Strona 76 z 77 PierwszyPierwszy ... 2666727374757677 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,280 z 2296

Wątek: Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Cytat Zamieszczone przez Mar00 Zobacz posta
    ...inne ceny towarów/usług przy korzystaniu z urządzenia mobilnego (tablet/smartphone), a inne przy korzystaniu ze "zwykłego komputera".
    A to ciekawe jest.
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".

Cytat Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
    Telewizora z Androidem nie mam, ale mam przystawkę do TV z Android TV (chińską, coś w stylu Xiaomi Mi box) i na tym bez problemu działa NC+GO. Obstawiam, że na TV z Androidem również zadziała.
    Dzięki. Bardzo dobre info.

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
    Mam pytanie logistyczno techniczne.

Mam NC+ wykupiony przez UPC.

Jednocześnie dostałem od kogoś możliwość korzystania z NC+GO ( przez UPC nie można wykupić takiego rozwiązania ).
    Zainstalowałem NC+GO na laptopie i na telefonie. Przy rejestracji system zapamiętał numery tych sprzętów.

Po tygodniu użytkowania stwierdziłem, że działa to bardzo sprawnie i zacząłem zastanawiać się, czy jest sens płacić 40 zł za NC+ dorzucony do UPC.

Pytanie podstawowe jest takie czy można przerzucić NC+GO na TV?

Telewizor jest bez opcji Smart TV jednak od jakiegoś czasu noszę się z zamieram wymiany na nowy.

Czy powinienem kupić telewizor z Androidem by mieć możliwość ściągnięcia aplikacji NC+GO?
    A może na staruszka można odpalić taką aplikację przy pomocy jakiegoś sprytnego dodatkowego urządzenia?

Pytanie też czy jest jakieś ograniczenie ilości sprzętów na których można instalować NC+GO? ( jest już zarejestrowany na dwóch sprzętach ).
    Nie wiem czy wiesz ale na NC+GO są ograniczenia miesięcznie co do ilości godzin oglądania przez tę aplikację za darmo. Z tego co widzę tutaj

https://ncplusgo.pl/Cms/Page?codenam...n&mobile=False (Rozdział 4 punkt 1)

są to 3 godziny miesięcznie. Dlatego ja przez NC+GO oglądam tylko ligę angielską (bo inaczej się nie da). Resztę czyli LM i ekstraklasę za pomocą aplikacji "Canal + Sport Online". Działa ona na tym samym loginach i hasłach jak NC+GO.

Jak ma dostęp do kanałów c+ czy z pakietu extra to jest to jak dobrze pamiętam 100 godzin miesięcznie, a jak nie ma to można dokupić 97 godzin.

e:
    z tego regulaminu co wkleiłeś:

Opis Promocji: Promocja umożliwia Abonentowi nie posiadającemu dostępu do kanałów CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2, CANAL+ Discovery, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Family, CANAL+ 1 lub Pakietów Universe+, Pakiet Extra+ lub Opcji dodatkowej Extra+ w ramach dotychczasowej Umowy, płatne korzystanie z usług nc+GO i nc+go TV w wymiarze powyżej 3 (trzech) godzin a do 100 godzin w miesiącu kalendarzowym w cenie 4,99 zł
    Ostatnio edytowane przez Marru ; 23-02-2018 o 11:51

GieKaeSiak Awatar Peace
    Nie ma aplikacji na telewizor. Całkiem logiczne, bo wtedy dużo osób kupowałoby nc+ na spółkę.

Ja osobiście podłączam laptopa po HDMI minusem są częste awarie (jak przy Chelsea-Barcelona).
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

BEŁCHATOWSKI, BEŁCHATOWSKI GKS!

Te awarie będą przy większości meczów Ligi Mistrzów, ponieważ ich serwery nie dają rady. Tak samo uważajcie na to czy wasza przeglądarka usuwa pamięć podręczną, ponieważ przy następnym logowaniu możecie mieć informacje, że limit urządzeń jest wykorzystany.

