Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 43

Wątek: Telebim......

lprus
    Guest

Telebim......

Co myslicie o telebimie.. ????? Czemu tak wogle go zlikwidowano ?????? Przydal by sie taki !!!!!!!! '8

Administrator Awatar Raffi
    Przydałby się , ale jest diabelnie drogi w użytku, poza tym nie wolno by było pokazywać na nim kontrowersyjnych sytuacji.. 8o
    0 szans na razie.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar m84
    Taa w sumie często mi się zdarza że albo nie wiem kto strzelił bramkę albo w ogołe nie widziałem akcji 8- I właśnie wtedy mam czasami cheć zobaczyc jak to wyglądało.Tu przydałby się telebim. Ale z drugiej strony bez telebimu też jest fajnie. Nawet jak nie widzę bramek to nie narzekam. To też ma swój urok. Ja to się często za bardzo skupiam na oprawie i na całej otoczce spotkania i dlatego nie widzę bramek.
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

lprus
    Guest

Re :

Kurcze ale fajniej by bylo ja tez nienazekam ale wiecie jak to jest wielkie kluby jakos maja i nienazekaja !!!!!!!! Miejmy ndzie ze moze cos sie uda zrobic . Zarzad moze sie postara !!!!

Tylko legia !!!!!!!

Legionista
    Może jak powstanie nowy stadion to dopiero jakiś telebim zafundują

Legionista Awatar szczepan
    pewnie tak... ja bym chcial zeby na takim telebimie pokazywali oprawe

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez szczepan

yeaaaa!!! ...a nie tylko reklamy jak to swego czasu bywalo :>
    Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Legionista Awatar Bonhart
    Dokladnie. Pamietam ten telebim na meczu z Polonia. Caly czas leciala reklama z PZU. Nawet jak padla bramka to jej chyba nie powtorzyli.
    Dopiero po przerwie cos tam pokazali.

Generalnie telebim jest drogi i niekoniecznie potrzebny, ale madre glowy moglyby unowoczesnic nieco zegar np. na wzor tego w Plocku - pokazywal ile czasu uplynelo, ile zostalo, wynik i strzelca bramki.
    A nie tak jak u nas - godzina i temperatura. A na ch:*j mi to wiedziec?!
    Mam zegarek, a czy zimno czy cieplo to kazdy czuje

Legionista
    ja też bym był za telebimem na naszym stadionie ale chyba dopuki nie powstanie nowy stadion to nie bedziemy mieli telebimu a jest to bardzo dobra zecz teżczasem bym chciał zobaczyc bramke lub tak jak szczepan napisał jak oprawa wygładała w danym momencie)))
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista Awatar szczepan
    z telebimem jest taki problem ze chyba przepisy zabranija puszczania wielu sytuacji zeby nie wkurzac kibicow i nie prowokowac

Legionista
    Ja myślę, że póki co o telebimie możemy pomarzyć. Skoro działacze nawet płotu między sektorami nie usunęli, bo stwierdzili że po co inwestować jak niedługo będzie nowy stadion. Poza tym po co nam telebim jak i tak mało na nim pokazują (np. mecz z Polonią).
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Legionista Awatar Bonhart
    z telebimem jest taki problem ze chyba przepisy zabranija puszczania wielu sytuacji zeby nie wkurzac kibicow i nie prowokowac
    Ale chociaz bramki mogliby puszczac. Poza tym ten przepis dotyczy glownie sedziow, zeby nie ogladali konmtrowersyjnych sytuacji i
    nie starali sie "naprawic" swoich bledow. Tak czy siak na zachodzie chyba
    pokazuja powtorki i nie ma jakiegos wielkiego problemu.

Legionista
    z tego co pamietam to byl chyba tylko raz na stale pewnie by sie przydal ale zarzad nie wyde tyle hajsu na jakis tam telebim

Legionista
    wydaje mi sie że w tej chwili nie ma co liczyć na telebim, ale z pewnością przydałby się. Jak powstaniew nowy stadion, bedzie i telebim, tak sądze

Legionista Awatar c_zary
    Przydalby sie tak samo jak 100 innych rzeczy na Lazienkowskiej z nowym stadionem wlacznie, bla bla bla...

