Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 272

Wątek: Muza klubowa.

Legionista Awatar detoxizer
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Tytuł tematu powoduje, że głosy oddałem przy wyłączonych głośnikach w kompie Ale oddałem prawidłowo

Śliczne dzięki wszystkim.

Ponownie proszę o oddanie głosu na Coca Dillaz:
    http://www.muzyczneradio.com.pl/index.php?page=52

Każdy głos ważny, wielkie dzięki za pomoc. Przypominam, że aby zagłosować nie trzeba się rejestrować.

Dzięki wszystkim za oddane głosy, dzięki temu jesteśmy na 7 miejscu, a może być jeszcze lepiej. Ponownie proszę o głos na Coca Dillaz, bo walczymy teraz o 1 miejsce. Przypominam, że nie trzeba się rejestrować, aby móc oddać głos.

Wielkie dzięki za wszystko! Jesteśmy na 3 miejscu i atakujemy pierwszą lokatę. Dzięki!

poszedł głos aczkolwiek nie mój klimat ; D

a tak btw. wybiera się ktoś z forum na UMF ?

Czerwona kartka
    Troche przesadzaja tam z cenami delikatnie mówiac

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Easy4Us Zobacz posta
    a tak btw. wybiera się ktoś z forum na UMF ?
    ja się wybierałem... impreza jest na prawdę mega, ale zrezygnowałem, bo line-up jest bez rewelacji. czasu coraz mniej, a oni zwlekają z kolejnymi nazwiskami. dlatego wolę przeznaczyć te pieniądze na inne eventy.
    poza tym DJ'e występujący na UMF w danym kraju, podpisują klauzule, że w ciągu 3 lub 6 miesięcy nie mogą wystąpić w tym kraju ponownie. a u nas w tym okresie imprez jest o zaje.ania, więc taka impreza jak UMF nie ma szans wypalić w pełni w Polsce, bo nie będzie komu tam zagrać. chyba, że wszyscy pozmieniają pseudonimy albo pozakładają jakieś projekty, duety itd przykład Tiesto występuje na UMF jako Tiesto, a na SF jako Allure.

jak dla mnie porównując cena/jakość to SF i EC wypadają dużo lepiej niż UMF.
    Mamy to w sercach, umysłach, na tatuażach, mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać!!!

Legionista Awatar Raffels
    W tym roku znowu fajnie zapowiada sie Plocki Audioriver.
    Royksopp... Szkoda, ze termin mi kompletnie nie pasuje.
    No i trzeba powiedziec, ze calkiem niezly lineup ma Sunrise.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

właśnie mam dylemat odnośnie SF i AR ;x termin się pokrywa a jest sentyment do KG bo tam się wszystko co związane u mnie z eventami zaczeło ale Audio i circus tent muzycznie bardziej podchodzi. a co do UMF jest Carl Cox, Magda, Richie Hawtin, Sven Väth, John Digweed mi pasuje tyle że nie za takie pieniądzę lepiej przeznaczyć to na wyjazdy

Jakby ktoś szukał tańszych biletów to na ftb i rmf maxxx są zniżkowe.

Ja pierdzielę, ale rozkminki W moich czasach imprezowania to człowiek się zastanawiał, do jakiego klubu w Warszawie wyjść i sprawdzał, który z polskich dj'ów akurat grał.

Czerwona kartka

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
    Ja pierdzielę, ale rozkminki W moich czasach imprezowania to człowiek się zastanawiał, do jakiego klubu w Warszawie wyjść i sprawdzał, który z polskich dj'ów akurat grał.
    kiedy to było... wtedy to ja byłem jeszcze dzieckiem i po dobranocce chodziłem spać pamiętam jak kiedyś w Quovadisie chyba Dj Hazel składał nam gratulacje za zdobycie Mistrza teraz w Warszawie fajna impreza trafia się raz na ruski rok, niestety
    Mamy to w sercach, umysłach, na tatuażach, mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Easy4Us Zobacz posta
    właśnie mam dylemat odnośnie SF i AR ;x termin się pokrywa a jest sentyment do KG bo tam się wszystko co związane u mnie z eventami zaczeło ale Audio i circus tent muzycznie bardziej podchodzi. a co do UMF jest Carl Cox, Magda, Richie Hawtin, Sven Väth, John Digweed mi pasuje tyle że nie za takie pieniądzę lepiej przeznaczyć to na wyjazdy

