Strona 1 z 78 123451151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 2338

Wątek: Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Legionista Awatar Szawar

Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Czy ktos pracuje, albo ma znajomego w Cyfrze +, u ktorego mozna przedłuzyc umowe na sensownych warunkach?
    Podbijam dosc wazne.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Administrator Awatar rolnik
    Szawar jaki masz pakiet?
    jest cynizm w skurwysynach...

Legionista Awatar Szawar
    Komfortowy

Acha. Ja mam podstawowy i nikt się do mnie telefonicznie od nich nie pofatygował ws przedłużenia, a de facto podpisania nowej umowy na nowych warunkach. W fabryce mam koleżankę, która pracowała przez 11 lat w Cyfrze. Powiedziałem jej, że nikt się do mnie nie odzywa ws nowej umowy a dzwonią tylko jakieś laski w sprawie pakietu HBO. Dwukrotnie już im mówiłem, że żadnego pakietu nie biorę dopóki nie przedstawią mi nowych warunków. Obie zapewniały, że telefon będzie ale do dziś cisza. Koleżanka zadzwoniła więc do starych znajomych i okazało się, że polityka C+ jest następująca (i od lat niezmienna): podpisałeś umowę to git. Jak wyślesz wypowiedzenie to dopiero zaczynają myśleć jak Cię utrzymać. Moją sprawę dostali "bocznymi" drzwiami jakiś tydzień temu i dalej nic. W tym tygodniu wysyłam kwit z wypowiedzeniem i wydoję ich opór jak zadzwonią. Akurat tak się składa, że do mojego bloku wchodzi niedługo kablówka więc łachy wielkiej nie robią.
    Wychodzi więc na to, że musisz zacząć od wysłania pisma z rozwiązaniem umowy i wtedy się obudzą.
    Możesz też napisać priva do Cywila (to nie wkrętka ) bo on z tego co pamiętam ma komfortowy i do niego dzwonili (albo on sam dzwonił).

Legionista Awatar krzysiek_legia
    Moj sąsiad pracuje w cyfrze i to samo mowi. Swierdził, żebysmy napisali wypowiedzenie przed wygaśnieciem umowy to zadzwonią i będzie taniej
    (L)

Legionista Awatar Szawar
    Ja wysłałem rezygnacje na poczatku kwietnia, a umowe mam do konca wrzesnia. Dzwonie do nich co tydzien, ale proponuuja mi te same gówno co zwykle. Mianowicie w skali jednego miesiaca w porównaniu do dnia dzisiejszego oszczedzam 3 zł. Proposta sprawa mnie interesuje to co teraz czyli Komfortowy z pakietem C+ i co dodatkowo moge zaproponowac zeby mnie utrzymac. Niestety polityke maja taka, ze dobra oferta uzalezniona jest od dobrego samopoczucia konsultanta, a ja trafiam na samych Andrzei i Januszów. Stad moja prosba o kontakt z kims kto tam pracuje, ktory mi nie zaproponuje super "oferty od przelozonego", ktora jest jeszcze bardziej chujowsza niz oferta ktora zaproponuje mi konsultant bez konsultacji.

Gdyby ktoś się do mnie odezwał i był konkretny do pewnie bym polecił ale, że mają mnie w dupie to niestety nie pomogę.

Legionista Awatar bkt
    Nie tylko oni. kwestia jest jeszcze taka ze jak ktos z Was ma mozliwosc wziecia kablowki z upc to maja dobra promocje (net 25mb + 80 kilka kanalow + dek. hd na kilka + w promocji 20 albo 25 pln dodatkowo) i maja tam byc wszystkie c+ - lacznie jakeis 120pln-125/miesiecznie to stoi. W porownaniu do ASTER to przynejmaniej jakies 50 zl mniej.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
    Nie tylko oni. kwestia jest jeszcze taka ze jak ktos z Was ma mozliwosc wziecia kablowki z upc to maja dobra promocje (net 25mb + 80 kilka kanalow + dek. hd na kilka + w promocji 20 albo 25 pln dodatkowo) i maja tam byc wszystkie c+ - lacznie jakeis 120pln-125/miesiecznie to stoi. W porownaniu do ASTER to przynejmaniej jakies 50 zl mniej.
    Jest postep juz mi proponuja znizke 7 zł w skali miesiaca. Proponuja mi abonamnet za 70 zł, a ja place teraz 77. w Skali miesiaca wychodzi 7 zł w skali 18 miesiecy - 126 zł. Przy załozeniu ze ja przez długosc umowy bede im placił 1260 zł, oszczednosc 126 miesiaca majac to co mam teraz to kurw a kpina.

