Strona 2 z 79 PierwszyPierwszy 1234561252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 2348

Wątek: Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Legionista Awatar Domino23
    Nie ma co się łudzić, że będąc abonentem sieci komórkowej, kablówki czy innego zobowiązania, będziemy mieli dodatkowe zniżki za staż .

Tak naprawdę nikogo nie obchodzi czy Kowalski ma umowę od 2 lat czy 10, ofertę dostanie taką samą. A jak odejdzie do konkurencji to z konkurencji przyjdzie na jego miejsce ktoś inny i biznes się kręci.

Faktem natomiast jest to, że wysyłając rezygnację można ugrać zazwyczaj troszkę więcej, ale bez szaleństw. Tutaj mogę ewentualnie podpowiedzieć na priv komuś komu się kończy umowa w Erze.

Co do ofert na rynku to ja mam Vectrę. Płacę 151,80 miesięcznie i mam w tym:

Internet 8 MB zwiększony do 14 MB
    114 kanałów TV
    Pakiet Canal + w wersji HD
    + jakieś pierdoły typu WiFi, telefon stacjonarny i cyfrowy dekoder.

Przez 3 miesiące miałem chyba omyłkowo jeszcze wszystkie płatne pakiety premium typu HBO, Playboy itd ale się zorientowali i wyłączyli
    "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Administrator Awatar rolnik
    Zmotywowany tym tematem zadzwoniłem dziś do C+.
    Jak wspominałem wcześniej mam pakiet podstawowy z C+ premium. Płacę (minęły wszystkie promocje/zniżki) 78zł. Typ z działu utrzymania klienta zaproponował przejście na pakiet komfortowy z C+ premium i do tego Orange Sport za łącznie 80 dych na 18 miesięcy.

Obśmiać czy brać?

Nadmieniam tylko, że nie interesują mnie żadne kanały HD bo w chacie mam 97 letniego Samsunga 15 cali. Tak więc dekodery hd, multirumy czy inne wynalazki odpadają.

Acha, oczywiście już nic taniej nie będzie wg gościa, z którym rozmawiałem
    jest cynizm w skurwysynach...

Legionista
    drogo wg. mnie i tak, podzwoń kilka razy i pewnie oferty się zróżnicują.
    najlepiej te telewizje wszelkiego rodzaju to jest brać grudzień/styczeń. zawsze najlepsze promocje, których potem już nie ma mają są na Boże Narodzenie.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 24-08-2010 o 00:12

Legionista Awatar MAYDAY
    ja podpisałem nową umowe z polsatem cyfrowym i otrzymałem taką oferte, nowy dekoder HD za 1 zł na własność, pakiet familijny przez 6 miesięcy za 10 zł + pakiet z HBO,AXN i polsat film + wszystkie sportowe(orange sport= polska liga) + wszystkie muzyczne za 30 zł = 40zł miesięcznie za naprawde wykozaczoną oferte programową, moim zdaniem najlepsza oferta na rynku

WHY DUCK DONALD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
    http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
    Zmotywowany tym tematem zadzwoniłem dziś do C+.
    Jak wspominałem wcześniej mam pakiet podstawowy z C+ premium. Płacę (minęły wszystkie promocje/zniżki) 78zł. Typ z działu utrzymania klienta zaproponował przejście na pakiet komfortowy z C+ premium i do tego Orange Sport za łącznie 80 dych na 18 miesięcy.

Obśmiać czy brać?

Nadmieniam tylko, że nie interesują mnie żadne kanały HD bo w chacie mam 97 letniego Samsunga 15 cali. Tak więc dekodery hd, multirumy czy inne wynalazki odpadają.

Acha, oczywiście już nic taniej nie będzie wg gościa, z którym rozmawiałem
    Zaproponowali Ci to co mnie z tym, ze dodali Ci pelnoplatna usługe Orange Sport. Dla mnie to zart, a nie oferta.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MAYDAY Zobacz posta
    ja podpisałem nową umowe z polsatem cyfrowym i otrzymałem taką oferte, nowy dekoder HD za 1 zł na własność, pakiet familijny przez 6 miesięcy za 10 zł + pakiet z HBO,AXN i polsat film + wszystkie sportowe(orange sport= polska liga) + wszystkie muzyczne za 30 zł = 40zł miesięcznie za naprawde wykozaczoną oferte programową, moim zdaniem najlepsza oferta na rynku
    na ile miesięcy? jak to wygląda jak się pokończą promocje?

ps. na polsacie cyfrowym masz orange sport info, a nie orange sport.

