Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 124

Wątek: Na innym sektorze

Legionista
    Grzywa-dobra historia Ja z chęcia pojechał bym do Łodzi i usiadł na Widzewie po zegarem na meczu z Łksem.Chętnie usiadłbym też w młyne Lechii oraz Lecha.Jeżeli chodzi o zagranice to Argentyna + derby Belgradu

Legionista
    na Lechii Gdansk :zyleta:

Legionista
    bylem kiedys w mlynie klubu kibica na ŁKSie!!! na meczu z Craxa!dopóki spiewali na Widzew,Wisłe i inne klubiki nieprzyjazne Łksowi i Craxie to bylo spoko ale jak zaspiewali Legia to stara k.... (nie przejdzie mi to przez palce) to wyszedlem ze stadionu ale ogolnie bylo spoko a piesni na Legie i Wisle zainicjowala Cracovia z Korona ktorzy pili piwo w barze ŁKSu z kibicami ŁKsu chyba sie lubia?? bylem tez na Stali Stalowa Wola ale mlynu nie stwierdzono i na GKSie Bełchatów oni mieli moze 200stu osobowy mlynik pozdro z Dębicy!!!

Widzew Łódź
    Cytat Zamieszczone przez yzerman
    bylem kiedys w mlynie klubu kibica na ŁKSie!!! na meczu z Craxa!dopóki spiewali na Widzew,Wisłe i inne klubiki nieprzyjazne Łksowi i Craxie to bylo spoko ale jak zaspiewali Legia to stara k.... (nie przejdzie mi to przez palce) to wyszedlem ze stadionu.
    czyli normalny mecz ligowy na Łksie... tam niektorzy bardziej nienawidza Widzew niz kochają Łks...

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez Krzpac
    Cytat Zamieszczone przez yzerman
    bylem kiedys w mlynie klubu kibica na ŁKSie!!! na meczu z Craxa!do puki spiewali na Widzew,Wisłe i inne klubiki nieprzyjazne łksowi i Craxie to bylo spoko ale jak zaspiewali Legia to stara k.... (nie przejdzie mi to przez palce) to wyszedlem ze stadionu.
    czyli normalny mecz ligowy na łksie... tam niektorzy bardziej nienawidza Widzew niz kochają łks...
    Yyyy, u nas jest podobnie . polonisci tez bardziej nienawidzą Legii niz kochają swoją "drużyne"

Legionista
    Ja bylem na kilku meczach ale tylko na Lechii Gdansk i Wybrzezu Gdansk (zuzel) bylem w mlynie a tak z innych meczy to ...LKS-ManUtd (bylo spoko ale do czasu, jak przyjechala eikpa Legii to wtedy caly stadion zaczal spiewac wiadamo jaka piosenke ) rok temu bylem na bulgarskiej na meczu z zydzewem i siedzialem z pikikami na prostej no i wtedy przekonalem sie ze doping na bulgarskiej praktycznie nie istnieje(nie liczac mlyna na luku)
    LEGIA-OLIMPIA-ZAGŁĘBIE

Legionista Awatar c_zary
    Turli: Masz pierwsze i ostatnie ostrzezenie za obrazanie kibicow innych klubow.
    ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez c_zary

jesli chodzi o to jak napisalem wyraz widzew to rozumiem, sorry rozpedzilem sie....
    LEGIA-OLIMPIA-ZAGŁĘBIE

Administrator Awatar Q_(L)
    Cytat Zamieszczone przez turli

jesli chodzi o to jak napisalem wyraz widzew to rozumiem, sorry rozpedzilem sie....
    Widzew, nie widzew...

Pozdrawiam
    Q.
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Widzew Łódź

to zwolnij

Administrator Awatar Q_(L)
    Cytat Zamieszczone przez Krzpac

to zwolnij
    :> Krzpac... My czuwamy :/
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista
    Obowiązkowo wybrałbym się do podrzeszowskiej Boguchwały na tamtejszego"izolatora".moim marzeniem jest także na mecz sprzęgła wejherowo.
    TYLKO LEGIA.(L)UB(L)IN
    Ja ... LUBLIN LEGIA FANS

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez Stanixon
    Obowiązkowo wybrałbym się do podrzeszowskiej Boguchwały na tamtejszego"izolatora".moim marzeniem jest także na mecz sprzęgła wejherowo.
    TYLKO Legia.(L)UB(L)IN
    Na Izolatora też bym poszedł a także na Xamax Kańczuga

Legionista Awatar szczepan
    mlyn Celticu albo Glasgow... pamietam jak na mistrzostwach we Francji siedzial nie mal w srodku sektora kibicow Szkocji na meczu z Marokiem... mistrzostwo swiata!

Legionista Awatar Niko
    Cytat Zamieszczone przez Dziubek
    Ja to kiedyś byłem raz na meczu Widzew - Wisła w 1997 chyba. Pamietam wygrali wtedy 1-0 po karnym. Siedziałem nie w Młynie ale na ich Krytej!!!
    Też byłem na tym meczu! Też na ich krytej! Wiślacy siedzieli na dzisiejszej Nicarce, i pamiętam,że byłem za Wisłą bo z Widzewem walczyliśmy o tytuł. Były chyba 2 czerwone kartki... Jeszcze bardziej mnie interesowało co się dzieje na boisku niż na trybunach.Ale wiem,ze spore wrażenie zrobił na mnie metrowy płotek odzielający Krytą od boiska.

A tak do tematu - ja bym chciał pójść na Bałtyk, Szombry i coś z Podkarapacia-Resovia albo Unia T.

pzdr
    *JKL*

Legionista
    Ja osobiscie dwa razy milaem okazje ogladac mecz Legii z miejscowymi fanami. Raz byl to chyba w 1998 nie pamietam dobrze za malolata jkao ze mieszkalem niedaleko namowilem ojca na mecz z Kszo, Legiunia wygrala 1:0 i pamietam ze nie moglem usiedziec na miejscu gdy strzelili bramke. Pamietam tez ze siedziedzalem obok mlyna Kszo i nie zapomne wleikiej ilosci wrzutow na Legie, praktycznie przez 1/3 meczu.
    A drugi raz byl calkiem niedawno gdyz tej jesieni w Radomiu gdzie mieszkam i chodze na mecze Radomiaka. Wiadomo jak to sei skonczylo i jaki byl efekt tego meczu bylem po drugiej stronie i pewnie mam na to wszystko inne spojrzenie na ten mecz ale duzo bylo juz o tym pisane wiec nie warto sei rozpisywac.
    A tak poza tym to chcialbym obejrzec mecz z Kotła i Pod Zegarem

Legionista
    Z chęcią zobaczył bym z bliska jak to wszystko wygląda na kamiennej :buhaha: A tak po za naszymi zgodami to Widzew pod zegarem,Lech,Cracovia,Arka,Ruch Chorzów.
    Bo na Wo(L)i fajno jest ...

Administrator Awatar Adiq
    Najchętniej wybrałbym się na GKS, żeby zobaczyć jak wygląda jedyny młyn z prawdziwego zdarzenia w Polsce umieszczony pod dachem.
    Nieznani Sprawcy

Legionista Awatar baranek
    Ja juz byłem raz, na kamiennej (ksp - Pogoń). A chciałbym sie wbić w młyn Milanu lub PSG.
    Wiercę w brzozach z azbestu.

Legionista Awatar Grzeslaw_mks
    Jako że w Wawie bywam stosunkowo często, to i zdarzyło mi się wpaść na Żyletę. Chętnie stanąłbym pod zegarem na Widzewie...
    Tyle było dni do utraty sił, do utraty tchu, tyle było chwil...
    Szczepaniaka 29

www.mks-korona-kielce.prv.pl
    www.koronakielce.net

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez baranek
    Ja juz byłem raz, na kamiennej (ksp - Pogoń). A chciałbym sie wbić w młyn Milanu lub PSG.
    BYłes wtedy kiedy było 3-3?? Ja bylem siedziałem na trybunie głownej naprzeciw kamiennej!! Poloniści wywiesili do gory kolami flage zdobyta "Elegant Boys" i "Portowcy". Tam gdzie ja siedziałem nie było mowy o śpiewie dziadkowie po 70 lat i dzieci z rodzicami takie reali. Jedyne co krzyczeli to odpowiadali na kto dziś wygra. Ale zadnych wiekszych spiewow na poczaytku dwoch malych chłopcow z pomalowanymi twarzami wyrzuci w gore konfetti!! Zabawne mieli teksty ktore krzyczeli do piłkarzy ci strsi ludzie np. "Igor kup se nowy samochod" "Bo ciepłej wody nie bedzie" "Wpuscie Engela na boisko" Albo do sedzigo np. "Ty gumowcu bródny" "kaptur" "Kapciu" "Nie biegaj bo się spocisz." No musze przynać ze wesoło na tej Poloni jest śmiech miałem.

A chciałbym zobaczyc sobie kibicow Lecha i stanac w Kotle czy jakos tam!! Jeszcze pod zegar bym zajrzał
    ...Nikt mnie na forum nie lubi jest Ok :/...

Portowiec Awatar Dyzio
    Ja z kolei chetnie odwiedzilbym stadion O. Marsylia i zobaczyl jak tam wszystko jest zorganizowane bo ich oprawy na Canal + wygladaja bardzo fajnie z polskich stadionow to na pewno tam gdzie sie cos dzieje tzn Lech Widzew Arka itp.
    Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
    to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Legionista Awatar skalpel
    Kocioł Lecha Poznań , młyn Ruchu Chorzów i Powiślanki Lipsko

Administrator Awatar legart
    A jam tylko jedną zasadę, jak idę na mecz innej drużyny niz Legia, to siadam gdzieś z piknikami, z daleka od młyna gospodarzy

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    byłem pod zegarem na Barcelonie i GKS -nic rewelacyjnego,widok prze ch.......

Lechia Gdańsk
    GKS Katowice

Groclin
    Amica
    Czas kończyć z baranami na forumce

Legionista
    no to Ja bylem na meczu Wisła Płock-Wisła Krakow bez rewelacji
    i pare razy na Polonii)- raz jak grali z Lechem (ul.Wolska) ładnie im wychodzil doping na Legie

Administrator Awatar arczi
    Co wy tak z ta Polonia?
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista Awatar cin
    Jak na razie, to na sektorze dla gospodarzy bylem tylko na meczu Mamry Gizycko - bodajze Hutnik Warszawa Troche sie nsluchalem "bluzg" (w stylu "krawaciarze" )

A gdzie chcialbym usiasc?
    tu:

Nigdy Sam

Legionista
    Z polskich drużyn to chętnie usiadłbym na Widzewie, Lechii, Koronie.
    Z zagranicznych to: Roma, Arsenal (jeśli tam jest młyn), Saint Etienne.

A zdarzyło mi się siadać w młynach... Groclinu i Amiki

P.S. Bardzo chciałbym zasiąsć w młynie któregoś z klubów tureckich, jak ,np. Besiktas.

daimler
    Guest
    Mnie sie marzy znalezc sie na sektorze gosci podczas jakiegos wyjazdowego spotkania reprezentacji Anglii.

Z klubowych jedynie marzenia zagraniczne: PSG, OM, AC Milan, Man Utd (choc tu trudno o mlynie mowic ), Liverpool (The Kop).
    Krajowe mlyny jakos mnie nie kreca

Uprawnienia umieszczania postów