Legionista Awatar rey
    Szwagier w podobnej sytuacji poprostu zakończył umowę, a następnego dnia poszedł do salonu C+ i wziął sobie taki sam pakiet jako nowy klient. Nie powiem Ci ile taniej go wyszło, ale dość sporo z tego co pamiętam. Więc może tak to załatwić?
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Żadnego c+ tam nie ma w tej cenie. Za c+ to się dodatkowo płaci jeszcze.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Szwagier w podobnej sytuacji poprostu zakończył umowę, a następnego dnia poszedł do salonu C+ i wziął sobie taki sam pakiet jako nowy klient. Nie powiem Ci ile taniej go wyszło, ale dość sporo z tego co pamiętam. Więc może tak to załatwić?
    Obawiam się, ze obecnie na rynku oferty dla nowych klientów sa gorsze niz dla starych.

Istnieje taka możliwość. Pewnie coś się ruszy przed Świętami.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kamykgoral Zobacz posta
    Za 20 zł to jest pakiet HBO pewnie.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar bkt
    Normalnie placisz dodatkowo 45 zl bodajze, jak wezmiesz ten pakiet za 105 zl to z c+ placisz 125 zl czy cos kolo tego.

Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Za 20 zł to jest pakiet HBO pewnie.
    C+ kolejne 40 jakoś , nie interesowala mnie cena bo nie potrzebowałem
    Teraz mam 8 internet i cyfrową tv za 120 jakoś ale kończy się we wrześniu umowa i jest tak jak kolega piszę tylko , że w tej cenie nie ma c+.
    Można mieć c+ ale za dopłatą.

Normalnie placisz dodatkowo 45 zl bodajze, jak wezmiesz ten pakiet za 105 zl to z c+ placisz 125 zl czy cos kolo tego.
    Orientujesz się może jaka jest długość umowy?
    Bo upc często od tego uzależnia promocje.
    Jeśli jest tak jak piszesz to praktycznie przesiądę się na 3 x szybszego neta i c+ w tej samej cenie co płacę teraz.
    Ostatnio edytowane przez kamykgoral ; 23-08-2010 o 13:50

Legionista Awatar Szawar
    C+ kolejne 40 jakoś , nie interesowala mnie cena bo nie potrzebowałem
    Teraz mam 8 internet i cyfrową tv za 120 jakoś ale kończy się we wrześniu umowa i jest tak jak kolega piszę tylko , że w tej cenie nie ma c+.
    Można mieć c+ ale za dopłatą.
    Dokladnie od wrzesnia pakiet canal plus bedzie kosztował niecałe 35 zł, miedzy innymi dlatego, ze wchodzi od wrzesnia nowy kanał C+ Gol.

"Spółka CANAL+ Cyfrowy zamierza uruchomić CANAL+ Gol - kanał poświęcony wyłącznie piłce nożnej, który dołączy do obecnych już na rynku CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2. Nowa stacja zapewni swoim widzom aż 500 transmisji rocznie, także w jakości HD. Dokładny termin starty CANAL+ Gol zostanie ogłoszony w późniejszym terminie. Trzeci kanał będzie nadawany w soboty, niedziele i poniedziałki. "

Zgodnie z sugestią Szawara przeniosłem posty z "Kupię, sprzedam..." do nowego wątku bo ludzie zaczynają żyć tym

spec okienny Awatar meraś
    Odnośnie Cyfry+

Ja nadałem list z wypowiedzeniem 28 lipca, mamy 23 sierpnia i nikt się nie pofatygował, żeby zadzwonić...

z tym, że umowa kończy się 30.11
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista Awatar urs
    mam pytanie jaka kablówka satelitarna na działkę w rozsądnych cenach ( nie jeżdżę w zimę wiec odpadają 3-4 mies)

ps. jak sprawuje się ta telewizja na kartę ?

