Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Szawar
    Legionista
    • 10.2003
    • 11333

    Zamieszczone przez invictus
    30 zł to raczej lekka przesada, liczę na jakieś specjalne oferty w DUK (być może dla posiadaczy pakietów mega sport i c+).
    Regulaminy:

    https://www.upc.pl/pdf/oferta/upc_re...t_i_2018-1.pdf ( Pakiet Polsat Sport Premium + Eleven )

    https://www.upc.pl/pdf/oferta/upc_re...m_i_2018-1.pdf ( Pakiet Polsat Sport Premium )
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

    Komentarz

    • trzeci
      Legionista
      • 09.2011
      • 1618

      Czy ja dobrze rozumiem, że 30zł chcą za 2 kanały premium, a za mecz który będzie transmitowany na jednym z kanałów PPV trzeba będzie jeszcze dopłacić?

      e: Dzięki Szawar. Nie ogarnąłem.




      30 i tak przesada.
      Ostatnio edytowany przez trzeci; 52537.

      Komentarz

      • Szawar
        Legionista
        • 10.2003
        • 11333

        Zamieszczone przez trzeci
        Czy ja dobrze rozumiem, że 30zł chcą za 2 kanały premium, a za mecz który będzie transmitowany na jednym z kanałów PPV trzeba będzie jeszcze dopłacić?
        Na pakiet Polsat Sport Premium składają się Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy PPV (Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Sport Premium 5 PPV i Polsat Sport Premium 6 PPV).
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

        Komentarz

        • Majkisek
          Legionista
          • 11.2009
          • 8886

          Zamieszczone przez Szawar
          Regulaminy:

          https://www.upc.pl/pdf/oferta/upc_re...t_i_2018-1.pdf ( Pakiet Polsat Sport Premium + Eleven )

          https://www.upc.pl/pdf/oferta/upc_re...m_i_2018-1.pdf ( Pakiet Polsat Sport Premium )
          No to zajebiście przeciętny klient na tym wszystkim wyjdzie. 30 zeta miesięcznie więcej za frajer. Żeby chociaż było do końca roku tak jak dla abonentów nc. Yebal ich wszystkich pies.

          Komentarz

          • Tomi
            Legionista
            • 05.2003
            • 3647

            LM w Polsacie do wyrwania w UPC za 0.99 lub 9.90 miesiecznie.



            Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

            Komentarz

            • księciuniu
              Gintleman
              • 10.2010
              • 21054

              Smokowski ma podobno dołączyć do ekipy Polsatu i komentować LM.
              Lubię sobie jebnąć posta.

              „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

              Komentarz

              • St.Maro
                Legionista
                • 04.2014
                • 5707

                Zamieszczone przez Tomi
                LM w Polsacie do wyrwania w UPC za 0.99 lub 9.90 miesiecznie.



                Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
                Może zadam głupie pytanie, ale jak skorzystać z tych promocji?

                Komentarz

                • invictus
                  Legionista
                  • 03.2011
                  • 748

                  Zamieszczone przez St.Maro
                  Może zadam głupie pytanie, ale jak skorzystać z tych promocji?
                  Niestety nie jest to łatwe zadanie, ja już trzy telefony do DUK i lipa, dzisiaj dowiedziałem się że promocja zostanie wyłączona (ta za 0,99 zł), natomiast jest dostępna za 9,99 zł. Chociaż regulamin cały czas jest dostępny, więc może komuś się uda..

                  Pogrupowane informacje o przydatnych dokumentach. Regulaminy, wzory umów, instrukcje, cenniki. Regulaminy usług i pakietów.

                  Komentarz

                  • Tomi
                    Legionista
                    • 05.2003
                    • 3647

                    Ja zgodziłem się na 9.90 po czym napisałem reklamację. Czekam na odp.

                    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
                    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

                    Komentarz

                    • invictus
                      Legionista
                      • 03.2011
                      • 748

                      Zamieszczone przez Tomi
                      Ja zgodziłem się na 9.90 po czym napisałem reklamację. Czekam na odp.

                      Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
                      Ja się jeszcze nie zgodziłem na 9,99 zł i wysłałem reklamację.

                      Narazie mnie nie ciśnie bo mając C+ i tak mam aktywny do 5 listopada.

                      Komentarz

                      • Raphacholin
                        Legionista
                        • 09.2015
                        • 31

                        Panowie, wypada coś z oferty Cyfrowego Polsatu, żeby móc wypowiedzieć umowę bez kar?

                        Komentarz

                        • olek93
                          Legionista
                          • 09.2018
                          • 15

                          Używam tylko naziemnej, bo wszyscy robią w wała.

                          Komentarz

                          • FelixOgbuke
                            Legionista
                            • 03.2009
                            • 477

                            W marcu kończy mi się umowa z nc+, ale dzisiaj dostałem pierwszy telefon z ofertą która mnie nie satysfakcjonuje - dopłata 15zł do bieżącego abonamentu za Polsat Premium. Obecnie płacę 120zł za trzy dekodery, multiroom, nie pamiętam nazwy pakietu + Eleven. Interesuje mnie głównie sport (C+, Eleven, Liga Mistrzów), cała reszta może iść precz. Co proponujecie i ile mogę ugrać? Chciałbym to ogarnąć do końca roku żeby mieć fazę pucharową LM

                            Komentarz

                            • dilbert
                              Legionista
                              • 06.2015
                              • 526

                              Zamieszczone przez FelixOgbuke
                              Co proponujecie i ile mogę ugrać?
                              Do momentu złożenia wypowiedzenia pewnie wiele nie ugrasz. Zakładam, że po zakończeniu umowy przechodzi automatycznie na czas nieokreślony, więc bez akcji z twojej strony wiele się nie zadzieje.

                              Komentarz

                              • Jaco
                                Legionista
                                • 10.2003
                                • 19648

                                Zamieszczone przez FelixOgbuke
                                W marcu kończy mi się umowa z nc+, ale dzisiaj dostałem pierwszy telefon z ofertą która mnie nie satysfakcjonuje - dopłata 15zł do bieżącego abonamentu za Polsat Premium. Obecnie płacę 120zł za trzy dekodery, multiroom, nie pamiętam nazwy pakietu + Eleven. Interesuje mnie głównie sport (C+, Eleven, Liga Mistrzów), cała reszta może iść precz. Co proponujecie i ile mogę ugrać? Chciałbym to ogarnąć do końca roku żeby mieć fazę pucharową LM
                                Możesz spróbować im wysłać swoją fotkę z avatara. Może się zlitują. A jeśli nie, zaskarż ich o rasizm ;-).
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

                                Komentarz

                                Pracuję...