Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 270

Wątek: Najlepsi kibice za granicą.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Łysolek
    ja osobiscie głosuje na Eintracht Frankfurt ... Chłopaki za każdy wybryk mają tam dosolone od policji tak , jak u Nas za morderstwo ( w Niemczech głównie stawia sie na kary finansowe , ale są mniej wiecej odpowiednikiem przekretów naszych fionansowych...)
    Zanm kilka osób z tamtąd i wiem ze choc sa nieliczni , ale potrafią sie zmobilizowac ( sam brałem udział w akcji na energie Cottbus 8- ) , zaczyna sie tam przewaznie od przeklinania wzajemniego po czym pada hasło po ilu i już sie leja czsami jeszcze jest ustalenie miejsca ... nie ma tam akcji typu rzucanie butelek , kamieni czy anie na noze 8- to mnie zauroczyło w tych małyych klubach niemieckich... Ludzie sa tam normalni a piłka dla nich jest fantyzmem , ale zdrowym fanatyzmem...
    zapomniales tylko dodac ze dostaja rowniez zakazy stadionowe! w tej chwili to nawet jak jestes nie notowany a cos im sie w tobie na stadionie nie bedzie podobac(np. puscisz baka) to masz zakaz stadionowy do 2007. wszelka pirotechnika jest zakazana. jak cos odpalisz masz rowniez kare finansowa i zakaz do 2007. nie jest w niemczech latwo to fakt. i napewno jest inna kultura bo nie lapie sie ekip na autobahnach z siekierami w bagazniku. ale tez dochodzi do akcji ktore sa kontroswersyjne ze tak powiem. ale zreszta wszedzie tak jest.i nie moge sie zgodzic z tym ze np. Frankfurt to maly klubik! i tez ze jest ich malo! poprostu nie moge sobie na tyle pozwolic i duzo starych juz jest na "emeryturze" ale ilu ich naprawde jest to sie zobaczy w portugalii i zapewne w niemczech na MS. oni sie potrafia na takie duze imprezy zmobilizowac a na wlasnym podworku w trakcie ligi to wola siedziec cicho. i oni sie trzymaja razem na reprezentacji a nie tak jak my.

Legionista
    ja jestem zauroczony Włochami (nie wiem czemu ale czuje ze powinienem napisac Włoszkami 8- ) ...ogolnie to jest kraj z ktorego mozemy czerpac pomysly ...no
    Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

ems
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Bondek RedStar'sAlcoholic
    ja jestem zauroczony Włochami (nie wiem czemu ale czuje ze powinienem napisac Włoszkami 8- ) ...ogolnie to jest kraj z ktorego mozemy czerpac pomysly ...no

spoko spoko

jeszcze pare lat

i Wlosi beda tak mowic o nas

Legionista Awatar MTP
    1.Ultras
    Ac Milan oprawa 6 doping 6 wyjazdy 4
    Olimpique Marsylia oprawa 5+ doping 3+ wyjazdy 3+
    Roma oprawa 4 doping 4+ wyjazdy 4
    Psg oprawa 4 doping 4 wyjazdy3+
    Zvezda oprawa 4- doping 4+ wyjazdy 4
    Hajduk oprawa 4+ doping 5 wyjazdy 3
    czasami Lazio i Inter
    2.Tam gdzie mało ultrasują
    Anglicy doping5+ wyjazdy 6
    np.Chelsea,Liverpool,Man City
    TRADYCJA POKOLEŃ

Legionista
    Celtic Glasgow!!!!
    Sporting Lizbona
    Crvena Zvezda i Partizan
    AC Milan, Roma
    Tureckie Galatasaray i Besiktas
    Greckie Panathinaikos i Olympiakos
    Jezeli chodzi o Rosje Spartak Moskwa
    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ems
    Cytat Zamieszczone przez Bondek RedStar'sAlcoholic

