Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 190

Wątek: NHL

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez Adis
    I znowu gol Czerkawskiego. Tym razem Mariusz strzelil pierwszego gola dla swojej druzyny w przegranym (4-3) meczu z Nashville Predators.
    Nooo nieźle Mario nieźle...!!

Polak potrafi
    3-4 cos chyba Chicago ostatnio poległo w takim stosunku z DRW :>

Adis
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Mini
    3-4 cos chyba Chicago ostatnio poległo w takim stosunku z DRW :>
    Dobr... nic sie nie boj jescze sie okaze kto jest lepszy :cfa:

Hawks! Hawks! Chicago Blackhawks!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Zajacc
    Ja kibicuje... Anaheim Mighty Ducks W zeszlym sezonie vicemistrzstwo pucharu Stanley'a, a w tym slabiuuutko...
    Nom, slabiutko slabiutko... Ja tez lubie "kaczki", ale nie ma to jak Blackhawks!! Dzisiaj mecz z Detroit Red Wings i mam nadzieje, ze pokonaja pryków! Nie ma co... trzeba zakladac PolstaSPORT

DAWAĆ HOKEJ DO WARSZAWY!!!!!!
    Philadelphia Flyers od zawsze...
    no i Polakom kibicuje...

szacunek dla hokeistow, w tym tygodniu probowalem jezdzic na lyzwach

Wiślaczka Awatar Mery
    Cytat Zamieszczone przez Zajacc
    Ja kibicuje... Anaheim Mighty Ducks W zeszlym sezonie vicemistrzstwo pucharu Stanley'a, a w tym slabiuuutko...
    Ja tak samo Pamietam że za czasów podstawóki byłam strasznie zajawiona na hokeja, nawet sama grałam na rolkach, całkiem niezła ekipa się zbierała.Żałowałyśmy z koleżanką że nie ma tak jak w stanach sekcji hokeja dla kobiet
    Ehh to były czasy, wycinałam każdy arykuł z gazety na temat Kaczorów :>
    Ps. taki jeden Legionista obiecał mi ich koszulkę :>
    anie:
    [glow=red:83edeb6904]Unreal Turnament Fanatic[/glow:83edeb6904]

Adis
    Guest
    Wogole to w srod polskich fanow National Hockey League najweksza popularnoscia cieszy sie wlasnie Anaheim Mighty Ducks!! Jak sie okazuje taka popularnosc Anaheim zdobylo np. dzieki serialowi "Potezne Kaczory". Obok Blackhawks sa jednymi z moich ulubionych teamow NHL. W tym sezonie jednak juz tak nie blyszcza jak w poprzednim... Moze ma na to wplyw odejscie do Colorado Avalanche Paula Karyi? Zapewne tak bo byl on glownym motorem napedowym "Kaczorow". Jednak mam nadzieje, ze za niespelna 2 godziny pokonaja na wlasnym lodowisku St. Louis Blues i przy wygranej (mam nadzieje) "Czarnych Jastrzembi" z NY Rangers zmniejszy sie strata Chicago wlasnie do "Blusmenów", a przede wszystkim de ekipy Detroit Red Wings!! Teraz wlasnie slucham meczu Atlanta - Florida, po pierwszej tercji 1-0 dla Trashers po trafieniu Lessarda. Mecz ogolnie nudny, z tego co mowia panowie komentatorzy to na lodowisku jalepiej pokazuje sie czech Majesky. Ale akorat ten mecz mnie malo interesuje...

Tak wiec juz czekam na radiowa transmisje na zywo, meczu Blackhawks-Rangers!!

Adis
    Guest
    No i w meczu Chicag-Rangers tylko remis 2:2...

Pierwsza brameczka Caldera w pierwszej tercji i wydawalo sie, ze ten mecz sie juz ulozy tak do konaca, tak jak sie zaczal. Druga tercja i na niespelna 2 minuty do jej konca Rangersi graja w oslabieniu jednego zawodnika, a jednak zdolali wbic Leightonowi krazek do bramki i juz jest 1:1. Tak wiec moj nastroj po drugiej tercji sie pogorszyl... Jednak wszystko wrocilo do normy gdy w 5 minucie trzeciej tercji McLean z podania Sullivana pokonal bramkaza NYR i Blackhawks znowu objelo prowadzenie 2:1. A, ze hokej to gra w ktorej w ciagu minuty mozna stracic kilka bramek (na szczescie tak nie bylo), to juz 5 minut pozniej bylo 2:2 po bramce Simona, i znowu zaczelo sie norwowo! Taki wynik dociagnal sie do konca regulaminowych trzech tercji, i zawodnicy obu drozyn musieli wyjsc na dogrywke, w ktorej niepodzilnie panowali hokeisci gospodarzy, ktorzy caly czas strzelali na bramke Rangersow, jednak to nie przynioslo skutkow imecz zakonczyl sie podzialem punktow...
    Chicago Blackhawks to mloda droznyna, ktora jeszcze sie musi troche poduczyc aby grac w wielkiej formie. Jednak strata bramki w drugiej tercji kiedy grali w przeciagu 10-ciu w przewadze liczebnej i jeszcze tak jak ja stracili troche tego nie usprawiedliwia. No ale coz... Nastepny mecz "Jastrzebie" graja z Edmonton Oilers.
    W innym meczu druzyna St. Louis ulegla na wyjeździe Anaheim Mighty Ducks 4:3, co pozwolilo na zmniejszenie strat do lidera Jastrzebiom (5 ptk.)

