Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 91 do 117 z 117

Wątek: Wieczór kawalerski

Legionista
    Macie może jakieś namiary na miejsce do kimania w Trójmieście, w rozsądnej cenie i rozsądnej lokalizacji dla ok. 15 osób?

Legionista
    Chyba będzie ciężko znaleźć coś taniego w okresie euro. Szukaj po booking.com.
    The Durango '95 purred away real horrorshow !

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
    Mówisz Mikołajki..hmm...generalnie jakieś bawialnie tam są gdzie można popląsać po parkiecie ?

Jeżeli chodzi o Gdańsk to oltexpress za 99 zł ma przelot w 50 min w piątek wieczorem, więc chyba się zdecydujemy.

Chodzi o kimanie jak najbardziej, 10 osób na bank, jakie kluby polecasz Casual pod kątem takich wyjazdów ?
    Mikołajki to przede wszystkim, tak jak wspomniał jeden z przedmówców, Hotel Gołębiewski i masa atrakcji jakie tam są. Ale nie tylko tam- jakieś tam dyskoteki itp. ogólnie w mieście są, bo i jest to całkiem spore miasto.

Co do Sopotu- ja balowałem w Tropikalnej Wyspie (ekstra), w Mandarynce (też ok), do tego chyba w Versalce i Złej Kobiecie, ale za bardzo nie pamiętam jak tam było. Generalnie jak pojedziesz w sezonie wakacyjnym do Sopotu, to udaj się na ul. Bohaterów Monte Cassino (popularny Monciak, ulica prowadząca do sopockiego Molo)- klubów jest tam od cholery i jeszcze troche, więc coś fajnego bankowo znajdziecie.

W Gdańsku za to nie wiem. Słyszałem sporo o lokalu Rosi (lub Rozi, jakoś tak)- miejsce dla poszukiwaczy mocniejszych wrażeń, jeśli gustujecie.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

spec okienny Awatar meraś
    dzięki dzięki tak więc Sopot
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kapitan Szafa Zobacz posta
    Macie może jakieś namiary na miejsce do kimania w Trójmieście, w rozsądnej cenie i rozsądnej lokalizacji dla ok. 15 osób?
    ewentualnie polecam www.rezerwuje.pl oferują jeszcze jakieś bonu na zniżki na kolejne rezerwacje.

Casual, jeszcze zapytam o ceny alkoholi w klubach ? podobnie do naszych ?

Legionista Awatar casual
    Casual, jeszcze zapytam o ceny alkoholi w klubach ? podobnie do naszych ?
    Wiesz, co klub to inne ceny, jak wszędzie. Trudno mi określać gdzie jak jest, zwykle marnie z pamięcia po takich wizytach. W każdym razie coś tam bankowo fajnego znajdziecie co wam podpasuje cenowo. Sopot jest moim zdaniem najlepszym mozliwym wyborem (w sezonie).
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Wiesz, co klub to inne ceny, jak wszędzie. Trudno mi określać gdzie jak jest, zwykle marnie z pamięcia po takich wizytach. W każdym razie coś tam bankowo fajnego znajdziecie co wam podpasuje cenowo. Sopot jest moim zdaniem najlepszym mozliwym wyborem (w sezonie).
    jeszcze cię pomęczę a masz jeszcze do polecenie jakieś kimanie ?

Legionista Awatar Rawo

dokładnie , na Monciaku dużo klubów ,w tym krzywym domku chyba są ze 4 .. też chodzą takie osoby z informacją co i jak dzieje się w klubach , warto do nich podbić bo mają często wejściówki do klubów.
    a ceny alko podobnie jak w Warszawie piwo około 8zł.
    "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Legionista Awatar casual
    Na trzy ostatnie wizyty trzy razy kimaliśmy u siostry kumpla, wiec trudno mi cokolwiek sensownego polecić.
    Zapamiętał.

Legionista Awatar bkt
    A jakies namiary na fajny domek na mazurach nad samą wodą byle w wiekszym pomieszczeniu 15 chlopa sie zmiescilo - ma ktos?
    Nie musi tam byc plazmy za 10k wystarcza normalne warunki + prysznic jakis. Bez zbednych bajerów.??

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Co do Sopotu- ja balowałem w Tropikalnej Wyspie (ekstra), w Mandarynce (też ok), do tego chyba w Versalce i Złej Kobiecie, ale za bardzo nie pamiętam jak tam było. Generalnie jak pojedziesz w sezonie wakacyjnym do Sopotu, to udaj się na ul. Bohaterów Monte Cassino (popularny Monciak, ulica prowadząca do sopockiego Molo)- klubów jest tam od cholery i jeszcze troche, więc coś fajnego bankowo znajdziecie.
    Mandarynki nie ma już od dłuższego czasu, Tropikalnej nie było przez kilka miesięcy ale od niedawna jest połączona z Kongo Barem. W Krzywym Domku godna polecenia jest Zła Kobieta ze względu na darmowy wstęp Oprócz niej są tam jeszcze 2 kluby: Ego i Dream Club. Ego to mekka miejscowych ciapatych a Dream to najdroższy klub w Sopocie, tak więc trochę bananowo Osobiście polecam Czekoladę, szczególnie w środy - klub pod Multikinem, obok Versalki.

Cytat Zamieszczone przez Kapitan Szafa Zobacz posta
    Jaka jest dla Ciebie rozsądna cena?
    Nie ustanę w walce, wciąż jestem sobą
    Wierzę w prawdę, honor i serbskie Kosowo.

