Szukam kontaktu...

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • iridium
    Legionista
    • 04.2011
    • 6

    ech,podpowiedz a tu masz,z walk wyrosłem tak jak i Ty,też byłem 30 lat temu na żylecie i nie tylko,

    Komentarz

    • Pan Artysta
      Wieczny Łowca
      • 04.2004
      • 8865

      Zamieszczone przez Norbi-(L)egionista
      takiej odpowiedzi: Napisał iridium Zobacz post
      idż do źrodła i nie trzaskaj dziobem
      źródło=kibice Legii =S. lub K.=som tam albo ich nie ma przed meczem
      ps:
      może ich nie być wszyscy są zajęci pakowaniem sie przed końcem świata
      Czas kończyć z baranami na forumce

      Komentarz

      • arczi
        Administrator
        • 05.2003
        • 9964

        Norbi, z całym szacunkiem, ale z takim stażem na Legii powinieneś mieć wielu aktywnych kibicowsko znajomych, którzy mają dojścia do osób o które ci chodzi. Jak Q_(L) ci słusznie napisał, nie jesteśmy sekretariatem Starucha. On sam z resztą nie życzy sobie tego typu pośrednictwa. Poza tym kto jak kto, ale taki stary koń jak ty, powinien doskonale zdawać sobie sprawę z tego, jak bardzo hermetyczną grupą jesteśmy. A biorąc pod uwagę obecne represje względem kibolstwa, musimy być jeszcze bardziej ostrożni. To już nie te same beztroskie lata 80te, czy 90te. Wpadaj do Źródła przy okazji meczu, a gwarantuje ci, że znajdziesz odpowiedzi na palące cię pytania.
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

        Komentarz

        • Cielo
          Legionista
          • 09.2010
          • 5651

          Arczi, 'nie te same'
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

          Komentarz

          • Q_(L)
            Administrator
            • 05.2003
            • 3538

            Zamieszczone przez Norbi-(L)egionista
            Po pierwsze, jak ktoś pierwszy mnie obraził to ja mam nie być mu dłużny? Ktoś mi pluje w twarz a ja mam się otrzeć i powiedzieć, ze deszcz pada? Nie jestem matką teresą z kalkuty, jak bóg kubie tak kuba bogu,
            Po drugie, zostawiłem swój numer telefonu, nie potrzebuję adresu zameldowania, peselu, czy daty urodzenia odpowiadając na twoje ironiczne pytanie, chodziło o kontakt, jakikolwiek a nie dane osobowe.... czytaj uważnie, chyba, że też masz z 20 lat i burzę hormonów w sobie,
            Co do mojego stażu to nie znam tej młodzieży z Żylety, nie jestem gwiazdą polsatu itp, nie udzielam wywiadów uprzednio zastrzegając się że nie będę gadał nigdy z tv, jak co niektórzy, jestem konsekwentny w tym co robię!!!
            A sorry, zapomniałem, że teraz Staruch i Kelner to teraz gwiazdy tv i nie gadają już z normalnymi kibolami, sorry, zapomniałem, nie ma tematu!
            Po kolei...
            1. nie wiedziałem wszystkich "odpowiedzi", ale jeżeli ktoś Pana obraził i poczuł się Pan urażony, to nie powód, żeby obrażać innych Forumowiczów!
            2. ironia to wizytówka tego forum... dlatego tak bardzo zachęcamy nowych Użytkowników, żeby w pierwszej kolejności poczytali (żeby właśnie oswoić się z atmosfera tego jakże urokliwego miejsca), a potem rozpoczynali swoją twórczość...
            3. jak miałem 20 lat to już potrafiłem uważnie czytać, a nawet (może Cie zaskoczę) nie miałem problemów z wysławianiem się
            4. nie rozumiem też co ma do tego "burza hormonów", ale pewnie ma Pan w tym spore doświadczenie, skoro wytacza takie "argumenty"
            5. podał Pan do siebie telefon i nikt nie zadzwonił?
            -> no popatrz Pan, a może to znaczy, że NIKT nie chciał do Pana dzwonić i się kontaktować?
            6. argumentu "gwiazdorstwa" Starucha i Kelnera też nie rozumiem... może jestem za płytki i zbyt głupi na dyskusję z Panem.
            "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

