Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 31 do 56 z 56

Wątek: Nowy kontrakt Stanko

Legionista
    Dobra, każdy pozostanie przy swoim zdaniu... ::8::

jarcyś
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez MaxyM
    ijemydalej:

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jarcyś
    ijemydalej:
    W każdym razie i tak go sprzedadzą, a czy dziś czy jutro, to bez różnicy.

P.S.

Może dziś na jedno wyskoczymy?

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez VASCO
    Ludzie przeciez Stanko nie chce znowu aż takich pieniędzy. Jeżeli nie jesteśmy w stanie zapłacić najlepszemu zawodnikowi 600 tys zł rocznie to z czym do gości.... Naprawdę on jest wart takiej kasy.
    Nie zechce? 600 tys. zł to jest mniej więcej 150 tys. $! Czyli dla takiego zawodnika garść gruszek na... waciki. Poza tym do gości się nie wybieramy! A nawet jeśli, to kupujemy prezenty na miarę naszych możliwości finansowych. Wart jest zapewne większych, tylko w obecnej sytuacji nikt mu w klubie z kapucyna nie wytrzepie.

Legionista Awatar VASCO
    Cytat Zamieszczone przez Beny
    Cytat Zamieszczone przez VASCO
    Ludzie przeciez Stanko nie chce znowu aż takich pieniędzy. Jeżeli nie jesteśmy w stanie zapłacić najlepszemu zawodnikowi 600 tys zł rocznie to z czym do gości.... Naprawdę on jest wart takiej kasy.
    Nie zechce? 600 tys. zł to jest mniej więcej 150 tys. $! Czyli dla takiego zawodnika garść gruszek na... waciki. Poza tym do gości się nie wybieramy! A nawet jeśli, to kupujemy prezenty na miarę naszych możliwości finansowych. Wart jest zapewne większych, tylko w obecnej sytuacji nikt mu w klubie z kapucyna nie wytrzepie.
    No dobra, przyjmijmy , że nas nie stać. W takim razie wogóle musimy obnizyć nasze aspiracje. Wisła płaci Żurawskiemu 1,1 mln zł ,Amica Kryszałowiczowi 900 tys zł, ja się nie dziwię , że w takiej sytuacji Stanko chciałby troche więcej niż 300 tys. Poza tym klub musi mracjonalizować wydatki, tu się zgadzam , ale nie możemy pozwoilić sobie na to ,żeby najlepszy zawodnik odszedł bo brakuje 100 czy 150 tysięcy. W końcu jesteśmy najpotężniejszym , najbardziej medialnym klubem w Polsce. Musimy tworzyć silną drużynę, a nie zrobimy tego kosztem wyzbywania się każdego kto zażąda "trochę ponad średnią krajową".

Legionista
    Dyskusja jest troche jałowa ,bo tak naprawdę ,to nikt nie wie jak wygląda budżet,a to podstawa do dyskusji.Mam nadzieje ,ze Stanko zostanie ,ale też nie za cene taka ,ze za dwa lata Legia będzie sie łączyć z Piotrcovią...

Legionista Awatar tato
    Z pewnością nie mam idoli wśród piłkarzy i nigdy (nawet jako dziecko nie wieszałem na ścianach plakatów) nie miałem. Piłka nożna (a zwłaszcza w wydaniu Legijnym) jest po prostu moją pasją.
    Istotą tego pięknego sportu jest strzelanie bramek i dlatego zawodnicy, którzy mają od Boga dar do zdobywania goli są w tym sporcie najważniejsi.
    Co z tego, że we Włoszech futbol jest religią i że Milan i Juve zatrudniają wielkie gwiazdy, skoro w maju byliśmy świadkami najnudniejszego w historii finału Champions League. Oni nawet z karnych nie potrafili strzelać bramek...
    Co z tego, że ktoś jest świetnym obrońcą skoro ja do końca życia nie zapomnę bramek i emocji z meczów z Wisłą, Lechem, Amiką, Widzewem, Groclinem i wielu wielu innych.
    Bardzo cenię Sagana- nawet jeśli nie strzela bramek, to zawsze widać jego serce do gry, ale Stanko jest tym, dzięki któremu możemy oglądać bramki i to z gatunku tych ważnych. Strzela je wtedy, kiedy inni tracą zimną krew.

