Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 72

Wątek: Turniej Kibiców Legii

Legionista Awatar yusta

Turniej Kibiców Legii

Piszę już teraz żeby oblukac jakie byłoby zainteresowanie. Myślę o tym, by zorganizować Turniej Kibiców Legii. Dokładnie chodzi mi, by udział w tym turnieju wzięły drużyny konkretnie związane z jakims fanclubem lub forum Legii. Organizacją zajmie się Liga Fanów. Mecze prawdopodobnie rozgrywane byłyby na Marysinie, tam gdzie Liga Fanów gra. Nagród rewelacyjnych nie przewidujemy, dlatego żeby koszty uczestnictwa były jak najniższe. Okolicznościowe pucharki dla trzech najlepszych ekip myślę, że w zupełności wystarczą.
    Najgorsza sprawa jest z terminem. W tej chwili biorę pod uwagę dwie opcje, albo w długi majowy weekend - wtedy dużo ludzi ma wolne i może jakies FC z poza Warszawy by dotarły, albo coś w okolicach Dnia Dziecka, ale wtedy trzeba będzie zmienić lokalizację bo na Marysinie zawsze jest jakiś festyn i z boiska nas wypędzają, ale z tym nie bedzie wiekszego problemu.

Napiszcie co o tym sądzicie. Chodzi mi o wstępne deklaracje uczestnictwa i wypowiedzi na temat terminu.

Jeżeli jest to możliwe, prosiłabym na przyklejenie tematu z uwagi na dość odległy termin Turnieju. W miarę zbierania informacji bedę coś dopisywać, a i o opinie innych łatwiej jak temat jest na wierzchu.
    Only You

Legionista Awatar emde
    Moim zdaniem najlepszy bylby turniej halowy tyle ze wtedy koszty sa duzo wieksze. Ale mozna by go zorganizowac w styczniu lub lutym i na wieksza skale. Wtedy moze NL, SS i klub by wspomogl taka 2-3 dniowa impreze. Taki turniej napewno by zblizyl do siebie fan cluby i inne grupy na Legii...
    Legia To MY

Legionista

Re: Turniej Kibiców Legii

najlepszym rozwiazaniem (patrzac na Wild West) jest termin przed meczem Legii - najlepiej z Widzewem na wiosne. Turniej rozegraloby sie z samego ranca do poludnia, przerwa na obiad, finaly i mykamy na mecz.

tak to ciezko byloby nam zebrac ekipe tylko na sam turniej. Graniczy to z cudem - wiadomo - koszty dojazdu.
    Warszawa

Legionista
    Ciezko bedzie tak czy inaczej. Najwyzej chlopaki z innych miast poprzyjezdzaja wczesniej na mecz lub zostana dluzej, a my pozalatwiamy im noclegi u ludzi... Bo w ciagu kilku godzin fajnej imprezki sie raczej nie dogra...

Ale pomysl jak najbardziej trafiony, ja juz sobie ostrze korki... '8
    Mistrzem Polski jest Legia...!!!

Legionista
    B.dobry pomysl, ale radze poczekac az bedzie cieplej

Misiek, jak cos Ci sie przypomni to edytuj posty, a nie co minute dopisujesz kolejne.

Legionista
    Jak już wyżej wspomniano, warto byłoby, aby zaprosić na taki turniej jak najwięcej przedstawicieli fan-clubów, tak jak to się dzieje na Widzewie od jakiegoś czasu. Co jak co, ale organizacji fan-clubów można im obiektywnie rzecz biorąc pozazdrościć.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Swierzy
    B.dobry pomysl, ale radze poczekac az bedzie cieplej

Misiek, jak cos Ci sie przypomni to edytuj posty, a nie co minute dopisujesz kolejne.
    ok, ok... choc wlasciwie co to za roznica

Legionista
    Dla mnie zadna, ale moderatorzy i co po niektorzy uzytkownicy tego forum maja fiola na punkcie tak zwanego "nabijania"

Legionista Awatar yusta

Cytat Zamieszczone przez eLadamo
    najlepszym rozwiazaniem (patrzac na Wild West) jest termin przed meczem Legii - najlepiej z Widzewem na wiosne. Turniej rozegraloby sie z samego ranca do poludnia, przerwa na obiad, finaly i mykamy na mecz.

tak to ciezko byloby nam zebrac ekipe tylko na sam turniej. Graniczy to z cudem - wiadomo - koszty dojazdu.
    Od rana do południa ciężko by było rozegrać cały turniej.

