Strona 1 z 10 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 2348

Wątek: Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Legionista Awatar Szawar

Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Czy ktos pracuje, albo ma znajomego w Cyfrze +, u ktorego mozna przedłuzyc umowe na sensownych warunkach?
    Podbijam dosc wazne.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Administrator Awatar rolnik
    Szawar jaki masz pakiet?
    jest cynizm w skurwysynach...

Legionista Awatar Szawar
    Komfortowy

Acha. Ja mam podstawowy i nikt się do mnie telefonicznie od nich nie pofatygował ws przedłużenia, a de facto podpisania nowej umowy na nowych warunkach. W fabryce mam koleżankę, która pracowała przez 11 lat w Cyfrze. Powiedziałem jej, że nikt się do mnie nie odzywa ws nowej umowy a dzwonią tylko jakieś laski w sprawie pakietu HBO. Dwukrotnie już im mówiłem, że żadnego pakietu nie biorę dopóki nie przedstawią mi nowych warunków. Obie zapewniały, że telefon będzie ale do dziś cisza. Koleżanka zadzwoniła więc do starych znajomych i okazało się, że polityka C+ jest następująca (i od lat niezmienna): podpisałeś umowę to git. Jak wyślesz wypowiedzenie to dopiero zaczynają myśleć jak Cię utrzymać. Moją sprawę dostali "bocznymi" drzwiami jakiś tydzień temu i dalej nic. W tym tygodniu wysyłam kwit z wypowiedzeniem i wydoję ich opór jak zadzwonią. Akurat tak się składa, że do mojego bloku wchodzi niedługo kablówka więc łachy wielkiej nie robią.
    Wychodzi więc na to, że musisz zacząć od wysłania pisma z rozwiązaniem umowy i wtedy się obudzą.
    Możesz też napisać priva do Cywila (to nie wkrętka ) bo on z tego co pamiętam ma komfortowy i do niego dzwonili (albo on sam dzwonił).

Legionista Awatar krzysiek_legia
    Moj sąsiad pracuje w cyfrze i to samo mowi. Swierdził, żebysmy napisali wypowiedzenie przed wygaśnieciem umowy to zadzwonią i będzie taniej
    (L)

Legionista Awatar Lorenz1916
    Czołem,
    Mam problem z dekoderem cyfrowego polsatu - dekoder HD 6000. Cholera jedna nie chce się włączać. Nie reaguje na pilot jak i sam włącznik w dekoderze. Dopiero gdy odłączę od zasilania i ponownie podłączę wtedy załapuje. Próbowałem przywracać ustawienia fabrycznie, nic z tego. Zaznaczę iż gdy go nie wyłączam to pracuje a tylko zgaszę i procedurę z odłączeniem zasilania trzeba powtarzać. Ktoś coś w tym temacie ?

Legionista Awatar Szawar
    Ja wysłałem rezygnacje na poczatku kwietnia, a umowe mam do konca wrzesnia. Dzwonie do nich co tydzien, ale proponuuja mi te same gówno co zwykle. Mianowicie w skali jednego miesiaca w porównaniu do dnia dzisiejszego oszczedzam 3 zł. Proposta sprawa mnie interesuje to co teraz czyli Komfortowy z pakietem C+ i co dodatkowo moge zaproponowac zeby mnie utrzymac. Niestety polityke maja taka, ze dobra oferta uzalezniona jest od dobrego samopoczucia konsultanta, a ja trafiam na samych Andrzei i Januszów. Stad moja prosba o kontakt z kims kto tam pracuje, ktory mi nie zaproponuje super "oferty od przelozonego", ktora jest jeszcze bardziej chujowsza niz oferta ktora zaproponuje mi konsultant bez konsultacji.

Gdyby ktoś się do mnie odezwał i był konkretny do pewnie bym polecił ale, że mają mnie w dupie to niestety nie pomogę.

Trzeba będzie się przerzucić na streamy bo za naszą Ekstraklasę nie mam zamiaru płacić ok. 100zł

Portowiec Awatar dostojny kocur
    popłynęli z tą ofertą.

No za 100 zł. masz ekstraklase, premieship, niemiecka, włoska, hiszpańska, francuska, ligę mistrzów, ligę europy.
    Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Cytat Zamieszczone przez dostojny kocur Zobacz posta
    popłynęli z tą ofertą.

No za 100 zł. masz ekstraklase, premieship, niemiecka, włoska, hiszpańska, francuska, ligę mistrzów, ligę europy.
    Nie mam tyle czasu by siedzieć przed TV, interesuje mnie tylko rodzima piłka hehe + Liga+Extra.

@BlackAdder a nie jest tak że mozesz zostać ze swoim dekoderem prywatnym np; na linuksie z opcją starego multiroomu ale w cenie 20zł ?