Stanko Diabeł :nir: Svitlica jest jak Mario Jardel- zero techniki, zero szybkości ale wali bramy z szybkością karabinu :tututu: maszynowego.

Nie mówię, żeby wydawać kasę jeśli Legii na to nie stać, ale można na taki kontrakt uzbierać rezygnując z innych zbytków typu: Engel, Trylnik, Strejlau, Olędzki, Szala. Skoro Polmot stać na wyrzucanie kasy na pensje tych panów to napewno powinno ich być stać na kontrakt dla Stanko.
    Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

Legionista Awatar m84
    A ja właśnie mam idoli. Znaczy się jak akurat nie ma nikogo godnego to nie wybieram na siłę. Ale z obecnej Legii zajebiście szanuję Zielińskiego i jest dla mnie pewnego rodzaju idolem. Znaczy chciałbym żeby w Legii było więcej tak oddanych zawodników. Drugi zawodnik którego bardzo lubię to Jarzębowski. Po pierwsze dlatego że jako jedyny z pierwszego składu jest Warszawiakiem. A więc patriotyzm lokalny. A poza tym naprawdę dobrze gra. Nawet bez formy przynajmniej widać że się bardzo stara i się nie obija.

Ps. sorry za rozmywanie
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Legionista Awatar tato
    Cytat Zamieszczone przez m84
    z obecnej Legii zajebiście szanuję Zielińskiego i jest dla mnie pewnego rodzaju idolem. Znaczy chciałbym żeby w Legii było więcej tak oddanych zawodników. Drugi zawodnik którego bardzo lubię to Jarzębowski.
    Ja oczywiście również baaaaaardzo szanuję Zielińskiego i dla mnie jest on oboK Deyny i Brychczego jedną z legend :+: Legii. Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby Stanko Diabeł :nir: Svitlica strzelał gole dla Legiuni aż do czterdziestki i dołączył do tego grona.
    Byłby dla nas tym, kim Warzycha dla Panathinaikosu.
    Zwłaszcza, że jak sam twierdzi w Warszawie się czuje dobrze i wcale się nie chce wyprowadzać (ja mu nawet wierzę- bo też kocham to miasto).

Legionista Awatar tato
    Zostawcie nam Svitlicę :nir:

Nie sprzedawajcie go

On jeszcze nas zachwyci

Ja mocno wierzę w to

:nir:

Nie oddawajcie...
    Nie sprzedawajcie go!

- To moja, nowa wersja piosenki Lady Pank "Zostawcie Titanica"

Legionista
    W latach siedemdziesiatych w Bayern M. gral taki pilkarz Gerd Muller,gral to moze za duzo powiedziane, to byl napastnik ktory mial olbrzymia smykalke do srzelania bramek,druzyna grala a on tylko czekal na pilke, ale jak juz ja dostal to zamienial w gola,niski ,krepy na krzywych nozkach
    I dzieki niemu Bayern oraz reprezentacja Niemiec wygrywali mecze.

jarcyś
    Guest
    Stanko rzekł :

Gdyby nie koledzy, nie byłoby moich goli. Jeden zawodnik, choćby nie wiem, jak był dobry, sam nie może wygrać meczu. Dziś pokazaliśmy, że fizycznie i psychicznie jesteśmy dobrze przygotowani. Udowodniliśmy, że mamy charakter i umiejętności jakie powinna mieć drużyna walcząca o mistrzostwo Polski. Przy bramce dostałem idealne podanie od Łukasza. Dobrze, że sędzia nie podniósł chorągiewki. Spojrzałem na niego, on na mnie. Ostatnio bywało tak, że jak tylko sędziowie widzieli, że dostaję piłkę i jestem sam na sam, od razu podnosili chorągiewkę. Ten był jakiś inny, nie zrobił tego. I dobrze, bo spalonego nie było. A akcja była, jakbyśmy ćwiczyli na treningu. Nie pamiętam, kiedy w sześciu kolejnych meczach strzeliłem siedem goli. A to wszystko dlatego, że się świetnie czuję w Warszawie, a Legia jest w moim sercu. Dziś rzeczywiście więcej wracałem po piłkę do środka boiska, bo taka była potrzeba chwili. Wszystko zależy od tego, jak gra zespół. Jeśli atakuje, to ja nie mam po co wracać. Dziś inicjatywę miał Widzew, było ciężko. Dlatego pomagałem

