
    2. Konfiskowac na bramkach pozostale egzemplarze.

2-3 mecze i bedzie spokoj
    Oczywiscie wszystko zalatwiamy kulturalnie...
    ... do czasu

Legionista Awatar Mazi
    Módlmy się tylko , by te trąbki nie pojawiły się masowo u nas ...

Wtedy będzie tragedia
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Administrator Awatar Raffi
    Włączyłem właśnie Rosja - Walia na Eurosporcie.....
    .......... [trabka] [trabka] [trabka] :fu: :fu: AAARGHHH [kratki]
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar Mazi
    Cytat Zamieszczone przez kozer
    Trzeba ludzi opierdalać żeby nie trąbili. Jak ktoś widzi takiego trąbkarza to powinien go zjebać tak, żeby bał sie dmuchać.
    Inny sposób to zabieranie tego gówna na bramkach ewentualnie składanie do przymusowego depozytu.
    Kiedyś mój kumpel kupił trąbke przed meczem, ale naszczęście przy wejściu na Żylete kazali mu ją złożyć do depozytu i już jej więcej nie zobaczył.
    No właśnie ... czy trąbki nie są przypadkiem narzędziem mogącym zagrozić komuś utratą zdrowia lub życia .

Heh , skoro plastikowych butelek nie mozna wnosić , to i trąbki powinny byc zabronione .
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Legionista Awatar szczepan
    narazie na Legii nie pojawiaja sie a jak zaczna to trzeba bedzie pogadac z Zarzadem zeby zakazal bo to w koncu niebezpieczny przedmiot

Legionista
    Mój kolega kiedyś na mecz przyniósł to pobawiliśmy się moze 5 minut przed meczem i to odłożył. To jest tragiczne Zabierać przy wejściu i koniec!!!
    Z pokolenia na pokolenie
    Saska (L) Kępa
    Legioniści

Legionista Awatar tato
    Myślę, że trzeba edukować pikników-trębaczy, że ten instrument na stadionie to po prostu wiocha :fu: i żeby sobie pacjent nie robił kaszanki.
    U nas na sektorze (wiadomo- kryta przyciąga różne towarzystwo) już kilku Janko Muzykantów "rozbroiliśmy". Oczywiście kulturalnie, aczkolwiek skutecznie.
    Inna sprawa, że na reprezentacji tej niedzielnej ekipy zbyt dużo, więc po prostu na repre nie chodzę. Przynajmniej nie muszę kibicować drużynie, w której gra mazgaj-szymkowiak.
    Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

Legionista
    Po co przeganiac tych z trabkami wszyscy musza wiedziec ze na Legie nie przynosi sie zadnych trabek i nie kupuje sie ich pod stadionem a wtedy oni sami sobie gdzies pojda tylko trzeba wbijac wszystkim trabaczom ze nie mozna trabic

ems
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Raffi
    Włączyłem właśnie Rosja - Walia na Eurosporcie.....
    .......... [trabka] [trabka] [trabka] :fu: :fu: AAARGHHH [kratki]
    ale podobno troche tradycyjnej chuliganki tez bylo

a co do trabek - dobrze ze u nas jest to nie tolerowane

TTUUUTUTUUUUUTUTUTUTUTTUUURRRTUTUTUTURURTURTUTRURU UU

TUUU!

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez MaxyM
    Chyba wszyscy udzielający się na tym forum, prędzej walnęli, by łbem o krzesełko niż dmuchnęli w trąbkę.

Ja tak się zastanawiam z jakiej strony to do nas przyszło?

Pamiętam, że zawsze za wschodnią granicą dmuchali w małe puzony.