Legionista Awatar MAYDAY
    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
    na ile miesięcy? jak to wygląda jak się pokończą promocje?

ps. na polsacie cyfrowym masz orange sport info, a nie orange sport.
    potem cały pakiet familijny za 37zł + HBO+sport+muzyka za 30zł = 67 zł miesięcznie dekoder zostaje na własność, jak po 2 latach kończy ci się umowa i nie chcesz jej przedłużać masz chyba z 80 programów bez płacenia żadnego abonamentu. A jest jakaś różnica miedzy orange sport a orange sport info???

WHY DUCK DONALD

Legionista Awatar rey
    Na Orange Sport Info nie transmitują meczy live
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

A jest jakaś różnica miedzy orange sport a orange sport info???
    Orange sport info to taki sportowy TVN24.

Legionista Awatar MAYDAY
    ale meczyki też tam lecą tylko nie na żywo???

WHY DUCK DONALD

Z tego co się kiedyś orientowałem to tam leci francuska ekstraklasa, trochę naszej młodej ekstraklasy i czasem Puchar Polski.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
    Z tego co się kiedyś orientowałem to tam leci francuska ekstraklasa, trochę naszej młodej ekstraklasy i czasem Puchar Polski.
    http://www.orangesport.pl/tpsa/run?n=osi
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Ano, czyli polskiej kopanej nie ma nawet w retransmisjach.

Legionista Awatar MAYDAY
    no to lipa, ale i tak wydaje mi sie że oferta polsatu cyfrowego jest naprawde konkretna i konkurencyjna

WHY DUCK DONALD

To wszystko zależy od tego kto co ogląda. Ja na większość kanałów mam wyjebane bo 90% mojego i tak krótkiego czasu spędzonego przed TV to mecze ekstraklasy i angielska więc mnie polsat cyfrowy nie interesuje.

Jak ktos ogląda dużo piłki to wybór moze byc tylko jeden Cyfra +,Rolnik sprawdz sobie jaka jest teraz oferta dla nowych abonentow.Jak ci nie dadza takich samych warunkow to rob tak.
    Przerabiałem to juz kilka razy z nimi,jak mi sie konczy umowa,a nie chca mi dac warunków takich jak daja nowym abonentom,to mowie im ze rozwiazuje umowe,i ze mam ich w nosie.No i dwa razy musialem tak zrobic,zdac dekoder,pojsc podpisac umowe jako nowy.Zajmie ci to jeden dzien.
    Ostatnim razem jak przedłuzalem to juz bez szemrania,dali mi takie same warunki jakbym był swieżakiem i dodali nowy dekoder dla córy do pokoju za 1pln.Także można.
    ps
    Jak komus przyjdzie to głowy multiroom za 35pln mies.w cyfrzeplus(czyli ogladanie na kilku tv niezaleznie )to niech da znac, powiec co i jak zeby ogarnac samemu za jakies 200pln
    Ostatnio edytowane przez kamilsson ; 24-08-2010 o 10:41

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez kamilsson Zobacz posta
    Jak ktos ogląda dużo piłki to wybór moze byc tylko jeden Cyfra +,Rolnik sprawdz sobie jaka jest teraz oferta dla nowych abonentow.Jak ci nie dadza takich samych warunkow to rob tak.
    Przerabiałem to juz kilka razy z nimi,jak mi sie konczy umowa,a nie chca mi dac warunków takich jak daja nowym abonentom,to mowie im ze rozwiazuje umowe,i ze mam ich w nosie.No i dwa razy musialem tak zrobic,zdac dekoder,pojsc podpisac umowe jako nowy.Zajmie ci to jeden dzien.
    Ostatnim razem jak przedłuzalem to juz bez szemrania,dali mi takie same warunki jakbym był swieżakiem i dodali nowy dekoder dla córy do pokoju za 1pln.Także można.
    ps
    Jak komus przyjdzie to głowy multiroom za 35pln mies.w cyfrzeplus(czyli ogladanie na kilku tv niezaleznie )to niech da znac, powiec co i jak zeby ogarnac samemu za jakies 120pln
    Czy z tej uslugi multiroom mozna korzystac rowniez na komputerze, czy only tv?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Czy z tej uslugi multiroom mozna korzystac rowniez na komputerze, czy only tv?
    Nie przerabialem tego na kompie ,ale musialbys mies jakas karte tv w kompie ktora ma czytnik kart,nie wiem czy takie sa wogole.

Przerabiałem to juz kilka razy z nimi,jak mi sie konczy umowa,a nie chca mi dac warunków takich jak daja nowym abonentom,to mowie im ze rozwiazuje umowe,i ze mam ich w nosie.No i dwa razy musialem tak zrobic,zdac dekoder,pojsc podpisac umowe jako nowy.
    Mam pakiet podstawowy z Canal + premium i płacę za to ok. 78zł. W tej chwili nie ma żadnych promocji i ceny w ofercie są identycznie jakie teraz płacę.
    Dekoder kupiłem za zeta i jest mój na własność.
    Teraz kolo z utrzymania klienta proponuje mi wyższy pakiet - Komfortowy z Canal + premium i do tego Orange Sport za 80 dych przez cały okres trwania nowej umowy. Jeśli zestawić to z cenami z obecnej oferty wychodzi jakieś 35 zł/msc taniej niż jakbym sobie to kupił jako nowy abonent.

Legionista
    potem cały pakiet familijny za 37zł + HBO+sport+muzyka za 30zł = 67 zł miesięcznie dekoder zostaje na własność, jak po 2 latach kończy ci się umowa i nie chcesz jej przedłużać masz chyba z 80 programów bez płacenia żadnego abonamentu. A jest jakaś różnica miedzy orange sport a orange sport info???
    czyli chujnia jak dla mnie, bo tak naprawdę to normalna oferta, tyle, że przez 6 miesięcy trochę taniej.

Rolnik, a jest w Cyfrze (ja nie wiem, bo mam od stycznia) tak jak np. w Polsacie, że kończy Ci się umowa, to możesz płacić normalnie z miesiąca na miesiąc, a ew. rezygnacja 3 miesiące wcześniej?
    jeśli jest, to radzę taką opcję, pewnie kosztuje trochę więcej, ale wg.mnie naprawdę warto poczekać do końca listopada/początku grudnia i wtedy coś wziąc podczas promocji świątecznej. oni zawsze mają wtedy dobre promo.

Cytat Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
    Rolnik, a jest w Cyfrze (ja nie wiem, bo mam od stycznia) tak jak np. w Polsacie, że kończy Ci się umowa, to możesz płacić normalnie z miesiąca na miesiąc, a ew. rezygnacja 3 miesiące wcześniej?
    jeśli jest, to radzę taką opcję, pewnie kosztuje trochę więcej, ale wg.mnie naprawdę warto poczekać do końca listopada/początku grudnia i wtedy coś wziąc podczas promocji świątecznej. oni zawsze mają wtedy dobre promo.
    Tak właśnie jest. Zobaczymy czy uda mi się jeszcze coś stargować - jeśli tak to raczej nie będę czekał.

Rolnik ,powiem ci tak ja podpisywalem umowe jakos na przelomie roku,wtedy sa najlepsze oferty,przed bozym narodzeniem,tak mi sie wydaje przynajmniej ,mam pakiet komfortowy z C+ i place 69pln.
    Sam zadecyduj,moze dobrze by bylo jakbys nie przedluzal ,jak nie ma konkretnej promocji dla nowych.Wtedy bedziesz mial umowe na czas nieokreslony,na takich samych zasadach jak do tej pory,wejdzie nowa i sobie renegocjujesz obecna.
    edyta
    no Krzysiek mnie ubiegł,tylko mi sie wydaje ze wg prawa to jesli umowa jest na czas nieokreslony to mozesz ja zmienic z miesiecznym wyprzedzeniem a nie 3-mies.??
    Ostatnio edytowane przez kamilsson ; 24-08-2010 o 11:16

Legionista Awatar rey
    Rolnik ,powiem ci tak ja podpisywalem umowe jakos na przelomie roku,wtedy sa najlepsze oferty,przed bozym narodzeniem,tak mi sie wydaje przynajmniej ,mam pakiet komfortowy z C+ i place 69pln.
    Ja tak samo, komfortowy z C+ i opcją HD za 69 zł., dodatkowo przez pierwsze 4 czy 5 miesięcy płaciłem niecałe 4 dyszki. Brałem to jakoś pod koniec listopada.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar (L)ukasz
    Ja dostałem teraz ofertę z TP Neostradę + TV Satelitarną. Różnica pomiędzy ofertą z telewizją, a bez teelwizji to 5 zł, więc wziąłem. Mam Cyfrę plus za którą obecnie płacę dużo. I teraz moje pytanie do zorientowanych w temacie. Czy da się jakoś po jednym talerzu odbierać Cyfrę i Videostradę? Obydwie platfromy korzystają z Hotbirda. Słyszałem coś o konwerterach z dwoma wyjściami itp. Ogólnie chodzi mi jak najtaniej to zrobić, bo chce mieć dwie platformy, a dwa talerze to trochę wieś (ostateczność)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez (L)ukasz Zobacz posta
    Ja dostałem teraz ofertę z TP Neostradę + TV Satelitarną. Różnica pomiędzy ofertą z telewizją, a bez teelwizji to 5 zł, więc wziąłem. Mam Cyfrę plus za którą obecnie płacę dużo. I teraz moje pytanie do zorientowanych w temacie. Czy da się jakoś po jednym talerzu odbierać Cyfrę i Videostradę? Obydwie platfromy korzystają z Hotbirda. Słyszałem coś o konwerterach z dwoma wyjściami itp. Ogólnie chodzi mi jak najtaniej to zrobić, bo chce mieć dwie platformy, a dwa talerze to trochę wieś (ostateczność)
    Kupujesz konwerter twin np. ten http://www.hollex.pl/konwertery-lnbs...ack-ultra-twin jeden kabel z konwertera idzie do dekodera cyfry a drugi kabel do dekodera TP i tyle.

Legionista
    ten jakiś drogi. ja mam z 3 wyjściami i płaciłem jakoś ok.80zł i wszystko zajebiście działa.

Legionista
    Na przyszłość polecam brać dekoder na udostępnienie, bo przez cały czas użytkowania masz go na gwarancji. A co do programów niekodowanych, to z polskich jest tam jedynie 4fun tv, viva, tv polonia, tv puls, tvp kultura, itv i chyba tyle, reszta obcojęzyczne...
    Jak Ci wychodzi 30 zł za HBO, sport i muzyka, jeśli HBO kosztuje 20 zł, sport 13,90, a muzyka 4,90?

Swojego czasu przejrzałem Sat kurier i był ranking twin konwerterów,ten zebrał b.dobre recenzje,jest niedrogi i hula mi bezproblemowo
    http://allegro.pl/konwerter-twin-0-2...200619714.html

Legionista Awatar MAYDAY
    Cytat Zamieszczone przez MK Zobacz posta
    Na przyszłość polecam brać dekoder na udostępnienie, bo przez cały czas użytkowania masz go na gwarancji. A co do programów niekodowanych, to z polskich jest tam jedynie 4fun tv, viva, tv polonia, tv puls, tvp kultura, itv i chyba tyle, reszta obcojęzyczne...
    Jak Ci wychodzi 30 zł za HBO, sport i muzyka, jeśli HBO kosztuje 20 zł, sport 13,90, a muzyka 4,90?
    nie wiem jak oni to liczą ale płace 40 zł i mam to wszystko

WHY DUCK DONALD

Legionista
    Swojego czasu przejrzałem Sat kurier i był ranking twin konwerterów,ten zebrał b.dobre recenzje,jest niedrogi i hula mi bezproblemowo
    http://allegro.pl/konwerter-twin-0-2...200619714.html
    mam właśnie taki tylko z 3 wyjściami.

Uprawnienia umieszczania postów