Vuko dodał :

Ja już nie wiem jak mam komplementować Stanko. Na jego gole co prawda pracuje cała drużyna, ale to co on robi to mistrzostwo świata. Ile on nam już meczów wygrał, ile punktów zapewnił.

On MUSI zostać !

Legionista Awatar Aigel
    Dla mnie lepszym zawodnikiem obecnie grającym jest Saganowski, choć nie strzela tyle co powinien.
    No nie ja bym go na lawie posadzil, dla mnie to gracz pokriju Kucharskiego.
    Stanko jest bardzo dobrym napastnikiem (moim zdaniem drugim w polskiej lidze po Zurawskim) i trzeba go za wszelka cene zatrzymac. Oczywiscie nie moze zarabiac 2 razy tyle co reszta, ale powinien mie cjeden z wyzszych kontraktow.
    PIJ KROLEWSKIE BEDZIESZ WIELKI

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Aigel
    Dla mnie lepszym zawodnikiem obecnie grającym jest Saganowski, choć nie strzela tyle co powinien.
    Stanko jest bardzo dobrym napastnikiem (moim zdaniem drugim w polskiej lidze po Zurawskim) i trzeba go za wszelka cene zatrzymac. Oczywiscie nie moze zarabiac 2 razy tyle co reszta, ale powinien mie cjeden z wyzszych kontraktow.
    ale poki co nie mozna posadzic Sagana na lawe, nawet dla przykladu, bo brak jest konkurencji

a co do Svitlicy, to oczywiscie podniesc wartosc kontraktu nalezy, ale mozna przy tym rowniez zapewne cos w nim zmienic ...mysle ze w jego kontrakcie roi sie od jakis kluzul itp, a wiec cos za cos
    Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Legionista
    Hmm... trudna sprawa. Jak dla mnie to Stanko oczywiście powinien zostac, ale wątpie czy Legię stać będzie na zapłacenie mu 2 razy więcej niz ma teraz. W innym wypadku nie musielibysmy sprzedawac Mieciela, ktory mial jeden z wyzszych kontraktow.
    Cum Debita Reverentia

Legionista
    Z tego co pamiętam to Mięciel (Majewski zresztą też) zarabiał 150 tys euro/rok, czyli mniej więcej tyle samo co teraz chce Stanko. A więc to naprawdę nie jest kosmiczna suma. Ja bym osobiście (jak już pisałem), trochę się potargował, ale na pewno nie obcinałbym za nisko, choćby przez szacunek, bo w porównaniu z Żurawskim i Krzyszałowiczem to nie są duże pieniądze
    "by świat nie był za piękny ma zakręty, byś się wkręcił"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Aigel
    hmmm ...jak posadzi sie Sagana na lawce to nie bedzie mial kto grac ...dlatego trzeba troszke go podkrecic :>

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez Raekwon99
    Trzeba tak zaśpiewać na Gieksie, żeby się w zimie nie okazało, że Stanko zostanie sprzedany. Kasa na takiego zawodnika musi być, bo on jest :+: Wielki :+: I uważam, że takiego zawodnika byłoby ciężko zastąpić, o ile w ogóle by się dało.
    IMO dałoby się bez problemu, problem jest gdzieś indziej. Mianowicie, brakuje kreatywnych ludzi do II linii. I to jest ból. Jak się tacy znajdą to napastnikiem będzie mógł być każdy A tak mamy oklepany jeden schemat z prostopadłym podaniem do biegającego w linii z obrońcami Stanko i cała gra...