Emde - halowy turniej raczej odpada bo koszty są tragicznie wysokie, po za tym marzymi się taki turniej - piknik. Ładna pogoda, mnóstwo kibiców, jakieś pifko w miłym towarzystwie itp.

PS. Misiek i Świerzy - nie rozmywać!!!
    Only You

ems
    Guest

Cytat Zamieszczone przez yusta
    Cytat Zamieszczone przez eLadamo

Od rana do południa ciężko by było rozegrać cały turniej.

Emde - halowy turniej raczej odpada bo koszty są tragicznie wysokie, po za tym marzymi się taki turniej - piknik. Ładna pogoda, mnóstwo kibiców, jakieś pifko w miłym towarzystwie itp.

PS. Misiek i Świerzy - nie rozmywać!!!
    rozwazasz udzial zgod ?

Legionista
    Turniej byłby super sprawa. Okolice długiego weekendu byłby moze dobre tylko czy ludzie nie powyjezdzaja? Lepiej by byłochyba koło 1 czerwca zrobic.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar yusta

Cytat Zamieszczone przez ems

rozwazasz udzial zgod ?
    Oczywiście, tylko jest jeszcze kwestia noclegów Taki turniej musiałby trwać dwa dni.

Kawa - własnie dlatego proponuję długi weekend, że sporo ludzi ma wolne i nie mieli by problemów z robotą, szkołą itp.
    Only You

Legionista
    mysle ze by dało rade to zrobic nawet kiedys Łysolek mówił ze bedzie chciał taki turniej zorganizowac przy grillu i piwku!mysle ze ten wikend majowy jest dobrym terminem w sumie! ja bym ekipe z Puław pewnie przywiózł, bo już nad takim pomysłem sobie rozmawialismy:nio yusta jak wezmie się ktos za to na powaznie to turniej napewno by się odbył a z noclegami mysle ze by problemu wiekszego nie było w sumie w maju ciepło jest wiec ławek jest duzo :P nie raz się spało...
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Adis
    Guest
    Jestem Za! Juz kilka razy tu byla mowa o takich turniejach i jakos niewiele sie z nich realizowalo, wiec moze teraz wypali. Powiem tak: Łuków na pewno by przyjechal!!

PS. Tez dla mnie fajniej by bylo gdyby wszystko odbywalo sie na hali, no ale wlsanie koszta sa dosyc wysokie

Legionista Awatar Łysolek
    no nic widzę , ze mój pomysł zaczyna być popularny poniewaz Yusta Cie bardoz lubie organizuj sobie turniej , a ja sobie Moje plany są takie aby oprócz meczów było ognisko i wielka biesiada , idealnym miejscem do tego byłby Powsin , ale o szczegółach napisze już w nowym roku...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Łysolek
    no nic widzę , ze mój pomysł zaczyna być popularny poniewaz Yusta Cie bardoz lubie organizuj sobie turniej , a ja sobie Moje plany są takie aby oprócz meczów było ognisko i wielka biesiada , idealnym miejscem do tego byłby Powsin , ale o szczegółach napisze już w nowym roku...
    Powsin? a tam jest jakies dogodne boisko? i pole namiotowe :> Kurde jak zorganizujecie ten turniej na poczatku maja to sie wkurze bo maturka bedzie mi przeszkadzać w spokojnym piciu :/
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    akurat w p[owsinie to i dobre duze boisko jest i jest gdzie namioty rozstawic w ostatniej chwili przed maturka to juz tylko odpoczynek a nie nauka
    Dragon na powietrzu