Legionista Awatar pzk
    Czy ktoś z Was przedłużał‚ lub wypowiadał‚ ostatnio umowę™ w UPC?

Od ponad trzech lat korzystam u nich z Internetu. Płacę™ 70 zł za 250 Mb. Telewizji do tej pory nie miałem. Tyle co podstawowe kanały. Zdecydował‚em poszerzyć zakres usł‚ug o tv i wypowiedział‚em umowę. W ramach propozycji otrzymałem: Internet 250 Mb, dekoder horizon (bez nagrywarki) z pakietem tv Max (152 kanał‚y) i pakiet Eleven. Oprócz tego konsultantka dorzucił‚a telefon za 1 zł dzię™ki czemu brak opłaty aktywacyjnej. Umowa na 2 lata. Cena 100 zł. Jak myślicie, idzie coś jeszcze ugrać‡ w tej cenie?

Edycja: brak polskich znaków
    Ostatnio edytowane przez pzk ; 04-03-2018 o 11:15

Legionista Awatar Kucharz
    Cytat Zamieszczone przez pzk Zobacz posta
    Ja wypowiadałem pod koniec zeszłego roku. Miałem 139 zł za TV select, horizon z pvr, multiroom, net 120 mb/s, telefon. DUK przedstawił mi trzy propozycje, z których wybrałem to co miałem, tyle że doszedł net 250 mb/s z modemem connect box (zasięg oraz stabilność wifi bez porównania z horizonem). Cena 119 zł.
    Tak więc sądzę, że nic lepszego już nie uzyskasz w cenie, którą ci zaproponowali. Dopytaj tylko czy te eleveny są przez cały okres w cenie czy może po 2 miesiącach będą dodatkowo płatne.

Legionista Awatar (L)ukaszns

Od ponad trzech lat korzystam u nich z Internetu. Płacę™ 70 zł za 250 Mb. Telewizji do tej pory nie miałem. Tyle co podstawowe kanały. Zdecydował‚em poszerzyć zakres usł‚ug o tv i wypowiedział‚em umowę. W ramach propozycji otrzymałem: Internet 250 Mb, dekoder horizon (bez nagrywarki) z pakietem tv Max (152 kanał‚y) i pakiet Eleven. Oprócz tego konsultantka dorzucił‚a telefon za 1 zł dzię™ki czemu brak opłaty aktywacyjnej. Umowa na 2 lata. Cena 100 zł. Jak myślicie, idzie coś jeszcze ugrać‡ w tej cenie?

Mi udalo sie wywalczyc internet 120,Horizon Max z nagrywarka,Mega Sport za 89 zl.
    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Legionista Awatar pzk
    Dzięki Panowie za odpowiedzi.

Ostatecznie zrezygnował‚em z neta 250 (na rzecz 120), bo taka prędkość nie jest mi potrzebna, a rożnica w cenie 10 zł. W zamian za to zdecydowalem się na dekoder z nagrywarka (+10 zł). Dodatkowo mądrzejszy o informacje z innych forów postanowiłem skorzystać z pakietu Select, który obniżył‚ mi abonament o 20 zł.

Pierwsza propozycja był‚a taka:
    Horizon MAX 64 zł‚
    250 Mb 35,02 zł‚
    Eleven 9,90 zł‚
    Telefon 0,98 zł‚
    Ulgi -10,02 zł‚
    RAZEM: 99,88 zł‚

Po dokonanych zmianach wyglada to tak:
    Horizon Select z nagrywarką 54 zł‚
    120 Mb 25,02 zł‚
    Eleven 9,90 zł‚
    Telefon 0,98 zł‚
    Ulgi -10,02 zł‚
    RAZEM: 79,88 zł‚

Jeśli ktoś chce mieć‡ pakiet MAX a nie Select to po zawarciu umowy można zrobić‡ upgrade za 13 zł‚ miesięcznie plus opł‚ata aktywacyjna 29,89 zł‚. W ostatecznym rozrachunku za posiadanie wyższego pakietu przez cał‚y okres trwania umowy nie zapł‚acimy o 480 zł‚ (24x20) więcej tylko 341,89 zł‚ (24x13+29,89).