Legionista
    jakby powstal nowy stadion to telebim na stale byl by na pewno mile widziany

z tego co pamietam to wypozyczenie takigo telebimu bylo dosc drogie ciekawy ile kosztowalby zakup
    moze jakis sponsor w zamian za reklame by cos takigo zafudowal
    tylko ciekawy jestem ile to kopsztuje

Legionista Awatar R@dek (L)
    Uważam że na nowym stadionie powinien być telebim i powtórki by co niektórzy mogli obejrzeć

Adis
    Guest
    ...
    Ostatnio edytowane przez Adis ; 08-12-2012 o 17:45

Legionista
    Taki telebimek to swietna sprawa!!!!! pamietam, ze bylem na jakims meczu, gdzie telebim był... Ale tak ustawiony, ze nic nie widzialem bo bykl w strone krytej.
    Ja kocham LEGIE lalalalalala
    -------- CWKS---------

Legionista Awatar Aureliusz
    Cytat Zamieszczone przez domber
    z tego co pamietam to byl chyba tylko raz na stale pewnie by sie przydal ale zarzad nie wyde tyle hajsu na jakis tam telebim
    Telebim był przynajmniej 3 razy, w tym raz na reprezentacji. Nie pamiętam debiutu telebimu, ale pamiętam, że na którymś z derbów był telebim.

A dla mnie telebim wcale nie jest niezbedny. Po co on, jak prawie nic na nim nie może być pokazywane.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista
    Jak narazie montowanie telebimu mija sie z celem poniewaz jest to zbyt droga inwestycja. Poza tym ciezko by bylo z dobra lokalizacja. Natomiast jesli juz dojdzie do budowy nowego stadionu, to telebim powinien sie tam obowiazkowo znalezc.

Legionista Awatar Kempes
    Wg. mnie w obecnym czasie telebin to '' nie niezbędny rarytas '' tak więc pieniądze potrzebne na zakup takowego wolałbym wpakować w wszelkie niezbędne elementy potrzebne do tego by powstał nowoczesny stadion ,a zabawki zostawił na koniec.
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    Wg. mnie w obecnym czasie telebin to '' nie niezbędny rarytas '' tak więc pieniądze potrzebne na zakup takowego wolałbym wpakować w wszelkie niezbędne elementy potrzebne do tego by powstał nowoczesny stadion ,a zabawki zostawił na koniec.
    Amen. Co wolicie siedziec na wowoczesnym stadionie czy na obecnym ale z telebimem, miękkimi siedzenami itp?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    popieram Kempes'a, zbedna rzecz, zwlaszcza teraz jak hajsu nie ma, a swoja droga to jaki jest koszt takiego telebimu? z ciekawosci pytam, orientuje sie ktos?

Legionista Awatar Mishka
    na pewno nie zamontuja nam telebimu. dlaczego? raz ze to na pewno kosztuje mase pieniedzy, a dwa, ze i tak powtorek by nie mogli dawac. bo sedzia sie nie przyzna do bledu. zreszta mogliby stwierdzic, ze skoro nigdzie indziej nie ma to czemu niby u nas byc.

lprus
    Guest

Telebim....

No moze i tak ale wiecie bylem na meczu z telebimem ale wielki klub powinien miec cos fajnego np : telebim lub wlasnie zegar ale niestety niema kasy a moze dalo by sie zrobic jakas zbiurke np: wlasnie na to albo na stadion. Przeciez prawdziwy kibic powinien dac po 1 zl na wlasny stadio nie ???????????? '8

-----------------------------------------------------
    LEGIA WARSZAWA !!!!!! :+:

Legionista Awatar Mini
    bramki mogli by pokazywać bo rzadko je widuje

Legionista
    mi sie wydaje że telebim był chyba na meczu z valencją... tak mi sie wydaje bo pewny jestem tego że widziałem jakąś kartoniade w telebimie, ale nie pamiętam jaki to był mecz...
    generalnie nawet jak nie mogą pokazać syt. dyskusyjnych jak spalone, to chce mieć telebim o ile to możliwe...
    "...i na dobre i na złe"

Legionista
    Jesli budowa stadionu ma ruszyc w miare wkrotce, to mysle ze montaz telebimu mija sie z celem, gdyz zaraz trzeba by go zdejmowac. Jest to duzy wydatek i przy obecnych klopotach finasowych lepiej o nim zapomniec. Jak bedzie nowy stadion i co wazniejsze konkretny sponsor to mozna takich cudenkach myslec.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Swierzy
    Jesli budowa stadionu ma ruszyc w miare wkrotce, to mysle ze montaz telebimu mija sie z celem, gdyz zaraz trzeba by go zdejmowac. Jest to duzy wydatek i przy obecnych klopotach finasowych lepiej o nim zapomniec. Jak bedzie nowy stadion i co wazniejsze konkretny sponsor to mozna takich cudenkach myslec.
    ja powiem Ci tak... sam montaż w dzisiejszych czasach nie powinien stanowić problemu... kwestia rozbija sie o pieniążki... jak masz hajs to możesz duuużo zrobić...
    a na stadion to my jeszcze chyba niestety poczekamy, sam Kaczka coś mącił ostatnio z tymi papierami ;/
    "...i na dobre i na złe"

Uprawnienia umieszczania postów