Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Szawar
    Legionista
    • 10.2003
    • 11333

    Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

    Zamieszczone przez Szawar
    Czy ktos pracuje, albo ma znajomego w Cyfrze +, u ktorego mozna przedłuzyc umowe na sensownych warunkach?
    Podbijam dosc wazne.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.
  • rolnik
    Legionista
    • 11.2003
    • 4080

    #2
    Szawar jaki masz pakiet?
    jest cynizm w skurwysynach...

    Komentarz

    • Szawar
      Legionista
      • 10.2003
      • 11333

      #3
      Komfortowy
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

      Komentarz

      • rolnik
        Legionista
        • 11.2003
        • 4080

        #4
        Acha. Ja mam podstawowy i nikt się do mnie telefonicznie od nich nie pofatygował ws przedłużenia, a de facto podpisania nowej umowy na nowych warunkach. W fabryce mam koleżankę, która pracowała przez 11 lat w Cyfrze. Powiedziałem jej, że nikt się do mnie nie odzywa ws nowej umowy a dzwonią tylko jakieś laski w sprawie pakietu HBO. Dwukrotnie już im mówiłem, że żadnego pakietu nie biorę dopóki nie przedstawią mi nowych warunków. Obie zapewniały, że telefon będzie ale do dziś cisza. Koleżanka zadzwoniła więc do starych znajomych i okazało się, że polityka C+ jest następująca (i od lat niezmienna): podpisałeś umowę to git. Jak wyślesz wypowiedzenie to dopiero zaczynają myśleć jak Cię utrzymać. Moją sprawę dostali "bocznymi" drzwiami jakiś tydzień temu i dalej nic. W tym tygodniu wysyłam kwit z wypowiedzeniem i wydoję ich opór jak zadzwonią. Akurat tak się składa, że do mojego bloku wchodzi niedługo kablówka więc łachy wielkiej nie robią.
        Wychodzi więc na to, że musisz zacząć od wysłania pisma z rozwiązaniem umowy i wtedy się obudzą.
        Możesz też napisać priva do Cywila (to nie wkrętka ) bo on z tego co pamiętam ma komfortowy i do niego dzwonili (albo on sam dzwonił).
        jest cynizm w skurwysynach...

        Komentarz

        • krzysiek_legia
          Legionista
          • 12.2007
          • 388

          #5
          Moj sąsiad pracuje w cyfrze i to samo mowi. Swierdził, żebysmy napisali wypowiedzenie przed wygaśnieciem umowy to zadzwonią i będzie taniej
          (L)

          Komentarz

          • Szawar
            Legionista
            • 10.2003
            • 11333

            #6
            Ja wysłałem rezygnacje na poczatku kwietnia, a umowe mam do konca wrzesnia. Dzwonie do nich co tydzien, ale proponuuja mi te same gówno co zwykle. Mianowicie w skali jednego miesiaca w porównaniu do dnia dzisiejszego oszczedzam 3 zł. Proposta sprawa mnie interesuje to co teraz czyli Komfortowy z pakietem C+ i co dodatkowo moge zaproponowac zeby mnie utrzymac. Niestety polityke maja taka, ze dobra oferta uzalezniona jest od dobrego samopoczucia konsultanta, a ja trafiam na samych Andrzei i Januszów. Stad moja prosba o kontakt z kims kto tam pracuje, ktory mi nie zaproponuje super "oferty od przelozonego", ktora jest jeszcze bardziej chujowsza niz oferta ktora zaproponuje mi konsultant bez konsultacji.
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

            Komentarz

            • rolnik
              Legionista
              • 11.2003
              • 4080

              #7
              Gdyby ktoś się do mnie odezwał i był konkretny do pewnie bym polecił ale, że mają mnie w dupie to niestety nie pomogę.
              jest cynizm w skurwysynach...

              Komentarz

              • bkt
                Legionista
                • 10.2007
                • 3366

                #8
                Nie tylko oni. kwestia jest jeszcze taka ze jak ktos z Was ma mozliwosc wziecia kablowki z upc to maja dobra promocje (net 25mb + 80 kilka kanalow + dek. hd na kilka + w promocji 20 albo 25 pln dodatkowo) i maja tam byc wszystkie c+ - lacznie jakeis 120pln-125/miesiecznie to stoi. W porownaniu do ASTER to przynejmaniej jakies 50 zl mniej.

                Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

                Komentarz

                • Szawar
                  Legionista
                  • 10.2003
                  • 11333

                  #9
                  Zamieszczone przez bkt
                  Nie tylko oni. kwestia jest jeszcze taka ze jak ktos z Was ma mozliwosc wziecia kablowki z upc to maja dobra promocje (net 25mb + 80 kilka kanalow + dek. hd na kilka + w promocji 20 albo 25 pln dodatkowo) i maja tam byc wszystkie c+ - lacznie jakeis 120pln-125/miesiecznie to stoi. W porownaniu do ASTER to przynejmaniej jakies 50 zl mniej.
                  Jest postep juz mi proponuja znizke 7 zł w skali miesiaca. Proponuja mi abonamnet za 70 zł, a ja place teraz 77. w Skali miesiaca wychodzi 7 zł w skali 18 miesiecy - 126 zł. Przy załozeniu ze ja przez długosc umowy bede im placił 1260 zł, oszczednosc 126 miesiaca majac to co mam teraz to kurw a kpina.
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                  Komentarz

                  • rey
                    Legionista
                    • 07.2007
                    • 9718

                    #10
                    Szwagier w podobnej sytuacji poprostu zakończył umowę, a następnego dnia poszedł do salonu C+ i wziął sobie taki sam pakiet jako nowy klient. Nie powiem Ci ile taniej go wyszło, ale dość sporo z tego co pamiętam. Więc może tak to załatwić?
                    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

                    Komentarz

                    • kamykgoral
                      Legionista
                      • 07.2010
                      • 172

                      #11
                      Zamieszczone przez bkt
                      Nie tylko oni. kwestia jest jeszcze taka ze jak ktos z Was ma mozliwosc wziecia kablowki z upc to maja dobra promocje (net 25mb + 80 kilka kanalow + dek. hd na kilka + w promocji 20 albo 25 pln dodatkowo) i maja tam byc wszystkie c+ - lacznie jakeis 120pln-125/miesiecznie to stoi. W porownaniu do ASTER to przynejmaniej jakies 50 zl mniej.
                      Żadnego c+ tam nie ma w tej cenie. Za c+ to się dodatkowo płaci jeszcze.

                      Komentarz

                      • Szawar
                        Legionista
                        • 10.2003
                        • 11333

                        #12
                        Zamieszczone przez rey
                        Szwagier w podobnej sytuacji poprostu zakończył umowę, a następnego dnia poszedł do salonu C+ i wziął sobie taki sam pakiet jako nowy klient. Nie powiem Ci ile taniej go wyszło, ale dość sporo z tego co pamiętam. Więc może tak to załatwić?
                        Obawiam się, ze obecnie na rynku oferty dla nowych klientów sa gorsze niz dla starych.
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                        Komentarz

                        • rolnik
                          Legionista
                          • 11.2003
                          • 4080

                          #13
                          Istnieje taka możliwość. Pewnie coś się ruszy przed Świętami.
                          jest cynizm w skurwysynach...

                          Komentarz

                          • Kawa
                            Legionista
                            • 05.2003
                            • 8265

                            #14
                            Zamieszczone przez kamykgoral
                            Żadnego c+ tam nie ma w tej cenie. Za c+ to się dodatkowo płaci jeszcze.
                            Za 20 zł to jest pakiet HBO pewnie.
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


                            Bynajmniej to nie przynajmniej!

                            Komentarz

                            • bkt
                              Legionista
                              • 10.2007
                              • 3366

                              #15
                              Zamieszczone przez kamykgoral
                              Żadnego c+ tam nie ma w tej cenie. Za c+ to się dodatkowo płaci jeszcze.
                              Normalnie placisz dodatkowo 45 zl bodajze, jak wezmiesz ten pakiet za 105 zl to z c+ placisz 125 zl czy cos kolo tego.

                              Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

                              Komentarz

                              Pracuję...