Ostatnio edytowane przez pzk ; 09-03-2018 o 08:23

Legionista Awatar invictus
    Tutaj jest fajny arkusz ze wszystkimi aktuanymi propomocjami, można sobie samemu policzyć co i za ile można od nich wyrwać

https://docs.google.com/spreadsheets..._home&ths=true

Jeśli ktoś chce mieć‡ pakiet MAX a nie Select to po zawarciu umowy można zrobić‡ upgrade za 13 zł‚ miesięcznie plus opł‚ata aktywacyjna 29,89 zł‚. W ostatecznym rozrachunku za posiadanie wyższego pakietu przez cał‚y okres trwania umowy nie zapł‚acimy o 480 zł‚ (24x20) więcej tylko 341,89 zł‚ (24x13+29,89).
    Coś nie bardzo mi się to klei. Masz na myśli zwiększenie abonamentu o kwotę 13 zł, czyli zamiast 79,88 płacisz 92,88?

Legionista Awatar Szawar
    Cała ta promocja Happy Home jest do ***** w porównaniu z Wielką Rewią Usług.
    Mi sie nie opłaca przedłuzać umowy, majac na czasie nieokreslonym płacę mniej niz miałbym to samo w HH.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar pzk
    Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    Tutaj jest fajny arkusz ze wszystkimi aktuanymi propomocjami, można sobie samemu policzyć co i za ile można od nich wyrwać

https://docs.google.com/spreadsheets..._home&ths=true
    Dokładnie. Warto się zapoznać, żeby wiedzieć co można ugrać, ale nie warto bezpośrednio się na to powoływać, bo ciężej się negocjuje. Znajomy tak zrobił i tylko zadziałał na swoją niekorzyść.

Cytat Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
    Coś nie bardzo mi się to klei. Masz na myśli zwiększenie abonamentu o kwotę 13 zł, czyli zamiast 79,88 płacisz 92,88?
    Zgadza się. Tutaj masz szczegóły: https://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin...od20180301.pdf

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Cała ta promocja Happy Home jest do ***** w porównaniu z Wielką Rewią Usług.
    Mi sie nie opłaca przedłuzać umowy, majac na czasie nieokreslonym płacę mniej niz miałbym to samo w HH.
    Szawar, już tak z czystej ciekawości (bo i tak więcej niż THH IV nie dostanę) co masz w ramach WRU i ile płacisz jeśli to nie tajemnica?
    Ostatnio edytowane przez pzk ; 09-03-2018 o 14:42

Zgadza się. Tutaj masz szczegóły: https://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin...od20180301.pdf
    No to jeśli zwiększasz swój abonament o te 13 zł, to za tv płacisz 67 zł (54 początkowy pakiet max + 13 upgrade). Wtedy ta "oszczędność" na posiadaniu wyższego pakietu, o której pisałeś, nie będzie aż taka duża.

Legionista Awatar pzk
    Do „wyboru” miałem Max z nagrywarką za 74 zł lub Select z nagrywarka za 54 zł, czyli 20 zł różnicy. Upgrade zrobię za 13 zł, czyli co miesiąc zaoszczędzę 7 zł, a przez dwa lata 168 zł. Od tego trzeba odliczyć opłatę aktywacyjna -29,89 zł. Ostatecznie będę 138,11 zł do przodu.

Legionista Awatar Szawar
    Szawar, już tak z czystej ciekawości (bo i tak więcej niż THH IV nie dostanę) co masz w ramach WRU i ile płacisz jeśli to nie tajemnica?
    TELEWIZJA
    PAKIET MULTIROOM HD Z NAGRYWARKĄ - ABONAMENT 1,00 zł
    PAKIET MAX EXTRA HD Z NAGRYWARKĄ - ABONAMENT 40,00 zł
    Pakiet Premium CANAL+ SELECT 39,90 zł
    INTERNET FIBER POWER 60 Mb/s - ABONAMENT 14,99 zł

Łacznie za 95,89 zł.

