Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 66

Wątek: Promowanie meczy przez kibiców

Administrator Awatar rolnik
    Wiadomości przez GG i smsy to fajne pomysły ale można również zagadać z duchownymi, żeby na mszach niedzielnych z tygodniowym wyprzedzeniem informowali o meczach Legii 8- :buhaha:
    PS. Ja też poproszę ten plakacik na mail'a: rolnik@pf.pl
    jest cynizm w skurwysynach...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez rolnik
    Wiadomości przez GG i smsy to fajne pomysły ale można również zagadać z duchownymi, żeby na mszach niedzielnych z tygodniowym wyprzedzeniem informowali o meczach Legii 8- :buhaha:
    ta Ty wiesz ile cos takiego kosztuje :buhaha:

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez domber
    Cytat Zamieszczone przez rolnik
    ta Ty wiesz ile cos takiego kosztuje :buhaha:
    taa, a ja już sobie wyobrażam jak dewotki zapatrzone w księżulka drepczą na stadion, zamiast szalika z różańcem
    Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Legionista
    Dziś powiesiłem jedną karteczke w zaje....stym miejscu i powiem, powiem że zainteresowanie było!!! I to najważniejsze, byle by na przeczytaniu się nie skończyło i zeby takie osoby ruszyły na mecz.
    Wychowawczyni też zarzuciłem pomysł żeby na Łuk iść ale uslyszałem: "nie chce oglądać hamstwa i słuchać wulgaryzmów"
    A może by zdanie po mecuz zmieniła
    Z pokolenia na pokolenie
    Saska (L) Kępa
    Legioniści

Legionista Awatar Kempes
    Dziś przez połowe matmy prowadziłem rozmowe z gościem który piłke nożną widzi raz na miesiąc w TV..

przekonywałem go jak jest , jak wiarygodne sa często gazety ....
    i jak bezpiecznie jest obecnie na Legii.... bronił sie długo

na pytanie : Czy dlatego ta trybuna nazywa sie żyLeta że tam na noże często walczą ?

zrezygnowałem :fu:

ps. gość właśnie 100% laikowy wszystkie swoje wyobrażenia wzioł z mediów 8o
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    Dziś przez połowe matmy prowadziłem rozmowe z gościem który piłke nożną widzi raz na miesiąc w TV..

na pytanie : Czy dlatego ta trybuna nazywa sie żyLeta że tam na noże często walczą ?

Nie zostawiaj tego tak,pomęcz gościa dalej,pokaż zdjęcia z NL,artykuł z Przeglądu a najważniejsze powiedz:Człoweiku co ty możesz mówić wogóle,pójdz,zobacz i pogadamy,ja byłem na x meczach i wiem jak jest a ty na oczy nie widziałeś i głosujesz.Chodz ze mną i po meczu porozmawiam chętnie.
    To działa
    Pozdro

Legionista Awatar Maku
    Racja racja Długi.Dzisiaj w szkole kserowałem tą Twoją reklamówkę meczu, którą mi przesłałeś i facet, który tam pracuje jak zobaczył co to jest to stwierdził: "teraz to strach chodzić na mecze bo na każdym kamieniem mozna dostać!!!Kibice to sami chuligani.Kiedyś to było...chodziłem na mecze blablabla..." Jak to od niego usłyszałem to mnie normalnie zgięło i zacząłem go przekonywać, że tak nie jest.Że to co piszą w gazetach i często pokazują w mediach to nie zawsze prawda itd. Nie wiem czy się przekona ale warto próbować.Jutro pokażę mu artykuł z Przeglądu to może wreszcie uwierzy jaka jest prawda i przyjdzie na mecz A wracająć do tych reklamówek to rozwiesiłem już na całym osiedlu czyli w 10 klatkach u siebie...a jutro powieszę u dziadka i w szkole i może jeszcze gdzieś W końcu musimy zapełnić stadion Jak będzie pełno to będzie zajebista atmosfera i wszystko wyjdzie jeszcze lepiej Do zobaczenia w sobotę LEGIA MISTRZ!!!
    "A mnie jarają na meczu Legii race..."

