Strona 3 z 77 PierwszyPierwszy 12345671353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 2300

Wątek: Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Legionista Awatar h_L
    Rolnik, ja za podstawowy i C+ premium (bez HD) płacę 49 zł. Swoje perypetie opisywałem na poprzedniej stronie

Na Twoim miejscu poczekałbym na promocję przedświąteczną (zazwyczaj dają już ją koło listopada) i dopiero wtedy ich cisnął.

Może nie o telewizji, ale o internecie w kablówce, więc w sumie na temat

Mam internet w Aster, całkiem szybki, nie narzekam i w ogóle, ale zdałem sobie sprawę, ze płacę za niego w chuuuuk dużo...140 zł! Za sam internet No i stwierdziłem, że czas coś z tym zrobić. Patrzyłem na inne oferty i np. Netia ma całkiem fajne ceny, tylko tutaj jest problem, gdyż nie mam w ogóle linii telefonicznej. Tzn. gniazdko mam, ale nr nie mam. Da się to jakoś obejść? A może da się założyć linię telefoniczną (żeby mieć numer) ale nie płacić za to co miesiąc?

Administrator Awatar rolnik
    Cytat Zamieszczone przez h_L Zobacz posta
    Rolnik, ja za podstawowy i C+ premium (bez HD) płacę 49 zł. Swoje perypetie opisywałem na poprzedniej stronie

Na Twoim miejscu poczekałbym na promocję przedświąteczną (zazwyczaj dają już ją koło listopada) i dopiero wtedy ich cisnął.
    Dzwonił dziś typ z C+ z pytaniem czy się zdecydowałem na jego ofertę - dla przypomnienia pakiet komfortowy + canal plus premium + orange sport za 80zł miesięcznie przez 18 miesięcy. Grzecznie powiedziałem, że przeanalizowałem oferty innych dostawców i jeśli zejdzie do 6 dyszek to bierę od razu. Okazuje się, że się nie da Powiedziałem więc Panu, że w takim razie czekam do Świąt, może wtedy będzie miał większe pole manewru. Gostek już nic nie kombinował tylko grzecznie się pożegnał i elo.
    Tak więc w przyszłym tygodniu ślę im wypowiedzenie i czekam do zimy
    jest cynizm w skurwysynach...

ha! nie dalej jak dwa miesiące temu przedłużałem umowę z C+ i za pakiet komfortowy + HBO, HBO2 HBO:HD, HBO: Comedy, Orange Sport i info C+HD i C+SportHD, a także EuroSportHD i EuroSportHD oraz TVPHD i jeszcze kilka tych które w komfortowym są szare na ich stronie jak dziś patrzę, płacę 57 zł. W ramach promocji "powroty".
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Administrator Awatar rolnik
    Niezłe ciecie z tej C+. Pożyjemy zobaczymy
    jest cynizm w skurwysynach...

Cytat Zamieszczone przez chaz Zobacz posta
    Może nie o telewizji, ale o internecie w kablówce, więc w sumie na temat

Mam internet w Aster, całkiem szybki, nie narzekam i w ogóle, ale zdałem sobie sprawę, ze płacę za niego w chuuuuk dużo...140 zł! Za sam internet No i stwierdziłem, że czas coś z tym zrobić. Patrzyłem na inne oferty i np. Netia ma całkiem fajne ceny, tylko tutaj jest problem, gdyż nie mam w ogóle linii telefonicznej. Tzn. gniazdko mam, ale nr nie mam. Da się to jakoś obejść? A może da się założyć linię telefoniczną (żeby mieć numer) ale nie płacić za to co miesiąc?
    Z tego co się orientuję to nie da rady.
    Musisz mieć przynajmniej najtańszy abo , albo płacić za podtrzymanie linii.
    Zobacz ofertę internetu w UPC. Teraz można brać internet bez tv.

Cytat Zamieszczone przez kamykgoral Zobacz posta
    Z tego co się orientuję to nie da rady.
    Musisz mieć przynajmniej najtańszy abo , albo płacić za podtrzymanie linii.
    Zobacz ofertę internetu w UPC. Teraz można brać internet bez tv.
    Z tym, że u mnie w bloku jest tylko Aster, nie da się chyba podprowadzić innej kablówki...

