Strona 75 z 76 PierwszyPierwszy ... 2565717273747576 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,221 do 2,250 z 2280

Wątek: Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Legionista Awatar Stout
    Full tv,Eleveny,HBO,Canal+prestige,net60MB.
    56 pln.
    Pozdrowienia z Multimedii.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

niezrzeszony
    Czyli internetem można sporo ugrać, bo dosłownie w tym tygodniu zamawiałem pakiet SuperBox + sport z Eleven + 2x karta CI (bez dekoderów) i wyszło koło 80zł.
    Ciekawy jestem jak będzie śmigało z tymi kartami. Na vod mi nie zależało, na plus brak dodatkowych pilotów i możliwość ustawienia kanałów po swojemu... mam nadzieję, bo jeszcze czekam na technika ^^

Legionista Awatar invictus

Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Ja ostatnio przedłużyłem umowę w UPC na poniższych warunkach. Oferta nazywa się „Twój Happy Home XIV”

Horizon Max z nagrywarką - 69 zł
    Eleven - 5 zł
    Canal+ - 39,90 zł (2 m-ce gratis)
    Net 120Mb/s - 15 zł
    Filmbox, Cinemax - 2 zł
    2x multiroom (karty CI+) - 10 zł

Dodatkowo nie chciałem korzystać z wifi z Horizona (bo jest słaby) zamówiłem Connect Box który działa zdecydowanie lepiej.

Tak to u mnie wygląda, za całość płacę 141 zł
    Ostatnio edytowane przez invictus ; 19-01-2018 o 21:14

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    Ja ostatnio przedłużyłem umowę w UPC na poniższych warunkach. Oferta nazywa się „Twój Happy Home XIV”

Horizon Max z nagrywarką - 69 zł
    Eleven - 5 zł
    Canal+ - 39,90 zł (2 m-ce gratis)
    Net 120Mb/s - 15 zł
    Filmbox, Cinemax - 2 zł
    2x multiroom (karty CI+) - 10 zł

Dodatkowo nie chciałem korzystać z wifi z Horizona (bo jest słaby) zamówiłem Connect Box który działa zdecydowanie lepiej.

Tak to u mnie wygląda, za całość płacę 141 zł
    Czy ta oferta poprzedzona jest wcześniejsza rezygnacją.

Czytałem Twoją wypowiedź na innym forum, w którym piszesz, że cena za pakiety filmowe została przeniesiona z poprzedniej umowy.
    Rozumiem, że analogicznie mogę mieć Multiroom za 1 zł z poprzedniej umowy, bo obecnie jest za 10 zł. ?

Swoją droga polecam śledzic ten wątek:
    https://forum.mediaswiat.pl/viewtopi...=asc&start=225
    Ostatnio edytowane przez Szawar ; 19-01-2018 o 22:53
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar invictus
    Dokładnie tak, pakiety Cinemax i Filmbox miałem na wcześniejszym zobowiązaniu, tak samo jak MR (jeden za 0 zł, a drugi za 10 zł - z dekoderem chyba 15 zł). Wszystkie pozostałe usługi są na nowych warunkach.

Nie składałem wypowiedzenia tylko zadzwoniłem do działu utrzymania klient i zasugerowałem że może dogadamy się bez zbędnego wypowiadania umowy, telefonów od nich żebym został itd, jak oferta będzie korzystna to na siłę nie będę szukał alternatyw. Trafiłem na bardzo konkretną konsultantkę która wiedziała czego oczekuję i to zaproponowała (najlepsze co mogła). Oczywiście wcześniej przejrzałem forum co można za ile wyrwać.

Legionista Awatar Szawar
    Dokładnie tak, pakiety Cinemax i Filmbox miałem na wcześniejszym zobowiązaniu, tak samo jak MR (jeden za 0 zł, a drugi za 10 zł - z dekoderem chyba 15 zł). Wszystkie pozostałe usługi są na nowych warunkach.