Legionista Awatar Kempes
    Cytat Zamieszczone przez Długi123

Nie zostawiaj tego tak,pomęcz gościa dalej,pokaż zdjęcia z NL,artykuł z Przeglądu a najważniejsze powiedz:Człoweiku co ty możesz mówić wogóle,pójdz,zobacz i pogadamy,ja byłem na x meczach i wiem jak jest a ty na oczy nie widziałeś i głosujesz.Chodz ze mną i po meczu porozmawiam chętnie.
    To działa
    Pozdro
    Właśnie sam nie wiem , to mnie dziwi , przeraża ,że ... ludzie są tak zapatrzeni w Tv chociazby ( nawet juz nie chodzi tylko o sport ).

to co powiedzą w szklanym ekraniku to świętość 8o

ps. studentke prawa ( zero pojęcia o piłce ) kiedyś namówiłem i bawiła sie na Legia - Wisła , aż trudno uwierzyć. A kumpel z klasy za wyrocznie bierze tvn :fu:
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    Ale niektóych to się nie da przekonać nawet jak coś jest czarne a on mówi białe to nie zmieni tego, bo poczuje się pokonany, nie wiem po prostu. Polacy mają takie posrane stereotypy, bo jak raz na 3 miechy pokażą w TV że się leją po meczu to już, że na każdym stadionie w Polsce sie chlastają!!! :fu:
    Z pokolenia na pokolenie
    Saska (L) Kępa
    Legioniści

Legionista
    to zebyscie widzieli mine mojej babci jak jakis czas temu ojciec cos tam wspomnial ze ja na Legie chodze :buhaha: :buhaha: :buhaha: a co do plakatow to ja juz troche rozwiesilem szkoda tylko ze pada deszcz i ch** wygladaja takie rozmokniete :/

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez LESZEK!!!
    Racja racja Długi.Dzisiaj w szkole kserowałem tą Twoją reklamówkę meczu, którą mi przesłałeś i facet, który tam pracuje jak zobaczył co to jest to stwierdził: "teraz to strach chodzić na mecze bo na każdym kamieniem mozna dostać!!!Kibice to sami chuligani.Kiedyś to było...chodziłem na mecze blablabla..." Jak to od niego usłyszałem to mnie normalnie zgięło i zacząłem go przekonywać, że tak nie jest.Że to co piszą w gazetach i często pokazują w mediach to nie zawsze prawda itd. Nie wiem czy się przekona ale warto próbować.Jutro pokażę mu artykuł z Przeglądu to może wreszcie uwierzy jaka jest prawda i przyjdzie na mecz A wracająć do tych reklamówek to rozwiesiłem już na całym osiedlu czyli w 10 klatkach u siebie...a jutro powieszę u dziadka i w szkole i może jeszcze gdzieś W końcu musimy zapełnić stadion Jak będzie pełno to będzie zajebista atmosfera i wszystko wyjdzie jeszcze lepiej Do zobaczenia w sobotę Legia MISTRZ!!!
    Rewelacja,tak trzymać

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Długi123

To działa
    Pozdro
    Właśnie sam nie wiem , to mnie dziwi , przeraża ,że ... ludzie są tak zapatrzeni w Tv chociazby ( nawet juz nie chodzi tylko o sport ).

to co powiedzą w szklanym ekraniku to świętość 8o

ps. studentke prawa ( zero pojęcia o piłce ) kiedyś namówiłem i bawiła sie na Legia - Wisła , aż trudno uwierzyć. A kumpel z klasy za wyrocznie bierze tvn :fu:
    No właśnie ludzie mają takie pojęcie i trzeba to zmieniać!Większość osób jak pójdzie raz to bawi się super i chce wracać,trzeba namawiać kogo się da a jak ktoś mówi tak jak słychac czasem w TV to trzeba odrazu brac się do roboty i zmieniać jego zdanie.Najważniejszy argument to aki jak podałem:Nie byłeś to co głosujesz!Chodz i pogadamy po meczu a gwarantuje,że będziesz zachwycony,ostatnia szansa teraz,potem dopiero za 4 miechy :/