Tabela Central Division:
    St. Louis 23 ptk.
    Detroit 20 ptk.
    CHICAGO 18 ptk.
    Nashville 15 ptk.
    Columbus 12 ptk.

Adis
    Guest
    Boooshe 5-2 w plecy z Oilersami :/

Legionista Awatar Mini
    własnie troche dziwne te majty ducks bo wcześniej z Kariyą grał jeszcze Selanne i grali słabo albo bardzo słabo a jak Selanne odszedł to im się poprawiło do tego stopnia że grali w finale.
    czy prawda jest ze współwłascicielami AMD sa jacyś aktorzy/aktorki ?

ja wam mówię. w tym roku albo detroit albo Philadeplphia i nie ma innej opcji. Colorado ma tyle gwiazd że chyba za dużo więc może im się nóżka powinie :>

Adis
    Guest
    A tu Krzysio Oliwa w akcji podczas meczu z Toronto Maple Leafs
    Oliwa Vs. Belka

I komentarz do do fotki z jednej ze stron NHL: "Long fight with both fighters throwing hard. Oliwa lands more often and better. Win Oliwa"

Jezeli pokonal Belke to nie ma juz chyba na niego mocnych w NHL pod wzgledem bitek!! Wszystko dzialo sie w pierszej tercji, potem jeszcze wszedl (trzecia tercja) z checia spotkania sie raz jeszcze z Belka, ale sie nie spotkali...

Legionista
    Nie wiem czy wiecie, ale w zimę na Śląsku są mistrzostwa świata jakiś młodzieżowców (chyba do 21 lat). podobno tacy młodzi nieźle się piorą po pysiach... Ja tam jadę pokibicować naszym.
    Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Adis
    Guest
    I kolejny gol Mariusza Czerkawskiego!! Tym razem "Marre" pokonal w przegranym meczu (3:2) golkepera druzyny Tampa Bay Lighting!

A Blackhawks znowu w plecy. Tym razem ulegli po dogrywce (uuf chociaz 1 punkt) Vancouver Canucs :/

Adis
    Guest
    I wracam jeszcze do Krzyśka Oliwy :>
    Nasz rodak znowu stoczyl pojedynek godny walk Wrestlingu!! Tym razem okladal sie z Langdonem z Montrealu Canadiens!! Fani Calgary Flames musza byc z niego dumni!! :>

Adis
    Guest
    Ehh... qrcze! Widze, ze praktycznie w tym temacie pisze sam do siebie :/ A szkoda, ze tak malo jest w srod nas fanow NHL, bo Ci co sa dyskutuja troche niemrawo... Mam nadzieje, ze moze z biegiem czasu w srod "naszych" forumowiczow przybedzie fanow hokej!!

Adis
    Guest
    Polsat otwarty 2 grudnia 2003 godz.00:35 N.Y. Islanders-Washington Capitals!!

Legionista Awatar Mini
    co do Oliwy to zdjecie jest nie z Belką tylko z Belakiem!
    Wade Belak
    mi sie bardzo spodobało to co Oliwa kiedys w wywiadzie dla tego dodatku piątkowego do psu powiedział. a mianowicie ze walczył z jakimś typem i przegrał ale tylko dlatego ze miał niewiele wcześniej sciągnięty gips. ale potem sie jeszcze cztery razy bii i za każdym razem wygrywał.
    a kogo ostatnio zmasakrował że go zawiesili? Langdona?
    fajnie że wreszcie będzie meczyk w otwartym ale akurat Washington który wg mnie ma całkiem dobry skład a gra chujowo będzie łatwym przeciwnikiem dla Islanders. najlepszy moment do odbicia się po ostatnich porażkach. szczególnir 0-6 z DRW .
    i zadanie ułatwione bo kontuzji doznał ostatnio Jagr.
    akurat 2 sa urodziny mojej siostry więc moze będzie najebka gdzies a potem meczyk.

a i jeszcze do Oliwy ? jak jego wyniki w spotkaniach z Tiem Domi?

Legionista
    Polsat otwarty 2 grudnia 2003 godz.00:35 N.Y. Islanders-Washington Capitals!!
    Trzeba bedzie obejzec
    GO CAPS!

