Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 48

Wątek: dosyc srania w stolek

ems
    Guest

dosyc srania w stolek

http://widzew.home.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=8509

dosyc!!!!!

my tez chcemy

kumate osoby niech sie wpisuja co trzeba zrobic, i do kogo sie zwrocic zeby nam wrocil hokej w Wawie

na razie z Adamsem mamy 2 koncepcje:

1. Powolac Legie pod subsydia miasta

2. Zrobic taki swoj Legion... co bedzie troszkie trudniejsze

ale *****, nie poddamy sie

prosze o przyklejenie tematu

Legionista Awatar szczepan
    a czy ewentualnie SSLW moglo by jakos pomoc tej organizacji?

Legionista
    Bez kitu robimy, L-L Squad do dziela. Kazdy komu hokej jest mily do boju!
    Ostatecznie sam siegne po lyzwy, kiedys gralem w hokeja dosc dlugo... na rolkach Dam rade!

Legionista
    lyzwy zajebista sprawa sam w zime troche w mysiadle na stawie pomykam mam nawet kij jak bedziecie robic jakas druzyne czy cos to ja moge sie przylaczyc

ems
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Adams_
    Ostatecznie sam siegne po lyzwy, kiedys gralem w hokeja dosc dlugo... na rolkach Dam rade!
    ja nie gralem, ale **** klade, moge robic za Oliwe, ciezki jestem

Legionista
    Kiedys gralem jako statyczny napastnik . Nedznie jezdze ( a wlasciwie to nawet nie jezdze) ale strzal mam w miare dobry. Zawsze moge stanac na bramce ale tylko jak bede mial ochraniacze. W walkach na lodzie tez mam doswiadzenie
    Mysle ze Legii potrzebna jest sekcja hokeja a jesli nie to, to jakas druzyna hokejowa zwiazana z Legia, np. Legion.

Legionista Awatar el majoneze
    ej zajebyyysta opcja..)bez kitu..ja pamietam jak kiedys byłą taka opcja ze w Stolicy był sms któy miał się przekształcić w Legie ale cośtam sie zepsuło..ale juz wtedy dobry klimat byłna meczach..ja wiele pewnie pomóc bym nie mógł ale będę w pierwszym szeregu do robienia dobrego klimatu na meczach :> brawo za pomysł ems :+: a moze by tak pogadac z kimś z CWKSu??
    "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Legionista Awatar Aigel
    Cytat Zamieszczone przez el majoneze
    ej zajebyyysta opcja..)bez kitu..ja pamietam jak kiedys byłą taka opcja ze w Stolicy był sms któy miał się przekształcić w Legie ale cośtam sie zepsuło..ale juz wtedy dobry klimat byłna meczach..ja wiele pewnie pomóc bym nie mógł ale będę w pierwszym szeregu do robienia dobrego klimatu na meczach :> brawo za pomysł ems :+: a moze by tak pogadac z kimś z CWKSu??
    Ja jestem za jak najbardziej, ale czy beda chodzili na to ludzie, ja bym chcial zeby koszykarze grali na normalnej sali a ni ena bemowie.
    PIJ KROLEWSKIE BEDZIESZ WIELKI

ems
    Guest
    kazdy kto pamieta mecze sms wie, ze ludzie cisnienie na hokej maja

kurna, mam pomysla... znajde strone PZHL i wysle maila co trza zrobic najpierw zeby powolac klub hokejowy

Legionista
    ems strasznie Cie wzielo na ten hokej ale wcale sie nie dziwie fajny sport teraz zbilza sie zima mozna sie gdzies na jakims szkolnym lodowisku ustawic i pograc troche tylko najpierw musze na stegny jechac lyzwy naostrzyc

Legionista Awatar emde
    Cytat Zamieszczone przez ems
    ja nie gralem, ale ch** klade, moge robic za Oliwe, ciezki jestem
    Ja nawet nie umiem jezdzic na lyzwach ale tak jak ems moge robic za Oliwe...
    Jak mnie nauczycie to moge stac na bramce :buhaha:
    Legia To MY