spoko spoko

jeszcze pare lat

i Wlosi beda tak mowic o nas

hmmm mysle ze jezeli bedziemy sie rozwijac w takim tepie jak teraz to nawet moze wczesniej ...a gdyby jeszcze stadion sie wybudowal.............
    Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Legionista Awatar Adam-oldboy
    W kategorii "kibice" na czele muszą być kibice z Wysp. Południowcy mogą mieć lepszych "ultras", fajniejsze oprawy itp. Ale tylko na Wyspach tak masowo chodzi się na mecze swoich klubów niezależnie od pogody i od klasy rozgrywek. Pełne stadiony są na niższych ligach. Przywiązanie do klubu jest trwałe, bez względu na wyniki. Poza tym tradycja-w innych ligach są pojedyńcze"klasyki", na Wyspach, gdzie kluby są stare, a każdy jest legendą, w każdej kolejce jest kilka hitów dla kibiców. Fantastyczna atmosfera - tam po prostu znają się na piłce. Zasada piłkarska"jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz", powoduje, że piłkarze są motywowani także przez kibiców i doceniani za walkę i zaangażowanie. Na południu każdy nażelowany, czarniawy, krzywonogi pokurcz, który potknie się w polu karnym i wepchnie piłkę do siatki będzie wykreowany na bożyszcze, a będą chcieli go zlinczować po trzech zmarnowanych sytuacjach. Brytole patrzą na to bardziej obiektywnie. Doping na stadionach jest prowadzony przez 90 minut. Nie ma akcji, że kibice wyjdą przed końcem, albo wygwiżdżą swoją drużynę dopóki trwa mecz. Nie ma histerycznych zachowań w stosunku do rywali, rzucanie czymś w zawodników itp. Szacunek, docenienie rywala, a nie tylko ślepy fanatyzm.
    Najliczniejsze wyjazdy (kraj i zagranica).
    P.S. Mój obrazek jest nieco wyidealizowany i nieco stereotypowy, na pewno można wskazać wyjątki, ale chodziło mi o zakcentowanie innych elementów kibicowania, niż tylko "ultras".

Legionista
    Anglia - Liverpool
    Belgia - FC Brugge
    Holandia - Den Haag ;-))))
    Francja - PSG
    Niemcy - HSV
    Wlochy - Lazio
    Chorwacja - Hajduk
    Serbia - Crvena Cvezda
    Hiszpania - Atletico M.
    Turcja - Galatasaray
    Argentyna - River Plate
    Szwecja - AIK
    Grecja - AEK
    Mistrzem Polski jest Legia...!!!

Legionista
    Przede wszystkim włoskie druzyny (JUVE, Milan, rzymskie i wiele innych - nawet 2 ligowych), a później Francja (PSG), i trochę bałkańskich.
    I nie piszcie że Real M czy Barcelona, bo tam tylko umieją machać chusteczkami lu rzucać telefonami komórkowymi w piłkarzy :/

Legionista Awatar dyha
    PSG
    O. Marsylia
    PSG
    CRevena Zvevda
    Partizan
    Legia
    AIK
    Galatasaray
    Norymberga tez nawet

]Ogolnie polecam http://sls-ce5p12.hostitnow.com/~ultras-/ szczegolnie radze zajzec w sonde '8

Legionista Awatar Porter
    ja osobiscie głosuje na Eintracht Frankfurt ... Chłopaki za każdy wybryk mają tam dosolone od policji tak , jak u Nas za morderstwo ( w Niemczech głównie stawia sie na kary finansowe , ale są mniej wiecej odpowiednikiem przekretów naszych fionansowych...)
    Zanm kilka osób z tamtąd i wiem ze choc sa nieliczni , ale potrafią sie zmobilizowac ( sam brałem udział w akcji na energie Cottbus 8- ) , zaczyna sie tam przewaznie od przeklinania wzajemniego po czym pada hasło po ilu i już sie leja czsami jeszcze jest ustalenie miejsca ... nie ma tam akcji typu rzucanie butelek , kamieni czy anie na noze 8- to mnie zauroczyło w tych małyych klubach niemieckich... Ludzie sa tam normalni a piłka dla nich jest fantyzmem , ale zdrowym fanatyzmem...
    zgadzam sie z przedmówcą.. .tez znam paru kibiców Eintrachtu i mam do nich duży szacunek za to ze mają odwagę byc kibicami :krol:
    Olympique Marsylia

