Strona 66 z 79 PierwszyPierwszy ... 165662636465666768697076 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,951 do 1,980 z 2342

Wątek: Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Ciechu Zobacz posta
    W tym przypadku CP nie miało nic do powiedzenia. Z tego co kojarzę to w każdej firmie oferującej TV Eleveny są pakietem dodatkowo płatnym
    No co Ty gadasz? To CP decyduje o opłacie a nie Eleveny Chcieliby to daliby za darmo i tyle.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionistka
    Korzysta/ł ktoś z jakiejś aplikacji TV (dostępnych w smart TV) gdzie jest X kanałów jak w kablówce?
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Legionista Awatar Benek
    Złodzieje z UPC zaproponowali mi 99 zł za MAX TV, Canal Plus ten mniejszy pakiet internet 30 i dekoder z nagrywarką. Ktoś ma podobną ofertę za mniej?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Złodzieje z UPC zaproponowali mi 99 zł za MAX TV, Canal Plus ten mniejszy pakiet internet 30 i dekoder z nagrywarką. Ktoś ma podobną ofertę za mniej?
    Pakiet Max Extra HD z nagrywarką
    Pakiet Multiroom HD z nagrywarką
    Fiber Power 30 Mb/s
    Pakiet Premium CANAL+ SELECT

Mam za 95,89.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Pakiet Max Extra HD z nagrywarką
    Pakiet Multiroom HD z nagrywarką
    Fiber Power 30 Mb/s
    Pakiet Premium CANAL+ SELECT

Mam za 95,89.
    Ta widziałem tą Twoją ofertę ale ja nie chce MR więc powinni mi coś jeszcze zaproponować. Ciekawe czy uda mi się utargować roczną umowę...
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar invictus

Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Z roczną umową może być cieżko. Z tego co wiem najlepsze co można ugrać (bez Horizona) to WRU (wielka rewia usług) XX (jak znajdę to podrzucę regulamin). Możesz też wejść na forum mediaświat i tam pobrać regulaminy i doczytać co obecnie można wyrwać najlepszego.

Legionista Awatar Benek
    Dzieki. A korzysta ktoś z internetu w NC+?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar R.Piaski
    CP zaproponował 53 zl abonament, Hbo hd . Umowa na 15 mcy. Można coś więcej ugrać? Może być bez HBO ale musi być pełen pakiet sportowych kanałów.
    "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

Legionista Awatar Tomi
    Pytanie do osób posiadających C+ w sieciach kablowych. Czy biorąc ten tańczy pakiet za 49,99 zł dostaje się dostęp do C+ online. Zastanawiam się z Ojcem nad wzięciem takiego pakietu na spółkę. Tzn. on bierze C+ dodatkowo do swojego abo w UPC (kosztami dzielmy się 50/50) - ogląda C+ w TV a ja na kompie. Pytanie tylko czy taki patent przejdzie bo TV i komp. na którym równocześnie będzie oglądany dany mecz będą w dwóch różnych częściach Warszawy ?
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista
    A czy dostep do c+ online nie jest czasem tylko dla abonentow nc+?
    Od razu mowie, ze nie jestem pewien.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez xitar Zobacz posta
    A czy dostep do c+ online nie jest czasem tylko dla abonentow nc+?
    Od razu mowie, ze nie jestem pewien.
    Dokładnie tak jest niestety...
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Marcino
    Dawno temu skończyła mi się umowa w NC+, aktualnie płace 59zł za podstawowy pakiet z C+ we wszystkich postaciach. Dekoder mam z epoki kamienia łupanego Jak ich zmusić do dobrej oferty dla długoletniego klienta ? Wypowiedzieć umowę i czekać na reakcję czy dzwonić po infoliniach ?

Legionista Awatar Rados(L)aw
    Panowie, vectra daje radę? Można coś wyszarpać dodatkowo jak się chce przejść z UPC do nich?
    Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym? Wypadek przy pracy?
    Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
    Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

Legionista Awatar invictus
    Pomijając cenę, czy inne rabaty uważam że Vectra świadczy na bardzo słabym poziomie usługi (a na pewno gorsze od UPC), więc nie wiem czy jest sens oszczędzając 10-30 PLN (o ile w ogóle) tracić na jakości.

Co masz obecnie i za ile? I co byś chciał wyrwać?

nie ma tematu. Vectra omija blok w którym mieszkam.
    jakaś inna dobra alternatywa dla UPC?
    generalnie wolę mieć konkretne kilka kanałów które oglądam niż 150 i skakać jak *****@ny. gdzie teraz ekstraklasę będzie można oglądać? nadal w canal +? a ligę europejską ew liga mistrzów?
    Ostatnio edytowane przez Rados(L)aw ; 02-06-2016 o 08:50
    Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
    Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Dawno temu skończyła mi się umowa w NC+, aktualnie płace 59zł za podstawowy pakiet z C+ we wszystkich postaciach. Dekoder mam z epoki kamienia łupanego Jak ich zmusić do dobrej oferty dla długoletniego klienta ? Wypowiedzieć umowę i czekać na reakcję czy dzwonić po infoliniach ?
    Jak płacisz 59zł. z C+ to masz dobrą cenę, lepszej nie uzyskasz . No i nie jesteś związany wielomiesięczną umową.

Lepszy dekoder możesz od nich wynająć, albo - jak masz kartę cameleon kodowaną w seca, czyli byłeś kiedyś klientem C+ a nie N - kupić na wolnym rynku, co osobiście polecam.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Rados(L)aw Zobacz posta
    nie ma tematu. Vectra omija blok w którym mieszkam.
    jakaś inna dobra alternatywa dla UPC?
    generalnie wolę mieć konkretne kilka kanałów które oglądam niż 150 i skakać jak *****@ny. gdzie teraz ekstraklasę będzie można oglądać? nadal w canal +? a ligę europejską ew liga mistrzów?
    No to pozostaje Ci talerz NC+...Liga mistrzów, LE i nasza liga .
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Z talerzem też będzie problem. Okna mam na północ na "podwórko" otoczone wyższymi blokami w dodatku sam mieszkam nisko.
    canal + będzie ekstraklasę pokazywał w tym sezonie?

Legionista Awatar rey
    canal + będzie ekstraklasę pokazywał w tym sezonie?
    Tak

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...sporcie/r76dfh
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Wiem, dzięki. dopiero teraz załapałem że nc + to canal + stary. Dziś jakoś wolniej kojarzę.
    UPC strasznie chce mnie zatrzymać na kolejne 24 miesiące. Proponują internet 30mb/s do tego tv select z horizon i canal + za 119zł/miesiąc

Legionista Awatar Benek
    Wiem, dzięki. dopiero teraz załapałem że nc + to canal + stary. Dziś jakoś wolniej kojarzę.
    UPC strasznie chce mnie zatrzymać na kolejne 24 miesiące. Proponują internet 30mb/s do tego tv select z horizon i canal + za 119zł/miesiąc
    Nie bierz! Mi proponują za 30 MB, cenal, max Tv i dekoder z nagrywarka za 99.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

a jaki masz u nich staż i wcześniejszy abonament? ja miałem ponad 2 lata net 60mb. Miesiąc temu dali mi ten horizon select ale bez nagrywania i stuningowali net 4 miesiące 250mb/s ale co mi po tym jak mój laptop ma 5 lat i zamula. Teraz złożyłem rezygnację i czekam na ich ruch. to powyżej to mi babeczka w salonie dała. Powiedziałem że się zastanowię, a z domu wysłałem zeskanowane wypowiedzenie. Zobaczymy. Gdybym miał możliwość, to bym wziął nc + no ale niestety mieszkam w bloku nisko i od dupy strony.

Legionista Awatar Szawar
    a jaki masz u nich staż i wcześniejszy abonament? ja miałem ponad 2 lata net 60mb. Miesiąc temu dali mi ten horizon select ale bez nagrywania i stuningowali net 4 miesiące 250mb/s ale co mi po tym jak mój laptop ma 5 lat i zamula. Teraz złożyłem rezygnację i czekam na ich ruch. to powyżej to mi babeczka w salonie dała. Powiedziałem że się zastanowię, a z domu wysłałem zeskanowane wypowiedzenie. Zobaczymy. Gdybym miał możliwość, to bym wziął nc + no ale niestety mieszkam w bloku nisko i od dupy strony.
    Staż nie jest najlepszym aspektem negocjacyjnym z nimi, wypowiedzenie działa najlepiej, choć też czasem jest nieskuteczne. Zalezy na kogo trafisz.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Benek
    W lipcu stukna 4 lata... Teraz place za to 124 zł a jeszcze nie dawno płaciłem 119 zł ale promocja na canal plus się skończyła. Ogólnie to dobrze by było jak byś miał jakąś alternatywę bo tak to ciężko negocjować. Ja złożyłem wypowiedzenie miesiąc temu. Narazie były dwa telefony. Pierwszy to co Ci napisałem to im powiedziałem ze mogę zejść na select tv i zapłacę max 80 zł. No to zadzwonili ostatnio drugi raz i zaproponowali za select i to co mam 120 hahhahaha a po chwili namysłu 100 No to grzecznie podziękowalen i powiedziałem ze jak nie będę mieli oferty za 80 to niech nie dzwonią. Pewnie będzie Ciężko ale ja mam ich dość i jak nie przedłuże umowy to nic się nie stanie. Za dużo razy mnie w hu j a lądowali ze teraz im nie odpuszczę Tobie też proponuje walcz i zerknij sobie na takie forum co ktoś tu juz o nim pisał bo tam umiesz cz aja wszystkie aktualne promocje.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Stout
    Forum sat.kurier
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

jako alternatywę przedstawię ofertę nc+ z netem 200gb jakiś tam pakiet z canal + za 99zł i tyle samo mogę płacić UPC za ten pakiet który wyżej wymieniłem.

Mecze Euro z kodowanych kanałów będzie można gdzieś oglądać w necie z polskim komentarzem? Czy Polsat będzie ścigać wszystkie stronki jak podczas mistrzostw siatkarzy w PL?

Legionista Awatar Sosen
    Mam internety od netia ale kvrwa miarka się przebrała. Łącze do 50 a transfer mam 16. Oczywiście nie wiedzą dlaczego. Ogólnie dla nich wszystko ok. Płaciłem 59,90. Proponują 49,90 na 24 msc transfer taki sam czyli do dupy.
    Negocjował ktoś już z nimi ? Jestem u nich 6 lat.

Legionista Awatar rydzuuu
    zastanawiam się nad zamówieniem tv z ekstraklasą.
    do tej pory bujałem się ze streamami, nigdy nie miałem cyfry/nc+/cp/upc etc - tv mam na kablu z osiedla.

gdzie najtaniej dostanę pakiet z canal+?

Legionista Awatar Benek
    Małe podsumowanie mojej wojenki z UPC Co prawda nie ugralem tego co chciałem ale patrząc na konkurencję to lepiej bym nie miał. A więc mam:
    Tv max z nagrywarka
    Internet 30 MB
    Telefon 60 minut
    Wfi
    To za 59,99 zł
    Pakiet Cinemax za 1 zł
    Canal Plus Select za 39,99 z czego 2 miesiące za darmo

Ogólnie jestem zadowolony bo faktycznie Vectra ma gorsza ofertę.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Uprawnienia umieszczania postów