Jak wiecie każdy z nas ma znajomych,oraz pracę lub szkołe,gdzie są kibice do których trzeba dotrzeć.Niedawno jeszcze NL robiła reklamówki meczów by kibice je rozwieszali.Proponuję by taką akcję kontynuować we własnym zakresie!!Ja odkąd NL przestała drukować reklamówki sam je z kolegami robię i rozwieszam w mojej niedużej szkole w ok 6 egzemplarzy tydz. przed meczem,uważam iż to dobry pomysł i można dalej działać w ten sposób.
Dodatkowo namaiwajcie każdego na przyjście na mecz,ja ostatnio namówiłem osoby,które wogóle piłką się nie interesują,pokazałem artykuł z P.S.(ten artykuł też zkserowałem i rozwiesiłem po szkole,jest to świetna forma poprawy wizerunku) mówiłem o świetnej atmosferze i dali się namówić,trzeba zachęcać każdego.
Jeszcze jedna propozycja 5-6 dni przed meczem piszę reklamówkę na gg zapraszającą na mecz i piszę do znajmoych w formie łańcuszka by ją rozesłali znajomym i nie tylko.Jak mam trochę czasu wyszukuję osoby z wa-wy i zapraszam je także na mecz,zdarzało się,że rozmawiałem z niektórymi dłuższą chwilę przekonując się,iż stereotyp kibica jest cały czas ten sam,jednak osoby ten przekonane argumentami dopytywały się gdzie kupić i za ile bilety!
Piszcie o swoich propozycjach oraz promójcie te,które opisałem powyżej w ramach mozliwości.