Legionista Awatar Porter
    Ja sobie często rozmawiam o sprawach kibicowskich z moją sorką od niemca , i musze powiedzieć ze bardzo kobita zainteresowana , ostatnio na przykład dostałem pytanie "Dlaczego kontrolerzy w PKP nie lubią kibiców" teraz zawsze jak mnie w szkole nie ma -> "A M, to gdzie ? Znowu do tej Warszawy pojechał?" , kazdy powinien sie starać zatrzec zły wizerunek , jakim obdarzani są kibice , niestety starsi ludzie raczej wszyscy są zdania ze kibice to wandale chuligani itp... Da się ich przekonać ale trzeba to chcieć zrobić i mieć mnóstwo czasu

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Administrator Awatar Raffi
    A w czwartek piłkarze jadą do Reszla na spotkanie z uczniami tamtejszych szkół Wizyty na Łazienkowskiej procentują
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffi
    A w czwartek piłkarze jadą do Reszla na spotkanie z uczniami tamtejszych szkół Wizyty na Łazienkowskiej procentują
    Nie inaczej .Mamy teraz 4 miechy i napewno wielu znajomych(moi także w tym),którzy byli 1 raz na Legii bądz 1 i np jeszcze 2 i 3 jest "zajaranych" tak więc teraz rozpoczynamey akcję karnet by jak największa ilosć osób kupiła karnety,jego cena wyniesie ok 100 zł na 7 ligowych i 1 pucharowy mecz,opłaca się a czasu na zebranie jest sporo,do roboty!
    A ok lutego proponuję akcję plakatową promującą karnety!!
    A teraz by o Legii nie zapomniec zdrówko Królem iwo5:

Cytat Zamieszczone przez GW
    Piłkarze Legii Artur Boruc i Jacek Zieliński zagrali w turnieju halowym w Mikołajkach. Oprócz nich byli tam zawodnicy z Litwy oraz były bramkarz Legii, a obecnie Spartaka Moskwa Wojciech Kowalewski. Podczas licytacji zebrano 10 tys. zł dla dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suwałkach

W IV Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej legioniści grali w drużynie Forte, zdecydowanie najlepszej w turnieju. Punktem kulminacyjnym, dla miejscowych równie ważnym co zmagania na parkiecie, była licytacja. - Wstępnie szacujemy, że udało się zebrać prawie 10 tys. zł, które przeznaczymy na najpilniejsze potrzeby ośrodka oraz prezenty od Mikołaja. Oczekujemy jeszcze wpłat na konto - powiedziała dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Suwałkach Alicja Muszczynko. Licytowano obrazy i gadżety sportowe, w tym pamiątki Adama Małysza.
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez emde
    Przeciez sami mozemy zrobic jakis plakat informacyjny. Zeby byl jeden i wszyscy go mogli wydrukowac...
    To jest swietny pomysl...Co jakis czas ( to znaczy co mecz!) z kompa drukowac ! Przynajmniej wiecej osob ruszyloby dupsko i byloby przyjemnie gdyby bylo nas jeszczez wiecej...

WOLNOŚĆ RÓWNOŚĆ BRATERSTWO
    "Jedno miejsce. jeden klub - LEGIA WARSZAWA"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez domber
    to zebyscie widzieli mine mojej babci jak jakis czas temu ojciec cos tam wspomnial ze ja na Legie chodze :buhaha: :buhaha: :buhaha: a co do plakatow to ja juz troche rozwiesilem szkoda tylko ze pada deszcz i ch** wygladaja takie rozmokniete :/
    Powiem ci szczezrze ze moja babcia pewnie miala podobna !

