Strona 77 z 79 PierwszyPierwszy ... 276773747576777879 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,281 do 2,310 z 2343

Wątek: Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Po 6 latach od podpisania umowy z Canal+ wybrałem się do punktu by zobaczyć co mogę ugrać.
    Okazało się, że mojego pakietu nie przebije nic i umowy nie da się aneksować. No chyba, że chcę być stratny i wypowiedzieć umowę, zawrzeć nową na gorszych warunkach cenowych i po prostu płacić więcej za nic ...
    Meritum sprawy jest takie, że skoro tak to jak to chrzanię, ale potrzebuję jakiś dobry dekoder, bo mój stary grzmot za chwilę wyzionie ducha. Polecicie coś z dekoderów dostępnych na rynku ?
    Moim zdaniem powinienes złożyć wypowiedzenie i poczekać co Ci zaoferuja. JEZELI dział utrzymania Klienta nie da Ci nic lepszego to wtedy Anulujesz rezygnację
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Marcino
    Gość w punkcie twierdził, że tą ofertę może jedynie przebić jakaś dobra promocja na gwiazdkę.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Alek
    Gość w punkcie twierdził, że tą ofertę może jedynie przebić jakaś dobra promocja na gwiazdkę.
    Handlarze w salonach nie mają dostępu / wiedzy do wszystkich ofert. Jest takie forum sat kurier gdzie możesz uzyskać informacje odnośnie wszelkich promocji itp
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar Kucharz
    W pewnym momencie nawet w DUK kończą się opcje, żeby przebić starą umowę, która obejmowała promocje i warunki, jakie później zostały wycofane z oferty. Miałem tak z Vectrą, gdy na początku ich wejścia na warszawski rynek za mega dobrą cenę kupiłem pełny pakiet C+.
    Generalnie jednak, jeśli chce Ci się w to bawić, to tylko poprzez złożenie rezygnacji i oczekiwanie na ofertę DUK. Tak jak pisał Alek, DUK ma oferty niedostępne dla "zwykłych" sprzedawców. I tak jak pisał Benek, jeśli nie będziesz zadowolony z propozycji DUK, anulujesz rezygnację.

Gintleman Awatar księciuniu
    Ale to tak czasami jest – wiele lat temu trafiłem jakąś promocję w UPC, która po roku czy dwóch przedłużyła się bezterminowo i pomimo usilnych prób różnych sprzedawców UPC nikt przez następne dobrych kilka lat nie był w stanie jej przebić i tak trwałem aż do wyprowadzki z tamtego mieszkania.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar BlackAdder
    Po 6 latach od podpisania umowy z Canal+ wybrałem się do punktu by zobaczyć co mogę ugrać.
    Okazało się, że mojego pakietu nie przebije nic i umowy nie da się aneksować. No chyba, że chcę być stratny i wypowiedzieć umowę, zawrzeć nową na gorszych warunkach cenowych i po prostu płacić więcej za nic ...
    Meritum sprawy jest takie, że skoro tak to jak to chrzanię, ale potrzebuję jakiś dobry dekoder, bo mój stary grzmot za chwilę wyzionie ducha. Polecicie coś z dekoderów dostępnych na rynku ?
    Rozumiem, że masz kartę cameleon ś.p. Cyfry+, czyli dekoder nie jest sparowany z kartą?
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Rozumiem, że masz kartę cameleon ś.p. Cyfry+, czyli dekoder nie jest sparowany z kartą?
    Dokładnie tak

Legionista Awatar BlackAdder
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Dzięki za radę.

Polsat łyka Eleven. LM, LE i kilka lig europejskich będzie w jednych rękach.
    Dla C+ chwila prawdy - prawa do Ekstraklasy i Premiere League kończą im się po nadchodzącym sezonie.

Legionista
    i ja teraz mam trochę zagwozdkę.
    Kończy mi się za 2 miesiące umowa w UPC. Do tej pory miałem wszystko sport i pakiet C+, który jest najdroższy z tego wszystkiego. Umowy w UPC są chyba tylko na 2 lata, więc muszę wziąć znowu C+, żeby przez rok oglądać ekstraklapę, a po roku możliwe, że Polsat wykupi i pewnie będę musiał wykupić coś dodatkowego, jednocześnie płacąc za C+, który będzie mi zbędny.. ktoś ma/miał podobną sytuacje? Może jak przedstawię dokładnie "clue" sprawy, to jakoś skonstruują umowę specjalnie dla mnie, żebym po roku mógł sobie zmienić, jeżeli prawa przejmie polsat.. hmm

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Kończy mi się za 2 miesiące umowa w UPC. Do tej pory miałem wszystko sport i pakiet C+, który jest najdroższy z tego wszystkiego. Umowy w UPC są chyba tylko na 2 lata, więc muszę wziąć znowu C+, żeby przez rok oglądać ekstraklapę, a po roku możliwe, że Polsat wykupi i pewnie będę musiał wykupić coś dodatkowego, jednocześnie płacąc za C+, który będzie mi zbędny.. ktoś ma/miał podobną sytuacje? Może jak przedstawię dokładnie "clue" sprawy, to jakoś skonstruują umowę specjalnie dla mnie, żebym po roku mógł sobie zmienić, jeżeli prawa przejmie polsat.. hmm
    nie wiem jak jest teraz bo jakiś czas temu zrezygnowałem z C+ w upc, ale umowy na c+ były na 12 miesięcy.

