Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Jak nabyć koszulkę LEGII??

Legionista

Jak nabyć koszulkę LEGII??

Jestem z Sosnowca i chciałbym kupić sobie koszulkę Legii (oryginalną z adidasa z sezonu 2003/2004), czytałem gdzieś, że można ją kupić tylko w jednym sklepie w Warszawie. Jednak ja nie mam takiej możliwości bo w Warszawie bywam bardzo,bardzo rzadko. Nie orientuje się ktoś z was czy jest coś takiego jak sprzedać wysyłkowa w tym sklepie?? Z góry dzięki za odpowiedź.
    Mistrzem Polski jest Legia,
    Legia najlepsza jest,
    Legia to jest potęga,
    LEGIA CWKS!!!

Legionista Awatar m84
    Może spróbuj luknąc na stronkę http://www.fanshop.pl/ Tam jest sporo rzeczy Legii-są też koszulki. No i przede wszystkim sprzedaż wysyłkowa...
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Legionista Awatar Tuzin...
    Ale on chcial oryginalna.

Na Twoim miejscu to bym sie wstrzymal do stycznia kiedy beda koszulki z reklamami, bo te co sa teraz tylko ze znaczkiem Adidasa i eLka nie wygladaja rewelacyjnie...

Legionista
    Dokładnie,poczekaj do stycznia a poza tym na stronie klubowej www.legia.pl jest zakładka sklep i myslę,że do stycznia ją uruchomią.Koszulka z Królewskim ma kosztować 120 zł chyba,ze dojdą jeszcze nowi sponsorzy to podrożeje.

Legionista Awatar Porter
    teraz w sklepiku jest koszulka z królem , ale nie oryginalna (nie adidas) a koledzy dobrze mówią , w styczniu bedzie oryginałka , poczekaj !
    POZDROWIENIA DLA SOSNOWCA !

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Legionista
    Macie rację, narazie nadowolę się tą koszulka za 40 zł, która jest na www.legialive.pl/sklep, a w styczniu kupię (mam nadzieję) oryginalną za 120 zł (ewentualnie drożej). Tylko czy ta koszulka za cztery dychy ma jakieś nazwisko, bo z tego co widzę tam jest Saganowski ... (przynajmniej tak mi się wydaje). Dzięki wszystkim za odpowiedź i pomysły.

Dzięki za pozdrowienia dla Sosnowca.
    Pozdro dla Wawy i wszystkich kibiców Legii w całej Polsce.
    Mistrzem Polski jest Legia,
    Legia najlepsza jest,
    Legia to jest potęga,
    LEGIA CWKS!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tuzin
    Ale on chcial oryginalna.

Na Twoim miejscu to bym sie wstrzymal do stycznia kiedy beda koszulki z reklamami, bo te co sa teraz tylko ze znaczkiem Adidasa i eLka nie wygladaja rewelacyjnie...
    No to kupi normala podjedzie do W-wy i w jednym z punktow Adiego (wiem jaki ) nadrukuje

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez nuhi
    Tylko czy ta koszulka za cztery dychy ma jakieś nazwisko, bo z tego co widzę tam jest Saganowski ...
    tak nie mylisz sie z tego co wiem to wlasnie Sagana nazwisko na niej widnieje

AVE LEGIA!!
    Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Legionista Awatar dyha
    A to bedzie ta z ta reklamą co teraz czy z kolumną Zygmunta ??

Legionista Awatar Herman
    Nowa będzie z nowym znakiem Królewskiego o ile się nie mylę.
    Jeśli chcesz koniecznie teraz kupić orginalna koszulkę, to w Warszafce kupisz ją w zasadzie w każdym sklepie Adidasa lub Atleths Foot.
    LEGIA&FC DEN HAAG

Legionista Awatar ruud
    oryginalne koszulki z tym duzym logiem krola, lotem ,canalem sa w sklepiku przy kortach za 140 zl. z tego co wiem w adidasach sa tylko z elka
    Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem, szczególnym dobrem narodu.

Legionista Awatar Łysolek
    Cytat Zamieszczone przez ruud
    oryginalne koszulki z tym duzym logiem krola, lotem ,canalem sa w sklepiku przy kortach za 140 zl. z tego co wiem w adidasach sa tylko z elka
    ooo DZIĘKI ZA INFO !!! :+:

Uprawnienia umieszczania postów