Legionista
    Moj syn naprawde niezle gra w hokeja . Dwa lata temu bylem trenerem druzyny w turnieju hokeja na rolkach i musze pochwalic sie ze moja druzyna wygrala,bardzo do tego sukcesu przyczynil sie bramkarz,ktory byl bardzo dobry i zero problemow (w innych druzynach nikt nie chcial stac na bramce)A tak na marginesie to bramkarzem byla dziewczyna

Sorry za rozmywanie :>

Legionista Awatar yusta
    yyyyy... ja się na bramkę nie piszę. Narazie wolałabym pozostać przy własnej klawiaturze. Troszkę krzywa, ale moja

Co do pomysłu to super, tylko że dużo mniej u nas ludzi grających w hokej niz w piłę i z powołaniem czegos na kształt Legionu do życia może być problemem
    Only You

Legionista
    Znam dobrze pezesa PZHL, kilku trenerow ze zwiazku rowniez, wiec moglbym wam pomoc, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawe jakie sa koszty tej akurat dyscypliny. Powstanie Legionu, ktory tez za mocno finansowo nie stoi, to przy hokeju maly pikus...
    Mistrzem Polski jest Legia...!!!

Administrator Awatar arczi
    Cytat Zamieszczone przez Harcerz
    Moj syn naprawde niezle gra w hokeja . Dwa lata temu bylem trenerem druzyny w turnieju hokeja na rolkach i musze pochwalic sie ze moja druzyna wygrala,bardzo do tego sukcesu przyczynil sie bramkarz,ktory byl bardzo dobry i zero problemow (w innych druzynach nikt nie chcial stac na bramce)A tak na marginesie to bramkarzem byla dziewczyna

Sorry za rozmywanie :>
    No.. To trenera już mamy

A tak serio.
    Sami to możemy co najwyżej nasrać w stołek.
    Hokej to nie pilka. Legionu drugiego nie stworzymy. Jedyna szansa to pogadac z CWKSem żeby wznowili sekcję. Ale wiadomo. Potrzebne pieniądze. A jak z tym jest u Nas to wiedzą wszyscy.
    Szanse na trafienie odpowiedniego inwestora sa porownywalne z wytypowaniem szostki w totka.
    Ale oczywiście jestem jak najbardziej za. Lubię hokej

My, to możemy co najwyżej zadbać o to, żeby powstało w Warszawie ciśnienie... na hokej. A to już coś :>
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista
    moj kumpel kiedys grał w hokeja na lodzie.

tez sie piszetzn ja

Legionista Awatar Łysolek
    weźmiecie mnie do składu ? tylko musze sobie nowe łyżwy kupić , bo stare są za małe ale jak najbardziej bym pograł i jestem za !!

Legionista
    ja nie umiem jezdzic na lyzwach, zima mnie wkurza, ale moge jezdzic tym traktorkiem po lodowisku i czyscic je miedzy tercjami ho:
    OFMC

Legionista Awatar Jaco
    Panowie! Oto link na temat. Polecam zwłaszcza forum i użytkowników o nickach Śmigło i Tentego. To nasi sojusznicy w słusznej sprawie.

www.hokej.pl
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Smiglo
    WOOOW jestem pod wrazeniem...
    Juz kilka tygodni temu zalozylem tutaj temat o hokeju, ktorych niektorych zainteresowal, ale ten widze, zalozony przez "rdzennych" Legionistoow znalazl wiekszy poklask.

Panie i Panowie...nie jest tak zle!
    Macie juz druzyne w Warszawie - nazywa sie WARSAW CANADIENS - to amatorzy skupieni przy Ambasadzie Kanady, macie tez bardzo zdolnych juniorow, ktorzy graja pod szyldem DAMIS WWA i niedlugo osiagna taki wiek, ze bedzie mozna ich wystawic do rozgrywek 2 ligi...
    Potrzeba tylko kilku zapalencoow i znajomosci!!!

Niezla beczka...bo ja jestem teraz w Londynie i gram w druzynie ktora nazywa sie LONDON LEGION hehe....

Pozdrawiam!!!

Polecam strone, ktora sugeruje tez JACO www.hokej.pl - tam jest najwiecej info o Polskim hokeju...