WOLNOŚĆ RÓWNOŚĆ BRATERSTWO
    "Jedno miejsce. jeden klub - LEGIA WARSZAWA"

Więcej o turnieju w Suwałkach

Jak już informowaliśmy, w piątek w Suwałkach odbył się IV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Zwyciężył w nim Bydgoszcz Team, a udział w zawodach wzięło wiele gwiazd polskiego i litewskiego futbolu. Dochód z charytatywnej imprezy - kilkanaście tysięcy złotych wzbogaci konto Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1.
    Mimo płatnego wstępu, suwalska hala OSiR zapełniła się po brzegi. Nic dziwnego, publiczność mogła podziwiać w akcji znakomitych piłkarzy i postaci, które na co dzień ogląda w telewizji. Najsilniejszą spośród pięciu startujących drużyn wydawała się ekipa Forte z 60-krotnym reprezentantem Polski Jackiem Zielińskim, Arturem Borucem (obaj Legia Warszawa), Mariuszem Śrutwą, Sergiuszem Wiechowskim, Mariuszem Zganiaczem i Cezarym Olbrychtem z Canal+.

W zespole TVP Sport, dowodzonym przez szefa i komentatora Janusza Basałaja za piłką biegali dawni rywale o miejsce w bramce Legii Maciej Szczęsny i Zbigniew Robakiewicz, eks-jagiellończyk Jacek Bayer, dziennikarze Marcin Feddek i Marcin Serafin. Kolejni znani piłkarze - Wojciech Kowalewski ze Spartaka Moskwa, Ryszard Robakiewicz, Dariusz Czykier oraz inni dawni gracze Wigier i Jagiellonii: Tomasz Giedrojć, Dariusz Mazur, Andrzej Spura, Mirosław Plaga, Mirosław Parafinowicz i Paweł Golański (ŁKS, Legia) stworzyli zespół To My, prowadzony przez trenera Grzegorza Szerszenowicza.

Najlepsze na turnieju okazały się jednak zespoły Reprezentacji Litwy (ubiegłoroczny zwycięzca) z Grażvydasem Mikulenasem, Igorem i Arturem Stesko, Raimondasem Vilenskisem, Sergejusem Novikovasem, Nerijusem Vasilauskasem i Bydgoszcz Team z Maciejem Nuckowskim i Piotrem Stokowcem (obaj Polonia Warszawa), Piotrem Gruszką, Robertem Bednarkiem (Amica Wronki) i Tomaszem Roguszem (Zagłębie Lubin).W meczu, który okazał się rozstrzygający, Bydgoszcz Team zremisował z Litwinami 2:2, ale dzięki większej liczbie zdobytych bramek triumfował w zawodach. Najlepszym bramkarzem został Jarosław Salachna (To My), a królem strzelców - Mikulenas (6 goli). Wręczeniem nagród i upominków wszystkim drużynom dziękowała za udział Aleksandra Muszczynko, dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1.

Kibiców bawił piosenkarz Norbi, a do gorącego dopingu nieustannie zachęcał ich Wojciech Hadaj, spiker warszawskiej Legii. Obaj prowadzący rozlosowywali i licytowali pamiątki sportowe, wśród nich koszulkę Adama Małysza i piłkę z autografami graczy Spartaka Moskwa. Widzowie zostali obdarowani gadżetami Amiki i Legii oraz egzemplarzami tygodnika "Nasza Legia", które przywiózł do Suwałk sam wydawca Wiesław Giler.

Właśnie Giler wydał jednorazowo największą sumę podczas licytacji przeprowadzanych na uroczystym bankiecie. Za koszulkę Zielińskiego z meczu na mistrzostwach świata przeciwko USA zapłacił 1200 zł. Po 600-700 zł "poszły" koszulki Śrutwy, Amiki Wronki i Kowalewskiego. Bramkarz Spartaka, jego szwagier Tomasz Meller oraz wielu piłkarzy nie szczędziło grosza w licytacjach prac plastycznych, wykonanych przez podopiecznych Ośrodka.

Dyrektor Muszczynko wstępnie oszacowała zyski z charytatywnej imprezy na kilkanaście tysięcy złotych. Kolejne pieniądze sponsorzy wpłacają jeszcze bezpośrednio na konto Ośrodka.

- To był chyba najbardziej udany z dotychczasowych turniejów - zgodnie twierdzili jego główni organizatorzy: Mazur, Spura i Kowalewski. - Nie zawiedli nasi przyjaciele piłkarze, dziennikarze i artyści, władze miasta, dla którego ta impreza jest świetną promocją oraz ci, którzy wspierają nas od samego początku - pracownicy urzędów celnych w Suwałkach i Białymstoku - dodawali.

