Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 124

Wątek: Na innym sektorze

Legionista
    Byłem na Jadze (z Radomiakiem na początku tego sezonu), wtedy grali jeszcze u siebie. Od jakiegoś czasu na Hetmanie
    Całkiem nieźle było, tam jest/było o tyle dobrze, że jak ktoś nie chce śpiewać to się nie pakuje do młynu tylko siada obok (coś jak u nas na koszu).

Przypomniałem sobie, że swego czasu byłem też na Kotwicy Kołobrzeg jak rywalizowali z...Amicą :O.
    IV albo III liga to była.
    Śmiechowa atmosferka ogólnie była

Legionista
    Polska: Lechia, Widzew, Lech.

Zagraniczne: OM, Milan, Borussia Dortmund.
    "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
    Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
    Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
    Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Legionista Awatar Damian-Ochota
    ja chciał bym byc pod zegrem na Widzewie i na Liverpoolu
    i na wyjeździe jakims Celticu !!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pavel89
    Cytat Zamieszczone przez baranek
    Ja juz byłem raz, na kamiennej (ksp - Pogoń). A chciałbym sie wbić w młyn Milanu lub PSG.
    BYłes wtedy kiedy było 3-3?? Ja bylem siedziałem na trybunie głownej naprzeciw kamiennej!! Poloniści wywiesili do gory kolami flage zdobyta "Elegant Boys" i "Portowcy". Tam gdzie ja siedziałem nie było mowy o śpiewie dziadkowie po 70 lat i dzieci z rodzicami takie reali. Jedyne co krzyczeli to odpowiadali na kto dziś wygra. Ale zadnych wiekszych spiewow na poczaytku dwoch malych chłopcow z pomalowanymi twarzami wyrzuci w gore konfetti!! Zabawne mieli teksty ktore krzyczeli do piłkarzy ci strsi ludzie np. "Igor kup se nowy samochod" "Bo ciepłej wody nie bedzie" "Wpuscie Engela na boisko" Albo do sedzigo np. "Ty gumowcu bródny" "kaptur" "Kapciu" "Nie biegaj bo się spocisz." No musze przynać ze wesoło na tej Poloni jest śmiech miałem.

A chciałbym zobaczyc sobie kibicow Lecha i stanac w Kotle czy jakos tam!! Jeszcze pod zegar bym zajrzał
    Bylem tez na tym meczu , siedzialem na glownej. Wytrzymalem tylko 45 minut , po pierwszej polowie opuscilismy stadion .

Legionista Awatar Fizi
    Cytat Zamieszczone przez arczi
    Co wy tak z ta Polonia?
    niedługo wyjdzie na to, że frekwencję na K6 robią partyzanci
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista Awatar Foxx
    Ratunku! Milicja!
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar Michu
    Mam znajomych w Lubinie, a więc nie obeszło się żebym nie wpadł na meczyk. Na meczy Zagłębia nie byłem, bo jakoś tak wychodziło że zawsze na wyjeździe grali, za to byłem na meczu Górnika Polkowice. W drugiej polowie usiadłem koło samego młyna Polkowiczan (na nie wyremontowanym stadionie). Młyn liczył jakieś 40 osób i byli to starsze dziadki i młodsi w wieku 15/16 lat. Doping zerowy, ale troche po ultrasowali.

Chciałbym odiwedzić młyn Widzewa i moze Lecha. Natomiast prawie w młynie na Kamiennej już raz byłem, ale to inna historia

Legionista Awatar zuz
    byłam tylko na Astorii Ustronie Morskie, nawet nie pamiętam z kim oni grali wtedy.
    mieli dobrego bramkarza - miał chyba z 160 cm wzrostu.
    z tego co mówił jakiś miejscowy - grał dobrze rękoma i łokciami

Legionista Awatar juras
    Z polskich Lechia Gdansk, eLKaeS.
    Z zagranicznych Celtic, Milan, PSG, OM, Dinamo Zagrzeb, Fenerbahce, Oympiakos Pireus
    Wjedziesz do Warszawy Piękną i Hożą, wyjedziesz Próżną i Niecałą.

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    zagraniczne

PSG-OM(i tu i tu)
    Milan-Inter
    Roma-Lazio
    Milan-Juve
    Borusia D-Bayern
    Celtic-Rangers
    Benfika-Porto

Real M ani Barcelona NIE bo to cienkie jak barszcz
    Czas kończyć z baranami na forumce

Legionista
    ja mialem ta przyjemnosc byc na psg na trybunie boulougne i siedziec tuz obok ich mlynu nie wbijalem sie w epicentrum poniewaz nie umiem nic po francusku a jak wszyscy wiedza, Francuzi po angielsku nie czesto rozumieja na nastepny mecz na psg lece na autiel koniecznie tam!
    The Durango '95 purred away real horrorshow !

ems
    Guest
    pare razy na Polonii)- raz jak grali z Lechem (ul.Wolska) ładnie im wychodzil doping na Legie
    ?!!? !!?

Legionista
    Ja z zagranicy na mecze:
    Juve-Milan
    Juve-Fiorentina
    Juve-Torino (szkoda że ich już nie ma w Seri A)
    PSG-OM
    Milan-Juve
    Milan-Inter
    Rangers-Celtic
    Galatasaray-Besiktas
    NK Zagrzeb-Dinamo Zagrzeb
    ...Nikt mnie na forum nie lubi jest Ok :/...

Legionista Awatar (L)ukas
    Polska: Lech, Widzew

Zagranica: Crvena Zvezda, Partizan Belgrad, Milan, PSG i jakiś klub z Ameryki Płd.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista
    Chciałbym zasiąść, podczas derbów Stambułu lub Aten, w młynie którejś z tych drużyn. Poza tym PSG, OM, Millwall lub Dynamo Berlin
    "Miliony oddanych istnień dają świadectwo swojej Ojczyźnie"

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez daimos
    Mnie sie marzy znalezc sie na sektorze gosci podczas jakiegos wyjazdowego spotkania reprezentacji Anglii.

Z klubowych jedynie marzenia zagraniczne: PSG, OM, AC Milan, Man Utd (choc tu trudno o mlynie mowic ), Liverpool (The Kop).
    Krajowe mlyny jakos mnie nie kreca
    Kumpel był podczas Euro 2000 na meczu Anglia-Rumunia na sektorze Anglików - podobno coś pięknego (COME ON ENGLAND). Ja kurna nie mogłem wtedy pojechać do Belgii :/

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    Cytat Zamieszczone przez ems
    pare razy na Polonii)- raz jak grali z Lechem (ul.Wolska) ładnie im wychodzil doping na Legie
    ?!!? !!?
    ems spokój-adin,dwa,tri............latasz
    Czas kończyć z baranami na forumce

daimler
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez foks
    ja mialem ta przyjemnosc byc na psg na trybunie boulougne i siedziec tuz obok ich mlynu nie wbijalem sie w epicentrum poniewaz nie umiem nic po francusku a jak wszyscy wiedza, Francuzi po angielsku nie czesto rozumieja na nastepny mecz na psg lece na autiel koniecznie tam!
    Foks, a wiesz moze czy na jesieni jest PSG-OM czy OM-PSG? Innymi slowy - gdzie graja?

Legionista
    wiem ze teraz na wiosne mecz jest 3 kwietnia w Marsylii. a co bedzie na jesieniu to kompletnie nie wiem
    The Durango '95 purred away real horrorshow !

Legionista Awatar Marcinos
    W polsce - Lechia Gdańsk, chętnie bym też zobaczył jak to wszystko wygląda pod zegarem na Widzewie.

Zagranica - tu uzbierałoby się sporo, ale przede wszystkim Lazio, Fenerbahce i zaliczyć jakiś wyjazd z Angolami.
    Old Fashion Man Club

Legionista Awatar eFeR
    ja byłem kiedys na KSP na głównej za darmo. na Polonia-Pogoń. było 2-1 dla Pogoni przy pierwszym golu dla Pogoni krzyknąłem "Jeeeeeest!" , ogólnie zacząłem sie cieszyć bez zahamowań. Tylko jakiś dziadzio mi powiedział zebym uwazał bo zaraz mi ktos cos zrobi, ja sie rozejrzałem i wokół mnie były same dzieci i emeryci przy drugim golu było to samo. na dodatek spotkałem jakiegos typa, który jak sie okazało też przyszedł tam dla Pogoni a nie dla KSP, a co najlepsze pod rozpinaną bluzą miał koszulkę Legii

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez skalpel
    Kocioł Lecha Poznań , młyn Ruchu Chorzów i Powiślanki Lipsko
    Heh... Byłem przez chwilę

Legionista
    Ja bym chciał być w kotle Lecha no i młynie Widzewa pod zegarem ale nie na meczu z LEGIĄ bo jak by LEGIA strzeliła gola to bym cię cieszył a to by się żle skończyło dla mnie z zagranicznych to Milan i Juventus

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez skalpel
    Kocioł Lecha Poznań , młyn Ruchu Chorzów i Powiślanki Lipsko
    A Powiślanki to dlaczego??
    ...Nikt mnie na forum nie lubi jest Ok :/...

Administrator Awatar mOFMC
    Ja niedlugo odwiedze mlyny Celticu i Gers'ow.
    Naucze niewiernych porzadnego dopingu
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez MarianoItaliano
    Ja niedlugo odwiedze mlyny Celticu i Gers'ow.
    Naucze niewiernych porzadnego dopingu
    Chciałbym to zobaczyć jak dyrygujesz 60 tys mieszkańców Glasgow

Administrator Awatar mOFMC
    Polak potrafi
    A tak powaznie to zobacze czy ten ich doping naprawde gniata w ziemie.
    Jak Gersi byli w Warszawie w 800 osob na pucharze UEFA to spiewali naprawde konkretnie.
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista Awatar Markotny
    Cytat Zamieszczone przez Krótki

W tamtym momencie, kilkaset metrów od stadionu Polonii było napewno znacznie śmieszniej.

Tylko zabawa się 'przeciągała'.
    Anse kabanse flooore
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Legionista Awatar prowokator
    Ja bym chcial zobaczyc "od kuchni" WKS Slask lub... Cracovie, na sama mysl ciarki mnie przechodza.
    Kiedys (bodajze rok 2001) z kolega wybralismy sie na Polonia - Widzew Usiedlismy sobie na glownej i tak siedzielismy... Doping ograniczal sie do oklaskow po bardziej udanych akcjach. Pamietam jak patrzylem na przeciwlegla strone stadionu (wtedy jeszcze nie wiedzialem ze to sie nazywa Kamienna) i sie dziwilem co ich tak tam malo, wiem ze cos krzyczeli ale jakos do glownej nie dochodzilo... wiecej z tego meczu nie pamietam.
    Tak by sie pewnie skonczyla moja przygoda z kibicowaniem gdyby nie moj sasiad ktory pewnego pieknego dnia zabral mnie na Legia - GKS ale to juz zupelnie inna historia

Legionista
    Ja byłem obok młynu Radomiaka na sparingu Radomiak-Legia ogólnie lipa oprawa jeszcze, jeszcze ale doping kompletnie nie słyszalny np. dużo głośniej śpiewała grupka kibiców Legiunii których było około 70. MOJA JEDYNA MIŁOŚĆ TO... LEGIA WARSZAWA !!!

Uprawnienia umieszczania postów