Strona 80 z 80 PierwszyPierwszy ... 30707677787980
Pokaż wyniki od 2,371 do 2,393 z 2393

Wątek: Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Legionista Awatar Stout
    Ten jaki liczykrupa.
    Napisz lepiej ,że chcesz mieć powód ,żeby koleżankę bajerować.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar h_L
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Lotto Ekstraklasa – do końca sezonu 2020/2021
    Premier League | liga angielska – do końca sezonu 2021/2022
    La Liga Santander | liga hiszpaÅ„ska – do koÅ„ca sezonu 2020/2021 (5 meczów w kolejce + El Clásico)
    Bundesliga | liga niemiecka – do końca sezonu 2020/2021

http://taksiegra.pl/prawa-sportowe-ncplus/
    Czy w lidze hiszpańskiej i niemieckiej pierwszeństwo wyboru meczów ma nc plus czy Eleven?
    Bo jeśli w nc plus nie będzie meczów Bayern, Borussia, Real, Barca, Atletico to osobiście Eleven bym zostawił

Gintleman Awatar księciuniu
    @Stout – współużytkowanie za dychę…

@h_L – dobre pytanie. Wydaje mi się, że w zeszłym sezonie Barca/Real latały w NC+ dosyć często.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Panowie, zastanawiam się jak to rozegrać z UPC.

Pod koniec sierpnia kończy mi się umowa na Pakiet Horizon Select (podstawowy) i MegaSport (czyli Eleveny) (na 24 mies.)
    Na początku listopada kończy mi się umowa na Polsat Sport Premium i Canal+Prestige (na 12 mies.)

Dzisiaj dzwoniłem z pytaniem jaka jest propozycja przedłużenia umowy i jest to 20 zł więcej niż obecnie płacę, powiedziałem, że raczej złożę wypowiedzenie, zaproponowali połączenie z działem utrzymania klienta to ,,może coś wynegocjuję'' ale powiedziałem, że nie mam czasu, pewnie będą dzwonić.

W jaki sposób najkorzystniej to zrobić, zakładając, że nie chcę z niczego rezygnować? I jednej rzeczy nie rozumiem, jeśli wypowiem umowę, którą mam do sierpnia na ten podstawowy pakiet, to od września do listopada będę miał na ekranie jedynie canal+ i polsat premium czy jak? Mam u nich umowę od 6 lat, ale zawsze wszystkie pakiety kończyły mi się w jednym terminie, dwa lata temu miałem jasną sytuację i udało się dobrze ponegocjować (z pomocą forumowiczów ), teraz przez te dokupione w listopadzie pakiety trochę nie wiem jak zadziałać.
    Ostatnio edytowane przez dz1916 ; 25-07-2019 o 15:35

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez h_L Zobacz posta
    Czy w lidze hiszpańskiej i niemieckiej pierwszeństwo wyboru meczów ma nc plus czy Eleven?
    Bo jeśli w nc plus nie będzie meczów Bayern, Borussia, Real, Barca, Atletico to osobiście Eleven bym zostawił
    Pierwszeństwo wyboru ma Eleven z zastrzeżeniem, że El Clasico będzie również na nc+. Co do Bundesligi pierwszeństwo na te lepsze mecze są ma Eleven.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez dz1916 Zobacz posta
    Panowie, zastanawiam się jak to rozegrać z UPC.

Pod koniec sierpnia kończy mi się umowa na Pakiet Horizon Select (podstawowy) i MegaSport (czyli Eleveny) (na 24 mies.)
    Na początku listopada kończy mi się umowa na Polsat Sport Premium i Canal+Prestige (na 12 mies.)

Dzisiaj dzwoniłem z pytaniem jaka jest propozycja przedłużenia umowy i jest to 20 zł więcej niż obecnie płacę, powiedziałem, że raczej złożę wypowiedzenie, zaproponowali połączenie z działem utrzymania klienta to ,,może coś wynegocjuję'' ale powiedziałem, że nie mam czasu, pewnie będą dzwonić.