Bo człowiek z kobitą powinien się widzieć raz w tygodniu, ruchnąć ją porządnie tak żeby wiedziała, że spotkania to naprawdę cos wyjątkowego.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
    Istnieje taka możliwość. Pewnie coś się ruszy przed Świętami.
    Nie moge sobie pozwolic na coś takiego, bo byłbym przez trzy miesiace pozbawiony TV, a wtedy parafrazując z Nikosia Dyzmy - komisja sejmowa ( zona na wychowczym) by mnie zajebała
    A tak juz na powaznie, to faktem jest ze na swieta Cyfra ma dobre oferty, teraz w okresie letnim to dla nich sezon ogórkowy, te gamonie zdaja sobie sprawe z tego, ze rozpoczynaja sie ligi w Europie, dlatego proponuja beznadziejne oferty, ale ludzie to biorą.
    Ostatnio edytowane przez Szawar ; 23-08-2010 o 14:21

Legionista
    ma ktoś ten dekoder "pace" w cyfrze? ja mam w tej opcji multiroom oba takie i oba się czasem pieprzą nie wiem od czego. czasem chodzi wszystko ok, czasem np. na obu nie działa opcja wyciszenia głosu czy przyciszania/pogłasznia, cholera wie od czego to zależne.
    jak chodzi to na obu, jak nie chodzi to na żadnym.

edit:

o ten mi chodzi:

GieKaeSiak Awatar Peace
    Krzysiek - przycisk podgłaszania czy wyciszania nie działa wtedy jak eurozłącze masz podłączone pod AUX zamiast pod TV.

Przynajmniej ja się tak parę razy złapałem jak przewoziłem dekoder w inne miejsce.

Legionista Awatar bkt
    Orientujesz się może jaka jest długość umowy?
    Bo upc często od tego uzależnia promocje.
    Jeśli jest tak jak piszesz to praktycznie przesiądę się na 3 x szybszego neta i c+ w tej samej cenie co płacę teraz.
    2 lata, caly czas te same warunki. Tylko ja nie wiem jakie tam sa te kanaly c+ bo zawsze myslalem ze sa niebieski, zielony i zolty chyba (albo czerwony zamiast ktoregos) a tu slysze ze jeszcze jest jakis sport, sport2 i ma byc gol - no dla nas najlepszy jest sam sportowy wlasciwie bo na te filmy to ja leje

http://promocje.upc.pl/pakiety-2-w-1 fiber 25 - widze ze juz cena wyzsza, jeszcze 2 miechy temu miales to za 105 pln.

/ edit http://promocje.upc.pl/wakacyjna-wyprzedaz jest tutaj w wakacyjnej promocji - do tego mozna w promocji za 25 pln chyba c+ wziac ze wszystkimi kanalami c+. Tak przynajmniej bylo. Wiec masz 130pln. A tak anprawde net na sasiadow mozesz podzielic bo w **** szybki bedzie ja na pewno bym wolal to niz za 100 pln sama telw3izje z cyfry. A jak ktos sie zastanawia nad sama cyfrą to lepsze warunki dostanie w "n" (nie to, zebym proponowal bo ja to wale w uszy;> te całe en).
    Ostatnio edytowane przez bkt ; 23-08-2010 o 18:33

Czerwona kartka
    niebieski = canal+sport
    zielony = canal+sport 2
    żółty = canal+film
    poza tym ten nowy canal+gol i zwykły canal+

Legionista Awatar h_L
    Krótko z nimi trzeba i ****.

Ja miałem z nimi jazdy w marcu. Jestem abonentem od 12 lat i cały czas jechałem na tych samych warunkach - czyli 72 PLN miesięcznie za podstawowy plus opcja C+. Pewnego dnia się wkurwiłem, bowiem mój kumpel w styczniu wynegocjował dużo lepsze warunki za pakiet komfortowy. Okazało się jednak, że ja już z tej promocji skorzystać nie mogłem bo dobiegła końca. No to chciałem skorzystać z innej, również atrakcyjniejszej od posiadanych przeze mnie warunków. Co mi powiedziano? To jest promo dla nowych klientów... Więc się wkurwiłem, powiedziałem, że daję im dwa tygodnie namysłu na rozsądne warunki, a jak nie to wypowiadam umowę (co zresztą doradzał koleś w punkcie cyfry hehe).