Legionista Awatar Szawar
    Podpisałem ostatecznie umowe z Cyfrą +. Nie wynegocjowałem tego co chciałem. Za pakiet Komfortowy razem z pakietem c+ bede płacił 69,80. Czyli tyle ile proponowali mi miesiac temu. Podczas rozmowy powiedzieli ze koszt takiego zestawy bedzie kosztował 77, 80 gdyz od wrzesnia wchodzi nowy program dolaczany do pakietu c+, Canal +Gol. Z racji ze bylo wypowiedzenie umowy zeszli do ceny, ktora przedstawili mi miesiac temu. Ogolnie nie jestem zadowolony, ale cóz trudno, umowe i tak bym podpisał, ale skoro miałbym płacic wiecej niz proponowali, to zdecydowałem sie skorzystac z pierwotnych warunków.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Ostatnio przedłużyłem z nimi(cyfrą) umowę na takich samych warunkach jak Ty Szawar :/ Też wiedziałem, że i tak przedłużę, ale chciałem coś wytargować. Nie wiem czy korzystnie

Legionista Awatar Stout
    Swoją drogą ,ustawienie anteny Cyfrowego Polsatu żeby sciągała w miare dobry sygnał ,to mega hwdp.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

spec okienny Awatar meraś
    Panowie...od jutra atakować Cyfre....wysłali do mnie pismo z info o 40 % przez 10 miesięcy, zadzowniłem ( a miałem na to 3 dni od doręczenia ) gość przez telefon poinformował mnie żebym zadzownił jutro bo wchodzą "...nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne oferty dla zatrzymania dotychczasowych abonentów..."

...jak powiedział - tak zrobię
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
    Panowie...od jutra atakować Cyfre....wysłali do mnie pismo z info o 40 % przez 10 miesięcy, zadzowniłem ( a miałem na to 3 dni od doręczenia ) gość przez telefon poinformował mnie żebym zadzownił jutro bo wchodzą "...nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne oferty dla zatrzymania dotychczasowych abonentów..."

ależ się w.kurwię.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    ależ się w.kurwię.
    Przez telefon zawierałeś umowę czy w lokalu, bo jak to pierwsze to w ciągu 10 dni możesz od niej odstąpić.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Przez telefon zawierałeś umowę czy w lokalu, bo jak to pierwsze to w ciągu 10 dni możesz od niej odstąpić.
    Po za lokalem, tak wiem, ze istnieje mozliowsc odstapienia od umowy w przeciagu 10 dni od daty zawarcia umowy.

Legionista
    http://satkurier.pl/news/58433/polsat-w-cyfrze.html

albo zapłacili w naprawdę w uj albo będą się łączyć, bo obecnie cyfra zyskuje duuużą przewagę nad polsatem.
    walter pewnie wkurwiony.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 31-08-2010 o 23:15

Legionista Awatar raafaL
    Cytat Zamieszczone przez meraś Zobacz posta

Mi właśnie dziś się pojawiło trochę kanałów Polsatu, może o to chodzi ?

Edyta:
    Cytat Zamieszczone przez CYFRAPLUS.PL
    7 kanałów POLSATU w już ofercie CYFRY+. Aby odbierać nowe kanały przeprogramuj dekoder, skorzystaj z INSTRUKCJI OBSŁUGI DEKODERA

Legionista Awatar Pag
    Telewizja Polsat pojawi się w ofercie wszystkich platform satelitarnych w Polsce - zakłada rządowy plan cyfryzacji w Polsce. To oznacza, że także abonenci Cyfry+ i telewizji "n" otrzymają dostęp do atrakcji Polsatu (m.in. Formuły 1 czy walk bokserskich).

Strategia cyfryzacji nadawania sygnału telewizyjnego", która zrewolucjonizuje cyfową telewizję w Polsce. Strategia, którą opracował zespół ds. telewizji i radiofonii cyfrowej w Polsce, zakłada pozytywne zmiany m.in. dla abonentów telewizji "n" oraz Cyfry+ .

Jak dowiedziała się Rzeczpospolita, nowa strategia zakłada obowiązek udostępniania za darmo nadawcom (platformom telewizji satelitarnej, operatorom telewizji kablowej oraz firmom telekomunikacyjnym
    ) sygnału siedmiu nadawanych naziemnie kanałów telewizyjnych - TVP1, TVP2, TVP Info, TV Puls, TVN, Polsat i TV4.

Pewnie teraz wszelkie zawody będą dostępne na Polsat Sport, bo tego na Cyfrze nie ma.

spec okienny Awatar meraś
    Cytat Zamieszczone przez raafaL Zobacz posta
    Mi właśnie dziś się pojawiło trochę kanałów Polsatu, może o to chodzi ?