Legionista Awatar Adin
    co można max osiągnąć teraz w multimedi ?
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Stout
    Ciężki temat.
    Podstawa to wypowiedzenie.
    Chociaż śledząc wpisy na satkurierze,to ceny poszły do góry.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Ścibek
    Mieszkam w Markach nic prócz JMDI która jest tak słaba że szkoda słów nie mogę podłączyć jeżeli chodzi o tv i neta. Co byście w tym wypadku proponowali Plus Orange czy coś innego? I jakie to sa koszty ?? Dzięki za pomoc

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

GieKaeSiak Awatar Peace
    Na ogół robiąc domowe obowiązki słucham Przeglądu Sportowego z YouTube, ale mając ncplusgo za które płacę gruby hajs postanowiłem posłuchać coś z tego. Sęk w tym, że aplikacja jest napisana tak, że nie da się z niej korzystać i ciężko coś znaleźć. Stąd moje pytanko, co z dyskusji sportowych na tej platformie da się odsłuchać w VOD i jak to znaleźć?
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

BEŁCHATOWSKI, BEŁCHATOWSKI GKS!

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Na ogół robiąc domowe obowiązki słucham Przeglądu Sportowego z YouTube, ale mając ncplusgo za które płacę gruby hajs postanowiłem posłuchać coś z tego. Sęk w tym, że aplikacja jest napisana tak, że nie da się z niej korzystać i ciężko coś znaleźć. Stąd moje pytanko, co z dyskusji sportowych na tej platformie da się odsłuchać w VOD i jak to znaleźć?
    Ile płacisz za te ncplusgo? Pytanie czego Ty szukasz - ja głównie jej używam, do korzystania z zawartości pakietu na urządzeniu mobilnym lub udostępnienie ziomkowi, by mógł coś z c+ oglądać. Bardzo sporadycznie do oglądania jakiegoś filmu z katalogu vod(do tego mam dostęp przez podłączenie dekodera do neta). Na canalplussportonline w zakładce video, masz większość lig+extra jak i ekstraklasy po godzinach - na ncplusgo nie widziałem żadnej zakładki, gdzie miałbyś zebrane dyskusje sportowe.
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Legionista
    Ogląda ktoś cokolwiek na żywo w ofercie player+? jak to śmiga? Widzę że jest opcja wykupienia pakietów bez jakiś długoterminowych umów ale zastanawiam się czy to nie działa jak IPLA przy okazji ksw.

Portowiec Awatar Bugi B.
    Dla niektórych może być istotne. Od dziś można kupić dostęp do hbo go jak do Netflixa. Pierwszy miesiąc za 0 zł, potem 29.90 zł/m-c

Legionista Awatar Szawar
    Warunki promocji MEGA SPORT w UPC IV od dnia 1 marca 2018 roku do dnia 30 kwietnia 2018 roku lub do odwołania
    12 miesięcy, dla posiadaczy Horizona.

https://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin...od20180301.pdf

Gintleman Awatar księciuniu
    Małżeństwo z miłości czy rozsądku ?

Nie pogniewałbym się jakby tak samo rozegrali to z naszą Ekstraklasą.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Chyba Bundesliga też jest na takich zasadach?

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
    Chyba Bundesliga też jest na takich zasadach?
    Troszkę innych. Eleven ma więcej prawa do Bundesligi.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Rawo
    pytanie do tych co mają cyfrowy polsat. wszystkie kanały mi odbierają dobrze bez zakłóceń tylko Eleveny mają problem często jest brak sygnału albo mega się przycina.. ma ktoś taki problem ?albo co z tym zrobić ?
    "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Legionista Awatar 89annakowalczyk
    Ja miałam kiedyś NC+, tak z dwa lata temu więc nie wiem jak jest teraz. Jak się kończyła umowa to chciałam wziąc tańszy pakiet (miała taki za 105zł) i nie mogłam więc podziękowałam

Uprawnienia umieszczania postów