W jaki sposób najkorzystniej to zrobić, zakładając, że nie chcę z niczego rezygnować? I jednej rzeczy nie rozumiem, jeśli wypowiem umowę, którą mam do sierpnia na ten podstawowy pakiet, to od września do listopada będę miał na ekranie jedynie canal+ i polsat premium czy jak? Mam u nich umowę od 6 lat, ale zawsze wszystkie pakiety kończyły mi się w jednym terminie, dwa lata temu miałem jasną sytuację i udało się dobrze ponegocjować (z pomocą forumowiczów ), teraz przez te dokupione w listopadzie pakiety trochę nie wiem jak zadziałać.
    Teraz ciebie mają trochę w garści ,bo usługi dość mocno rozjeżdżają Ci się w terminach.
    Nie wiem ,jak jest zapisane u Ciebie w umowie ,ale pewnie wypowiedzenie umowy poza okresem wypowiedzenia wynikającym z umowy ,będzie skutkować naliczeniem kary.
    Dzwon sam ,bajeruj może coś ugrasz.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Tomi
    Dokładnie.
    Nie można mieć usług dodatkowych, bez podstawowych.
    Tak więc nie możesz wymówić pakietu Select, przynajmniej do listopada.
    Najlepiej w takim przypadku przeczekać do listopada na bezterminówce i wtedy ich atakować.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Dokładnie.
    Nie można mieć usług dodatkowych, bez podstawowych.
    Tak więc nie możesz wymówić pakietu Select, przynajmniej do listopada.
    Najlepiej w takim przypadku przeczekać do listopada na bezterminówce i wtedy ich atakować.
    Tylko, że bardzo często na bezterminówce abonament jest droższy...
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Tomi
    No tak, u mnie np. cena wzrastałaby o 5 zł miesięcznie.
    Zależy co mu zaproponują, ale mając klienta w garści pewnie dostanie taką "promocję", że bardziej będzie się opłacało przez te kilka miesięcy płacić drożej na bezterminówce, a potem wypowiedzeniem powalczyć o jakiś sensowny pakiet.

nc+ promuje pakiet Extra+ z Canal+ karnetami na PKO Ekstraklasę Platforma nc+ oferuje karnety na mecze PKO Ekstraklasy dla nowych abonentów, którzy podpiszą umowę na pakiet telewizyjny Extra+ z Canal+. Oferta obowiązuje do 30 września br. lub do wyczerpania karnetów.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...ko-ekstraklase
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar bkt
    Czesc. Mam vectre ktora kilka razy mnie wkurw. niezle przez ostatnie 3/4 lata. Umowa na czas nieokreslony. Pakiet tv platynowy + net 30/1,5mbit czyli dawno temu to bylo cos Place za to 79 pln.

Nie ma raczej mozliwosci zeby to samo miec taniej, mozna drozej z lepszym netem

I teraz sie zastanawiam, czy zmienic z nimi umowe czy zainteresowac sie orange box. Ma ktos moze takie swiatelko od Orange i jest w stanie cos wiecej napisac?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    No tak, u mnie np. cena wzrastałaby o 5 zł miesięcznie.
    Zależy co mu zaproponują, ale mając klienta w garści pewnie dostanie taką "promocję", że bardziej będzie się opłacało przez te kilka miesięcy płacić drożej na bezterminówce, a potem wypowiedzeniem powalczyć o jakiś sensowny pakiet.
    Dzięki za porady, u mnie również wzrośnie o 5 zł miesięcznie, jeśli przejdę na czas nieokreślony, od 25 miesiąca wzrasta jedynie koszt pakietu horizon select właśnie o 5 zł. Także złożę pewnie wypowiedzenie miesiąc przed zakończeniem umowy na te dodatkowe pakiety.