Legionista Awatar Stout
    Pisz wypowiedzenie i negocjuj.
    Ja teraz ogarniałem znowu ten temat w MM,to wyciągnąłem prawie full Tv+net120+kartaCam+C+prestige za 89 pln.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Pisz wypowiedzenie i negocjuj.
    Ja teraz ogarniałem znowu ten temat w MM,to wyciągnąłem prawie full Tv+net120+kartaCam+C+prestige za 89 pln.
    Ja wiem wiem, wypowiedzonko to oczywiście podstawa

Legionista Awatar (L)ukaszns
    Umowa na c+ jest na rok a po roku miesięczne wypowiedzenie a następny sezon jeszcze w c+.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Legionista Awatar Czaruś
    Od jakiegoś czasu mam showmax (promocja z play) filmy i seriale na tv zacinaja sie. Nie jest to raczej wina internetu bo filmy na hbogo sie nie tna. Ma ktoś shomax i podobne problemy? Ten typ tak ma?

Legionista Awatar Czaruś
    Cytat Zamieszczone przez Czaruś Zobacz posta
    Od jakiegoś czasu mam showmax (promocja z play) filmy i seriale na tv zacinaja sie. Nie jest to raczej wina internetu bo filmy na hbogo sie nie tna. Ma ktoś shomax i podobne problemy? Ten typ tak ma?
    nikt nie ma tego showmaxa?

Legionista Awatar Kusza
    Ja mam, nie korzystam zbyt często, ale jak już oglądam to nigdy nie zauważyłem żeby mi się zacinały. Chociaż nie ma co ukrywać, że sama aplikacja jest napisana dość niechlujnie
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Legionista
    Mi Showmax tnie na tv, na komórce i kompie hula bezproblemowo.
    Ponoć to cięcie może być związane z marką telewizora.

Legionista Awatar Rados(L)aw
    edit. nieaktualne.
    Ostatnio edytowane przez Rados(L)aw ; 13-07-2018 o 17:38
    Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym? Wypadek przy pracy?
    Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
    Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

Legionista
    Potrzebuję pomocy z dekoderem NC+. Jakiś rok temu dekoder na gwarancje do naprawy oddałem. Po zwrocie przedstawiciel nie przekazał mi elementu odpowiadającego za kabel z anteną 2. Przez to teraz przy nagrywaniu programow na dekoder nie moge w trakcie ogladac innych kanalow, a wczesniej byla taka możliwość. Czy ktos wie jak sie nazywa ten brakujacy element bo bym go zakupil.

Portowiec Awatar Bugi B.
    Powinieneś mieć wejście na antenę 1 i antenę 2. Rozumiem, że gościu Ci wymontował drugie wejście?
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
    Powinieneś mieć wejście na antenę 1 i antenę 2. Rozumiem, że gościu Ci wymontował drugie wejście?
    Są oba wejścia. Wcześniej był podłączony właśnie taki element pozwalający na oglądanie innego kanału niż ten na którym trwało nagrywanie. Nie zwracałem na to wcześniej uwagi i ciężko mi powiedzieć co to było, czy jakaś przejściówka... bo kabel od anteny jest tylko jeden.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Są oba wejścia. Wcześniej był podłączony właśnie taki element pozwalający na oglądanie innego kanału niż ten na którym trwało nagrywanie. Nie zwracałem na to wcześniej uwagi i ciężko mi powiedzieć co to było, czy jakaś przejściówka... bo kabel od anteny jest tylko jeden.
    To kup drugi kabel, podłącz do drugiego złącza i po sprawie
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Nie ma opcji pociagniecia drugiego kabla do anteny dlatego pytam czy ktos wie o tym brakujacym elemencie, czy to zwykly rozdzielnik od jednego kabla moze byc?

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Nie ma opcji pociagniecia drugiego kabla do anteny dlatego pytam czy ktos wie o tym brakujacym elemencie, czy to zwykly rozdzielnik od jednego kabla moze byc?
    Możesz kupić konwerter na dwa wyjścia z anteny i dwoma kablami wtedy ogarniesz. Nie wiem czy jakiś rozdzielnik przy dekoderze będzie działał, bo w takiej formie z tego nie korzystałem. Ja mam 2 kable.

Ps. Czemu dopiero po roku zaczęło Ci to przeszkadzać?
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Legionista Awatar rey
    Ten jaki monter Rozdzielacz zwykły powinien wystarczyć.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar startowiec55
    Taka sprawa: w mieszkaniu, które wynajmuję jest kablówka UPC (?) albo może i nie.
    Kupiłem kilka dni temu nowy telewizor, 4k i inne bajery, ale... wyszukuje mi tylko 16 kanałów, jakość tragiczna i wyszukuje po opcji "satelitarnej", nie kablowej.
    Niestety z właścicielami nie mam kontaktu, a chciałbym mieć więcej programów i w lepszej jakości.
    Da się to jakoś rozszerzyć bez wiedzy właściciela? Dokupić jakiś pakiet ?
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista Awatar invictus
    Jeżeli chodzi o umowę właściciela to pewnie nie zrobisz nic bez jego zgody. Natomiast pewnie możesz podpisać umowę na siebie.

Ja właśnie też kupiłem nowy tv 4k 65” i jeżeli chodzi o jakość kanałów z UPC jest średnia, natomiast seriale z netflixa w ultra hd 4k robią robotę.

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    Ja właśnie też kupiłem nowy tv 4k 65” i jeżeli chodzi o jakość kanałów z UPC jest średnia, natomiast seriale z netflixa w ultra hd 4k robią robotę.
    Mam dokładnie to samo odczucie (np. Breaking Bad na Netflixie jest bajka) . Ale nie ma co się dziwić, UPC dopiero w przyszłym roku ma zacząć wprowadzać dekodery 4K,a obecne Horizony z tego co czytałem na forum MediaŚwiat mają nawet problemyz FHD.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Uprawnienia umieszczania postów