Inne ligi (holenderska, portugalska itp.)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Meazza
    Olimpia Elbląg
    • 06.2014
    • 2166

    "Robin van Persie wraca do Feyenoordu Rotterdam. Prezentacja 34-latka na De Kuip odbędzie się w najbliższy poniedziałek".

    Komentarz

    • Alek
      Legionista
      • 10.2011
      • 7776

      Polski mecz w Jubiler League. Hat-trick Teodorczyka i dwie bramki Morioki, Anderlecht wygrywa 5:3

      Komentarz

      • Chmielo
        Legionista
        • 08.2010
        • 10142

        Jak pisałem, że ten Japoniec nadawałby się do Legii to był śmiech, że cienki. A tutaj proszę, wyrasta na gwiazdę ligi.
        A Melanż Trwa...

        Komentarz

        • Robert E. Lee
          Legionista
          • 05.2012
          • 5627

          Orientuje się ktoś czemu PAOK-Olympiakos się nie odbył dzisiaj?

          Komentarz

          • LioneL
            Legionista
            • 03.2011
            • 1749

            Zapewne z powodu dużych opadów śniegu (akurat odnośnie tego konkretnego meczu nie wiem tego na pewno, ale sporo innych spotkań w różnych ligach zostało odwołanych z tego powodu - np. Juventusu).

            Komentarz

            • R.
              Legionista
              • 02.2007
              • 9675

              Zamieszczone przez LioneL
              Zapewne z powodu dużych opadów śniegu (akurat odnośnie tego konkretnego meczu nie wiem tego na pewno, ale sporo innych spotkań w różnych ligach zostało odwołanych z tego powodu - np. Juventusu).
              Wypadałoby jednak sprawdzić zanim coś się napisze... Przed meczem na rozgrzewce w piłkarzy poleciały różne rzeczy, tuż przed rozpoczęciem trener Olympiakosu wyłapał czymś w głowę, zabrano go do szpitala.. Policja nalegała i mecz został odwołany.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

              Komentarz

              • LioneL
                Legionista
                • 03.2011
                • 1749

                Dlatego napisałem, że nie jestem pewny co do tego konkretnego meczu. To były domysły na bazie tego, że wiele spotkań zostało odwołanych właśnie z powodu śniegu.
                Nie sprawdziłem. Mój błąd.

                Komentarz

                • Alek
                  Legionista
                  • 10.2011
                  • 7776

                  Zamieszczone przez Alek
                  Polski mecz w Jubiler League. Hat-trick Teodorczyka i dwie bramki Morioki, Anderlecht wygrywa 5:3
                  A ci znów dali o sobie znać.

                  Komentarz

                  • ricahrdmajece
                    Legionista
                    • 03.2018
                    • 6

                    I remember when I was a student I needed to write psychology essay. I couldn't decide what should I write about. This helpful site was useful!

                    Komentarz

                    • R.
                      Legionista
                      • 02.2007
                      • 9675

                      Jeśli komuś się wydaje, że piłka w najmocniejszych ligach jest wolna od ustawek niech sobie zobaczy co dzisiaj odwaliło PSV...
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                      Komentarz

                      • Leokadiusz
                        Legionista
                        • 09.2014
                        • 284

                        Zebrali wpjerdol od jakichś patałachów, ale żeby od razu pisać o ustawce? Mają prawie pewnego mistrza, a grali z drużyną z nożem na gardle. Tak bywa. Mało brakowało a my byśmy tyle dostali od Jagielonii i wtedy by na forach holenderskich pisali o ustawionym meczu?

                        Z resztą jakby mieli ustawiać to w drugą stronę, a nie podkładać się 5:0 jak ostatni kretyyn.
                        Ostatnio edytowany przez Leokadiusz; 84988.

                        Komentarz

                        • R.
                          Legionista
                          • 02.2007
                          • 9675

                          Zamieszczone przez Leokadiusz
                          Zebrali wpjerdol od jakichś patałachów, ale żeby od razu pisać o ustawce? Mają prawie pewnego mistrza, a grali z drużyną z nożem na gardle. Tak bywa. Mało brakowało a my byśmy tyle dostali od Jagielonii i wtedy by na forach holenderskich pisali o ustawionym meczu?

                          Z resztą jakby mieli ustawiać to w drugą stronę, a nie podkładać się 5:0 jak ostatni kretyyn.
                          Hehe, jasne. Od dłuższego czasu na forach chodziło info, że PSV ten mecz odda, zresztą kursy przed meczem też były "dziwne". Obejrzyj sobie ten mecz. Lider z dużą przewagą nagle dostaje 5-0 od drużyny z dna tabeli.

                          Wałkiem śmierdziało też w Zagrzebiu, gdzie Dinamo u siebie dostało 4-1 ze... swoim klubem córką, Lokomotivą Zagrzeb.
                          Ostatnio edytowany przez R.; 7199.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                          Komentarz

                          • Tom Kruz
                            Legionista
                            • 05.2006
                            • 5877

                            Zamieszczone przez Raffels

                            Wałkiem śmierdziało też w Zagrzebiu, gdzie Dinamo u siebie dostało 4-1 ze... swoim klubem córką, Lokomotivą Zagrzeb.
                            Warto zauważyć, że to już druga porażka ligowa Dinama z rzędu w takim stosunku. Drastyczny kryzys formy .
                            Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

                            Komentarz

                            • Leokadiusz
                              Legionista
                              • 09.2014
                              • 284

                              Zamieszczone przez Raffels
                              zresztą kursy przed meczem też były "dziwne".
                              wg Fortuny 8.70 5.40 1.32

                              Mi się po prostu nie kalkuluje ten wałek. Podkładać się 5:0 gdy idzie się po mistrza? Nie widzę sensu, ale może za prostym człowiekiem jestem.

                              Komentarz

                              • R.
                                Legionista
                                • 02.2007
                                • 9675

                                Zamieszczone przez Leokadiusz
                                wg Fortuny 8.70 5.40 1.32

                                Mi się po prostu nie kalkuluje ten wałek. Podkładać się 5:0 gdy idzie się po mistrza? Nie widzę sensu, ale może za prostym człowiekiem jestem.
                                Nie mówię o Polskich, na zagranicznych na PSV było grubo ponad 2zł. Oni mają 10pkt. przewagi, więc im ta porażka dużo w sytuacji nie zmienia.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                                Komentarz

                                Pracuję...