Adis
    Guest
    co do Oliwy to zdjecie jest nie z Belką tylko z Belakiem!
    Wade Belak
    Fakt, pomylilem sie...

a kogo ostatnio zmasakrował że go zawiesili? Langdona?
    Tak )

fajnie że wreszcie będzie meczyk w otwartym ale akurat Washington który wg mnie ma całkiem dobry skład a gra ch** będzie łatwym przeciwnikiem dla Islanders. najlepszy moment do odbicia się po ostatnich porażkach. szczególnir 0-6 z DRW .
    Zauwaz, ze Capitalsi ostatnio wygrali 4:2, moze nie z jakim tam wielkim teamem ale widac, ze zaczynaja sie odradzac! I ten ch*** grajacy sklad ogral na inauguracje sezony Isles 6:1!!! A Isladners graja fatalnie ostatnio! Ostatnie piec meczy i wszystko przegrane. Straconych goli 18 (!!) i zdobytych raptem 4!!!

a i jeszcze do Oliwy ? jak jego wyniki w spotkaniach z Tiem Domi?
    Chyba na + dla Oliwy

Legionista Awatar Mini
    a i Jagr grał dziś w nocy więc szybko wyzdrowiał albo sciemniali!

Legionista
    Ja kibicuje New York Islanders(z wiadomych wzgledów, nawet mam orginalny krazek Wyspiarzy) i Pittsburgh Penguins.Szkoda ze Pingwinkom nie idzie zbyt dobrze.Kiedys to byl zespól z Jagrem i Mario Lemiex w skladzie

Legionista
    Zaraz mecz na Polsacie.

Legionista
    Oglądałem go chwile pierwsze 2 bramki widziałem a słyszałem że 3 strzelili i usnołem... albo mi sie przyśniło

Ogólnie to Waszynkton miał straszną przewage, przynajmniej jak dla mnie.

Legionista Awatar Mini
    a je ze tak nieładnie powiem ***** USNĄŁĘM! i to już po 12 bo pamietam że zegarek mi o północy piszczał. wszystko przez korepetycje :fu: :* 8o 8- :fu:

Legionista
    hehe no i wygralismy 4-1
    Dobrze ze Jagr wrocil, inaczej mogloby byc o wiele trudniej.

Adis
    Guest
    Ja mecz ogladalem caly Jak sie dowiedzialem, ze Marre nie gra to kibicowalem Capitalsom Tak wogole to mecz byl fajny, szybko zdobyte bramki przez Caps niezle podciely "wyspiarzy"... I jeszcze ta bojka! Miodzio!!

Oliwa znowu sie okladal, i wygral

Adis
    Guest
    Jako, ze nadchodzi powoli mecz gwiazd pozwolilem sobie odswierzyc ten zaniedbany (niestety) temat :/
    Oto sklady obu konferencji:

ZESPÓŁ WSCHODU

Atak:
    Ilia Kovalchuk - Joe Thornton - Martin St.Louis
    Robert Lang - Mats Sundin - Marian Hossa
    Jaromir Jagr - Mark Messier - Daniel Alfredsson
    Jeremy Roenick - Keith Primeau - Gary Roberts

Obrona:
    Scott Stevens - Scott Niedermayer
    Sheldon Souray - Adrian Aucoin
    Nick Boynton - Wade Redden

Bramkarze:
    Martin Brodeur
    Roberto Luongo
    Jose Theodore

=====================================
    ZESPÓŁ ZACHODU

Atak:
    Todd Bertuzzi - Mike Modano - Bill Guerin
    Shane Doan - Pavel Datsyuk - Markus Naslund
    Jarome Iginla - Patrick Marleau - Rick Nash
    Keith Tkachuk - Joe Sakic - Alex Tanguay

Obrona:
    Nicklas Lindstrom - Rob Blake
    Kimmo Timonen - Chris Pronger
    Mattias Norstrom - Filip Kuba

Bramkarze:
    Marty Turco
    Dwayne Roloson
    Tomas Vokoun

Niestety w tym meczu zabraknie Mariusza Czerkawskiego, ktory jak by nie patrzec raczej na nominacje do grona najlepszych nie zasluzyl. Dopry poczatek sezonu, a pozniej juz cicho... Szkoda tez, ze nie zagra w tym meczu zaden z zawodnikow Blackhawks
    GO!! ZACHÓD! GO!!

Legionista Awatar Mini
    zachód mocniejszy się wydaje

Adis
    Guest
    zachód mocniejszy się wydaje
    8- Nie powiedzial bym...

Adis
    Guest
    A może ktoś chce kupić nową koszulkę (replika) Washington Capitals #68 - XL?? Cena 35 zł.

Legionista
    wczoraj Czerkawski strzelil bramke i przy dwoch asystowal. Ilanders wygrali 5:4 po dogrywce.
    HONOR MAM W DUSZY A SILE W DLONI

Legionista
    Czerkawski szaleje.
    W dzisiejszym meczu przeciwko Pitsburgh strzelil dwie bramki i ma juz na koncie 21 goli.

Uprawnienia umieszczania postów