            Komentarz

            • Norbi-(L)egionista
              Legionista
              • 05.2011
              • 6

              Zamieszczone przez arczi
              Norbi, z całym szacunkiem, ale z takim stażem na Legii powinieneś mieć wielu aktywnych kibicowsko znajomych, którzy mają dojścia do osób o które ci chodzi. Jak Q_(L) ci słusznie napisał, nie jesteśmy sekretariatem Starucha. On sam z resztą nie życzy sobie tego typu pośrednictwa. Poza tym kto jak kto, ale taki stary koń jak ty, powinien doskonale zdawać sobie sprawę z tego, jak bardzo hermetyczną grupą jesteśmy. A biorąc pod uwagę obecne represje względem kibolstwa, musimy być jeszcze bardziej ostrożni. To już nie te same beztroskie lata 80te, czy 90te. Wpadaj do Źródła przy okazji meczu, a gwarantuje ci, że znajdziesz odpowiedzi na palące cię pytania.

              Dzięki...wiem o co biega i znam temat i realia, dlatego podałem swój numer telefonu a co do kontaktów to nie znam tej dzisiejszej młodzieży kibicowskiej a jeśli chodzi o numer telefonu, to miałem numery do kilku osób z Żylety, lecz zapisane na telefonie a nie karcie sim, i to był mój błąd, bo telefon został zdemolowany kilka dni temu i numery szlag trafił...
              (L) Norbi-Pruszków

              Komentarz

              • RalF
                Legionista
                • 05.2011
                • 1166

                szukam kontaktu z kibicami z Białołęki

                Komentarz

                • Chmielo
                  Legionista
                  • 08.2010
                  • 10142

                  Bracia szukam kontaktu z kimś kto dzisiaj leci na meczyk z okolic Radomia. Przed chwilą wróciłem z Gdyni, jestem w okolicach Białobrzegów radomskich.. a autem nie polecę bo w planach..

                  Także jakby ktoś lecial krajową 7-ką to proszę o kontakt na priv
                  A Melanż Trwa...

                  Komentarz

                  • eternalboy

                    Ś(L)ąsk

                    Szukam kontaktu z kibicami z województwa śląskiego. Jestem z Tarnowskich Gór. PW!

                    Komentarz

                    • StefanMW
                      Legionista
                      • 01.2007
                      • 1818

                      Prosiłbym o kontakt kogoś z Lubawy.
                      "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

                      Komentarz

                      • kbls
                        ŁKSiak
                        • 04.2011
                        • 121

                        Szukam kontaktu do osób bezpośrednio odpowiedzialnych za 1916 Uśmiechów

                        Komentarz

                        • BladaTwarz
                          Legionista
                          • 10.2009
                          • 1510

                          Zamieszczone przez kbls
                          Szukam kontaktu do osób bezpośrednio odpowiedzialnych za 1916 Uśmiechów
                          Skontaktuj się mailowo przez żyleta.info

                          Komentarz

                          • kbls
                            ŁKSiak
                            • 04.2011
                            • 121

                            Dzięki za info, już wszystko ogarnięte.

                            Komentarz

                            • Jassio
                              Legionista
                              • 05.2011
                              • 15

                              Zamieszczone przez eternalboy
                              Szukam kontaktu z kibicami z województwa śląskiego. Jestem z Tarnowskich Gór. PW!
                              Pisałem do Ciebie PW :>

                              Komentarz

                              • Legijny Radzymin
                                Legionista
                                • 11.2009
                                • 324

                                kogoś związanego z Victorią Kałuszyn proszę na PRIV
                                Pierwszy szal,Pierwszy wyjazd,Pierwszy wpierdol,Pierwsza Przyjazń...;](M) Radzymin100%Legia

                                Komentarz

                                Pracuję...