Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 81

Wątek: Oprawa na Krytej

Legionista Awatar tato

Oprawa na Krytej

Myślę, że warto zgrać oprawę na krytej, bo do tej pory odbywa się to na zasadzie "współzawodnictwa" obu połówek trybuny.
    Myślę, że jak zjednoczymy nasze wysiłki, to na krytej możemy osiągnąć niezłe efekty.
    Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

Legionista
    Myślę, że tego nie można po prostu zgrać. To zależy od wyczucia osób, które tam siedzą. Na krytej nie ma prowadzącego doping, więc ciężko jest to zrobić. Z tego samego powodu nie wchodzą w gre żadne głośniki. Jak ktoś słyszy co zarzuca jedna część to powinien szybko wprowadzić na drugą część. Ale troche ciężko to zrobić...
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Legionista Awatar m84
    Ja nie chodzę już na krytą ale byłem parę razy. Myślę że zorganizowanie tam jakieś poważniejszej oprawy jest prawie niemożliwe. Ze względu na to że spora cześć osób tam zasiadających nie chce brać czynnego udziału w dopingu. Oni wolą sobie siedzieć i spokojnie oglądać mecz. Ciężko jest Ich przekonać żeby się podłączyli. A co do dpingu to czasami wychodzi Wam to naprawdę nieźle. Ale zawsze można coś jeszcze poprawić. Eh chciałbym żebym ktoś pokazał mi że się myłe i zobaczę jakąś poważniejszą oprawe na krytej
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Zajacc
    Guest
    Ale mysle ze nie byloby problemu w odpaleniu np wulkanow na calej Krytej (nie tylko na jednej ze stron :/ ) ... bo glupio to wyglada jak na polowie cos sie dzieje (race, wulkany, wrony) a na drugiej dupa...

hm... moze Adi260 z Kryta Fans sie o tym wypowie? '8 no chyba ze dostal bana...

Legionista
    Sorki zrozumiałem, że chodzi o doping. A z oprawą to inna sprawa i myślę, że dałoby radę to zorganizować.

Legionista
    Race czy wulkany to bez problemu dałoby sie wodpalić, ale o zrobieniu jakiejs skompliowanej prezentacji mozna raczej zapomniec.
    Zajacc Adi ma robic oprawe papierkową i ma szyc sektorówke. Nie mieszaj go w piro :buhaha:
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Keleborn
    Po pierwsze to jest między połówkami loża honorowa i to zawsze będzie rozdzielone chcąc nie chcąc.

Po drugie to z tym piro na Krytej nie mozna przesadzać (przy niekorzystnym wietrze zwłaszcza) bo na górnej robi się wędzarnia.

Po trzecie - dajcie piknikom siedzieć i się nie ruszać. To w końcu pikniki mają zapełnić nowy stadion.

Po czwarte - przy orkiestrze i na bocznych sektorach lepiej słychać Żyletę niż tych co po bokach. Ale czasami i tak jest nieźle.
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Administrator Awatar arczi
    Nie nie nie i jeszcze raz NIE !!!
    Żadnych opraw na Krytej! Jestem absolutmie temu przeciwny. To nie ma sensu. Nic na siłę.
    Piro? Tak, ale bez przegięcia. Wszystko z umiarem i smakiem. Nie możemy zadymić i udusić Naszych Vipów.
    Od ultrasowania jest Żyleta. Czy się to komuś podoba czy nie :>
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista
    Ciężko jest zorganizować jakąkolwiek oprawę na Krytej.Przed Wisłą,razem z Tupcią ,rozdawaliśmy konfetti na D górnej.Później widziałem jak duża część ludzi nie wiedziała w ogóle co z tym zrobić 8- ,albo odkładali to na puste krzesełka.
    Jeżeli chodzi o piro,to musi być ono odpalane głównie na dole,z tego względu,że cały dym idzie pod dach.Ludzie się po prostu duszą :/
    Najlepiej jakby wszystkich "kumatych" '8 zebrać w jednym miejscu.Wtedy na pewno doping byłby o wiele lepszy.
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Keleborn

Po trzecie - dajcie piknikom siedzieć i się nie ruszać. To w końcu pikniki mają zapełnić nowy stadion.
    Jak pikniki mają zapełnić nowy stadion to ja go raczej nie chce

Legionista
    wystarczy jak na krytej beda glosno spiewali

Cytat Zamieszczone przez Koko
    To jest nieuniknione. Popatrz jak to wygląda w bardziej cywilizowanych krajach. Picnici są motorem napedowym klubów. Nie każdy jest ultrasem, hoolsem itd
    Picnici to czy Nam sie to podoba czy nie, to też kibice. Miech sobie beda. Tylko najlepiej bedzie jak beda siedziec na oddzielnych sektorach.
    My sobie i Oni sobie. I nie każmy Im na siłę robić opraw, bo to imho głupie jest

Legionista
    Na krytej przydała by sie jakas grupa ultras.Podobno miało tam coś powstać ale to było dawno.