L - (L) SQUAD
    (L) - L "SQUAD"

Legionista Awatar m84
    Zajebista opcja. Trzeba coś z tym zrobić. Ale tak jak już ktoś napisał sami to nie za wiele ździałamy. To co napisał Śmigło myślę że jest bardzo istotne. Możnaby tych chłopaków z Damisu wciągnąć do Legii czy też Legionu.Myślę że Ci z drużyny Warsaw Canadiens też mogliby Nam sporo pomóc. W końcu Oni już stworzyli jakąś drużyne więc mają większe pojęcie na ten temat. Hokej w Warszawie!
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Legionista Awatar Smiglo
    moge Wam dac namiary do CANADIENS...to przewaznie Kanadyjczycy, ale graja tam tez Polacy...chyba nawet kilku ze Znicza Pruszkow.
    W ten weekend na Torwarze sa dwa mecze Canadiens kontra MAD DOGS SOPOT (to ekipa z Sopotu, ktora wlasnorecznie zakladalem 3 lata temu

Pozdroweczka
    (L) - L "SQUAD"

Legionista Awatar Mrozik
    Super pomysł I na hokeja bym wolał niż na kposza chodzić. Ale sam do gry to raczej nie

ems
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Smiglo
    moge Wam dac namiary do CANADIENS...to przewaznie Kanadyjczycy, ale graja tam tez Polacy...chyba nawet kilku ze Znicza Pruszkow.
    W ten weekend na Torwarze sa dwa mecze Canadiens kontra MAD DOGS SOPOT (to ekipa z Sopotu, ktora wlasnorecznie zakladalem 3 lata temu

Pozdroweczka
    daj, daj!

i gdzie moge znalezc cos o historii hokeja w Polsce...

i do kogo sie zwrocic, zeby sprawa Legii hokejowej wrocila na wokande

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ems
    ja nie gralem, ale ch** klade, moge robic za Oliwe, ciezki jestem
    heh... ja ze dwa razy mialem dawno temu lyzwy na nogach, ale kibicowac moge a jak pocwicze jazde to i moge byc twoim zmiennikiem bo lekki nie jestem
    zawsze lubilem hokey....

Legionista
    Pisalem, ze znam osobiscie i w sumie dosc dobrze kilka osob z PZHL (Polski Zwiazek Hokeja na Lodzie), wiec moge zobaczyc co da sie zrobic w kwestiach formalnych, ale musimy miec juz jakies konkrety, bo z samymi pomyslami do zwiazku nie ma co jechac

ems
    Guest
    Misiek, no wlasnie

ja chce wiedziec do kogo i z czym mam sie zwrocic zeby np zrobic akcje zbierania podpisow pod reaktywacje sekcji hokeja na Legii

Legionista
    Nie w ta strone. Najpierw trzeba miec zawodnikow (chociaz jakas podstawe, nawet calkowicie amatorska...), liste podpisow, sponsorow czy cokolwiek innego. A dopiero potem isc do samej centrali i zalatwiac formalnosci, bo inaczej potraktuja nas jak petakow, ktorzy wlasciwie nie wiedza czego chca

ems
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Misiek88
    Nie w ta strone. Najpierw trzeba miec zawodnikow (chociaz jakas podstawe, nawet calkowicie amatorska...), liste podpisow, sponsorow czy cokolwiek innego. A dopiero potem isc do samej centrali i zalatwiac formalnosci, bo inaczej potraktuja nas jak petakow, ktorzy wlasciwie nie wiedza czego chca
    ja to widze tak:

najpierw podpisy, ale juz wiedzac do kogo isc (dlatego rozpytuje)

potem zalatwic zawodnikow ( jak widac, jest skad- Canadiens i mlodziez... )

potem, o ile juz bedzie sekcja, zajac sie zalatwianiem sponsorow

Jesli chcecie dac taka petycje/odezwe to wyslijcie ja do mnie. Wstawie na www.hokej.pl i miejmy nadzieje Wam pomoze. A co do zepolow, to macie kilka molodziezowych - nie tylko Damis oraz dzialajace chyba jeszcze amatorskie Kings i Oldtimers.

Kanadoli zostawcie sobie na pozarcie. Jak im wybijecie hokej z glowy, to zaczne kibicowac Legii.

Uprawnienia umieszczania postów