Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: Pożegnanie Zielińskiego z kadrą

Legionista

Pożegnanie Zielińskiego z kadrą

Oto co znalazlem na WP

Przed meczem Polska - Włochy

Pożegnanie Zielińskiego z kadrą
    Z takim rywalem reprezentacja Polski pod wodzą Pawła Janasa :+: jeszcze nie grała. Polacy zmierzą się z wicemistrzami Europy - Włochami. To będzie prawdziwy test piłkarskich charakterów w naszym zespole. Do Warszawy dotarli Jacek Zieliński :+: i Jerzy Dudek, którzy we wtorek rano spotkali się w Watykanie z papieżem Janem Pawłem II. Dla Zielińskiego będzie to pożegnalny mecz w ekipie białoczerwonych – pisze Przegląd Sportowy.
    Zielek jeszcze w poniedziałek trenował z zespołem, dla Dudka wtorkowy, wieczorny trening był pierwszym i ostatnim przed meczem z Włochami.
    Po raz 50 w kadrze wystąpi Jacek Bąk. Ten piękny jubileusz znajdzie się jednak w cieniu gry Jacka Zielińskiego, który wystąpi po raz 60. i - na "własnym" stadionie - pożegna się z kadrą. Oby było to godne wstąpienie do Klubu Wybitnego Reprezentanta. Zielek w kadrze nigdy nie zawodził, dobrze reprezentował Polskę nie tylko grą, ale także odpowiednim zachowaniem poza boiskiem. Nic dziwnego, że to właśnie legionista znalazł się w składzie delegacji do Ojca Świętego.
    - Zdaję sobie sprawę, że reprezentacja Polski musi się oprzeć na graczach młodszych niż ja. Mam 36 lat, a mistrzostwa świata odbędą się w 2006 roku. To chyba jasne, iż trzeba szukać nowych graczy - komentuje Zieliński, który w kadrze zadebiutował dopiero, gdy miał... 27 lat.
    Źródło: Przegląd Sportowy

WIELKI SZACUNEK DLA PANA JACKA :+:

jarcyś
    Guest
    polecam :

http://www.legialive.pl/publikacja.p...likacjaID=8927

Jacek - gość z klasą

Legionista
    Dziekujemy panie Jacku za te mecze rozegrane w koszulce z orzełkiem na piersi jedne były bardzo dobre inne słabsze ale taki jest los piłkarza nie zawsze wychodzą spotkania, ale nie mówię że był pan słaby , byłeś jednym z najlepszych piłkarzy, mam nadzieje że ten 60 mecz będzie najlepszy i Włosi zapamiętaja nazwisko Zieliński. Byłeś, jesteś i będziesz moim Idolem :+: :+:

Legionista Awatar Kempes
    Jeden z tych którzy nie zbłaźnili Polski na MŚ

Szacunek.
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    Jeden z tych którzy nie zbłaźnili Polski na MŚ

Szacunek.
    dokladnie tak szkoda bo jeszcze nie jednemu moglby pokazac jak gra sie w pilke

Legionista
    Swoją drogą to szkoda, że to już ostatni mecz Jacka w kadrze. Jedyny piłkarz, który mnie w niej nigdy nie zawiódł :+:
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Legionista
    Jacek dziekujemy ci za te chiwle w kadrze za to ze pokazałes na Mś ze nie zchanbiłes jej dobra tak jak to zrobili nie którzy zawodnicy z tamtej kadry! dziekujemy jeszcze raz! JACEK teraz się skupi na grze w naszym ukochanym klubie
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista
    Jacek cala Polska jest ci wdzieczna a zwlaszcza W-wa za to co zrobiles w kadrze i nie tylko jestes the best
    Zawsze z Legia-czy wygrywasz czy tez nie ja zawsze bede kochal Cie

Legionista Awatar yusta
    heh, szkoda..... Jacek w niczym nie ustępuje młodszym kolegom, a niektórzy jeszcze mogą się od niego sporo nauczyć. Wystarczy sobie przypomnieć jak u boku Jacka grał Głowacki a jak prezentował się bez wsparcia Zielka....
    Only You

Legionista
    no i powiedzcie mi dlaczego tak wartosciowy gracz konczy reprezentacyjna kariere?? ...z Wlochami zagral bardzo dobrze ...ale z drugiej strony odchodzi z podniesiona glowa, ...z tarcza!!!