Kuzwa Kisie(L). Po co?? No powiedz mi po co kolejna grupa ultras na Legii? I do tego jeszcze na Krytej :fu:

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez arczi
    To jest nieuniknione. Popatrz jak to wygląda w bardziej cywilizowanych krajach. Picnici są motorem napedowym klubów. Nie każdy jest ultrasem, hoolsem itd
    Picnici to czy Nam sie to podoba czy nie, to też kibice. Miech sobie beda. Tylko najlepiej bedzie jak beda siedziec na oddzielnych sektorach.
    My sobie i Oni sobie. I nie każmy Im na siłę robić opraw, bo to imho głupie jest
    No może masz rację, ale i tak ciężko to będzie znieść.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Keleborn

Zapełnią, ale nie w całości. Liczba fanatyków zostanie mniej więcej taka sama, po prostu pikników na stadionie przybędzie. Cóż, takie jest życie, kto miał zostać fanatykiem, ten już raczej został.

Inna sprawa, że przy korzystyych okolicznościach jakiś nowy piknik z czasem może stać się fanatykiem i w tym sensie większa liczba pikników nie zaszkodzi, będzie po prostu więcej "sił rezerwowych" dla zastępu fanatyków

A co do Krytej, to możnaby tam ewentualnie próbować rozkładać jakieś sektorówki, ale znając narzekania wielu ludzi (nawet na Żylecie), że flagami widok im się zasłania, to raczej czarno to widzę.

Adis
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez KISIE(L)
    Na krytej przydała by sie jakas grupa ultras.Podobno miało tam coś powstać ale to było dawno.
    Noo fajnie by bylo gdyby powstala grupa ultras na krytej, bylo by ciekawie. Fakt bylo cos kiedys planowane w tej kwestii, nawet bylo ogloszenie na forum o czyms takim, ale co dalej nie wiem...

Legionista Awatar Kempes
    Niestety przypuszczam ,że oprawe zorganizowaną na trybunach krytej zobaczymy dopiero kiedy...zadaszą żyLete 8o

Pełen szacunek dla ludzi którzy tam siedzą i starają sie jak mogą ,lecz poza dopingiem chyba do niczego wiecej nie da sie nakłonić wiekszosci ''spokojnych''ludzi tam siedzących...

Myśle ,że prędzej takowe ultras udało by sie... na łukach. Ale równiez przy dobrym ''towarzystwie''
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez WD
    A co do Krytej, to możnaby tam ewentualnie próbować rozkładać jakieś sektorówki, ale znając narzekania wielu ludzi (nawet na Żylecie), że flagami widok im się zasłania, to raczej czarno to widzę.
    Ta i bedzie tak jak na Lechu. Flaga wciągnieta i juz schodzi na dół.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez arczi
    Kuzwa Kisie(L). Po co?? No powiedz mi po co kolejna grupa ultras na Legii? I do tego jeszcze na Krytej :fu:
    no nie możesz nikomu zabronić organizowania się w grupy.
    poza tym jakby się dało zamienić dopingujących z krytej na niedopingujacych z Żylety to wtedy byłby dopiero pokaz spiewu na Ż! a na krytej "dupa"

Legionista
    mysle ze tam nic wielkiego chyba się nie da zrobić prócz polepszenia dopingu(który i tak czasem jest niezły) jak na meczu z Lechem w maju chyba jak do tej pory najwiecej rac na krytej zapłoneło i fajnie to wygładało może i cos by się jednak dało tam zrobic tylko musiełi by to byc naprawde ludzie z charakterem i uparcii
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Mini. Ja nikomu niczego nie zabraniam. I nie mam takiego zamiaru. Ja tylko uważam że to jest zbyteczne. A już przede wszystkim nie widze sesnu tworzenia grupy Ultras na Krytej. Oczywiście to moja prywatna opinia, a nie wszystkich CF (zeby pozniej nie było)

Legionista Awatar tato
    Ja także nie widzę potrzeby tworzenia nowej grupy, lecz nie widzę przeszkód aby wykorzystać zapał i potencjał kilku osób (to są ciągle ci sami ludzie), które od jakiegoś czasu próbują robić cokolwiek przed krytą. Fajnie by był to po prostu lepiej zgrać.