Legionista Awatar BlackAdder
    A jednak nie są idiotami . Z forum dvhk laki:

Ja dzisiaj przeszedłem z C+ do nC+ na pakiet Platinum z HBO - bez ich tunera i wymiany karty. Kartę posiadam z CYFRY i mam swój dekoder VU+ DUO i wszystkie kanały nC+ śmigają (oprócz Polsat HD). Konsultant w BOK, jak zawierałem umowę, to powiedział że przez cały okres nowej umowy nie będę musiał wymieniać karty na nową oraz, że nie muszę korzystać z ich sprzętu (to był warunek dla przejścia do nC+). A więc nie wszystkie karty są parowane.
    Ostatnio edytowane przez BlackAdder ; 21-03-2013 o 20:20

Legionista
    z fejsa nc+:

"Dziękujemy za wszystkie Wasze uwagi. Są one dla nas naprawdę ważne. Jest nam przykro, że nasza nowa oferta spotkała się z taką krytyką z Waszej strony. Z drugiej strony - rozumiemy Wasze zaniepokojenie. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde z Waszych pytań indywidualnie. Obiecujemy, że jutro w serii postów wyjaśnimy kwestie, o które pytacie. Mamy nadzieję, że gdy wyjaśnimy sprawy, co do których macie wątpliwości, to spojrzycie na naszą propozycję przychylniejszym okiem ."
    'mniej pisać, więcej czytać'
    _______
    Jest tylko jedno takie miejsce ...

dobrze, że miałem znajomego w cyfrze i se przedłużyłem umowę o 18 miesięcy

Da radę na cyfraplus online oglądać Canal + ( zwykły)? Póki co widzę tylko sport+?

Legionista Awatar m82
    Sprawdź antenę.
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Legionista Awatar Benek
    Ciekawe czy jakby ktoś powiedział, że najbardziej interesuje go erotyka i kanały z tym związane to czy mieliby dla niego alternatywe All

A wracając do UPC, wiecie może jak działa Internet na kablach Aster??
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Cielo
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A wracając do UPC, wiecie może jak działa Internet na kablach Aster??
    U mnie "30stka" bez zarzutu
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
    U mnie "30stka" bez zarzutu
    A taka 30 jest wystarczająca na oglądanie filmów, meczy itp.?
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar trx.
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A taka 30 jest wystarczająca na oglądanie filmów, meczy itp.?
    Do tego to wystarczy 2-4 mega

spec okienny Awatar meraś
    *****, nie odbiera mi ten cały C+ Family ( brak sygnału ) do tej pory działa jedynie C+ HD, C+Sport HD. Ktoś ma podobnie ?
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista Awatar Neg
    Ja jestem w UPC na kablach od Astera od ok 2 lat, coś takiego i raz miałem jedynie z nimi problem jak odcięli mi przez omyłkę internet.
    Płacę równo 204 zł za Pakiet C+HD, HBO i internet 60.

Teraz jestem ciekaw właśnie co z tym pakietem C+. No a co do oglądania meczów to już kwestia steamów na jakich się ogląda.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar beka
    co do UPC - umowa w dwóch mieszkaniach, w jednym ich kable, w drugim Aster. W obu co jest na umowie jest na kablu (czyli w obu pryzpadkach łącze 60 mbps). Infolinia jest jaka jest, ale na szczęście ich BOK mega się poprawiły względem tego co było kilka lat temu. Generalnie jest dobrze i nie ma większych powodów do narzekań

Legionista
    Oficjalna rozpiska na ten weekend w c+ :

"Piątek:
    CANAL+ SPORT HD
    17.40 Ruch Chorzów - Podbeskidzie (Rafał Dębiński, Mirosław Szymkowiak; reporter i skrót do Ligi+: Adam Westfal)
    20.05 Magazyn Ligi Europejskiej (Edward Durda)
    20.25 Rennes - St. Etienne (Krzysztof Marciniak, Stefan Białas)
    02.00 Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder (Wojciech Michałowicz)

CANAL+ FAMILY HD
    20.10 Lech Poznań - Lechia Gdańsk (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki; reporterzy: Cezary Olbrycht, Andrzej Zamilski, Mariusz Wróblewski, Paulina Bojarska; skrót do Ligi+: M. Wróblewski)

KANAŁ 36 NC+
    16.00 Puchar Davisa: Polska - RPA (Bartek Ignacik; reporter: Klaudia Jans-Ignacik)

Sobota:
    CANAL+ SPORT HD
    13.40 Reading - Southampton (Julian Kowalski, Przemysław Rudzki)
    15.55 West Brom - Arsenal (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)
    17.55 Real Madryt - Levante (Przemysław Pełka, Leszek Orłowski)
    20.30 Liga+ (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn)
    21.55 Barcelona - Mallorca (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)
    00.00 Bellator 95 (Edward Durda)
    03.00 Denver Nuggets - Houston Rockets (Wojciech Michałowicz)