...no i teraz jest juz w pelni zaabsorbowany Legia '8 :+:
    Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Adis
    Guest
    Byl jedym z bardziej wyrozniajacym sie w naszej kadrze. Doswiadczony, ambitny... Szkoda, ze musimy go porzegnac z kadra
    Teraz sie skoncentruje tylko na Legii!

WIELKIE DZIEKI ZIELU ZA WSZYSTKO CO ZROBIŁES DLA POLSKIEJ KADRY!! :+:

Administrator Awatar legart
    No cóż kończy się pewna epoka dziękujemy Panie Jacku za wszystko. Lepiej zejść ze sceny w pełni chwały niż rozmieniać się na drobne.

Administrator Awatar arczi
    Tyż tak sądzę
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista Awatar m84
    Co racja to racja. Mimo wszystko Zieliński pokazał wczoraj że mimo wieku potrafi naprawdę dobrze grać i mógłby być pewnym punktem obrony Polski. No ale już nie będzie i trzeba uszanować tą decyzję. Teraz Legia ma go tylko dla siebie Dziekujemy Profesorze
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez legart
    No cóż kończy się pewna epoka dziękujemy Panie Jacku za wszystko. Lepiej zejść ze sceny w pełni chwały niż rozmieniać się na drobne.
    I mam nadzieję, że zostanie to uhonorowane w Legii.

Oby nie za wcześnie. :/

Legionista Awatar R@dek (L)
    Cytat Zamieszczone przez Beny

Niema obawy Jacek jeszcz spokojnie powinien pograć unas 1,5 roku

Legionista Awatar Kempes
    Cytat Zamieszczone przez R@dek (L)
    Cytat Zamieszczone przez Beny

Niema obawy Jacek jeszcz spokojnie powinien pograć unas 1,5 roku
    Jeszcze troche gry Jacka napewno sie przyda natomiast potem widziałbym go chętnie w klubie na kolejne długie lata .
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar tato
    Dla mnie Jacek jest jednym z trzech muszkieterów: Deyna, Brychczy, Zieliński.

Choćby nie wiem co, Jacuś jest żywą legendą Legii i może być wzorem dla młodych piłkarzyków, którzy przychodzą do Legii i mówią o miłości do naszych barw.

Czyny są lepsze niż słowa. Jacuś nigdy za dużo nie gadał tylko grał... i to jak.
    Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

Legionista
    Pzrynajmniej nie bedzie sie juz przemenczal wyjazdami na repre
    i wszystkie sily spozytkuje na Legie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez yusta
    heh, szkoda..... Jacek w niczym nie ustępuje młodszym kolegom, a niektórzy jeszcze mogą się od niego sporo nauczyć. Wystarczy sobie przypomnieć jak u boku Jacka grał Głowacki a jak prezentował się bez wsparcia Zielka....
    Warto przypomieć, co w tym temacie mówił sam Głowacki. A powiedział, ze jeden mecz (z USA) u boku Zielińskiego nauczył go więcej niż kilka lat treningów.

Oby jacek w Legii został na zawsze - jak Brychczy.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Jacek jeżeli ty ustępujesz młodszym piłkarzom to ja watpie, grałeś z Włochami super dzieki tobie Włosi nie mogli zagrozic bramce Dudaka. A przyokazji Dudek od tej pory będziesz mial więcej roboty bo zabraknie super obrońcy

Uprawnienia umieszczania postów