Legionista Awatar dyha
    Mi sie wydaje że jeśli stanko utrzyma dobrą forme , i nadal bedzie dużo strzelał , zostanie wkoncu powołany do reprezentacji Serbii i CZarnogówy , a wtedy to już ciężko będzie go zatrzymać w Warszawie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez andrzejzb
    Trzeba tak zaśpiewać na Gieksie, żeby się w zimie nie okazało, że Stanko zostanie sprzedany. Kasa na takiego zawodnika musi być, bo on jest :+: Wielki :+: I uważam, że takiego zawodnika byłoby ciężko zastąpić, o ile w ogóle by się dało.
    IMO dałoby się bez problemu, problem jest gdzieś indziej. Mianowicie, brakuje kreatywnych ludzi do II linii. I to jest ból. Jak się tacy znajdą to napastnikiem będzie mógł być każdy A tak mamy oklepany jeden schemat z prostopadłym podaniem do biegającego w linii z obrońcami Stanko i cała gra...
    Ważna jest też skuteczność(Saganowski), a Stanko takową posiada. Każdego da się zastąpić, tylko żeby to była zmiana na lepsze, a nie ma kasy na dobrych napastników. Co do drugiej linni to masz rację, ale taka polityka jak oddaje się Duńczykom Mazurkiewicza, który był właśnie kreatywny.

tez tego nie moge przebolec
    uwazam ze to byl duzy blad dzaialczy Legii
    polasili sie na pare euro a dzis Tomek pewnie mialby pewne miejsce w skladzia a tak rozmienia sie troche na drobne w przeciętnym Arhus

niestety duzo w tm zaslugi Drago który niesbyt lubil pilkarzy technicznych

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez C@mo

tez tego nie moge przebolec
    uwazam ze to byl duzy blad dzaialczy Legii
    polasili sie na pare euro a dzis Tomek pewnie mialby pewne miejsce w skladzia a tak rozmienia sie troche na drobne w przeciętnym Arhus

niestety duzo w tm zaslugi Drago który niesbyt lubil pilkarzy technicznych
    fakt. faktem!! przydalby sie teraz w Legii na pewno!! chociazby po to zeby zwiekszyc rywalizacjie, bo taki Sagan czuje sie pewnie w pierwszym skladzie, walczy ale nie ma efektow tej walki... :/

Legionista Awatar tato
    Po raz kolejny (w Łodzi) Stanko Diabeł :nir: Svitlica potwierdził, że podpisanie z nim nowego kontraktu jest sprawą absolutnie priorytetową.
    Cieszy mnie, że kirownictwo Legii czyni już pewne oszczędności, które mają na celu zagwarantowanie odpowiedniej kwoty na kontrakt dla Stanko.
    Po wysłaniu na zieloną trawkę obiboka Staronia kolej na następnych bumelantów: Engela, Trylnika, Olędzkiego i Strejlaua...

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez tato
    Po wysłaniu na zieloną trawkę obiboka Staronia kolej na następnych bumelantów: Engela, Trylnika, Olędzkiego i Strejlaua...
    A kogo na ich miejsce i za jakie pieniądze? :>

Legionista
    zaraz zaraz, uwazasz, ze towarzystwo wzajemnej adoracji samo siebie pozwalnia?? 8- ...jakos nie chce mi sie w to wierzyc

Legionista Awatar tato
    Cytat Zamieszczone przez Bondek RedStar'sAlcoholic
    zaraz zaraz, uwazasz, ze towarzystwo wzajemnej adoracji samo siebie pozwalnia?? 8- ...jakos nie chce mi sie w to wierzyc
    Niestety sam w to nie wierzę, ale ciągle się łudzę, że Zarajczyk oprzytomnieje i ich wypierdzieli.

A kogo na ich miejsce... np. koleżka Grzegorz Kita wydaje się być niezłym transferem, więc może dalej tym tropem...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bondek RedStar'sAlcoholic
    Niestety sam w to nie wierzę, ale ciągle się łudzę, że Zarajczyk oprzytomnieje i ich wypierdzieli.

A kogo na ich miejsce... np. koleżka Grzegorz Kita wydaje się być niezłym transferem, więc może dalej tym tropem...

akurat ten koles ma swoje 5 minut na Legii, ale watpie zeby pokazal cos wielkiego, chociaz........ 8o

Uprawnienia umieszczania postów