CANAL+ FAMILY HD
    13.10 Jagiellonia - Pogoń Szczecin (Żelisław Żyżyński, Piotr Dziewicki; reporterzy: Tomasz Lipiński, Kuba Polkowski; skrót do Ligi+: T. Lipiński)
    15.30 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki; reporter i skrót do Ligi+: Adam Westfal)
    17.45 Legia - KGHM Zagłębie (Marcin Rosłoń, Remigiusz Jezierski; reporterzy: Michał Wodziński, Paulina Bojarska; skrót do Ligi+: M. Wodziński)

CANAL+ FAMILY 2 HD
    15.55 Sociedad - Malaga (Piotr Laboga, Krzysztof Przytuła)
    18.00 Rennes - PSG (Krzysztof Marciniak, Stefan Białas)

KANAŁ 36 NC+
    14.00 Puchar Davisa: Polska - RPA (Bartek Ignacik; reporter: Klaudia Jans-Ignacik)

Niedziela:
    CANAL+ SPORT HD
    12.25 Fiorentina - Milan (Grzegorz Kalinowski, Sławomir Chałaśkiewicz)
    15.00 Tottenham - Everton (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
    17.05 QPR - Wigan (Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła)
    19.15 Liga+ Extra (Tomasz Smokowski; goście: Mariusz Rumak, Grzegorz Mielcarski, Antoni Bugajski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski)
    20.55 Lille - Lorient (Rafał Dębiński, Stefan Białas)
    23.00 Sport+ (Rafał Dębiński)

CANAL+ FAMILY HD
    14.10 Korona Kielce - GKS Bełchatów (Edward Durda, Maciej Murawski; reporter i skrót do Ligi+ Extra: Żelisław Żyżyński)
    17.05 Wisła Kraków - Piast Gliwice (Krzysztof Marciniak, Kazimierz Węgrzyn; reporterzy: Cezary Olbrycht, Michał Wodziński; skrót do Ligi+ Extra: C. Olbrycht)

CANAL+ FAMILY 2 HD
    18.55 Getafe - Atletico Madryt (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)
    21.30 LA Clippers - LA Lakers (Wojciech Michałowicz)

KANAŁ 36 NC+
    12.00 Puchar Davisa: Polska - RPA (Bartek Ignacik; reporter: Klaudia Jans-Ignacik)

Poniedziałek:
    CANAL+ SPORT HD
    20.40 i 22.55 Derby Manchesteru: Studio (Marcin Rosłoń, Krzysztof Przytuła, Przemysław Rudzki, Tomasz Wieszczycki)
    20.55 Manchester United - Manchester City (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

CANAL+ FAMILY HD
    18.00 Widzew - Polonia Warszawa (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski; reporterzy: Krzysztof Marciniak, Remigiusz Jezierski, Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski)"

Ciekawostka, że 7 z 8 spotkań na CANAL + FAMILY. Ciekawe czy to tak na stałe..

spec okienny Awatar meraś
    właśnie - to jest trochę dziwne. Canal + HD, oraz Canal + Sport HD działa - Reszta, czyli Canal + Film HD czy też Canal + Family HD - nie odbiera
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista Awatar ZwolSon
    W dodatku przez neta zabrali c+ gol i c+ weekend a w zamian nie dali jak piszą c+ family hd i cos tam jeszcze...
    Piszę o tym bo większość meczów ligowych nie będzie lecieć (wg programu tv ich) na c+ sport a własnie na c+ family ...
    Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Legionista Awatar VANAHAIM72
    Cytat Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
    właśnie - to jest trochę dziwne. Canal + HD, oraz Canal + Sport HD działa - Reszta, czyli Canal + Film HD czy też Canal + Family HD - nie odbiera
    Nie ma w tym nic dziwnego. Chmury/opady + źle ustawiona (lub za mała np o średnicy 60 cm) antena i masz efekt o jakim piszesz.
    Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

Działa Wam w ogóle cyfraplusonline? U mnie przy próbie zalogowania, jest napisane "autoryzacja nie powiodła się".

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Shin-Ski Zobacz posta
    Działa Wam w ogóle cyfraplusonline? U mnie przy próbie zalogowania, jest napisane "autoryzacja nie powiodła się".
    Śmiga normalnie, wyjąwszy fakt, że chamy zlikwidowali C+GOL i C+WEEKEND przez co nie da się oglądać naszej kopanej praktycznie

Legionista Awatar Dolu
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Śmiga normalnie, wyjąwszy fakt, że chamy zlikwidowali C+GOL i C+WEEKEND przez co nie da się oglądać naszej kopanej praktycznie :/
    zmienili nazwę

u mnie jest w tej chwili
    C+
    C+ FILM
    C+ FILM 2
    C+ FAMILY
    C+ FAMILY 2
    C+ SPORT

Uprawnienia umieszczania postów