Pokaż wyniki od 1 do 25 z 25

Wątek: Grzybowski do wzięcia

Legionista

Grzybowski do wzięcia

Zbigniew Grzybowski, były piłkarz Zagłębia Lubin, a obecnie zawodnik klubu 2. Bundesligi - Wacker Burghausen, nie gra w Niemczech zbyt wiele. Dlatego w gronie potencjalnych pracodawców Polaka wymienia się: Lech Poznań. Legię Warszawa i Wisłę Kraków.

"Siedzę tu na ławce, nie dostaję szansy i mogę dłubać w nosie. Mam nadzieję, że w grudniu za porozumieniem stron rozwiążę kontrakt" - powiedział Grzybowski na łamach "Tempa".

Lech na razie się waha w sprawie transferu, Legia wyraziła wstępne zainteresowanie, a Wisła Kraków, która już dwukrotnie przymierzała się do pozyskania tego zawodnika, nie wyklucza przystąpienia do negocjacji.

"Lech to wyjątkowe miejsce do gry, kibice stanowią szczególną motywację" - stwierdził Grzybowski.

Co wy na to?
    Ja mowiac szczerze niewiele wiem o tym zawodniku i nie jestem pewien czy przydal by sie druzynie
    Zawsze z Legia-czy wygrywasz czy tez nie ja zawsze bede kochal Cie

Legionista
    moze by sie przydał na zmienika Stanko lub Sagana ale tylko na zmiany ich bo z tego co pamietam Grzybowski jest szybkim piłkarzem ale jak by nie było miał problemy ze skierowaniem w prostych sytułaciach piłki do bramki i to jest chyba jego najwieksza wada ( w prostych sytułaciach pudłuje nie miłosiernie) ale jesli bym miał wybierac miedzy nim a Sikora z Górnika to bym wolał Sikore bo też chodza słyuchy ze Legia jest nim zainteresowana!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista
    Grzybowski to zdaje sie jest strasznie łasy na kase,więc lepiej poszukać kogoś innego.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Grabo
    Grzybowski to zdaje sie jest strasznie łasy na kase,więc lepiej poszukać kogoś innego.
    Dlatego z tego co pamiętam nie wyszło mu raz z Wisłą. Według jego wypowiedzi na onecie woli Lecha.
    "Warszawie oraz wszystkim, którzy walczą z tyranią bez względu na wszystko."

Legionista
    i niech sobie do tego Lecha idzie

my sie modlmy zeby nam wyprzedazy na zime nie zrobili ...brrrrrrrrr 8o
    Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Legionista
    Grzybowski w Legii może by i się przydał ale wątpie:/ Napewno nie należy do najgorszych ale to by było ryzyko. Po co płacić za zawodnika grube pieniądze jak nie wiadomo w jakiej jest formie, czy grał regularnie, ile bramek strzelil itp. Legia walczy o mistrza i będzie potrzebować kogoś lepszego, pewnego np. Sikorę lub kilku graczy za wschodnie j granicy może by się udało sprowadzić takiego piłkarzyka który będzie chciał grać a nie myśleć o pieniązkach.

Legionista
    Ja tam wolałbym ściągnąć Mierzejewskiego i w niego inwestować, bo tacy zawodnicy to przyszłość Legii.
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Legionista
    a moze by tak dac szanse mlodym?? po cholere sprowadzac jakies sieroty ktore nie lapia sie w jakims pipidowku w niemczech.. dajcie szanse mlodym !!!!!!!!!! :fu:

Legionista Awatar Kempes
    Grzybowski jeszcze 3 latat temu byłby wielkim wzmocnieniem , dziś praktycznie nikt nie wie jak ten człowiek gra i kiedy wogóle grał...

Myśle ,że sprawdzić go nie zaszkodzi , wszak to nic nie kosztuje i oczywiście gdyby był opamiętany z pensją to .... zależało by już od Kubickiego.
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    Eee tam szkoda czasu na niego. jak mu się atmosfera w Lechu tak podoba nie leci. Pewnie skonczy jak drugi Świerczewski.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar tato
    Może niech lepiej idzie na grzyby...
    Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

Legionista Awatar Nazgul
    Co szkodziłoby go sprawdzić. Może jeszcze nie jest byłym piłkarzem...

Legionista Awatar Unico
    Cytat Zamieszczone przez andrzejzb
    Skoro w 2 bundeslidze siedzi na ławie to napewno nie jest "byłym piłkarzem" :>
    Jestem, a tak jakby mnie nie było...
    Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez Unico
    Może tylko nie może "dojść do porozumienia z trenerem" jak większość naszych pił karzy zagranicą.