Dobrze, że 11 listopada ludzie w oknach nie machali flagami, trzymając w pysku trąbki, dmuchając w nie co sił.
    Na początku były w Zakopcu na PŚ, potem przylazło do nas. Heh, jak sobie pomyślę, że w styczniu miałam ich 100 w domu

Na takiej imprezie jak PŚ w skokach narciarskich może i się sprawdza taki rodzaj dopingu, ale stadionowym skrytotrąbaczom mówię stanowcze NIE!!!
    Only You

Legionista
    Przy okazji zapraszam do postu Promowanie meczów przez kibiców,pomóżcie zapełniać nam stadion na mecz z GKS-em i inne spotkania!

Legionista
    ***** czlowieku masz zamiar wpisac to do kazdego mozliwego tematu ??

Legionista
    a Ty musisz pisac to pod jego kazdym postem :buhaha:
    Cytat Zamieszczone przez Swierzy
    *cenzura* czlowieku masz zamiar wpisac to do kazdego mozliwego tematu ??

Legionista
    Moze ktorys z modow zwroci na to uwage

Legionista Awatar szczepan
    Ty zes nie slyszal prawdziwego gwizdka sedziowskiego... znajomy (wiesz ktory '8 ) uzyl go w kiblu szkolny przez 15 minut bylem gluchy :P

Legionista
    no trabki sa wkurzajace, podczas wykonywania stałych fragmentow gry to prawie komentatora nie słychac w tv, tak zagłuszaja trabami

moim zdaniem raz na jakis czas powinnobyc trabniecie, to takie kibicowskie ho: ale swoja droga zwykły doping jest o niebo ba! o dwa nieba lepszy!!

Legionista Awatar kozer
    Cytat Zamieszczone przez szczepan
    Ty zes nie slyszal prawdziwego gwizdka sedziowskiego... znajomy (wiesz ktory '8 ) uzyl go w kiblu szkolny przez 15 minut bylem gluchy :P
    A idź z tymi gwizdkami. Czasem jak na meczu za mocno gwizdne to mi potem w uszach dzwoni i nic nie słysze. A niech jakieś 500 osób przyniesie takie gwizdki na mecz i dmuchnie w jednech chwili...

Legionista
    Ja pamiętam festyn na Legii, z okazji meczu Małysza i innych, napisałem festyn bo po tych trąbkach, to o niczym innym mowic nie wolno, a po meczu z Włochami, na ktory sie wybralem, to zastanawiam sie czy pikniki nieswiadomie nie ustanowili polskiego stylu kibicowania. No bo jesli ktos przyjedzie i to zobaczy, to pozniej powie: Wlochy-piro, Anglia-glosny doping, Polska-...trąbki??? Żenada, strasznie mnie denerwują i jesli wybiore sie na nastepny mecz reprezentacji, to obowiazkowo biore sluchawki na uszy!
    Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Administrator Awatar rolnik
    Oto fragmenty wypowiedzi Niedzielana po meczu z Serbią i Czarnogórą:
    "Bardzo podobała mi się oprawa meczu w Płocku."
    Czy ktoś mi powie co to była za oprawa bo ja byłem na koszu i nie oglądałem reprezentacji bo zapomniałem nastawić magnetowidu? :fu:

"Jeszcze nie zapełniamy stadionów, bo kibice ciągle nie wierzą, że możemy dobrze grać. Po meczu z Włochami czytałem recenzje, że nie jesteśmy w stanie powtórzyć takiego dobrego występu. Mam nadzieję, iż teraz wzrośnie zaufanie do naszych umiejętności"

A ja myślę, że w większości Ci ludzie, którzy nie chodzą na reprezentację (a chodzili) mają podobne podejście do mojego: ... Po co mam iść na reprezentację i płacić 50 zeta za bilet kiedy na trybunach panuje atmosfera jak na standartowej polskiej łące? Wszyscy qrwa muczą! :fu: Nara! Wolę usiąść w domu, włączyć telewizor, WYŁĄCZYĆ dźwięk i włączyć komentarz w radio tam prawie nie słychać trąbek
    jest cynizm w skurwysynach...

Uprawnienia umieszczania postów