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Legionista Awatar dyha
    Cytat Zamieszczone przez chmie(L)o
    zgadzam sie z przedmówcą.. .tez znam paru kibiców Eintrachtu i mam do nich duży szacunek za to ze mają odwagę byc kibicami :krol:
    Olympique Marsylia
    To mnie Lysolek zaskoczyles , bo jak udawalem sie czesto na mecze do Cottbusu to nie bylo dla mnie do pomyslenia zeby tam byl ktos chetny na ustawki , Hm... zycie pelne rozczarown jest

Legionista
    Mój faworyt poza Polską jest AC MILAN i PARTIZA no i może jeszcze AJAX

Legionista
    1. AS Roma
    2. Lazio
    3. AC Milan
    4. Inter Mediolan
    5. PSG
    Zawsze wierni i oddani My z Łukowa Legii fani...!!!

Legionista Awatar yusta
    A mi zawsze podobała się atmosfera i oprawa na stadionie Lens. Co oglądałam jakiś skrót to full ludzi, a mieścina podobno nieduża. Mnóstwo flag itp.
    Only You

ems
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez yusta
    A mi zawsze podobała się atmosfera i oprawa na stadionie Lens. Co oglądałam jakiś skrót to full ludzi, a mieścina podobno nieduża. Mnóstwo flag itp.
    no, stadion wiekszy niz miasto... fajnie maja, szaliki w dobrych warsiaskich barwach

ems
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez KISIE(L)
    :/

Legionista Awatar Mrozik
    Mimo iż jest to największa kos Den Haagu ?? 8-

Legionista Awatar m84
    Ej sorry co ma do tego to że Ajax to kosa Den Haag?Tu chodzi o podanie najlepszych grup ultras. Jeżeli kolega uważa że do takich zalicza się Ajax to Ich podał. Przynajmniej spojrzał obiektywnie. Co miał Ich skreślić tylko dlatego że Den Haag ich nie lubi? Jak są dobrzy to są i tyle. Niezależnie od tego czy Ich się lubi czy też nie.
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

ems
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Mrozik
    Mimo iż jest to największa kos Den Haagu ?? 8-
    Kankah Ajax !!

en wie niet springen de is en jood !

Adis
    Guest
    ...
    Ostatnio edytowane przez Adis ; 07-12-2012 o 00:06

Legionista Awatar Porter
    ja tam słyszałem ze kibice DEN HAAG to niezłe kozaki , sam zadnego nie znam , a tylko wiem to z opowiadań , moze przedstawił by ktos blizej grupy ADO ?

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

ems
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez chmie(L)o
    ja tam słyszałem ze kibice DEN HAAG to niezłe kozaki , sam zadnego nie znam , a tylko wiem to z opowiadań , moze przedstawił by ktos blizej grupy ADO ?
    grupy ?

sa po prostu kibice, i sa North Side Hooligans.

Legionista
    Mrozik chodzi ci o AJAX , przyznam się że nie wiedziałem ale napisałem może jeszcze Ajax .

Legionista
    dla mnie czolowke jesli chodzi o Ultras satnowia ekipy Wloskie: Milan, Inter itd. We Francji dwie ekipy sa naprawde konkretne PSG i Marsylia. Extra prezentuja sie tez ekipy ze Splitu, Belgradu no i oczywiscie Den Haag

(L) Czarna eLka w kółeczku się mieni... (L)

Legionista
    Buhahaha

Roma - Lazio

Wielka sektórówka, Uciekający kibic Lazio w otoczeniu białych kartonów, które jak się domyślam mają sugerować poddanie się.

ems
    Guest
    pfe lewaki z Romy [boxer]

Administrator Awatar arczi
    te, Lazio merda. Spokój mi tu :>
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

ems
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez arczi
    jak Lazio merda to Roma szczeka !

dupom ! ;]

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez ems
    Cytat Zamieszczone przez arczi
    jak Lazio merda to Roma szczeka !

dupom ! ;]
    Zanosi się na miły wieczór :buhaha: . Miłej zabawy, Panowie
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów