Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 117

Wątek: Wieczór kawalerski

Legionista

Wieczór kawalerski

Witam

Generalnie skrótem mówiąc, mój braciak się żeni i próbujemy ze znajomymi coś zorganizować.
    Jeśli chcielibyście się podzielić swoimi doświadczeniami, pomysłami i fajnymi miejscówkami, to bym był wdzięczny Nie wpisywałem się w temacie kluby/puby, bo wolelibyśmy coś bardziej oryginalnego niż iść do klubu

Legionista Awatar RadO
    to szeroki temat...

w skrócie: knajpa, wóda, baby, wóda, awantura, ewakuacja, rzyganie, knajpa, wóda, pożar, koniec.

dziękuję dobranoc
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Legionista Awatar Maniek
    Sofii nie ma to zostaje Sogo...

Rado, to scenariusz do kac vegas 2?
    Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Cytat Zamieszczone przez Dziegiel Zobacz posta
    Witam

Generalnie skrótem mówiąc, mój braciak się żeni i próbujemy ze znajomymi coś zorganizować.
    Jeśli chcielibyście się podzielić swoimi doświadczeniami, pomysłami i fajnymi miejscówkami, to bym był wdzięczny Nie wpisywałem się w temacie kluby/puby, bo wolelibyśmy coś bardziej oryginalnego niż iść do klubu
    skoro chcecie coś oryginalnego to może niech jeden drugiemu włoży siusiaka w dupę i będzie oryginalnie...

Przepraszam ale nie mogłem....

Czy wieczór kawalerski to musząc być dziwki, limuzyny, kluby i skurwienie się? Nie wystarczy zwykła popijawa w męskim gronie???

Legionista
    no wlasnie dlatego mowilem, ze nie chcemy knajpy :P

Legionista Awatar Maniek
    normalny, Ty to chyba jakiś pojebany jesteś!
    Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

karakan
    Guest
    Maniek : Bluźnisz!

http://www.sofia.net.pl/

Sofia is back!

Cytat Zamieszczone przez normalnykibic Zobacz posta
    Czy wieczór kawalerski to musząc być dziwki, limuzyny, kluby i skurwienie się? Nie wystarczy zwykła popijawa w męskim gronie???
    Tylko ,że zwykła popijawa w męskim gronie to tylko...zwykła popijawa w męskim gronie.
    Po slubie takie tez będą.Na wieczorze ma być grubo i z gołym cycem.
    Ostatnio edytowane przez karakan ; 23-08-2010 o 21:53

Legionista Awatar RadO
    Cytat Zamieszczone przez Maniek Zobacz posta
    Sofii nie ma to zostaje Sogo...
    Sofia jest na Polnej... Kolega nie doinformowany.

Rado, to scenariusz do kac vegas 2?
    nie... autentyczny zapis kawalerskiego w gronie kilku tu obecnych
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Legionista Awatar Kubal
    Mój "szwagier" kiedyś z kumplami zrobił niezła akcję na wieczór kawalerski.Dogadali się najpierw z narzeczoną kumpla,która w nocy go spakowała itd,rano przez okno podała walizki chłopkom,którzy zaraz po tym wpadli niczym CBA w kominiarkach do pokoju w którym spał kawaler,wyciągając go z łożka i wynosząc za nogi do busa,którym pojechali na balety nad morze.W trakcie podróży nie miał pojęcia gdzie jadą,był w piżamie,nie wiedział,że ciuchy są w bagażniku itd.Narzeczona wyszła z domu,więc myślał,że o niczym nie wie,nie miał telefonu,a oni nie dawali mu zadzwonić Balet trwał cały weekend,nakręcono film z "wjazdu na chate",więc wg mnie był to oryginalny i ciekawy pomysł,który dodatkowo można będzie przypomnieć sobie na DVD

normalny, Ty to chyba jakiś pojebany jesteś!
    ok ja jestem pojebany bo nie uważam żeby moja przyszła 2 połowa podczas wieczoru kawalerskiego/panieńskiego używała sobie pi.zdy/ch.ja za pieniądze

Legionista Awatar zbinky
    Czy wieczór kawalerski to musząc być dziwki, limuzyny, kluby
    tak
    dziwki i limuzyna to absolutny priorytet

Nie wystarczy zwykła popijawa w męskim gronie???
    zwykla popijawa to moze byc co weekend jak ktos ma ochote
    jak typ sie zeni to ma byc tak jak pisal Rado - z hukiem i ekscesami!