Legionista Awatar tato
    Cytat Zamieszczone przez Kawa
    Ta i bedzie tak jak na Lechu. Flaga wciągnieta i juz schodzi na dół.
    Nie widzę takich problemów w przypadku kartonów. Tym bardziej, że na krytej większość ludzi ma karnety i siedzi na swoich miejscach.
    A co do Vipów, to mam ich głęboko... w poważaniu. I tak nie płacą za bilety.

No tak, ale to pikniki mają wyłożyć 30 Eurusiów za bilet i utrzymać naszą drużynę. Tak musi być.

Poza tym piknik z czasem zaczyna śpiewać. Tyle że siedzi i chce wszystko dobrze widzieć. No i są jeszcze veterani...
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Administrator Awatar Adiq
    Pomysł tworzenia jakiejś zoorganizowanej oprawy na Krytej jest niemożliwy i w sumie niepotrzebny. Mamy dwie trybuny o takiej samej pojemności.
    Na Żylecie ludzie przyzwyczajeni są do stania przez cały mecz, maksymalnego śpiewania, deszczu, dymu i flag.
    Ludzie, którzy chcą sobie posiedzieć spokojnie na krzesełku pod dachem, oglądając dokładnie cały mecz i popijając colą, jeść kiełbaskę, mają prawo nie wiedzieć do czego służy balonik, kartonik, czy konfetti oraz narzekać, że flaga zasłania mu widok, a dym z piro, drażni. Właśnie dla takich osób powstała Kryta więc po co to zmieniać? Jak ktoś chce poczuć atmosferę ultras niech pójdzie na Żyletę.

BTW: Prędziej popierałbym tworzenie oprawy na Łuku.
    Nieznani Sprawcy

Legionista Awatar MTP
    [quote="tato"][quote="Kawa"]
    A co do Vipów, to mam ich głęboko... w poważaniu. I tak nie płacą za bilety.
    Jak ty 3tyś zł za sezon nazywasz nie placą to rozumiem że ty płacisz więcej??
    A co do głownego tematu to bedzie grupa ultrasująca(po prostu kilkudzisieciu zapaleńców nie żadni bez obrazy CF,Arystokraci itp)na krytej czy to sie komus podoba czy nie.
    TRADYCJA POKOLEŃ

Legionista Awatar Aigel
    Na krytej jest ok atmosfera, a co do piro to jak juz niekturzy pisali strasznie gryzie pozniej ten dym przy zlym wietrze.
    nierozumiem troszke slowa piknik, bo dla mnie to osoba ktora przychodzi na jeden, dwa najwazniejsze mecze w sezonie. Ja mam karnet na dolna C i kolomnie od lat siedza te same osoby, wszyscy to starsi ludzie 40-70 lat (ja mam 22 zeby bylo jasne) no i nie dziwie sie ze oni nie spiewaja, nie odpalaja rac, ale czy to sa pikniki? Oni widzieli wiecej meczow niz zdecydowana wiekszosc znas, kilku z nich jezdzi na wyjazdy, od lat kupuja karnet wiec nie wypowiadal bym sie o nich jak o kibicach drugiej kategori, piknikach, czy zlu koniecznym ktore jest potrzebne by troszke zwiekszyc kase klubu.
    PIJ KROLEWSKIE BEDZIESZ WIELKI

Kiedyś za piknika uznano tutaj każdego kto nie jeździ na wyjazdy...

Dla mnie piknik to osobnik który przychodzi i ogląda. Nie śpiewa, nie klaszcze - ogląda. Nic w tym złego, to nawet zdrowiej na serce. Z wiekiem ewoluuje się w stronę piknika.

Aby było jasne - piknik - to dla mnie nie jest słowo negatywne, tylko stwierdzające pewien typ zachowań. Który zupełnie mi nie przeszkadza.
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Legionista Awatar szczepan
    na D E F nie powinno byc klopoty A B C to jak dla mnie sektor na maksa rodzinny i antyoprawowy

Uprawnienia umieszczania postów