Strona 73 z 78 PierwszyPierwszy ... 2363697071727374757677 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,190 z 2316

Wątek: Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Legionista Awatar Sosen
    Cytat Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
    Zazdraszczam . W Netii ten dział ma totalnie wyyebane na stałych klientów. Jest tu jakiś ćwok z takiego działu z Netii?
    Przerabiałem to rok temu. Co najlepsze wysłałem im router. Odebrali a potem wydzwaniali, że dekoder nie dotarł. Chvj im w cyce.
    Proponuje sprawdzić Vectre. Rok temu dali mi 2 razy szybszy internet ( 100 vs 50 z Netii) za 49'90. Ewentualnie zadzwoń do Orange i dowiedz się kiedy w Twojej okolicy będą światłowody. U mnie np. w grudniu mają podpiąć na ulicy. Mając telefon w Orange + dokładając do swojej umowy internet dostaje go za 0 zł. Dla mnie idealna opcja.

Są jakieś specjalisty z nc+ ?
    Tu w Piasecznie jest kultura,
    Cała Polska o tym wie,
    Że polonia stara kvrva,
    Tutaj Legię Kocha się !!

spec okienny Awatar meraś
    Jest tu jakiś ćwok z takiego działu z Netii?
    na bank w **** chłopaków się odezwie
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista Awatar Runi
    Jedni drugich warci. U mnie z Vectry zadzwonili wczoraj czy nie chce przedłużyć gdy do jutra mam umowę. Zbytnio im się nie spieszyło.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Korzysta ktoś z dekodera Horizon w UPC ? Kiedy chcę coś obejrzeć z odtworzenia ( programy z zakręconą strzałką )to dzieją się dziwne rzeczy , po przewinięciu reklamy lub pauzie program się wyłącza . Kiedy próbuję go włączyć ponownie wyskakuje komunikat : Błąd odtwarzana . Wczoraj na trzy próby niczego nie udało mi się dokończyć . To tak tylko u mnie czy standard ?

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Korzysta ktoś z dekodera Horizon w UPC ? Kiedy chcę coś obejrzeć z odtworzenia ( programy z zakręconą strzałką )to dzieją się dziwne rzeczy , po przewinięciu reklamy lub pauzie program się wyłącza . Kiedy próbuję go włączyć ponownie wyskakuje komunikat : Błąd odtwarzana . Wczoraj na trzy próby niczego nie udało mi się dokończyć . To tak tylko u mnie czy standard ?
    Standard, u mnie podobne cyrki dzieją się przy stopowaniu "TV na żywo". Niestety problem jest powszechny, poczytaj na forum media świat.
    Mi nawet anulowali abo za jeden miesiąc po tym jak napisałem reklamację.
    U mnie dekoder chodzi w trybie "Eco", na infolinii polecili zmienić na "szybki start" ale to też niewiele pomaga. Poza tym w tym trybie dekoder bierze prawie tyle samo prądu będąc włączonym/wyłączonym, a to trochę bez sensu jak np. nie ma Cię cały dzień w domu.
    U mnie jeszcze jak coś nagrywa się podczas nieobecności w domu i dekoder jest na czerwonej diodzie to żeby to potem odtworzyć bez wywalenia mnie do oglądania Tv na żywo muszę zrobić reset przyciskiem z tyłu obudowy. A mam już 3 dekoder w czasie 3 miesięcy.
    Generalnie chwalą się tym dekoderem a tam więcej nie działa niż działa.
    Ostatnio edytowane przez Tomi ; 06-09-2017 o 11:34
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Standard, u mnie podobne cyrki dzieją się przy stopowaniu "TV na żywo". Niestety problem jest powszechny, poczytaj na forum media świat.
    Mi nawet anulowali abo za jeden miesiąc po tym jak napisałem reklamację.
    U mnie dekoder chodzi w trybie "Eco", na infolinii polecili zmienić na "szybki start" ale to też niewiele pomaga. Poza tym w tym trybie dekoder bierze prawie tyle samo prądu będąc włączonym/wyłączonym, a to trochę bez sensu jak np. nie ma Cię cały dzień w domu.
    U mnie jeszcze jak coś nagrywa się podczas nieobecności w domu i dekoder jest na czerwonej diodzie to żeby to potem odtworzyć bez wywalenia mnie do oglądania Tv na żywo muszę zrobić reset przyciskiem z tyłu obudowy. A mam już 3 dekoder w czasie 3 miesięcy.
    Generalnie chwalą się tym dekoderem a tam więcej nie działa niż działa.
    Dzięki . Będę apelował .