Legionista Awatar Szawar
    Rozumiem, ze jestes swiadkiem i starasz sie zorganizowac cos fajnego. Pamietaj, ze najwazniejsza osoba tego wieczoru jest przyszły Pan Młody, wiec wieczór powinien byc robiony pod niego, a nie pod kumpli, którzy przyjda.

Ja mimo wszystko upierałbym sie przy lokalach, gdzie mozna pogadac przy wódeczce, pozniej mozna uderzyc gdzies na miasto, jakas dyskoteka, a na koncu Sogo. Nikt nie mowi tutaj o skurwieniu sie, to teoretycznie ostatni wieczór na wolnosci, wiec jakies obce kobiety wydaje mi sie sa mile widziane, a popijawe w meskim gronie w domu przy chipsach i ogórkach, mozna zrobic podczas parapetówy. Sa jednak rózne gusta.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    hehe, niezła opcja Kubal ;] właśnie o to chodzi, żeby jakoś zapamiętać ten wieczór, a nie siedzieć przed TV i wódke w domu pić co mozna robic w kazdy inny dzien...

Legionista Awatar Kubal
    Cytat Zamieszczone przez Dziegiel Zobacz posta
    hehe, niezła opcja Kubal ;] właśnie o to chodzi, żeby jakoś zapamiętać ten wieczór, a nie siedzieć przed TV i wódke w domu pić co mozna robic w kazdy inny dzien...
    Mina Pana Młodego-bezcenna Zapomniałem dodać,ża akcja miała miejsce w Piątek rano,kiedy za 2h kawalerowi zaczynała się robota,akcja była tak zorganizowana,że załatwili mu wolne,o czym też przez jakiś czas nie wiedział

IMO najważniejsze jest to,żeby osoba której dotyczy ten wieczór,nie wiedziała co będzie grane,takie wkręty są najciekawsze.Ja akurat podałem przykład,który miałem okazję zobaczyć,ale można wymyśleć jeszcze sporo innych ciekawych akcji,oczywiście zależy to też od hajsu,no ale Ty będziesz wiedział najlepiej,na co możecie sobie pozwolić

Legionista Awatar Bootleg
    http://forum.legialive.pl/showthread.php?t=7749 stary temat = skarbnica wiedzy tajemnej
    Always look on the bright side of life!

Cytat Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    jak typ sie zeni to ma byc tak jak pisal Rado - z hukiem i ekscesami!
    A zobacz na to z innej strony. Ty się hajtasz i wg. Twojej teorii Twoja panna na wieczorze panieńskim była jechana w 3 otwory z "hukiem i ekscesami"

poślubisz?

Administrator Awatar arczi
    Nie bierz jej zbinky!

Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    prawda jest jedna
    bez dziwek ale z przytupem
    a i w ryja można dać

ps:
    na kawalerskim kumpla w 98 kończylismy w knajpie na asp, upaleni jak tony halik i densowalismy przy techno do 8 rano
    Czas kończyć z baranami na forumce

Cytat Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
    Nie bierz jej zbinky!

Ta ,wiem szydera zbierze swoje żniwo. Kończę moje wywody w tym temacie. Życzę kochającym prawdziwie normalnej partnerki a koniobijcy mogą uskuteczniać swoje teorie...

Legionista
    normalnykibic, masz jakies zle wspomnienia z wieczoru kawalerskiego? badz panienskiego Twojej wybranki?