Legionista
    na biesiade Powsin jest dobry nawet bardzo dobry ale jest jeszcze jedno takie miejsce troche dalej Zalesie Gorne jest tam wybudowany takie duzy dach mozna zrobic ognisko i wogole chyba fajniej jest stawik i rzeczka ale nie ma boiska

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez domber
    na biesiade Powsin jest dobry nawet bardzo dobry ale jest jeszcze jedno takie miejsce troche dalej Zalesie Gorne jest tam wybudowany takie duzy dach mozna zrobic ognisko i wogole chyba fajniej jest stawik i rzeczka ale nie ma boiska
    Turniej kibiców bez boiska 8- całkiem nowatorski pomysł chyba że to ma być turniej w innej dyscyplinie :>

Legionista

Turniej kibiców bez boiska 8- całkiem nowatorski pomysł chyba że to ma być turniej w innej dyscyplinie :>
    chodzi o taka jedna wiekla impreze na powietrzu ognisko kiełbaski browar

Legionista
    Wiem wiem żartuje.

BTW: Byłem w Zalesiu całkiem fajne miejsce jak na taką imprezke

Legionista Awatar yusta
    Bemowiak - imprezka ma być przy okazji :>
    Łysolek - co znaczy organizuj sobie swój, a ja swój? Przecież to jest bez sensu. Ważne jest to, żeby taka impreza się odbyła, a nie kto ją bedzie organizował. Tzn, ważne w sumie kto i kto jakie ma możliwości :P
    Only You

Legionista Awatar R@dek (L)
    Łysolek - co znaczy organizuj sobie swój, a ja swój? Przecież to jest bez sensu. Ważne jest to, żeby taka impreza się odbyła, a nie kto ją bedzie organizował. Tzn, ważne w sumie kto i kto jakie ma możliwości :P

Ja ze swojej strony od jutra organizuje ekipe i czekam na dokładniejsze info

Adis
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez R@dek (L)

A jak Cie nie zaprosza? :>

Legionista
    Dla mnie zadna, ale moderatorzy i co po niektorzy uzytkownicy tego forum maja fiola na punkcie tak zwanego "nabijania"
    Jak ktos szuka sam niepotrzebnych problemow, moze nie ma innego zajecia... Mnie to osobiscie akurat srednio interesuje, bo wlasciwie jakie to ma znaczenie :buhaha:

Legionista Awatar R@dek (L)
    Cytat Zamieszczone przez Adis
    Cytat Zamieszczone przez R@dek (L)

A jak Cie nie zaprosza? :>
    A niech tylko o tym pomyślą to ja z nimi pogadam
    Ty myśl lepiej o sobie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Misiek88
    Jak ktos szuka sam niepotrzebnych problemow, moze nie ma innego zajecia... Mnie to osobiscie akurat srednio interesuje, bo wlasciwie jakie to ma znaczenie :buhaha:
    Rozmywanie to kolejna rzecz za ktora mozna oberwac po uszach

Wracajac do tematu. Zalesie Gorne jest jednak sporawy kawalek od Warszawy. Mysle, ze w Powsinie byloby lepiej.

Legionista
    Wracajac do tematu. Zalesie Gorne jest jednak sporawy kawalek od Warszawy. Mysle, ze w Powsinie byloby lepiej.
    i nie tak daleko do tesco

Administrator Awatar Raffi
    Powiem krótko - sugerowałbym, żeby wypowiedziały się w tym temacie przede wszystkim osoby z ekip dzielnicowych i spoza Warszawy, które zainteresowane są wzięciem udziału w turnieju, bo co do tego, że jest to dobry pomysł, jesteśmy chyba zgodni A miejsce się znajdzie, jak będą chętni.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    spoza warszawy jestem ja i chetnie pogram w pilke ja sie na to pisze oczywiscie jak jestem zaproszony

Uprawnienia umieszczania postów