Legionista Awatar Alek
    Mam w UPC pakiet w którego skład wchodzi Multi room, Max hd, net do 300 Mbps oraz stacjonarny. Płacę za to 122 zl i umowę mam na bezterminowej.
    Dobrze by było zachować to samo i do ilu maks można zejść??
    Na jaka ofertę, bądź regulamin się powołać??
    Wiem, że jest forum sat kurier ale nie chcę mi się tam grzebać.
    Ps: i im krótsza umowa tym lepiej

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Mam w UPC pakiet w którego skład wchodzi Multi room, Max hd, net do 300 Mbps oraz stacjonarny. Płacę za to 122 zl i umowę mam na bezterminowej.
    Dobrze by było zachować to samo i do ilu maks można zejść??
    Na jaka ofertę, bądź regulamin się powołać??
    Wiem, że jest forum sat kurier ale nie chcę mi się tam grzebać.
    Ps: i im krótsza umowa tym lepiej
    https://forum.mediaswiat.pl/viewtopi...=asc&start=285

Proszę.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Tomi
    Pomocny jest też ten akrusz.
    https://docs.google.com/spreadsheets...ew?pli=1#gid=0

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

cześć
    robi ktoś może w polsacie przy przedłużaniu umów??

Legionista Awatar Rawo
    witam, czy ktoś ma doświadczenie z Netia? warto to brac jak jakoś internetu. Bo myślę co wybrać UPC czy Netia.
    "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Legionista Awatar Runi
    Wygasa mi umowa z Netia. Z obecnych usług oferty jestem zadowolony nie mniej jednak żaden z konsultantów nie oferuje mi zadowalających nowych warunków plus „zmusza” do związania długoterminową oferta. Rozumiem, że mogę wykorzystać zapis w umówię o automatycznym przedłużeniu umowy na czas nieokreślony i zostać na dotychczasowych warunkach i w sumie wypowiedzieć umowę gdy tego po prostu zachce ( oczywiście zachowując okres miesięcznego wypowiedzenia )?

Legionista Awatar Dolu
    Dostał Ktoś może z tzw. stałych klientów nc+ za darmoszkę dekoder 4k plus C+4k?

Legionista Awatar Alek
    Wziąłem się wreszcie za kwestię przedłużenia umowy UPC i zacząłem ich atakować. Ale potrzebuję porady, bo trochę zielony jestem w tych pakietach telewizyjnych ( oferty sieci komórkowych są mniej skomplikowane

Więc łopatologicznie:
    W domu były dwa TV oraz net do 300 mbs. W skład oferty wchodzi magiczny multi room, max hd net 300 mbs oraz tel. stacjonarny.

Teraz będzie jeden telewizor, natomiast net może zostać ale najlepiej ten tańszy do 150 mbs. Jeśli chodzi o kanały to oprócz podstawy jak TVP 1, TVP 2, TV4, PULS chcę żeby był np Polsat Sport, eurosport i TVP Sport, żadne inne typu premium są zbędne.
    Pytanie czy te kanały wchodzą w skład opcji HORIZON SELECT, która jest tańsza czy musi być opcja HORIZON MAX?
    Najpierw rozmawiałem z konsultantką z DUK-u i mówiła żeby było to samo cena będzie 80 zł. Powiedziałem, że jeszcze sprawdzę i znalazłem opcję za 65 zł z tym co chcę ( SELECT I 150mbs ) zadzwoniłem ale gość powiedział, że może mi to dać za 110 zł, a póżniej że za 100 zł uzasadniając, że to oferta dla mojego bloku. I że tańszej nie mogę wziąć.
    Pytanie czy kłamał i chciał mnie oszukać? Faktycznie w bloku dużo osób korzystać z UPC wcześniej z Astry.
    Pomocy

Legionista Awatar tio
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Wziąłem się wreszcie za kwestię przedłużenia umowy UPC [...]
    Alek sprawdź priv.
    My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się, będziemy razem z Tobą i na dobre i na złe!

Legionista
    Czy ktoś ostatnio próbował rezygnować z umowy z canal +, czy w związku ze zmianą nazwy można grać o jej rozwiązanie?

Szukam Internetu po światłowodzie,

w ofercie mam Vectrę, Netię, UPC i jakieś Supoermedia,

nie mam żadnych doświadczeń z żadnym z powyższych,

macie jakieś doświadczenia ? prędkość deklarowana/rzeczywista, bezawaryjność, kontakt z pomocą techniczną ?
    czy tak naprawdę kierować się tylko i wyłącznie ceną ?
    Never Surrender

Uprawnienia umieszczania postów