Strona 1 z 7 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 190

Wątek: NHL

Legionista Awatar Mini

NHL

kibiców kosza jest sporo a interesuje się ktoś hokejem?

Legionista
    wole kosza ale NHL tez jako tako sledze i ciesza mnie ostatnie wyczyny Czerkawskiego. nie ogladam bo nigdzie nie pokazuja. ale zaraz sobie zagram w NHL 2002 '8 .

Legionista
    Pokazują na Polsacie Sport. Czasem se obejrze fragmenty ,ale jakimś fanem wielkim to nie jestem.

Ja śledzę NHL ze wzgłędu na Czerkawskiego i Oliwę.Czerkawski jest w zyciowej formie znów strzelił bramkę i miał asystę.Oby tak dalej i dobrze ze uciekłeś z tego Montrealu choć finasowo straciłeś ale zyskałeś sportowo i za to cię bardzo cenie
    -Widzew Łódź-

Legionista
    W sobote wybieram sie na mecz Islanders- Atlanta to moze jakies fotki wrzuce

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez Harcerz
    W sobote wybieram sie na mecz Islanders- Atlanta to moze jakies fotki wrzuce
    aaaaale Ci dobrze.
    ja staram się namówić starszych na jakąś telewizje gdzie pokazują nhl ale na razie słabo mi idzie.

Legionista Awatar Mini
    hehe nie ma to jak sport. do wczoraj niepokonana była jedynie Tampa a najgorszy w lidze był Washington i co? Tampa-Washington ostatniej nocy goscie wygrali 5-1!

Legionista
    Czerkawski znowu strzelil bramke ale niestety Islanders przegrali z Atlanta 4-3 8-
    niezly mecz

Legionista
    Szkoda że Legia nie ma sekcji Hokejowej wiem że kiedyś grała jakaś drużyna w Warszawie pod jakąś nazwą i miała nawet być przyłączona do Legii ale to dawne czasy , a wogóle co ja będę porównywać NHL do ligi polskiej Hokeja na lodzie.

Legionista Awatar Mini
    w wyborczej w programie w piątek był wywiad z kmitą i powiedział że będą relacje ze spotkań nhl w otwartym polsacie :klask:

Legionista
    Ja się interesuję. Kibicuję Colorado Avalanche...
    Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Adis
    Guest
    ...
    Ostatnio edytowane przez Adis ; 08-12-2012 o 16:36

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez Adis
    Cytat Zamieszczone przez Mini
    w wyborczej w programie w piątek był wywiad z kmitą i powiedział że będą relacje ze spotkań nhl w otwartym polsacie :klask:
    8- 8- 8- 8- To pewne...????? '8 :klask: iwo5:
    Nareszczie...
    Chicago Blackhawks Rulezzz
    ale głównie Islanders. powiedział że z badań wynika ze poranne retransmisje spotkań ogląda tyle ludu co średni mecz bundesligi i się opłaca.tym bardziej ze zapłacili 100 tys dolarów za sezon. kilka lat temu nie chcieli kupowac bo firma żadała 500-700 tys.
    w tygodniu na Psport jest z 5-6 relacji więc jakby chociaż 2-3 na tydzień były w otwartym to by było dobrze.

a Detroit coraz gorzej idzie.

Adis
    Guest
    ...
    Ostatnio edytowane przez Adis ; 08-12-2012 o 16:33

Legionista
    Ja swego czasu chodzilem na mecze Caps'ow i nie sadze zeby byli oni 'najgorsza druzyna w lidze' . Niestety teraz nawet nie ogladam za bardzo skrotow bo nie mam gdzie.

Legionista Awatar Mini
    ale głównie Islanders. powiedział że z badań wynika ze poranne retransmisje spotkań ogląda tyle ludu co średni mecz bundesligi i się opłaca.tym bardziej ze zapłacili 100 tys dolarów za sezon. kilka lat temu nie chcieli kupowac bo firma żadała 500-700 tys.
    w tygodniu na Psport jest z 5-6 relacji więc jakby chociaż 2-3 na tydzień były w otwartym to by było dobrze.
    Noo to looz... lepsze to niz nic. Tez lubie Islanders wiec OK.

a Detroit coraz gorzej idzie.
    To zle...? :> Jestes za "dziadkersami"?
    polubiłem ich jak był jakiś mecz patrze na skład a tam sami ruscy Fetisow,Kozłow,Fiedorow,Konstantinow i Łarionow czyli prawie swoi. i jakoś tak zostało.

Adis
    Guest
    ...
    Ostatnio edytowane przez Adis ; 08-12-2012 o 16:45

Adis
    Guest
    Jeszcze raz w tej sprawie. Od kiedy maja zaczac transmisje na "Polsat Normal"??
    Odpowie mi ktos???????????

Legionista Awatar Mini
    aż taki wylewny do zwierzen kmita nie był.

Legionista
    Jeszcze raz w tej sprawie. Od kiedy maja zaczac transmisje na "Polsat Normal"??
    Odpowie mi ktos???????????
    pewnie nikt nie wie
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    I jak tam ostatnie wyniki?
    Washington - Carolina 7:1 :nir:
    Cieszy mnie to bardzo bo chlopaki ostatnio straszne drewno grali

Legionista Awatar Zajacc
    Ja kibicuje... Anaheim Mighty Ducks W zeszlym sezonie vicemistrzstwo pucharu Stanley'a, a w tym slabiuuutko...
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Adis
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Zajacc
    Ja kibicuje... Anaheim Mighty Ducks W zeszlym sezonie vicemistrzstwo pucharu Stanley'a, a w tym slabiuuutko...
    Nom, slabiutko slabiutko... Ja tez lubie "kaczki", ale nie ma to jak Blackhawks!! Dzisiaj mecz z Detroit Red Wings i mam nadzieje, ze pokonaja pryków! Nie ma co... trzeba zakladac PolstaSPORT

Jako, ze zbliza sie mecz gwiazd, to prezentuje tutaj stroje w jakich beda grali reprezentanci konferencji Wschodniej i Zachodniej:

WSCHÓD:

ZACHÓD:

DAWAĆ HOKEJ DO WARSZAWY!!!!!!

Adis
    Guest
    Własnie przed chwila w "Wiadomosciach" fajny temat o Czerkawskim...
    Noo troche ma tam w USA tych swoich fanów. Fajna flaga wisi na meczach NY Islanders "MARIUSZ CZERKAWSKI Fan Club"

Zeby sprzedawac polamane podczas meczu kije zawodników "Wyspiarzy" za 60USD to... 8-

Legionista Awatar Mini
    dwie sprawy
    1. hokej mi się podoba ale nie orientuję się aż tak. więc dlaczego na DRW mówicie pryki? przeciez starzy tam sa tylko Hull Hasek Yzerman i moze Lidstrom
    2. brzydkie te stroje

Adis
    Guest
    1. hokej mi się podoba ale nie orientuję się aż tak. więc dlaczego na DRW mówicie pryki? przeciez starzy tam sa tylko Hull Hasek Yzerman i moze Lidstrom
    Chyba dwa sezny temu gralo w Red Wingsach wielu zawodników "troche" po 30 i jakos zostalo tak do dzis...

2. brzydkie te stroje
    Projektowane w stylu retro. Tez mi sie za bardzo nie podobaja. Na plecach, kazdy zawodnik bedzie mial herb swojego klubu.

Legionista Awatar Mini
    na szczescie druga ekipa gra troche lepiej znaczy się Flyers ale chyba też zostaną dziadkami bo Primeau Recchi Roenick Amonte też najmłodsi nie są

Legionista
    W temacie hokeja i NHL to...

Go Stars Go!

Oczywiście Dallas Stars!

i Mike Modano...

szkoda, że nie broni u nich już Ed Belfour
    Niezłomny Związek wolnych republik
    Zespoliła na wieki Wielka Rosja
    Powstały w walce z woli ludu
    Jedyny, potężny Związek Radziecki

Adis
    Guest
    Jeszcze jedno. Wie ktos na ile Polsat podpisal z NHL umowe na transmisje meczy??

Adis
    Guest
    I znowu gol Czerkawskiego. Tym razem Mariusz strzelil pierwszego gola dla swojej druzyny w przegranym (4-3) meczu z Nashville Predators.
    Nooo nieźle Mario nieźle...!!

Polak potrafi

Uprawnienia umieszczania postów