Nie składałem wypowiedzenia tylko zadzwoniłem do działu utrzymania klient i zasugerowałem że może dogadamy się bez zbędnego wypowiadania umowy, telefonów od nich żebym został itd, jak oferta będzie korzystna to na siłę nie będę szukał alternatyw. Trafiłem na bardzo konkretną konsultantkę która wiedziała czego oczekuję i to zaproponowała (najlepsze co mogła). Oczywiście wcześniej przejrzałem forum co można za ile wyrwać.
    Więcej nie dało sie ugrać wyrwałeś oferte z najlepszego regulaminu, z C+ tez lepszego nie ma.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Zagłębiak Awatar Brylancik
    Czyli musze czekać na koniec umowy zeby cos ugrać, czy mozna w czasie jej trwania sie zbuntować i coś ugrać w DUK?

Chodzi o UPC

Legionista Awatar (L)ukaszns

A na jaki numer dzwoniłeś?

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Legionista Awatar olek_grom
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Full tv,Eleveny,HBO,Canal+prestige,net60MB.
    56 pln.
    Pozdrowienia z Multimedii.
    A coś z ograniczeniem czasowym (c+,HBO) np na 6 miesięcy? Który rok jesteś w MM?

Legionista Awatar Stout
    C+ na 7miesiecy.
    Teraz dzwonili z propozycją przedłużenia tego pakietu za 29pln.Ale nie bralem,bo Legie i tak oglądam w HD w necie.
    Klientem MM jestem od 8 lat,ale takie kwoty zacząłem dostawać od momentu,kiedy zacząłem wysyłać wypowiedzenia i rozmawiac z DUK.

Legionista Awatar olek_grom
    Ja mam taki sam pakiet (+ MM GO)tylko HBO mam na 6 miesięcy, a za c+ płacę. Właśnie wiem, że trzeba wysłać wypowiedzenie, bo sam tak robię, ale tylko od 3 lat, więc na razie zszedłem do 80 zł. Widzę, że jeszcze dużo można zejść. Dzięki za info.

Legionista Awatar Stout
    To nie jest kwestia stażu,tylko tego,na jakiego trafisz konsultanta na linii i umiejętności targowania sie.Ważne też jest to ,jaka jest konkurencja dla danego operatora w miejscu Twojego zamieszkania.

niezrzeszony
    Koledzy z Multimedii. Macie aktualnie jakiś problem z Polsat Sport/Extra HD ?
    Wyskakuje mi 'brak sygnału, brak dostępu', dwa różne TV z modułami cam.

Legionista Awatar Rawo
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Koledzy z Multimedii. Macie aktualnie jakiś problem z Polsat Sport/Extra HD ?
    Wyskakuje mi 'brak sygnału, brak dostępu', dwa różne TV z modułami cam.
    działa mi Polsat Sport HD bez problemu, extra nie mam w pakiecie
    "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

niezrzeszony
    No ja mam w pakiecie Polsat Sport HD i do tego wszystkie kanały w pierwszym miesiącu umowy za free, ale akurat PShd nie śmiga
    No nic dzięki, zobaczymy co powiedzą na info

Ja płace 69,99 zł miesięcznie, a w telewizji ciągle to samo. Myśle, że takie coś to marnowanie pieniędzy.
    ____
    jakie portale randkowe

To prawda, nawet jak ma się wszystkie kanały to nic nie ma w tv. Więc lepiej mieć najtańszy pakiet.
    ____
    Darmowy program do faktur

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Melchior45 Zobacz posta
    To prawda, nawet jak ma się wszystkie kanały to nic nie ma w tv. Więc lepiej mieć najtańszy pakiet.
    ____
    Darmowy program do faktur
    Możesz rozwinąć ten temat na jakieś 40 zdań? Jestem zainteresowany.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Możesz rozwinąć ten temat na jakieś 40 zdań? Jestem zainteresowany.
    Niech napisze coś o rozdwojeniu jaźni bo sam ze sobą pisze a to bardzo ciekawe zjawisko
    (L)

Do kiedy licencję na transmisję mają w Canal + na Ligę angielską Ligę Mistrzów i Ekstraklasę , ktoś się orientuje ?