źródło: Kurier Poranny
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mini
    Cytat Zamieszczone przez Dziubek
    Ja dziś gadałem z babką ode mnei ze sklepiku w szkole to aż sie przerazielm jak Ci ludzie myslą o kibicach Legii!!! Ale pomysł dobry sam porozwieszam pare takich w szkole, napewno znajda się jacyś chętni.
    u mnie w szkole panna wparowała na przerwie i sprzedawała bilety na otrzęsiny hybrydy w poniedziałek o 21 - tylko dla pełnoletnich i ponieważ handel szedł słabo to postanowiła zachęcić nas mówiąc "nie bójcie sie dresiarzy nie będzie" 8o a potem " kibiców Legii też nie będzie"
    chyba się zawiedzie bo będą
    do jakiej Ty szkoły chodzisz... '8
    co do promowanie meczó, jestem zdania że trzeba włożyć sporo trudu aby kogoś "zielonego" zachęcić, bo sam plakat na ścianie nic nie da...
    to tak jak ja przechodze obok posterów jakichś "magicznych" wystaw, olewając je.
    Uważam że trzeba pogadać, i ostro nakręcać, wtedy jest większa szansa...
    tak jakby "zaopiekować" sie taką osobą, powiedzieć co jest co,
    żeby nie spierdoliła na widok rac bo pomyśli że jednak jest avantura
    same postery mogą przypomnieć "niedzielniakowi" o meczu.
    Długi masz moje poparcie wiesz

chciałem jeszcze dodać że kiedyś ziąłem kolege na GTS (3-2)
    i pyatłęm ostatnio czy nie pójdzie na meczyk chodziło o GKS... to poweidział że kasa itp.
    dla mnie jak ktoś po TAKIM meczu nie złapie zajawki to może sie pojawiać TYLKO sezonowo, na ważiejsze mecze
    z tym sie rodzisz lub żyjesz bez tego... ( i cierpisz )
    "...i na dobre i na złe"

Kubicki w Baczyńskim
    Dziś o godzinie 11 trener Legii Dariusz Kubicki gościł w L.O. im. Baczyńskiego w Warszawie. Uczniowie przygotowali mały poczęstunek (pyszne ciasto) dla szkoleniowca. Następnie Kuba opowiedział o sobie i odpowiadał na pytania młodzieży. Spotkanie trwało prawie godzinę i przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Na zakończenie Kubicki rozdawał autografy, a także plakaty, kalendarze i proporczyki Legii
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pijak
    Cytat Zamieszczone przez Mini
    Cytat Zamieszczone przez Dziubek
    Ja dziś gadałem z babką ode mnei ze sklepiku w szkole to aż sie przerazielm jak Ci ludzie myslą o kibicach Legii!!! Ale pomysł dobry sam porozwieszam pare takich w szkole, napewno znajda się jacyś chętni.
    u mnie w szkole panna wparowała na przerwie i sprzedawała bilety na otrzęsiny hybrydy w poniedziałek o 21 - tylko dla pełnoletnich i ponieważ handel szedł słabo to postanowiła zachęcić nas mówiąc "nie bójcie sie dresiarzy nie będzie" 8o a potem " kibiców Legii też nie będzie"
    chyba się zawiedzie bo będą
    do jakiej Ty szkoły chodzisz... '8
    co do promowanie meczó, jestem zdania że trzeba włożyć sporo trudu aby kogoś "zielonego" zachęcić, bo sam plakat na ścianie nic nie da...
    to tak jak ja przechodze obok posterów jakichś "magicznych" wystaw, olewając je.
    Uważam że trzeba pogadać, i ostro nakręcać, wtedy jest większa szansa...
    tak jakby "zaopiekować" sie taką osobą, powiedzieć co jest co,
    żeby nie spierdoliła na widok rac bo pomyśli że jednak jest avantura
    same postery mogą przypomnieć "niedzielniakowi" o meczu.
    Długi masz moje poparcie wiesz

