Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3910111213
Pokaż wyniki od 361 do 382 z 382

Wątek: Inne ligi (holenderska, portugalska itp.)

Olimpia Elbląg
    "Robin van Persie wraca do Feyenoordu Rotterdam. Prezentacja 34-latka na De Kuip odbędzie się w najbliższy poniedziałek".

Legionista Awatar Alek
    Polski mecz w Jubiler League. Hat-trick Teodorczyka i dwie bramki Morioki, Anderlecht wygrywa 5:3

Legionista Awatar Chmielo
    Jak pisałem, że ten Japoniec nadawałby się do Legii to był śmiech, że cienki. A tutaj proszę, wyrasta na gwiazdę ligi.
    A Melanż Trwa...

Orientuje się ktoś czemu PAOK-Olympiakos się nie odbył dzisiaj?

Legionista
    Zapewne z powodu dużych opadów śniegu (akurat odnośnie tego konkretnego meczu nie wiem tego na pewno, ale sporo innych spotkań w różnych ligach zostało odwołanych z tego powodu - np. Juventusu).

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Zapewne z powodu dużych opadów śniegu (akurat odnośnie tego konkretnego meczu nie wiem tego na pewno, ale sporo innych spotkań w różnych ligach zostało odwołanych z tego powodu - np. Juventusu).
    Wypadałoby jednak sprawdzić zanim coś się napisze... Przed meczem na rozgrzewce w piłkarzy poleciały różne rzeczy, tuż przed rozpoczęciem trener Olympiakosu wyłapał czymś w głowę, zabrano go do szpitala.. Policja nalegała i mecz został odwołany.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Dlatego napisałem, że nie jestem pewny co do tego konkretnego meczu. To były domysły na bazie tego, że wiele spotkań zostało odwołanych właśnie z powodu śniegu.
    Nie sprawdziłem. Mój błąd.

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Polski mecz w Jubiler League. Hat-trick Teodorczyka i dwie bramki Morioki, Anderlecht wygrywa 5:3
    A ci znów dali o sobie znać.

I remember when I was a student I needed to write psychology essay. I couldn't decide what should I write about. This helpful site was useful!

Jeśli komuś się wydaje, że piłka w najmocniejszych ligach jest wolna od ustawek niech sobie zobaczy co dzisiaj odwaliło PSV...

Zebrali wpjerdol od jakichś patałachów, ale żeby od razu pisać o ustawce? Mają prawie pewnego mistrza, a grali z drużyną z nożem na gardle. Tak bywa. Mało brakowało a my byśmy tyle dostali od Jagielonii i wtedy by na forach holenderskich pisali o ustawionym meczu?

Z resztą jakby mieli ustawiać to w drugą stronę, a nie podkładać się 5:0 jak ostatni kretyyn.
    Ostatnio edytowane przez Leokadiusz ; 10-03-2018 o 23:36

Cytat Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
    Zebrali wpjerdol od jakichś patałachów, ale żeby od razu pisać o ustawce? Mają prawie pewnego mistrza, a grali z drużyną z nożem na gardle. Tak bywa. Mało brakowało a my byśmy tyle dostali od Jagielonii i wtedy by na forach holenderskich pisali o ustawionym meczu?

Z resztą jakby mieli ustawiać to w drugą stronę, a nie podkładać się 5:0 jak ostatni kretyyn.
    Hehe, jasne. Od dłuższego czasu na forach chodziło info, że PSV ten mecz odda, zresztą kursy przed meczem też były "dziwne". Obejrzyj sobie ten mecz. Lider z dużą przewagą nagle dostaje 5-0 od drużyny z dna tabeli.

Wałkiem śmierdziało też w Zagrzebiu, gdzie Dinamo u siebie dostało 4-1 ze... swoim klubem córką, Lokomotivą Zagrzeb.
    Ostatnio edytowane przez Raffels ; 11-03-2018 o 10:35

Legionista Awatar Tom Kruz
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta

Wałkiem śmierdziało też w Zagrzebiu, gdzie Dinamo u siebie dostało 4-1 ze... swoim klubem córką, Lokomotivą Zagrzeb.
    Warto zauważyć, że to już druga porażka ligowa Dinama z rzędu w takim stosunku. Drastyczny kryzys formy .
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    zresztą kursy przed meczem też były "dziwne".
    wg Fortuny 8.70 5.40 1.32

Mi się po prostu nie kalkuluje ten wałek. Podkładać się 5:0 gdy idzie się po mistrza? Nie widzę sensu, ale może za prostym człowiekiem jestem.

Cytat Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
    wg Fortuny 8.70 5.40 1.32

Mi się po prostu nie kalkuluje ten wałek. Podkładać się 5:0 gdy idzie się po mistrza? Nie widzę sensu, ale może za prostym człowiekiem jestem.
    Nie mówię o Polskich, na zagranicznych na PSV było grubo ponad 2zł. Oni mają 10pkt. przewagi, więc im ta porażka dużo w sytuacji nie zmienia.

Legionista Awatar Runi
    W Grecji PAOK - AEK przerwany w doliczonym czasie po nieuznanej bramce dla tych pierwszych , a po murawie biega Prezydent PAOKu z bronią przy pasku , nakazuje zawodnikom opuścić murawę, a sędziemu „obiecuje” , że jest już martwy

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    W Grecji PAOK - AEK przerwany w doliczonym czasie po nieuznanej bramce dla tych pierwszych , a po murawie biega Prezydent PAOKu z bronią przy pasku , nakazuje zawodnikom opuścić murawę, a sędziemu „obiecuje” , że jest już martwy
    Prijo jakby lekko przerażony.

No i w związku z wczorajszym incydentem, Grecja zawiesiła rozgrywki ligowe.

Legionista
    Benfica niemal pewna podpisania Facundo Ferreyry z Szachtara Donieck. IMO świetny transfer, ale myślałem, że pójdzie do jakiegoś większego klubu.

Tym samym trwa rozbiórka donieckiej drużyny, którą mają opuścić Benrad(kończy mu się kontrakt, tak samo jak Facundo), oprócz tego spekuluje się o możłiwym transferze Freda.
    Team Legia Team Klaf

Legionista
    To może dla odmiany i odświeżenia tematu trochę wieści z ligi kambodżańskiej ?

http://www.gdzieindziej.eu/2018/06/derby-phnom-penh/

Na 12 zespołów w lidze aż 7 jest ze stolicy. Wybrałem się na derby dwóch najsłabszych ekip. Ot, jako ciekawostkę wrzucam.
    Mój blog o podróżach - www.gdzieindziej.eu

Bardzo mnie ciekawi jak w następnym sezonie spisze się cała Legia Warszawa. Bardzo bym chciał kolejny raz Ligę mistrzów w Warszawie.

Uprawnienia umieszczania postów