Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Snoopy
    Legionista
    • 02.2006
    • 1296

    Ema, nigdy nie miałem c+ ani nki, w bloku też nie ma żadnej kablówki (jest tylko tepsa z neostradą) a kanały sportowe kuszą, szczególnie że rachunek będzie płacony na pół. Ze stronki wychodzi taka oferta za Platinum:

    99zł/msc + 5zł/msc mediaBOX+ = 104zł/msc.

    jednorazowe opłaty: mediaBOX+ 49zł + 79zł antenaHD z wysyłką = 128zł.

    Do tego 2 miesiące HBO + 12 miesięcy nc+ GO. To jest oferta dla nowych klientów przy zakupie online. Pytanie - znajoma kumpla sprzedaje te cuda w jakimś salonie czy innym punkcie. Warto się w ogóle do niej odzywać, czy dać sobie spokój? Może macie doświadczenie, czy oni mogą dać jakiś rabat czy ni ch*ja nie przebiją tej oferty online i nie ma co sobie zawracać głowy?

    Oczywiście w grę wchodziłby też niższy pakiet z wszystkimi C+, ale dla nowych czegoś takiego nie widzę...
    Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
    ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
    Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
    Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

    Komentarz

    • Sonny
      Legionista
      • 09.2008
      • 183

      Zamieszczone przez Snoopy
      Pytanie - znajoma kumpla sprzedaje te cuda w jakimś salonie czy innym punkcie. Warto się w ogóle do niej odzywać, czy dać sobie spokój? Może macie doświadczenie, czy oni mogą dać jakiś rabat czy ni ch*ja nie przebiją tej oferty online i nie ma co sobie zawracać głowy?
      Mi klientka w punkcie nc+ powiedziała, że nie ma prawa przedstawić innej oferty niż tej, która jest na ulotkach i tylko jakieś ciekawsze oferty mogą przedstawić telefonicznie, ale to chyba dotyczy jedynie obecnych klientów.

      Komentarz

      • Abu Musab az-Zarkawi
        Pod obserwacją
        • 06.2013
        • 270

        Jaka jest najtańsza opcja oglądania polskiej ekstraklasy, obojętne czy nc+ czy cyfrowy polsat
        ?

        Komentarz

        • GregorAE
          Legionista
          • 07.2005
          • 2282

          Polsat ma minimalny pakiet za 15zł (HD za 19,90zł).
          Z tym, że wszystkich meczów nie zobaczysz - tylko te, które będą w otwartym Polsacie i Polsacie Sport.
          ...szanuj i bądź szanowany...

          Komentarz

          • Urban
            Legionista
            • 10.2008
            • 1051

            Przedłużał ktoś ostatnio umowę w UPC? Mam obecnie tv+net za 126 zł i zastanawiam się czy da rade się z nimi targować czy raczej mają to w dupie?

            Komentarz

            • Navi
              Legionista
              • 10.2012
              • 159

              Zamieszczone przez Urban
              Przedłużał ktoś ostatnio umowę w UPC? Mam obecnie tv+net za 126 zł i zastanawiam się czy da rade się z nimi targować czy raczej mają to w dupie?
              Da rade. Podstawa czy masz w błoku jakąś inna kablówke?
              Ja np za dekoder z nagrywaniem, wszystkie kanaly hd, c+ (bez hd), net (jakiś średni), telefon stacjonarny płace 134 zl

              Komentarz

              • Artur Bemowo
                Legionista
                • 12.2012
                • 213

                Zamieszczone przez Urban
                Przedłużał ktoś ostatnio umowę w UPC? Mam obecnie tv+net za 126 zł i zastanawiam się czy da rade się z nimi targować czy raczej mają to w dupie?
                Ja z nimi negocjowałem i dupa za bardzo ulegli nie są to zrobiłem tak ze przepisalem na żonę i dostała ofertę jako nowy klient dużo atrakcyjniejszą.

