Strona 26 z 77 PierwszyPierwszy ... 162223242526272829303676 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 780 z 2296

Wątek: Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Legionista Awatar Szawar
    Nie wyłącza Ci pakietu sportowego, tylko kanały sportowe zmienią nazwe.
    Mozesz zrezygnowac, wniosek rezygnacyjny znajdziesz kilka stron wstecz.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar midzi
    Zawsze zostaje Polsat Sport i Eurosport, gdzie puszczają 5 spotkań w tygodniu

Może kogoś zainteresuje taka informacja.
    http://biuroprasowe.orange.pl/wojcie...ewizji-orange/

Więcej HD w telewizji Orange
    2013-03-21

Dzisiaj nasz telewizyjny partner nc+ zdradził swoje plany i jeszcze silniej pójdzie w HD. Oznacza to korzystne zmiany także w naszej ofercie telewizyjnej, ponieważ współpracujemy ze sobą blisko i na wyłączność. Przypomnę, że nasi klienci, prócz oferty Orange mogą dokupić pakiety „n”, a za chwilę nc+. Sprzedaż telewizji idzie coraz lepiej, dlatego będziemy ją rozwijać. Mamy ponad 700 tys. klientów TV i walczymy dalej. Nowa oferta naszego partnera ma ruszyć na dniach, natomiast my planujemy start na początku kwietnia. Będziemy mieć więcej kanałów HD i pakiety naszego partnera. Zwiększymy też konwergencję, bo zaoferujemy nc+ nie tylko, jako tzw. stand alone i w FunPack`u, ale także w połączeniu z innymi ofertami, czyli w duchu Orange Open. Na razie to wszystko, co mogę zdradzić, ale wiosna zapowiada się naprawdę ciekawie.

Legionista Awatar zbinky
    Ok dziękuję

Legionista Awatar voytek
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Ciagniesz hdmi z lapa do tv i przez neta masz wszystko. Po kiego bulic 120zl??
    Tylko nie zawsze jest tak pięknie, szczególnie w trakcie popularnych iwentów. Z doświadczenia, net nigdy nie dorówna tv jakością i niezawodnością.
    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Legionista Awatar TNTP
    Podpisuje sie pod tym co napisał Święty1916. Jeśli idzie o "reklamę wprowadzająca w błąd" to w polskiej rzeczywistości prawnej takie cos właściwie nie istnieje...a szkoda.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar vozny86
    W Vectrze za 99zł za mc oferują wszystkie kanały sportowe(polsat+nsport+cplus). Szału nie ma.
    "Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie."

Zbigniew Herbert

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Podpisuje sie pod tym co napisał Święty1916. Jeśli idzie o "reklamę wprowadzająca w błąd" to w polskiej rzeczywistości prawnej takie cos właściwie nie istnieje...a szkoda.
    Istnieje: http://media2.pl/reklama-pr/95498-UO...-seniorow.html

tyle tylko, że śmieszność kar jest po prostu powalająca. Nic tylko wprowadzać ludzi w błąd.

Cyfra + też już była karana i 200 tyś to już był solidny cios. http://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=3600
    Against Modern Football

Czerwona kartka

Legionista Awatar Chmielo
    Czy jest możliwe, że po aktualizacji listy kanałów padły mi dwa dekodery? Mam cyfrę podzieloną na 2 TV przez spliter, w jednym pokoju jest HD-ek działający, a w drugim mam Thomsona, który przestał działać po aktualizacji. W jego miejsce wstawiłem Mediasata i też się posypał. W obu dekoderach przestała się palić wyświetlacz.. sprawdzałem listwę i kabel zasilający - są ok.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Wpis dedykuję wszystkim uważającym, że nc+ działa lege artis i UOKiK nie ma tu nic do roboty.
    Tekst ukazał się pierwotnie na Blog Forum Spider’s Web.