Jakby ktoś szukał tańszych biletów to na ftb i rmf maxxx są zniżkowe.
    dawaj na SF!! ja jadę na całe 10 dni

całe 10 dni to niezły maraton : D ja jak już się wybiorę to drugi weekend tylko : )
    a co do Warszawy i eventów to niestety jest tego mało ale i tak coś się ruszyło od tamtego roku Dayglow, UMF w pazdzierniku chyba znów Dayglow

Legionista
    nie przepuszczę takiego maratonu tym bardziej, ze jest to jedna z najlepszych imprez w kraju pod względem muzyczny jak i organizacyjnym (będzie to mój 6 SF, więc widzę jak to się zmienia, oczywiście na plus). do tego event jest w całości polski (nie polska edycja zagranicznego). jedyny minus to naćpani idioci, ale togo nie da się wyeliminować chyba, że każdy chodziłby ze swoim stróżem, a tak się nie da...

a co do klubowo-imprezowej Warszawy to niestety pod tym względem sto(L)ica jest na samym końcu...

na Dayglow się wybierałem, ale nie byłem. fajnie się zapowiadało... z tego co słyszałem to organizacyjnie niewesoło to wyszło (kilku znajomych było)... no i dla mnie zdecydowanie za dużo sobie zażyczyli za bilety. a porównując cenę z line-up'em no to chyba ich pojebało

Ok, a ja zaprezentuję demko naszego nowego numeru singlowego, który powinien się pojawić pod koniec miesiąca.

Coca Dillaz- Tonight

Legionista
    Może nie pisze w tym temacie co powinienem, ale mam dwa bilety na Premium Festival w Spodku, chce 70 zł. Dzisiaj jeden bilet kupicie za 89 zł. Więc ci co się wybierają na Premium Festival i chcą bilety niech piszą na PW, jestem z DG
    BYŁO, JEST I BĘDZIE ZAWSZE ZAGŁĘBIE!

Legionista Awatar Mat
    idzie ktoś na UMFa na sobotę przynajmniej? Znajomi mi lecą w *****, a jednak bym się przeszedł. Samemu to standardowo się napierdolę i nie będzie mnie miał kto ogarniać
    podpis under construction

To znaczy zależy Ci na tym, żeby się nie napierdolić czy szukasz ogarniacza?
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Mat
    Generalnie, w towarzystwie, zaznaczę iż w odpowiednim (np taki Deszcz się nie kwalifikuje ), trzymam fason, z czym w innych wypadkach bywa różnie

Legionista Awatar symbicort
    Mat a Ty masz wejściówki z puli promocyjnej (early birds) czy z głównej puli ?
    Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Legionista Awatar Mat
    z wlotek na sobotę za 199 zeta.

Ponownie prośba o głosy na Coca Dillaz

Śliczne dzięki!

Czerwona kartka
    Bilety na UMF za 245 za 2 dni.

http://shop.electromunk.com
    SPECJALNY KOD: BIGGESTPARTY

UMF odwołany.

Legionista Awatar Mat
    co *****??

Legionista Awatar Mat
    nie no żydostwo pierdolone...weź i się teraz jebaj ze zwrotem kasy, wkurwili mnie co niemiara. Ciekaw jestem faktycznych przyczyn, znając życie, nie nachapali się zbytnio biletami ( w końcu chodziły na oficjalnym za kosmiczne hajsy), a i line up to w połowie pic na wodę zapewne. A chuuuj im w dupe

Praktycznie nie słucham muzyki typu techno, house itd. Nie znam się na tym i chyba nie chce się znać, ale ten kawałek w te słoneczne dni podczas jazdy samochodem miażdzy mi system. Kozaczek!

|||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar norullez
    Jako ze SF zbliza sie wielkimi krokami, a widze ze jest tu kilku fanów muzycznych lotów, niekoniecznie nowej elektronicznej muzyki na jedno kopyto, ale starszych sztosów... Wstawiam tą perełke.
    Bodajze rok 2006, Kołobrzeg, DJ Kris... sprawdzcie sami czy pamietacie ten numer

http://www.youtube.com/watch?v=OAu-L1bUvB0

Legionista Awatar CW(L)KS
    Idąc tropem norullez'a, ten filmik oglądałem dziesiątki razy, Matys, Van dijk, Matush, Kris i cała reszta. Moc !

http://www.youtube.com/watch?v=7q8Ca...eature=related

E: Mówisz i masz

http://www.youtube.com/watch?v=FogQB...eature=related

Ostatnio edytowane przez CW(L)KS ; 06-07-2012 o 18:20
    Bo śnieg...

Uprawnienia umieszczania postów