Odezwali się po tygodniu z ofertą 60 zł za 24 m-ce. Powiedziałem, że to kpina i niech jeleni szukają gdzie indziej. Ostro było strasznie, dodatkowo pisałem maile z obsługą klienta, tak ażeby mieć wszystko na piśmie. Po każdorazowej rozmowie domagałem się oferty mailowej.

Ponowny kontakt z ich strony w dzień przed terminem, w którym miałem składać wypowiedzenie...50 zł przez pierwsze 12 m-cy, 65 zł przez kolejne 8. Wyśmiałem ich przez telefon,powiedziałem że kupuję kablówkę i tyle. Dodałem, że gorsze traktowanie abonenta z takim stażem w kontekście nowych, lepszych ofert jest żałosne. Podkreśliłem,że przy tej ofercie bardziej opłaca mi się wypowiedzieć umowę i wziąć nowy abonament. Dodałem jednak, że nie chcę się bawić w wysyłanie pisemek i możemy się dogadać. I od razu -jeszcze w czasie tej samej rozmowy propozycja: 49 PLN na 18 m-cy. Koniec, kropka podpisane.

Zatem ***** - z nimi krótko, cisnąć do końca i wysyłać maile. Bo to zawsze jest ślad dla przełożonego danego konsultanta, że chcieliśmy przedłużyć umowę na ludzkich warunkach. I możemy być pewni, że wbrew pozorom klientów to oni tracić nie lubią.

Powodzenia

Legionista Awatar Sosen
    Mam cyfre od poczatku marca. Za pakiet podstawowy + zestaw c sport 39zł.msc umowa na 11msc. Jakos specjalnie nie jestem fanem TV ( xbox rulez ) wziałem tylko dlatego żeby czasem dobry mecz obejrzeć. Ale ten pakiet który mam w zupelnosci mi wystarcza.

Mam ten dekoder co na obrazku wyżej i czasem glos rzeczywiście traci. Ale mysle ze to raczej wina karty niz dekodera lub jego zlego podłaczenia. Co mnie wqrwia najbardziej to, że jak jest ujowa pogoda (burza, deszcz wiekszy, snieg, wieje) to totalnie rozjezdza sie obraz.

Oferta UPC wczesniej była zdecydowanie konkretniejsza. Ja niestety jestem skazany na Netie (Piaseczno). mam od nich net i smiga całkiem całkiem. Teraz 8 MB za 49zł tez wydaje atrakcyjna. Jedyny minus to umowa na 24msc :/ Chociaz to co przezyłem na początku to koszmar. Podpisałem umowe 1 marca. Net mi podłączyli dokładnie 10 kwietnia Nie spieszyło im sie. Dopiero zjeby pomogly.

Teraz w każdej firmie trzeba sie dopominac o swoje. Straego klienta maja za nic. Przy próbie przedłużenia umowy z Era ojciec miał lepsza oferte jako nowy klient niż po 10 latach współpracy Ale pismo o rozwiazaniu umowy przeslane msc przed koncem do Ery pomoglo. Nagle oferta "dostosowana do indywidualnych potrzeb" sie znalazła

Legionista Awatar bkt
    ja tam wole kablowke z szybkim netem, 50 paroma czy wczesniej 80-siecioma kanalami i wszystie c+ za 130pln Za sam taki net ze 150pln musisz gdzies zabulic. A wlasciwie wszedzie jest tak ze latwiej nowemu klientowi cos ogarnac niz staremu - tak ruchalo klientow oragne i tak robi teraz play. W zwiazku z tym oswiadczam, ze gdzie nie ma innej opcji tam w umowy sie bawic nie bede wiecej

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Krzysiek - przycisk podgłaszania czy wyciszania nie działa wtedy jak eurozłącze masz podłączone pod AUX zamiast pod TV.

Przynajmniej ja się tak parę razy złapałem jak przewoziłem dekoder w inne miejsce.
    o widzisz, działa. dzięki wielkie.

ja mam wszystko prócz HBO i Cinemaxów i płacę 59,90zł z opcją multiroom na 18 miesięcy.
    (orange sport też już wliczone, bo tak to miałem 49,90).
    to za Polsat rodzice płacą z tym pakietem sportowym prawie tyle samo (bo mamy już od kilku lat i jest bez umowy, z resztą z umową na czas określony wychodzi z 5zł mniej), a gdzie porównanie...
    Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 23-08-2010 o 19:44

Uprawnienia umieszczania postów