A serio to pamiętam jak pare lat temu piękne bramy ładował Legii. Ciekawe czy coś mu jeszcze zostało z talentu.

Legionista Awatar Nazgul
    Wróbel u nas też siedzi na ławie i nie wiem czemu bo jest lepszy od Kiełbowicza IMO.

Legionista Awatar Unico
    Cytat Zamieszczone przez legart
    Może tylko nie może "dojść do porozumienia z trenerem" jak większość naszych pił karzy zagranicą.
    [...]
    Bardzo chciał wyjechać do Niemiec więc chyba nauczył się wcześniej jezyka. Bo planował to od dłuższego czasu.

Niezgodność charakterów... hmmm powiem tak:
    Do porozumienia można nie dojść gdy jest się dobrym piłkarzem pośród wielu innych dobrych, albo słabym między słabymi. Gdyby teraz był naprawdę dobry i potrafił to udowodnić na treningu to na pewno by grał w tym słabym niemieckim klubie.
    Jestem, a tak jakby mnie nie było...
    Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez legart
    [...]
    Bardzo chciał wyjechać do Niemiec więc chyba nauczył się wcześniej jezyka. Bo planował to od dłuższego czasu.

Niezgodność charakterów... hmmm powiem tak:
    Do porozumienia można nie dojść gdy jest się dobrym piłkarzem pośród wielu innych dobrych, albo słabym między słabymi. Gdyby teraz był naprawdę dobry i potrafił to udowodnić na treningu to na pewno by grał w tym słabym niemieckim klubie.
    Foksdojcz normalnie 8- już go nie chce do Legii. A tym "porozumieniu" to napisałem trochę ironicznie, ponieważ większość naszych grajków, którzy grzeją ławę za granicą - coś w ten deseń tłumaczą swoje słabowanie.

Legionista
    Pamiętam, że był dobrym wykonawcą stałych fragmentów gry. Nie jest z tym ostatnio w Legii najlepiej. Ogólnie nie spisywałbym go na straty, może za nim przemawiać również doświadczenie.
    "Warszawie oraz wszystkim, którzy walczą z tyranią bez względu na wszystko."

Legionista Awatar m84
    Z tego co pamiętam to jeszcze w Zagłębiu grał on nieźle a momentami bardzo dobrze. Nie wiem w jakiej jest teraz formie. Ale myślę że pewnych rzeczy się nie zapomina. Dlatego jak będzie okazja to ja bym go chociaż sprawdził. Jak wybierze inny klub to też nie będe płakał. Ale pamiętam jak On z Klimkiem tworzyli niezły duet w Lubinie. Teraz obaj są poza krajem. A o tym drugim to słyszałem ostatnio tyle że dostał żołtą kartkę w meczu jego Panioniosu z Barcelona
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Legionista Awatar yusta
    Też jestem za tym, że warto byłoby go sprawdzić. Pamietam, że jak romansował z Wisłą to żałowałam, że nie planuje przeprowadzki do Warszawy. Grajek był z niego niezły, sama jestem ciekawa jak się teraz prezentuje.
    Only You

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez yusta
    Też jestem za tym, że warto byłoby go sprawdzić. Pamietam, że jak romansował z Wisłą to żałowałam, że nie planuje przeprowadzki do Warszawy. Grajek był z niego niezły, sama jestem ciekawa jak się teraz prezentuje.
    Jak romansował z Wisłą to niech sobie tam teraz idzie!!!
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Legionista
    Zawsze można by go sprawdzić,może jeszcze nie zapomniał jak się gra w piłkę.Ciekaw jestem tylko ile zażyczył by sobie kontraktu.W Lubinie zarabiał na pewno całkiem sporo,a w Niemczech też chyba nie narzeka na brak kasy.
    Nie mam pomysłu na podpis

jarcyś
    Guest
    jakby Grzybowska Magdalena była do wziecia to ja się piszę .

a Zbychowi mówię serdeczne: paszoł won

Legionista
    Grzybowski? W poprzednim Championshipie był bardzo dobry i średnią ocen meczowych miał z 8 u mnie A co do gry w Legii to jeśli już to na jakiś test niech przyjedzie, bo skoro tyle nie gral to moze miec taką sobie forme.
    Cum Debita Reverentia

Grzybowski z Wisłą romansował 2 razy a romans nie doszedł skutku bo po pierwsze pazerny skurczysyn jest po drugie nie chciał długoletniego kontraktu... niech teraz żałuje buc... Ja go w Wiśle nie chce teraz niech się w dupę pocałuje trzeba było przychodzić do Wisły kiedy miałeś na to szansę a nie teraz jak ci na Zachodzie nie wyszło ********** do Lecha!!

Uprawnienia umieszczania postów