Cytat Zamieszczone przez oczkovski Zobacz posta
    Do kiedy licencję na transmisję mają w Canal + na Ligę angielską Ligę Mistrzów i Ekstraklasę , ktoś się orientuje ?
    http://tjaszczuk.blogspot.com/p/pika...lewizyjne.html

Mam pytanie logistyczno techniczne.

Mam NC+ wykupiony przez UPC.

Jednocześnie dostałem od kogoś możliwość korzystania z NC+GO ( przez UPC nie można wykupić takiego rozwiązania ).
    Zainstalowałem NC+GO na laptopie i na telefonie. Przy rejestracji system zapamiętał numery tych sprzętów.

Po tygodniu użytkowania stwierdziłem, że działa to bardzo sprawnie i zacząłem zastanawiać się, czy jest sens płacić 40 zł za NC+ dorzucony do UPC.

Pytanie podstawowe jest takie czy można przerzucić NC+GO na TV?

Telewizor jest bez opcji Smart TV jednak od jakiegoś czasu noszę się z zamieram wymiany na nowy.

Czy powinienem kupić telewizor z Androidem by mieć możliwość ściągnięcia aplikacji NC+GO?
    A może na staruszka można odpalić taką aplikację przy pomocy jakiegoś sprytnego dodatkowego urządzenia?

Pytanie też czy jest jakieś ograniczenie ilości sprzętów na których można instalować NC+GO? ( jest już zarejestrowany na dwóch sprzętach ).

Legionista Awatar beka
    google chromecast powinno Ci pomóc z przerzuceniem obrazu na tv

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    google chromecast powinno Ci pomóc z przerzuceniem obrazu na tv
    Czyli to jest wersja gdzie odpalam laptopa i przerzucam obraz na TV?

Dzięki. Jest to jakieś wyjście.

Ciekaw jestem czy przy TV z androidem można odpalić bezpośrednio NC+GO na TV?

Nie można. I nie planują dostarczania specjalnej apki, bo wtedy kasa za multiroom by im uciekła.

Legionista Awatar beka
    Finiks, sam nie używałem, ale z tego co się orientuję to z komputera możesz na TV streamować tylko zawartość przeglądarki. Streaming czegokolwiek wchodzi w grę tylko z telefonu.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Nie można. I nie planują dostarczania specjalnej apki, bo wtedy kasa za multiroom by im uciekła.
    Aplikacja NC+GO jest na telefon. Miałem nadzieję, że android na TV jest taki sam jak na telefon i w zasadzie sklep google play nie widzi różnicy czy aplikacja ściągana jest na telefon czy na TV.

NC+Go można oglądać też z przeglądarki internetowej na laptopie. Może mając TV z przeglądarką można normalnie wejść na stronę NC+GO i zalogować się jak na laptopie?

Czy to możliwe, że strona NC+ rozpoznaje jaki sprzęt loguje się na ich serwer?

Legionista Awatar Mar00
    Cytat Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
    Czy to możliwe, że strona NC+ rozpoznaje jaki sprzęt loguje się na ich serwer?
    Z technicznego punktu widzenia jest to jak najbardziej możliwe i dość często praktykowane w sieci. Np. inne ceny towarów/usług przy korzystaniu z urządzenia mobilnego (tablet/smartphone), a inne przy korzystaniu ze "zwykłego komputera".

Z telefonu nie da rady puścić sygnału nc+ go na telewizor, z lapka po HDMI bez problemu. Można ewentualnie spróbować sparowac notebooka z Windows 10 z telewizorem ze Smart TV i może pójdzie po Wi-Fi.

Legionista Awatar m82
    Telewizora z Androidem nie mam, ale mam przystawkę do TV z Android TV (chińską, coś w stylu Xiaomi Mi box) i na tym bez problemu działa NC+GO. Obstawiam, że na TV z Androidem również zadziała.
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Uprawnienia umieszczania postów