Od kilku dni w sieci trwa gigantyczna zadyma nad ofertą nowej platformy satelitarnej NC+. Trzymałem się od tego z daleka. Takie prawo przedsiębiorcy by stworzyć ofertę wedle swojego widzimisię. Niestety wszystko zmienił wczorajszy list…
    Od wczoraj abonenci telewizji N dostają listy o PRZYMUSOWEJ migracji do oferty NC+, w których roi się od nieczystych zagrywek. Oto kilka pułapek jakie przygotowano:

1) Automatyczna migracja od 01.05.2013 r. na wyższy pakiet oraz z oferty telewizji N do oferty NC+ (różne kanały i sposób pakietowania). Jest to o tyle śmieszne iż podpisałem niecały miesiąc temu dobra ofertę z telewizją N. Okazało się iż operator MA W NOSIE SWOJE ZOBOWIĄZANIE i umowę i jednostronnie w ciągu miesiąca zmienia jej warunki. W moim przypadku za gorsza ofertę mam płacić 179zł zamiast 149zł;

2) Migracja następuje automatycznie z dniem 1 maja gdy abonent NIE ZAREAGUJE na list zwykły. Nie wiem jak UOKiK ma to tolerować. Wyobrażacie sobie iż dostajecie list zwykły, nawet nie polecony od swojego operatora iż za miesiąc mnożymy cenę razy dwa. To jest skandal.

3) Brak „działania” ze strony abonenta wiąże się z nowym 18-miesięcznym cyrografem. Nie dość, że mamy podwyżkę w moim przypadku o 20% to jeszcze umowę terminową na 18 miesięcy i to mimo iż dekoder i karta zostają. Ktoś chce mnie okraść na 3222zł. Tyle będzie kosztować ZAGAPIENIE się abonenta.

4) Terminy istotne dla naszej umowy są napisane w liście słownie ”dziewiętnasty kwietnia br” „pierwszy maja br.” co jest niewidoczne w tekście na pierwszy rzut oka. Bardzo wielu abonentów przegapi terminy. 3222zł dla NC+ będzie się należeć . Używanie terminów zapisanych słownie to jest klasyczne wykorzystanie tekstu do wprowadzenia w błąd lub zagapienia i NIE JEST TO PRZYPADKOWE.

5) Sprytna gra w postaci dodania paczki Canal+ w promocyjnym okresie do 1 maja. Gdy kanały znikną TY ABONENCIE zostaniesz z umową na droższy pakiet i 18 miesięcznym cyrografem (Istotne dla posiadaczy Silver i Gold).

6) Gdy zadzwoni telefon z NC+ i zgodzicie się na migracje NIE OBOWIĄZUJE 10-dniowa rezygnacja z umowy. Ba, zdarzają się przypadki, iż zgodę na migrację może wyrazić DZIECKO lub inny domownik, istnieje opisany przypadek na forum NC+ iz zgodę wyraziła żona mimo iz umowa jest na mężczyznę. Oznacza to 18 miesięczny cyrograf do 3222zł bez prawa rezygnacji….. lub sąd.

Postępowanie NC+ śmiało można nazwać skandalem przy którym Pobieraczek to malutki gracz, bo tam chociaż wymagano przystąpienia świadomego.

Tutaj zaś mamy do czynienia z sytuacją, w której dostajecie przesyłkę reklamowa w której napisano iż jeśli mnie wyrzucisz, to płacisz 179zł przez 18 miesięcy, no ale ewentualnie możesz w 3 tygodnie wysłać nam poleconym z potwierdzeniem odbioru, że się nie zgadzasz. Opłaty aktywacyjnej nie zwracamy choćbyś podpisał umowę miesiąc temu a my ci zmieniamy warunki.

Koszt zwrotu dekodera ponosisz oczywiście sam. Na dodatek my będziemy cie nękać i mamić byś przez telefon z migrował bez prawa odwołania „aneksu”. Do aneksowania NIE POTRZEBA zaś ani PIN ani numeru umowy…. wystarczy złapać nieświadomą babcię czy dziecko.

Dzisiaj przeszedłem się do punktu i od razu była przygotowana oferta za 99 za platinum, więc nie trzeba się kłócić. Co do opcji multiroom`u na zasadach dwóch kart to jeszcze nic nie wiadomo. Jednak najprawdopodobniej na swoim sprzęcie (czy to z cyfry czy od innego dostawcy) będzie najprawdopodobniej możliwość odbioru. Nie trzeba robić pochopnych kroków, ponieważ mogą się pojawić pewne promocje które będą w miarę atrakcyjne, chociaż czas pokaże...
    BÓG HONOR OJCZYZNA!

