Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Pomoc dla Antosia z SMA1

Pomoc dla Antosia z SMA1

Witam!
    Jestem ojcem 7-miesięcznego Antosia, który cierpi na rdzenioway zanik mięśni(SMA1). Na obecną chwilę choroba ta jest nieuleczalna. Mimo tak poważnego charakteru choroby można jej w dużym stopniu zaradzić. Do tego konieczny jest sprzęt, którego zakup przekracza Nasze możliwości finansowe. Dlatego wraz z moją żoną Olgą zwracamy się do Legijnej Rodziny o pomoc finansową. Każdy datek, nawet najmniejszy będzie wspierał sprawę Antka i będzie bezcennym darem dla niego.
    Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o rdzeniowym zaniku mięśni, zajrzyjcie proszę na stronę: http://preclowastrona.blox.pl/html
    Tu poznacie Szymka "Precla" z SMA1.
    Nasz Syn będzie miał inne życie. To, że nie będzie się samodzielnie poruszał nie oznacza, że przeszkodzi mu to w byciu dobrym człowiekiem i Prawdziwym Legionistą

Fundusze na rzecz Naszego Antosia zbieramy tutaj:
    Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą"ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
    nr konta: 75 1240 1037 1111 0010 0957 3199
    Z dopiskiem: Antoni Pańczyk-darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Pozdrawiam całą Legijną rodzinę
    Sebastian Pańczyk

Morterator Awatar mort
    prośba jest od prawdziwego Legionisty a nie jedynie osoby dotkniętej życiowym dramatem, która szuka wsparcia gdzie się da
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar Praha
    Ode mnie poszło. Zachęcam innych do działania...

Ja również.

Podbijam. W związku z tym, ze PIT-y powinniśmy mieć już niebawem gotowe, informuję o możliwości przekazania 1% dla Antka.

Dane do wpisania w PIT:Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”...ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, nr KRS: 0000037904W polu "Informacje uzupełniające-cel szczegółowy 1%” nalezy wpisać: 11777 Pańczyk Antoni.

Mały dzielnie walczy, w tej chwili wychodzi z zapalenia płuc...

Uprawnienia umieszczania postów