Edyta:
    no tak....spoko w sumie bo dzięki temu niepotrzebna jest telewizja naziemna

Jak wspomniałem wcześnie dziś wykonałem telefon do Cyfry i okazało się, że jednak nie mają barany dla mnie oferty bo moja umowa wygasa z końcem listopada...więc najwcześniej 1 października mogę się upomniec. No nic pozostaje czekac...
    bałagan i porządek to tylko liczby...

dobra sprawa z tym Polsatem bo do tej pory F1 ogladałem z siatki i obraz nie był najlepszy. tak naprawdę tylko właśnie polsatu mi brakowało

Legionista Awatar GregorAE
    Wzrośnie przez to cena?
    Do minimalnego pakietu też doszedł polsat, czy to dodatek do większych pakietów?
    ...szanuj i bądź szanowany...

ceny bez zmian i do wszystkich pakietów

Legionista
    Polsat oraz Polsat 2 będą dostępne dla wszystkich abonentów platformy, czyli abonentów od pakietu Powitalnego+ wzwyż bez dodatkowych opłat.

Kanały tematyczne Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Film, Polsat News wzbogacą ofertę pakietów CYFRY+ od Podstawowego+ wzwyż.

Polsat JimJam natomiast będzie oferowany dla abonentów od pakietu Komfortowego+ wzwyż.
    tak to wygląda.

Legionista Awatar Chmielo
    Te Polsaty co podał Krzysiek zastają. Na 100 % nie będzie żadnego ze "sportowych Polsatów".
    A Melanż Trwa...

Wiślak
    Cytat Zamieszczone przez Pag Zobacz posta
    Pewnie teraz wszelkie zawody będą dostępne na Polsat Sport, bo tego na Cyfrze nie ma.
    F1 musi być w otwartym kanale, więc zostaje na pewno. Liga Mistrzów za względu na kasę z reklam pewnie też.

Legionista Awatar Purzyk
    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
    http://satkurier.pl/news/58433/polsat-w-cyfrze.html

albo zapłacili w naprawdę w uj albo będą się łączyć, bo obecnie cyfra zyskuje duuużą przewagę nad polsatem.
    walter pewnie wkurwiony.
    Mogliby Ci z Cyfry + tez cos w zamian dac, np. c+ sport, nie pogardzilbym
    "....a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści."

a ktoś się orientuje C+Gol od jakiego pakietu się pojawia, ile wogóle kosztuje i co na nim pokazują ?

Legionista Awatar raafaL
    Próbował się może ktoś dodzwonić do Cyfrowego Polsatu? Dzwonie dzisiaj cały dzień na numery podane na stronie i jak wybieram "0" w celu połączenia z konsultantem, to tylko komunikat "Brak wyboru".

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Piotrek WWY Zobacz posta
    a ktoś się orientuje C+Gol od jakiego pakietu się pojawia, ile wogóle kosztuje i co na nim pokazują ?
    "Spółka CANAL+ Cyfrowy zamierza uruchomić CANAL+ Gol - kanał poświęcony wyłącznie piłce nożnej, który dołączy do obecnych już na rynku CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2. Nowa stacja zapewni swoim widzom aż 500 transmisji rocznie, także w jakości HD. Dokładny termin starty CANAL+ Gol zostanie ogłoszony w późniejszym terminie. Trzeci kanał będzie nadawany w soboty, niedziele i poniedziałki. "

Po zaktualizowaniu listy kanałów na poz. 26 zamiast Canal+ 3 jest już Canal+ GOL.
    C+ Gol dolaczany jest do pakietu Canal +, wiec przy wyborze kazdego pakietu bedzie C+GOL, pod warunkiem wykupienia pakietu C+.

Tu:
    http://www.cyfraplus.pl/cyfra_promo-201 ... akiet.html
    34,9 zł/m-c.

Kanal Hallmark zaprzestaje nadawanie od 13.09, kurde te romanse, zostaje juz tylko Zone Romantica

dzięki za info

Legionista Awatar adrianek
    Cytat Zamieszczone przez Piotrek WWY Zobacz posta
    dobra sprawa z tym Polsatem bo do tej pory F1 ogladałem z siatki i obraz nie był najlepszy. tak naprawdę tylko właśnie polsatu mi brakowało
    U mnie w dekoderze są cyfrowe kanały naziemne, w tym i Polsat (983) No, ale teraz jest lepiej, nie ukrywam

Uprawnienia umieszczania postów