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    Cytat Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
    normalnykibic, masz jakies zle wspomnienia z wieczoru kawalerskiego? badz panienskiego Twojej wybranki?
    a musi mieć ?
    myśl ze jak ja coś zarucham (nie wiadomo po co) i że ona moze tez coś przyjmie w pi.zde jakoś nie rozweseliła by mojego kawalerskiego
    tyle odnosnie dziwek i ru.chania na kawalerskim
    Czas kończyć z baranami na forumce

Legionista Awatar Praha
    Cytat Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
    Też tak pomyślałem... Zbyt duże ciśnienie ma w tym temacie... Jakiś walczący feminista czy co?

Legionista
    no chyba usi skoro jego pierwsza propozycja to "siusiak w dupie"

piszac "dziwki" zakladam, ze wiekszosc ma na mysli striptizerki co nie jest jednoznaczne z ruchaniem.
    dlatego spytalem czy ma jakies zle doswiadczenia, mialem okazje byc na 3 kawalerskich na kazdym byly dziewczyny i nic nie dzialo sie co mogloby zachwiac malzenstwo.

Pomijam wspoltowarzyszy Mlodego, ktorzy zamiast klubu wybierali opcje balaganu

edit: odnosilem sie do Artysty
    Ostatnio edytowane przez pawlik ; 23-08-2010 o 22:47

Legionista Awatar żyła
    ten temat
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

Legionista Awatar zbinky
    A zobacz na to z innej strony. Ty się hajtasz i wg. Twojej teorii Twoja panna na wieczorze panieńskim była jechana w 3 otwory z "hukiem i ekscesami"

poślubisz?

w tym temacie równouprawnienia nie ma
    to po pierwsze

po drugie nie wyselekcjonowałeś w moim poście ironii

nie dziwię się - zbytnio się zagrzałeś tym tematem i też podejrzewam jakąś traumę u Ciebie

wyluzuj chłopie bo temat z lajtowego robi się powoli mniej lajtowy

na razie tyle

Legionista Awatar adrianek
    Niedawno byłem na kawalerskim - najpierw popijawa pod Warszawą, później 2 godziny wożenia się Hummerem w 20 osób, na koniec miał zajechać pod Desperados, ale że szofer wymyślił, że pod sam klub nie da się podjechać, to z buta w deszczu ze Świętokrzyskiej. Sam Hummer strasznie drogo wyszedł, lepiej przepić czy chociażby panienki do tańczenia wynająć.
    A i klub to jak dyskoteka, bardziej na urodziny, kawalerski mógłby być z większą fantazją zorganizowany

Co kto lubi zresztą...

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
    a musi mieć ?
    myśl ze jak ja coś zarucham (nie wiadomo po co) i że ona moze tez coś przyjmie w pi.zde jakoś nie rozweseliła by mojego kawalerskiego
    tyle odnosnie dziwek i ru.chania na kawalerskim
    Artycha - ale to, że Ty nie zaruchasz nie jest równoznaczne z tym, że Ona nie przyjmie

żeby nie było - rozważania czysto akademickie i ze sporym dystansem

Legionista Awatar jarecki_
    normalnykibic, Tyś jest bardzo nerwowy i uczuciowy.
    dziwki nie są potrzebne, ale tancerki to absolutna podstawa. Do tego litry alkoholu i wg mnie zabawa igła. Oprócz tego jestem zwolennikem wyjazdu,np tak jak opisane wyżej porwanie(kumpel miał dokładnie to samo)

Legionista Awatar FCB
    przechodziłem to niedawno więc zamieszczam tu mały epizod z mojego wieczoru kawalerskiego. W sumie limuzyn i innych głupot nie było. Była knajpa, wódka, balety na parkiecie w rytm kibicowskich szlagierów,znowu wódka,skromne piro, wódka, opanowanie jakiejś dyskoteki, wódka, a kolejnego dnia after party w parku również z wódką było przednio

http://www.youtube.com/watch?v=wk23AVY17Iw

Legionista Awatar Markotny
    A ja bym zrobił swoje kawalerskie w Źródełku na zakończenie sezonu. Serio *****.
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Uprawnienia umieszczania postów