Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 66

Wątek: Promowanie meczy przez kibiców

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Legionista

Promowanie meczy przez kibiców

Jak wiecie każdy z nas ma znajomych,oraz pracę lub szkołe,gdzie są kibice do których trzeba dotrzeć.Niedawno jeszcze NL robiła reklamówki meczów by kibice je rozwieszali.Proponuję by taką akcję kontynuować we własnym zakresie!!Ja odkąd NL przestała drukować reklamówki sam je z kolegami robię i rozwieszam w mojej niedużej szkole w ok 6 egzemplarzy tydz. przed meczem,uważam iż to dobry pomysł i można dalej działać w ten sposób.
    Dodatkowo namaiwajcie każdego na przyjście na mecz,ja ostatnio namówiłem osoby,które wogóle piłką się nie interesują,pokazałem artykuł z P.S.(ten artykuł też zkserowałem i rozwiesiłem po szkole,jest to świetna forma poprawy wizerunku) mówiłem o świetnej atmosferze i dali się namówić,trzeba zachęcać każdego.
    Jeszcze jedna propozycja 5-6 dni przed meczem piszę reklamówkę na gg zapraszającą na mecz i piszę do znajmoych w formie łańcuszka by ją rozesłali znajomym i nie tylko.Jak mam trochę czasu wyszukuję osoby z wa-wy i zapraszam je także na mecz,zdarzało się,że rozmawiałem z niektórymi dłuższą chwilę przekonując się,iż stereotyp kibica jest cały czas ten sam,jednak osoby ten przekonane argumentami dopytywały się gdzie kupić i za ile bilety!
    Piszcie o swoich propozycjach oraz promójcie te,które opisałem powyżej w ramach mozliwości.

Legionista
    pomysł swietny, szkoda ze NL przestała drukowac reklamowki, :/
    zawsze mozna by było porozwieszac.

Legionista Awatar emde
    Przeciez sami mozemy zrobic jakis plakat informacyjny. Zeby byl jeden i wszyscy go mogli wydrukowac...
    Legia To MY

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez emde
    Przeciez sami mozemy zrobic jakis plakat informacyjny. Zeby byl jeden i wszyscy go mogli wydrukowac...
    Dkładnie,mój kumpel zrobił wzór,poproszę go to mi go da,jak chcecie mogę wysyłać go na meile a potem tylko datę zmieniac i rywala .Jak wam się nie spodoba to zawsze możecie zrobić własny.A miejmy nadzieję,że NL znów na wiosnę zacznie drukować,ponoć myślą o tym.

Legionista
    Wiadomość na gg przygotowałem na najbliższy mecz tej treści:
    Kibice Legii Warszawa serdecznie zapraszają na mecz o mistrzostwo 1 ligi:Legia Warszawa-GKS Dospel Katowice,sobota 22 listopada 2003 g.18.00 Stadion Legii.To już ostatni mecz w tym roku,następny dopiero za 4 miesiące!! Stwórzmy po raz kolejny niezapomnianą atmosferę i pomórzmy pilkarzom w zwycięstwieProsimy o przesłanie tej wiadomości wszystkim znajomym i obcym osobom na gg i jednocześnie prosimy o przesyłanie kolejnych z właściwym rywalem,datą i godz. spotkania.
    Jeżeli proponujecie inną to zapraszam,współpracować trzeba '8

Legionista
    Sorka oczywiscie tam ma być GKS Dospel a nie GKS GKS

Legionista
    No widze,że na forum sponsor GKS-u nie da się zapisać wiec piszcie GKS Katowice

Legionista
    Ja dziś gadałem z babką ode mnei ze sklepiku w szkole to aż sie przerazielm jak Ci ludzie myslą o kibicach Legii!!! Ale pomysł dobry sam porozwieszam pare takich w szkole, napewno znajda się jacyś chętni.
    Z pokolenia na pokolenie
    Saska (L) Kępa
    Legioniści

Legionista Awatar Tuzin...
    No i przede wszystkim bierzcie swoich znajomych, ktorzy nie mieli zamiaru ruszyc swoich czterech liter na Estadio WP! :>

Legionista Awatar c_zary
    Cytat Zamieszczone przez Długi123
    Dzieki za info 8o
    ...

Administrator Awatar legart
    Bo klub nazywa się dla kibiców tradycyjnie GKS, a nie jak wentylator

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez legart
    Bo klub nazywa się dla kibiców tradycyjnie GKS, a nie jak wentylator
    No wiadomo

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Dziubek
    Ja dziś gadałem z babką ode mnei ze sklepiku w szkole to aż sie przerazielm jak Ci ludzie myslą o kibicach Legii!!! Ale pomysł dobry sam porozwieszam pare takich w szkole, napewno znajda się jacyś chętni.
    Dokładnie właśnie o to chodzi,z taką osobą trzeba wtedy porozmawiać,wytłumaczyć jak est naprawdę aż zmieni zdanie,można poprosić o powieszenie artykuły z P.S. w takim sklepiku,który wcześniej kobieta przeczyta i małymi kroczkami zmiana zdania będzie o nas,potem jak ktoś jej przypadkowo bo np na ulicy:O zobacz,kibice,tylko leją się na meczach to ona odp jak jest naprawdę zapewne i społeczeństwo pwoloi zdanie bedzie zmieniać.
    Sam tam gdzie kseruję reklamówki dałem babce P.S. i powiedziała,że trochę zdanie zmieniła chociaż jest spoko babką
    Chodzi oczywiście o artykuł Ja Kocham Legię

Legionista Awatar m84
    Ta opcja z wysyłaniem na GG informacji o meczu jest spoko. Też tak zrobię. Ogólnie to ja właśnie namawiam znajomych którzy nie chodzą normalnie na mecze.Jednego już namówiłem i ma iść ze mna na GKS-to będzie jego pierwszy mecz :> Ogólnie w tej rundzie już sporo osób zachęciłem do Legii. A mój kumpel przyprowadził siostrę i tej się bardzo spodobało i ma zamiar wpadać częściej. Więszkość osób tak reaguje jak już przyjdzie na stadion. Tylko najpierw właśnie ich przyprowadzić na mecz a później sami się w to wszystko wciągają.
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Legionista
    ja swoje rozesłałem juz dzieki Długi, w szkole tez cos porozwieszam

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez Dziubek
    u mnie w szkole panna wparowała na przerwie i sprzedawała bilety na otrzęsiny hybrydy w poniedziałek o 21 - tylko dla pełnoletnich i ponieważ handel szedł słabo to postanowiła zachęcić nas mówiąc "nie bójcie sie dresiarzy nie będzie" 8o a potem " kibiców Legii też nie będzie"
    chyba się zawiedzie bo będą

Legionista
    pomysl z gg naprawde bardzo dobry a kto ma te plakaty ? niech mi przesle mailem jak moze to ja tez gdzies ponaklejam

Legionista Awatar Fester
    prywata:

M84 odezwij sie do mnie na gg ;] 1350826

Legionista
    To dajcie mi na priva te teksty "Ja kocham Legie" to ja pokaże tej bace ze sklepiku co to jest LEGIA A ostatnio jak oglądałem zdjecia z LOKO moich kolegó to też widailęm teksty koniec z dresami!!! Szkoda że nikt z takim pomysłem nie wystartuje :buhaha:
    Z pokolenia na pokolenie
    Saska (L) Kępa
    Legioniści

Legionista
    Właśnie rozesłałem wiadomość o meczu przez gg do ok.50 osób. Potem wyślę jeszcze więcej. Myślę, że jest to świetny pomysł.
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Ale dlaczego tylko kibicom zależy na zwiększeniu frekfencii na Legii ?

Legionista
    Też już sporo osób wyciągnąłem a koleznka po 1 meczu kupiła karnet i nie opuściła żadnego z meczów po Wiśle .Na przyszły sezon też ona kupuje a takich osób będzie coraz więcej jak będziemy działać.
    Co do felietonu to najfajniej wygląda w P.S. ale sam tekstr jest tu http://www.legialive.pl/publikacja.p...likacjaID=8618
    Co do tgo czemu kibicom tylko zależy to myślę,że działacze też starają się coś zrobić ale robią niewiele zaś my róbmy ile możemy gdyż działacze odejdą kiedyś a my i nasi nowi znajomi będą zawsze na meczach!!

Administrator Awatar Raffi
    Cytat Zamieszczone przez PS
    Mimo, że Legia ma dużą liczbę sympatyków w całym kraju, czyni starania, aby pozyskiwać kolejnych. W tym celu wczoraj trzech piłkarzy Artur Boruc, Tomasz Jarzębowski i Aleksandar Vukovic udało się do Zbuczyna koło Siedlec, gdzie odbyli spotkanie z młodzieżą w miejscowej szkole. Oprócz autografów, legioniści rozdawali klubowe pamiątki.
    - Chcemy promować nasz zespół nie tylko w Warszawie, ale także w innych miejscowościach - tak skomentował całą eskapadę trener naszego zespołu, Dariusz Kubicki.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    mozna też wysyłac smsy ludziom swojm znajomym a ci innym ludziom i tak wkółko a też dobry pomysł z tą wiadomoscia na gg zeby rosyłac innych! i jak Raffi napisał piłkarze ciagle jezdzą promowac nasz klub!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista
    Mam gotową reklamówkę na GKS,kto chciałby skorzystać i pomóc w akcji zapraszam,mój meil fckiepski@o2.pl odrazu będe odsyłać reklamówkę

Legionista
    juz druknałem. i ciesze sie bardzo dzieki długi..

Legionista Awatar el majoneze
    wszystko fajnie ja ogolnie jestem za taka akcja..tylko ze potem albo nie mozemy narzekac na niedzielniakow albo jak bierzemy jakis znajomych to bierzmy takich kumatych a nie zamulasoof..to tyle
    "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez el majoneze
    wszystko fajnie ja ogolnie jestem za taka akcja..tylko ze potem albo nie mozemy narzekac na niedzielniakow albo jak bierzemy jakis znajomych to bierzmy takich kumatych a nie zamulasoof..to tyle
    Ja powiem tak:Jak wśród 12.000 nawet 2.000 to będą niedzielniacy to lepiej niech oni przyjdą,pewnie siądą z boku,klub zarobi,stadion ładniej bedzie wyglądać niż mieli by wogóle nie przyjść.

Legionista
    fajny ten plakacik rozkleje w szkole

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kamyk
    mozna też wysyłac smsy ludziom swojm znajomym a ci innym ludziom i tak wkółko a też dobry pomysł z tą wiadomoscia na gg zeby rosyłac innych! i jak Raffi napisał piłkarze ciagle jezdzą promowac nasz klub!
    Sms-y też praktykowałem,jest to także dobre,jednak uważam,że bardziej czasochłonne i mniej skuteczne,chyba,że tak jak ja robię to w oficjalnej forme czyli wysyłam np do kumpla,którego dawno nie widziałem lub zadko widuję by wybrał się na mecz,staram się go tak namówić.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów