Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Informacje na wyłączność?

Legionista Awatar MaxyM

Informacje na wyłączność?

Przeglądałem ostatnio oficjalna stron Legii. Dostrzegłem na niej ankietę, w której jest pytanie w jakiej rozgłośni radiowej chcielibyśmy słuchać o Legii.

Chyba nie padło to pytanie tak sobie.
    Myślę, że Legia chce za odpowiednie pieniądze podpisać kontrakt z którąś rozgłośnią radiową.

Mogą to być tylko moje przypuszczenia...

Wie może ktoś coś więcej?

Legionista
    Z tego co słyszałem chodzi o transmisje radiowe z meczów.

Legionista Awatar _Bart
    i byłby to zajebisty pomysł

chyba jednak Kita to najlepszy transfer od niepamietnych czasów
    ma łeb na karku wie na czym mozna zarobić
    tylko że byłoby to radio lokalne bo watpie zeby Radio Zet np chciało transmitowac mecze Legii
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Legionista Awatar Aureliusz
    Już na meczu z Iraklisem Hadaj mówił, że sponsorem spotkania jest Radio Dla Ciebie.
    A radiowa transmisja meczów była by fajna dla tych co nie chodzą na mecze. Była by to konkurencja do popularnego Studia S-13.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar Łysolek
    Swego czasu glośno było o sympatii do Legii radia Wawa , nie wiem jak jest teraz , ale chyba ani razu nie słyszałem tam o Legii 8-

Legionista Awatar Tuzin...
    Na meczu z Iralkisem Hadaj mowil ze w RDC beda transmisje z meczow Legii (mam nadzieje ze z wyjazdowch tez, a wlasciwie to przede wszystkim :>). A przed chwila leciala zapowiedz meczu z Korona z wypowiedzia Magiery

Administrator Awatar Adiq
    Cytat Zamieszczone przez Łysolek
    Swego czasu glośno było o sympatii do Legii radia Wawa , nie wiem jak jest teraz , ale chyba ani razu nie słyszałem tam o Legii 8-
    Kiedyś Legia miała stałą, godzinną audycję w radio Wawa, bodajże w każdą niedzielę.
    Nieznani Sprawcy

Legionista
    dobrze by było jak by Legia podpisała kontrakt z jakims radiem i były by dodatkowe pieniądze z tego a i dla kibiców ktorzy w danym momencie nie mogli by pojechac na wyjazd mogli by sluchac meczu przez rowne 90 minut a nie to jak ma miejsce w S-13 bo tam przenosza sie ze stadionu na stadion! a co do panna Kity to mysle ze ten człowiek zaczyna działac w dobra strone i na korzysć naszego kochanego klubu!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista
    Ja bym się bardzo ucieszył,gdyby stało się to faktem Pełna, 90-minutowa relacja z meczu,jak to zauważył Kamyk,byłaby bardzo atrakcyjna dla tych co nie jeżdżą na wyjazdy i nie mają C+.
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tuzin
    Na meczu z Iralkisem Hadaj mowil ze w RDC beda transmisje z meczow Legii (mam nadzieje ze z wyjazdowch tez, a wlasciwie to przede wszystkim :>). A przed chwila leciala zapowiedz meczu z Korona z wypowiedzia Magiery
    mówił, mówił i nawet balony reklamowe stały za bramką

Legionista
    Głos z oddali Radio lokalne to pomysł taki sobie - kibice Legii, z Wawy i okolic, w czasie meczu są przecież na Legii '8,chyba że można tego radia słuchać przez net on air. Albo rozgłośnia która ma zasięg ogólnokrajowy [w co niestety wątpię], albo która nadaje również przez net [to byłoby najlepsze rozwiązanie, coś pod windowsplayera, czy realplayera]. Co mi z tego, że lokalne warszawskie radio będzie transmitowało mecz na żywo, jak w Elblągu go nie odbieram :/
    Do niedawna w godzinie meczu Chelsea siadałem sobie wygodnie przed kompem, official site cfc, słuchaweczki i do boju. Do niedawna, bo Romek teraz chce 2.95 poundsa za miesiąc... ale o takim czymś [oczywiście free] powinni pomyśleć na oficjalnej stronie Legii, dla kibiców wojskowych spoza Wawy. Radio i owszem, radio w necie - jak najbardziej
    pozdrawiam
    bayo
    OE forum
    SS LAZIO

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tuzin
    Ktoś wie, czy będzie dziś transmisja z meczu? Na stronie http://www.rdc.pl/programdnia3.html nic o tym nie piszą.

Legionista
    z kolei w Radio 94FM, slyszlaem, ze raz w tygodniu ma byc audycja ktora prowadzic beda kibic Legii i Polonii... dwaj dziennikarze maja prowadzic dysputy 8-

Legionista
    Z tegocowidziałem to na koronie były relkamy Radia dla Ciebie wiec cos może być na rzeczy.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Kasja
    Cytat Zamieszczone przez Kawa
    Z tegocowidziałem to na koronie były relkamy Radia dla Ciebie wiec cos może być na rzeczy.
    no wlasnie dzis mowili cos o tym radiu...
    jak ktos cos wie to niech pisze

Uprawnienia umieszczania postów