Legionista Awatar Neg
    Panowie, kończy mi się umowa z UPC i będę negocjował warunki. Kiedy wklejaliście tutaj takie różne promocje jakie są dostępne itp. ale nie dla wszystkich jakgdyby czy dalej to gdzieś widnieje na sieci? Moglibyście poratować linkiem?
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    Panowie, kończy mi się umowa z UPC i będę negocjował warunki. Kiedy wklejaliście tutaj takie różne promocje jakie są dostępne itp. ale nie dla wszystkich jakgdyby czy dalej to gdzieś widnieje na sieci? Moglibyście poratować linkiem?
    Podłączam się, bo mam taką samą sytuację, ale nie wiem czy istnieje jeszcze takowy w sieci. Ja śledzę to forum, może tu znajdziesz odpowiedzi
    http://www.satclub.pl/
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista Awatar Stout
    http://forum.satkurier.pl/topic/13293-upc/page-234
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Tomi
    http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic...0c092cec5ffb96

https://docs.google.com/spreadsheets...ew?pli=1#gid=0
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista
    Warto zainwestować na rok w Netflix czy HBOGo? Jakieś sugestie? Wstyd się przyznać ale nie orientuję się poza HoC i GoT w ofercie.

Netflix można włączać i wyłączać z miesiąca na miesiąc dodatkowo pierwszy miesiąc jest darmowy, więc możesz sprawdzić czy ci pasuje.

Warto zainwestować na rok w Netflix czy HBOGo? Jakieś sugestie? Wstyd się przyznać ale nie orientuję się poza HoC i GoT w ofercie.
    Rok temu przez Narcosa wziąłem Netflix na miesiąc i tak został do dziś . Nie żałuję .

Legionista
    Dziwna sprawa z tym Netflixem. Chciałem się zalogować na darmowy miesiąc, ale po wpisaniu maila wyskoczyło mi, że konto z takim adresem już istnieje (nigdy nie korzystałem), więc poprosiłem o zresetowanie hasła. Po zalogowaniu się na Netflixa w historii konta wyszło, że korzystał ktoś z niego ok 20 razy, ale z Tajlandii lub Szwecji. Pierwszy raz 27 lutego i ostatnio przez pare dni. Nic nigdy nie płaciłem, nie korzystałem z tego i nie mam pojęcia o co chodzi. Miał ktoś może podobną sytuację? Nie ukrywam, że jestem trochę "zielony" w tym wszystkim.
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Legionista
    No teraz jeszcze sprawdziłem, że konto jest normalnie opłacane od dawna, w historii rozliczeń, po prostu w szwedzkiej walucie. Jak to możliwe skoro ja z mojego maila nigdy się tam nie logowałem?
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Legionista
    @Robert, @Ivan - dzięki. Czyli przez miesiąc sprawdzić. A jak HBOgo? To ta sama zasada? Seriale i filmy? Z tym że w kablówce trzeba się określić, a Netflix tylko przez net poza kablówką?

Legionista Awatar Peer
    Jest tu ktoś z Vectry lub innego opreratora?

Legionista Awatar Neg
    Moja dotychczasowa oferta:
    Pakiet premium Cinemax HD - 10zł
    Pakiet multiroom HD - 25zł
    Pakiet premium HBO HD - 25zł
    Pakiet select extra HD - 44,99
    Pakiet premium Canal + select - 49zł
    Internet: Fiber Power 250Mb/s
    Minuty do wszystkich 60 - 4,98zł
    Razem: 203,96zł

To co udało mi się wynegocjować to Pakiet Eleven 3 kanałów sportowych plus 2 miesięczna bezpłatna "aktywacja". Będę płacił 204zł z groszami a przez pierwsze 2 miesiące obejmowania nowej umowy 170zł z groszami. Dało się ugrać coś więcej?
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar brunak
    Cytat Zamieszczone przez dz1916 Zobacz posta
    Dzwonili dzisiaj i oczywiście nie chciała zejść z ceny C+ oraz oczywiście darmowa instalacja mi niby nie przysługuje ,,bo mechanik wydaje na paliwo''. Chyba miała gorszy humor niż w czwartek ta babka

Tylko mam pytanie jak to jest, bo otrzymałem info, że jak wypowiem umowę jutro to do końca września mam okres wypowiedzenia i dopiero wtedy odłączą usługi. A jak to ma się do tego, że mam umowę do połowy sierpnia, a sprzęt trzeba oddać do 14 dni przed końcem umowy. Rozumiem, że te 14 dni liczone jest od 1 października? Pytam, bo umowę dopiero jutro będę miał w ręku.
    W ogóle zauważyłem, że co człowiek z infolinii to co innego mówi. Jedna osoba mówi, że trzeba płacić karę za zerwanie umowy z powodu przeprowadzki (przy jednoczesnym braku warunków technicznych w nowym miejscu) a druga, że jeśli nie ma warunków technicznych to jest to ich wina i nie trzeba płacić.
    [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
    Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
    Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
    A że śmiał mówić o tym zuchwale,
    Że nie chciał, by go więziono, bito,
    Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Legionista Awatar beka
    Koko - niewykluczone, że jakiś mózg ogarnął netflixa, tylko przez pomyłkę nie na swoim mailu. Opłacanie może się skończyć jak zresetowałeś hasło, a on nie będzie mógł się zalogować

Czy korzysta ktoś z ELEVEN on-line. Na czym polega zasada subskrypcji czy w jakiś sposób zobowiązuje się na następny miesiąc wykupywać pakiet? czy muszę na koniec miesiąca dawać znać że nie interesuje mnie subskrypcja na następny miesiąc?

Legionista
    Przymierzam się do wymiany NC+ (umowa do końca grudnia) na Polsat Cyfrowy, głównie z uwagi na przyszłoroczną Ligę Mistrzów.

Jest gdzieś informacja na jakiej zasadzie będą transmitowane te mecze, tzn. czy będzie coś w rodzaju multiligi jak na Canal + i czy przypadkiem nie ma pomysłu, żeby te mecze były jako PPV.

Zastanawiam się po prostu czy warto brać Cyfrowy Polsat i będę wdzięczny za każdą sensowną opinię.

Cytat Zamieszczone przez Mu(L)timaster Zobacz posta
    Przymierzam się do wymiany NC+ (umowa do końca grudnia) na Polsat Cyfrowy, głównie z uwagi na przyszłoroczną Ligę Mistrzów.

Jest gdzieś informacja na jakiej zasadzie będą transmitowane te mecze, tzn. czy będzie coś w rodzaju multiligi jak na Canal + i czy przypadkiem nie ma pomysłu, żeby te mecze były jako PPV.

Zastanawiam się po prostu czy warto brać Cyfrowy Polsat i będę wdzięczny za każdą sensowną opinię.
    Solorz+ exclusiv jakim jest Liga mistrzów,i to ma być w otwartym Polsat Sport?
    Wg mnie mało prawdopodobne,czekaj do oporu,może coś się wyjaśni.

Dzwonił do mnie konsul nc+ w zeszłym tyg,mówiłem mu że ich oferta się uszczupla,a rachunki bez zmian.Kończę umowę w lutym.
    Podalem mu argument LM,że zaraz tracą(tak serio to mam na nią wyjebane ogladam BPL i ESA),że Francja,Włochy,Hiszpania,w Eleven i trzeba dodatkowo płacić.Mówił że starają się o sublicencje na LM
    Oni chcą ode mnie tyle samo ile placilem,pakiet extra,5 xC+,multiroom free ,70pln+11 pln eleven.
    Powiedziałem że ni *****,powiedział ze jeszcze oddzwoni z lepszą oferta.

Legionista Awatar looking1916
    Solorz+ exclusiv jakim jest Liga mistrzów,i to ma być w otwartym Polsat Sport?
    Wg mnie mało prawdopodobne,czekaj do oporu,może coś się wyjaśni.
    Też mnie to ciekawi jak CP to rozwiąże. Bo jeśli kanały będą kodowane to wiadomo co im w du.pę. Trzeba będzie oglądać szwabski kanał ZDF z LM i ich zje.banym językiem.
    Wiadomo coś, kiedy się wyjaśni to o czym piszesz, czyli LM w CP?

Legionista Awatar Benek
    No no...

http://www.canalplus.pl/sport/aktual...15078126785825

Ciekawy jest ten zapis:

Dzięki podpisanej umowie wszyscy klienci platformy nc+ będą mieli dostęp do najlepszych piłkarskich lig na świecie: Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, Premier League, Bundesligi, LaLiga Santander, Serie A TIM, Ligue 1 i LOTTO Ekstraklasy.

czytaj wiecej: http://www.canalplus.pl/sport/aktual...#ixzz4vIeYaFJX

Dodatkowo jeszcze w tym roku Eleven ma uruchomić dodatkowy kanał
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 12-10-2017 o 14:29
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Gintleman Awatar księciuniu
    Ale jak ten nius o Bundeslidze ma się do stwierdzenia, że abonenci będą mieli dostęp do ligi hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ale jak ten nius o Bundeslidze ma się do stwierdzenia, że abonenci będą mieli dostęp do ligi hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej?
    No właśnie to mnie ciekawi. Byc może jest tak, że w ramach tej umowy, którą podpisali Eleven będzie z automatu w pakietach sportowych Canal+ bez dodatkowej opłaty....?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

No ja jak teraz przedłużałem, to dostałem Eleven za dopłata bodajże 1,5 zł (zamiast rozszerzonego pakietu innych kanałów, czego dzieci nie mogą mi wybaczyć ), ale to było przed tym porozumieniem.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar casual
    Mi dziś zaproponowali Eleven za bodaj 11,50 zł. Z mojej perspektywy średni interes.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Te 11,50 zł to była "wyjściowa" promocja, ale rzekomo właśnie w tym momencie, przez 2-3 dni mieli taką za 1,5 zł czy 1,99 zł (zamiast rozszerzenia pakietu kanałów o jakieś 30 dodatkowych). Za 11,50 zł też bym nie brał, tę złotówkę jakoś przeboleję

Uprawnienia umieszczania postów