chciałem jeszcze dodać że kiedyś ziąłem kolege na GTS (3-2)
    i pyatłęm ostatnio czy nie pójdzie na meczyk chodziło o GKS... to poweidział że kasa itp.
    dla mnie jak ktoś po TAKIM meczu nie złapie zajawki to może sie pojawiać TYLKO sezonowo, na ważiejsze mecze
    z tym sie rodzisz lub żyjesz bez tego... ( i cierpisz )
    Oczywiście,że masz rację Pijak.Trzeba nakręcać osoby aż 1 raz pójdą,potem jest z górki,bo najczęściej kończy się nie na 1 lecz na kolejnych meczach.Jak taka osoba złapie rytm to trzeba ją namawiać by kolejnych znajomych wyciągała,pamiętajmy,że dzięki nam klub takze zarabia.Co do plakatów to normalna reklamówka jest tylko informacją,starajmy się jednak napisać coś co zachęci.Przed meczem z GKS-em pisałem(-liśmy),że następny mecz za 4 miechy,to juz zmusza do myślenia.Trzeba wykorzystać informacje np z prasy i np napisać:Zajmij miejsce na najbezpieczniejszym stadionie w Polsce i przekonaj się sam o wspaniałej atmosferze,której zazdrości nam cała europa!!Hasła tego typu już jakoś działają,trzeba myśleć i działać.
    Mam jeszcze propozycje,napewno w niektórych szkołach są gazetki szkolne.Panowie i panie do roboty!Wystarczy napisać dobry artykuł o kibicach Legii opierając się na niektórych artykułach prasowych(mozna dla wiarygodności podać nawet z jakiej gazety i kiedy) i dzięki takiej publikacji kolejne osoby już zaczną myśleć,że może naprawde warto/
    Pozdrawiam i do roboty

Nie śpijcie działajcie

To ja wam powiem co o tym myślę. Moim zdaniem powinny do tej akcji włączyc sie dwa serwisy legijne www.legialive.pl i www.legia.net opracowac jeden wzór ogłoszeń dostępny do ściągniecia i jedziemy. A póki co od nowej rundy moje miasto zaczynamy z kumplami oplakatowywac na własną ręke. A teraz podam przykład co można robic aby starac sie zapełnic nasze Estadio WP. Mieszkam w Sokołowie Podlaskim 20 tys mieście do tej pory organizowaliśmy wyjazdy na Legie bez jakiejs większej reklamy. Po prostu kumpel mówił kumplowi itd i jeździła głóewnie młodzież do 20 lat, a mimo to zliczylismy kazdy mecz na Legii w tym trzy w liczbie ponad 60 osób a reszta meczów to ok20-30 os.
    Tak więc mysle ze jak zaczniemy naszą akcje plakatową w mieście to bedzie kilka meczów takich ze setka pęknie i będą z nami jezdzic ludzie w kazdym wieku. Wiec wy róbcie to samo organizujcie wyjazdy zachęcajcie innych nawet nieinteresujacych się piłką (moze złapią bakcyla ) by na kazdym meczu był komplet. Tak więc powodzenia. Działajmy razem w jedności siła

Legionista

Re: Nie śpijcie działajcie

Cytat Zamieszczone przez sokołowiak01
    To ja wam powiem co o tym myślę. Moim zdaniem powinny do tej akcji włączyc sie dwa serwisy legijne www.legialive.pl i www.Legia.net opracowac jeden wzór ogłoszeń dostępny do ściągniecia i jedziemy. A póki co od nowej rundy moje miasto zaczynamy z kumplami oplakatowywac na własną ręke. A teraz podam przykład co można robic aby starac sie zapełnic nasze Estadio WP. Mieszkam w Sokołowie Podlaskim 20 tys mieście do tej pory organizowaliśmy wyjazdy na Legie bez jakiejs większej reklamy. Po prostu kumpel mówił kumplowi itd i jeździła głóewnie młodzież do 20 lat, a mimo to zliczylismy kazdy mecz na Legii w tym trzy w liczbie ponad 60 osób a reszta meczów to ok20-30 os.
    Tak więc mysle ze jak zaczniemy naszą akcje plakatową w mieście to bedzie kilka meczów takich ze setka pęknie i będą z nami jezdzic ludzie w kazdym wieku. Wiec wy róbcie to samo organizujcie wyjazdy zachęcajcie innych nawet nieinteresujacych się piłką (moze złapią bakcyla ) by na kazdym meczu był komplet. Tak więc powodzenia. Działajmy razem w jedności siła
    Święte Słowa!Brawo,tak trzymać :+:

Legionista Awatar Dżon
    Jeśli chodzi o zachęconych do przyjścia na mecz to mam już na koncie brata (będzie na tę rundę jego pierwszy karnet), siostrę, koleżankę (też karnet), dwóch kumpli, dwóch braci ciotecznych + starszy z nich raz przyjechał z całą ekipą swoich kumpli '8 . I wyobraźmy sobie, że każdy z nas namówi nawet ze dwie osoby i już jest GIT!!! Tylko trza się postarać...
    "Cause we're gonna do just anything,
    We're gonna sing what we wanna sing(!!!)
    And we'll wade through anything that you say!
    We're all having too much fun,
    We can't stop, we've only just begun,
    We're gonna carry on for another day!"

Ja to juz chyba trzeci raz wysylem te wiadomosci chyba mnie niedlugo wszyscy zablokuja 8-
    ''Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić.
    Jest o wiele gorsza od przegranej,
    ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką,
    a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.''

Legionista Awatar Mazi
    Cytat Zamieszczone przez Dżon
    Jeśli chodzi o zachęconych do przyjścia na mecz to mam już na koncie brata (będzie na tę rundę jego pierwszy karnet), siostrę, koleżankę (też karnet), dwóch kumpli, dwóch braci ciotecznych + starszy z nich raz przyjechał z całą ekipą swoich kumpli '8 . I wyobraźmy sobie, że każdy z nas namówi nawet ze dwie osoby i już jest GIT!!! Tylko trza się postarać...
    Ja łącznie z 6 kumpli wziąłem na Legię - Wszystkim się spodobało i gdyby nie kasa , to by jeździli na pewno częsciej , natomiast 3 jezdzi bardzo często i wiem ,ze jak oni jezdzą ,to nie jezdzą sami ,tylko z innymi ziomami .
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MAZI
    Cytat Zamieszczone przez Dżon
    Ja łącznie z 6 kumpli wziąłem na Legię - Wszystkim się spodobało i gdyby nie kasa , to by jeździli na pewno częsciej , natomiast 3 jezdzi bardzo często i wiem ,ze jak oni jezdzą ,to nie jezdzą sami ,tylko z innymi ziomami .
    Tak trzymać i namawiac kolejnych.A co do kasy jest to problem,zgadza się jednak teraz okres świąteczny(znaczy już minął),potem 3 miesiące i można naprawdę podczas takiego okresu zebrać te 90 zł na karnet,płaci się praktycznie za połowę meczów a jest się na każdym .Powiem szczerze,że w takim czasie można i popracować nawet się ucząc(jka ja,klasa maturalna :/ ) i zarobić na karnecik i pare wyjazdów

Legionista
    Runda wiosenna sie zbliza, wiec czas na kontynuowanie akcji promocji Legii.Przygotowalismy razem ze znajomymi (min. Dlugi123), reklamowke, na najblizszy mecz Legii (skoro NL nic nie drukuje ktos inny musi sie z to wziasc) Reklamowka przygotowana zostala w wordzie, wystarczy ja wydukowac (nejpierw nalezy zainstalowac dolaczone czcionki), nastepnie powielic np w szkolnym xero:), pozniej pozostaje jedynie ich rozwieszenie np w szkole do ktorej uczeszczecie ( tak jak my to robimy).Wszystkich zainteresowanych (zarowno sama reklamowka jak i dodatkowymi informacjami) prosze o slanie maili do mnie (stanaszek1@wp.pl), wtedy przesle wam zzipowana reklamowke i potrzebne czcionki.

Legionista
    Ja promuje mecze na Łazienkowskiej w taki oto sposób
    www.republika.pl/freakyultras/
    zajrzyj koniecznie !!!

Uprawnienia umieszczania postów