Legionista Awatar casual
    A mozliwe że nie ma już Mandarynki, miejsce zapamiętane z poprzednich wizyt. W tym roku głownie sam Gdansk W kazdym razie i tak mysle, ze klubów przy Monciaku im nie zabraknie
    Zapamiętał.

Legionista Awatar casual
    W temacie "Szukam, sprzedam..." info o spaniu w Sopocie wrzucił Sosen, luknij, może was zainteresuje.
    Zapamiętał.

Legionista Awatar Sosen
    W temacie "Szukam, sprzedam..." info o spaniu w Sopocie wrzucił Sosen, luknij, może was zainteresuje.

Dokładnie:

Jeżeli ktoś szuka noclegów w Sopocie, na okres wakacji znajoma wynajmuje mieszkanie.

Mieszkanie jest 3 pokojowe. Cena za dobe 220 zł. Miejsca jest dla 6 osób. Więcej info na priv, podam wówczas maila do niej.

Legionista Awatar żyła
    panowie,teraz ja jestem w potrzebie.

jaki klub wynajmie loze / salke na ok 12 chlopa i zeby nie kosztowalo to majatku? nie mam na mysli sogo itp pilne!
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

żyła na ostatnim kawalerskim byliśmy w operze, całkiem spoko jeżeli chodzi o bramkę, bez zbędnego pierdolenia. stroje sportowo eleganckie. warunek to 100 za osobę na barze. godne polecenia

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez żyła Zobacz posta
    panowie,teraz ja jestem w potrzebie.

jaki klub wynajmie loze / salke na ok 12 chlopa i zeby nie kosztowalo to majatku? nie mam na mysli sogo itp pilne!
    Jak chcecie jeszcze taniej a interesuje was bardziej najebka i potem pójście gdzieś w miasto, to salka na kawalerskie jest w lokalu co się zwie SurfSpot na Sienkiewicza 3. Jak chcecie też popatrzeć na gołe dupy, to w salce jest i rurka, ale nie wiem na jakich zasadach odbywa się sprowadzanie tam panienek.

Zna ktoś może jakieś dobre miejsce, gdzie można zjeść obiad w większym gronie przed wieczorem kawalerskim ? Chodzi mi oczywiście o jakąś sieciówkę lub lokal gdzie obsługiwałyby nas miłe dla oka panie oraz gdzie proponują jakieś sensowne zestawy lub promocje dla większych grup.

Póki co kontaktowałem się z The Mexican (akurat ten na ul.Zgody), ale średni mają tam pakiet. Ktoś tam kiedyś bawił ?

Legionista Awatar Kusza
    Cytat Zamieszczone przez Mr Kev Zobacz posta
    Zna ktoś może jakieś dobre miejsce, gdzie można zjeść obiad w większym gronie przed wieczorem kawalerskim ? Chodzi mi oczywiście o jakąś sieciówkę lub lokal gdzie obsługiwałyby nas miłe dla oka panie oraz gdzie proponują jakieś sensowne zestawy lub promocje dla większych grup.

Póki co kontaktowałem się z The Mexican (akurat ten na ul.Zgody), ale średni mają tam pakiet. Ktoś tam kiedyś bawił ?
    Kompania Piwna na Podwalu, ceny przyzwoite i nie powinno być problemów z rezerwacją miejsc.
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Cytat Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
    Kompania Piwna na Podwalu, ceny przyzwoite i nie powinno być problemów z rezerwacją miejsc.
    Proste. Zajebista szama - duże porcje. Ceny przystępne.

Legionista Awatar ABS
    Tyle, że szama tam już zeszła na psy. Ceny nadal przyzwoite

Cytat Zamieszczone przez Mr Kev Zobacz posta

Porównaj sobie to miejsce z New Orleans, wydaje mi się lepsze.

O ile oczywiście ma się fundusze aby coś sobie wynająć. Bo jednak nie jest to tanie.

Sam proponowałbym złożyć się z chłopakami i zafundować przyszłemu panu młodemu coś oryginalnego Można na przykład zastanowić się nad skokiem ze spadochronem.Myslę,że nikt praktycznie by się tego nie spodziewał.A doświadczenie moim zdaniem świetne i warto jest przynajmniej raz spróbowac.
    http://www.zary24.pl/online/szukasz-...ze-na-prezent/
    Ostatnio edytowane przez pioben ; 05-03-2018 o 14:17

Legionista Awatar Mat
    Musisz być duszą towarzystwa...
    podpis under construction

Legionista
    Ja miałem zarąbisty kawalerski, polecam. Hotel pod Radomskiem. Na miejscu gokarty, park linowy, paintball, grill. Potem taxi 40 km do Częstochowy na kluby.
    Oczywiście najbardziej liczy się towarzystwo i dobry alkohol. Ale miejscówkę polecam. Jakby ktoś chciał dokładną lokalizację to priv. (nie chcę linkować na ogólnym).

Legionista
    Można zaplanowac sobie ewentualnie wypad do jakiegoś fajnego miasta europejskiego. Nie jest to wcale takie drogie Loty można sobie zorganizować przykładow od piątku do niedzieli bo do wielu stolic samoloty z Modlina latają praktycznie codziennie. A będzie fajna przygoda.
    Polecam dwa miasta
    Paryż https://zwiedzamyparyz.pl/praktyczne...ocleg-w-paryzu
    Berlin
    Ostatnio edytowane przez celr ; 01-10-2018 o 14:07

Uprawnienia umieszczania postów