Portowiec Awatar dostojny kocur
    @Radyłak czy ta oferta za 99 to z migracją czy dla nowych klientów?
    Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Da radę złapać ten pakiet platinium poniżej 99 zł, czy to jest minimum? Druga sprawa to na ile oferują umowy?

migracja z C+, umowa na 18 m-cy. Na obecną chwilę ciężko coś więcej powiedzieć. Trzeba poczekać na pierwsze promocje...

Jeżeli ktoś pracowałby w call center z nc+ to można byłoby czegoś więcej się dowiedzieć. Ogólnie oferty niekiedy są różne, jak nawet do kogoś dzwonią to zależy z jakiej kampanii. Tak jak jest np. w orange podstawowa oferta dla osób przedłużających, oraz dla klientów rezygnacyjnych które są o niebo lepsze.

EDYTA: http://s15.postimg.org/nxnjtpsob/201...4_11_31_26.jpg
    Ostatnio edytowane przez Radykał ; 27-03-2013 o 14:37
    BÓG HONOR OJCZYZNA!

Legionista
    Może kogoś zainteresuje.
    PROMOCJA
    Mam do przepisania na kogoś kablówkę z internetem Multimedia.
    Koszt miesięczny około 80 zł w tym 60 pare kanałów i internet do 12 MB.
    Umowa jest podpisana do końca roku przy czym osoba która weźmie to na siebie będzie miała opłacone rachunki do końca czerwca.
    W zestawie dekoder z pilotem i modem (nie mylić z routerem WI-FI)
    Oczywiście Warszawa

Legionista Awatar alfa
    Abonenci Cyfry+ dostali nsport na 3 m-ce gratis

Więc w przypadku naszej TME problem mają już tylko ci, co oglądali na kablówce

Czerwona kartka
    W temacie tego, co się dzieje z nc+

UOKiK analizuje skargi, jakie trafiły od klientów, którym nie podobają się przymusowe zmiany narzucone przez nową platformę nc+.

- Wpłynęły do nas dwie skargi. Klienci nc+ skarżą się w nich na podwyżkę abonamentu. Na razie nie podjęliśmy żadnych działań, analizujemy pisma - mówi Money.pl Maciej Chmielowski z biura prasowego UOKiK.

Oprócz tej wypowiedzi UOKiK podkreśla, że prawo nie zabrania przedsiębiorcom zmiany istotnych warunków umowy, takich jak cena czy liczba kanałów. W takim przypadku mają obowiązek dać konsumentowi możliwość odstąpienia od umowy, jeżeli nie zgadza się na nowe warunki.

Abonenci Cyfry+ i n najbardziej krytykują brak elastyczności nowej oferty, na przykład pełny dostęp do Canal+ tylko w najdroższych pakietach, brak tematycznych kanałów własnych w niższych pakietach, oraz zmuszanie do migracji do nowej platformy NC+ na niekorzystnych warunkach. Abonenci otrzymują listownie informacje o automatycznej migracji do nowych promocji, za wyższe ceny i na okres 18 miesięcy. Abonenci są jednak niezadowoleni nie tylko z jakości nowych produktów, czemu dają upust na portalach społecznościowych. Profil na Facebooku Antync+ ma już ponad 16 tys. fanów. To połowa osób, które polubiły funpage NC+ na Facebooku.

NC+ reaguje na ostrą krytykę internautów. Prezes platformy cyfrowej Julien Verley zapowiada, że w ciągu kilku dni NC+ odpowie na wszystkie wątpliwości klientów. - Z żalem przyznajemy, że mieliśmy problemy komunikacyjne, które spowodowały niezadowolenie części naszych klientów - oświadczył w komunikacie rozesłanym do medium Julien Verley, prezes NC+. Teraz na pocieszenie wszystkim abonentom n i Cyfry+ NC+ udostępnia swoje kanały tematyczne, za darmo, na trzy miesiące. Od czwartku 28 marca wszyscy abonenci platformy N przez trzy miesiące będą mieli dostęp do kanałów MiniMini+ HD, Ale Kino+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, TeleToon+ HD, natomiast klienci Cyfry+ - do nSport.

Platforma nC+ powstała z połączenia Cyfry+ i n. nC+ oferuje 50 kanałów nadawanych w jakości HD. W ramach oferty znalazły się nSport HD, sześć kanałów premium pod marką Canal+, kanały tematyczne Canal+ Cyfrowego: Ale kino+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, Hyper+ HD oraz stacje Grupy TVN: TVN HD, TVN7 HD, TVN24 HD, TVN Style HD i TVN Turbo HD. Oferta platformy nC+ składa się z sześciu pakietów w cenach 39, 59, 79, 99, 119 i 199 zł.

Ponadto każdy pakiet można rozszerzyć o wszystkie kanały ze stajni HBO i HBO OD – czyli selekcję filmów na żądanie. Nowością jest dekoder MediaBox+ z nagrywarką i możliwością podłączenia do internetu. Został wyprodukowany przez firmę ADB, która dotąd dostarczała sprzęt platformie n. Nowy operator ma oferować też aplikację mobilną oraz obszerną ofertę wideo na żądanie. Platformę nC+ zamawiać można w punktach sprzedaży i przez internet.
    źródło:money.pl

Ja im wysłałem wypowiedzenie wczoraj (miałem C+), płaciłem 88 zł (z dekoderem) a teraz ostatni rachunek przyszedł 119zł.
    Tak mnie wkur*wili że nie zdzierżyłem.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Abonenci Cyfry+ dostali nsport na 3 m-ce gratis

Więc w przypadku naszej TME problem mają już tylko ci, co oglądali na kablówce
    Tak, ale, żeby to oglądać, trzeba zainstalować nową listę kanałów :/
    Złoty słońca blask dokoła,
    Orzeł biały wzlata w wzwyż,
    Dumne wznieśmy w górę czoła,
    Patrząc w Polski znak i w krzyż!

Polsce niesiem odrodzenie,
    Depcząc podłość, fałsz i brud,
    W nas mocarne wiosny tchnienie,
    W nas jest przyszłość, z nami lud!

Naprzód idziem w skier powodzi,
    Niechaj wroga przemoc drży!
    Już zwycięstwa dzień nadchodzi,
    Wielkiej Polski moc to my!
    Wielkiej Polski moc to my!

Legionista Awatar Korosiak
    Jaki problem z ponownym strojeniem?

Cytat Zamieszczone przez Korosiak Zobacz posta
    Jaki problem z ponownym strojeniem?
    Problem jest taki ,że od 1 do 10 masz tvn-y i reszta programów porozpierdalana po całej liście!

Cytat Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
    Ja im wysłałem wypowiedzenie wczoraj (miałem C+), płaciłem 88 zł (z dekoderem) a teraz ostatni rachunek przyszedł 119zł.
    Tak mnie wkur*wili że nie zdzierżyłem.
    No bez jaj. Dostał ktoś jeszcze już wyższy rachunek niż powinien?

Legionista Awatar padre
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    No bez jaj. Dostał ktoś jeszcze już wyższy rachunek niż powinien?
    Mnie chcieli naciągnąć na 5 zł tuż po przedłużeniu umowy, ale to z miesiąc temu. Tu 5 zł, tam 5 zł...i wiadomo, wszystko się zgadza w kasie. Taki ..uj z mojej strony dostali, "zwróciłem uwagę" , przeprosili. No ale muszą sobie odbić na innych, także radzę zachować czujność

Inna kwestia, że u nich akurat teraz to...

Ostatnio edytowane przez padre ; 28-03-2013 o 15:38
    Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Czerwona kartka
    Po 2 godzinach oczekiwania udało mi się dodzwonić na infolinię. Na moje zapytanie o propozycję pakietu, który by odpowiadał programowo temu, co mam obecnie w Cyfrze, pani konsultantka zaśpiewała mi 119zł, kiedy obecnie płacę 55 Załamać ręce idzie...

Chvj, trzeba słać skargi do UOKiK-u na tych skvrwieli. Miesiąc temu przedłużyłem umowę, nikt mi o żadnym nc+ nie wspomniał, a tu taka niespodzianka.

Legionista Awatar Benek
    Dzwonili dziś po raz pierwszy z ofertą. Na początek podziękowałem za pakiet Platinium z HBO i 0 zł na wynajem dekodera w cenie 129 zł a potem jeszcze ładniej podziękowałem za ten sam pakiet tylko bez HBO w cenie 119 zł.

Uprzejmie panienkę poinformowałem, że jeżeli nie zaproponują mi oferty o max wartości 100 zł (tyle teraz płacę) to podziękuje za współpracę. Pani powiedział, że coś przygotują i zadzwonią jeszcze raz.

Tak więc czekam
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Korosiak
    Cytat Zamieszczone przez tomekk Zobacz posta
    Problem jest taki ,że od 1 do 10 masz tvn-y i reszta programów porozpierdalana po całej liście!
    Wiem,też mnie to boli.

Legionista Awatar padre
    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    Po 2 godzinach oczekiwania udało mi się dodzwonić na infolinię. Na moje zapytanie o propozycję pakietu, który by odpowiadał programowo temu, co mam obecnie w Cyfrze, pani konsultantka zaśpiewała mi 119zł, kiedy obecnie płacę 55 Załamać ręce idzie...
    Nie wiem co prawda jaki masz pakiet, ale jestem w podobnej sytuacji - też około miesiąc temu przedłużyłem umowę z cyfrą (zero info o nc+), teraz póki co cisza na łączach, czekam co dadzą w zamian za kanały które mają zniknąć w kwietniu. A Ty jakieś pisemko o przymusowej migracji czy coś otrzymałeś, czy sam z siebie do nich zadzwoniłeś? Ja póki co nie zamierzam, no ale mi w przypadku "korzystnej wymiany kanałów" raczej będzie daleko do dobrowolnej migracji.

Cytat Zamieszczone przez jayjay88 Zobacz posta
    taka ciekawostka:
    oficjalny profil NC+ wysłał na fejsbuku takie pismo do adminów profilu AntyNC+, może będą jednak jakieś zmiany
    jeśli to nie fejk, to

grubo

a potem posadę w nc+ dostanie i profil zakończy działalność
    Ostatnio edytowane przez padre ; 28-03-2013 o 15:53
    Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Legionista Awatar jayjay88
    taka ciekawostka:
    oficjalny profil NC+ wysłał na fejsbuku takie pismo do adminów profilu AntyNC+, może będą jednak jakieś zmiany
    "Jestem skazany na ten klub jak skazani na shawshank,
    skazany na żyletę, tylko tam czuję emocje"

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez padre Zobacz posta
    Nie wiem co prawda jaki masz pakiet, ale jestem w podobnej sytuacji - też około miesiąc temu przedłużyłem umowę z cyfrą (zero info o nc+), teraz póki co cisza na łączach, czekam co dadzą w zamian za kanały które mają zniknąć w kwietniu. A Ty jakieś pisemko o przymusowej migracji czy coś otrzymałeś, czy sam z siebie do nich zadzwoniłeś? Ja póki co nie zamierzam.
    Pisma żadnego jeszcze nie dostałem i zadzwoniłem, żeby się zorientować. Na początku zapytała mnie pani czy wolę sport czy film. Mówię, że i to i to, to ta mi wyjeżdża z tą propozycją.

Jeszcze jedna ważna informacja- w nowej umowie, nC+ zastrzegać będzie, że niektóre kanały mogą być wyłączone i nie będzie to podstawą do rozwiązania umowy z winy operatora. W grupie tych kanałów znalazły się m.in oba Eurosporty. Kij im w ryje.

Legionista Awatar Sosen
    Żenada to co się dzieje z cyfrą. Na infolinii wiadomo oferta z dvpy abonament 99 zł + 10 zł za multiroom + 10 zł dekoder (dwie niezależne karty) umowa 12 msc oczywiście za Pakiet C+ Platinium.
    Tu w Piasecznie jest kultura,
    Cała Polska o tym wie,
    Że polonia stara kvrva,
    Tutaj Legię Kocha się !!

Uprawnienia umieszczania postów