                Komentarz

                • Arecki.
                  Legionista
                  • 05.2007
                  • 132

                  Zamieszczone przez GregorAE
                  Trochę dużo płaciłeś i teraz niechętnie będą chcieli obniżyć te rachunki.
                  Walcz tak jak pisałem wcześniej - universe + wszystki C+ za 59zł . Multiroom może uda Ci się ugrać w cenie, jeśli nie to max 10zł.
                  Bez Multiroomu ten pakiet jest do wzięcia za 49zł
                  z Multiroomem (jeśli ktoś miał wcześniej MR w Cyfrze) i 2 dekodery od nich wynajmowane 49zł + 20zł (za drugi dekoder)
                  z Multiroomem w przypadku jeśli ktoś ma 1 lub 2 własne dekodery to 49zł

                  2 miesiące temu przedłużyłem na ten pakiet z Multiroomem i obydwa dekodery PVR wynajmowane za 49zł + 20zł = 69zł
                  Pisałem o tym ze 2 strony temu
                  'mniej pisać, więcej czytać'
                  _______
                  Jest tylko jedno takie miejsce ...

                  Komentarz

                  • Szawar
                    Legionista
                    • 10.2003
                    • 11333

                    Zamieszczone przez Urban
                    Przedłużał ktoś ostatnio umowę w UPC? Mam obecnie tv+net za 126 zł i zastanawiam się czy da rade się z nimi targować czy raczej mają to w dupie?
                    Do tej pory płaciłem 176 zł, po wyslaniu wypowiedzenia związanego ze zmianami w regulaminie, utargowaem opcje za 109 zł. Zmniejszyłem jedynie Internet z 60 mb/s na 30. Reszta bez zmian.
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                    Komentarz

                    • Fenix

                      Proszę o informację. Gdzie w Warszawie (oprócz King Cross Praga) aktualnie znajdują się centra nc + ? Chodzi mi o takie centrum, w którym mogę zwrócić kartę Multiroom.

                      Komentarz

                      • Sonny
                        Legionista
                        • 09.2008
                        • 183

                        Polecam forum sat kurier w sprawach dot. migracji do nc+. Można się wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć. Ja jeśli nie ugram za 59 zł universe z 6xC+ i dopłata ew. za MR to im dziękuje.

                        Komentarz

                        • Urban
                          Legionista
                          • 10.2008
                          • 1051

                          Zamieszczone przez Szawar
                          Do tej pory płaciłem 176 zł, po wyslaniu wypowiedzenia związanego ze zmianami w regulaminie, utargowaem opcje za 109 zł. Zmniejszyłem jedynie Internet z 60 mb/s na 30. Reszta bez zmian.
                          Jakie masz programy w pakiecie?

                          Komentarz

                          • Szawar
                            Legionista
                            • 10.2003
                            • 11333

                            Zamieszczone przez Urban
                            Jakie masz programy w pakiecie?
                            PAKIET MAX EXTRA HD
                            FIBER POWER 30 Mb/s
                            OPCJA CANAL+ HD
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                            Komentarz

                            • domeL
                              Legionista
                              • 07.2013
                              • 6

                              Ich pogięło z tymi cenami. Ja mam włącznie dla Legii Canal +, ale jak mi się umowa w marcu 2014 skończy to jeśli będą takie ceny to wolę już oglądać w necie mecze wyjazdowe lub w barze. Szkoda, że na DVB-T nie ma polskiej piłki.

                              Komentarz

                              • Urban
                                Legionista
                                • 10.2008
                                • 1051

                                Zamieszczone przez Szawar
                                PAKIET MAX EXTRA HD
                                FIBER POWER 30 Mb/s
                                OPCJA CANAL+ HD
                                czyli to samo czego ja oczekuje, wiec mam o co wałczyć. Obecnie zaproponowali mi nst zestaw: Net 60 Mb/s + Pakiet Max Extra HD z nagrywarką + Telefon ( 60 min) za 135 zł na 24 msc.

                                Komentarz

                                Pracuję...