Strona 89 z 89 PierwszyPierwszy ... 39798586878889
Pokaż wyniki od 2,641 do 2,664 z 2664

Wątek: W mediach o Legii...

Dziś w PSie dla odmiany dwa teksty grillujące temat Carlitosa.
    Tym razem Błoński i Dykta.

Ostatnio edytowane przez thorstein ; 12-02-2019 o 10:15

pieredziela trzy po trzy w tym PS

dla odmiany:
    wywiad z Radosławem Kucharskim, min o sprzedazy Carlitosa:
    http://legia.com/aktualnosci/kuchars...ilniejsi-60772

Legionista Awatar Antares
    Carlitos nie chce odchodzić, Legia nie chce go sprzedawać. Carlitos jest Legii niepotrzebny, kończy się romans. Jakie ścierwo z tej gazety to się w głowie nie mieści
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Jestem
    Jazda po Legii radykalnie zwiększa klikalność w Polsce, olać hieny!

p.s. Poziom piłkarski Wisły z Błaszczykowskim na czele wczoraj poniżej mułu, ale onanizują się tematem Błaszcza jakby kobity w redakcji poza Izą nie widzieli! To też tylko klikalność, nic osobistego bo kasa musi się zgadzać ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Ale niech piszą. Jednak zaprzeczać samemu sobie w jednym artykule to jest naprawdę poziom dna.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Ale niech piszą. Jednak zaprzeczać samemu sobie w jednym artykule to jest naprawdę poziom dna.
    Bełkot Rudzkiego zdecydowanie poziom dna przebił, aż się boję odpalać te prawdy futbolu i inne stany czy cafe!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Carlitos nie chce odchodzić, Legia nie chce go sprzedawać. Carlitos jest Legii niepotrzebny, kończy się romans. Jakie ścierwo z tej gazety to się w głowie nie mieści
    to jedna strona medalu owszem, ale druga: jak mają się teraz słowa Kucharskiego, że nie chciała Legia sprzedawać Carlitosa, do tych nieoficjalnych wydobytych przez legia.net z klubu, że "decyzja należy do Carlitosa i są przygotowani w razie czego"?
    Wg mnie to była prawda i oni byli gotowi z pocałowaniem wziąć te 2,5-3 mln, w obliczu tego, że RSP i Lopezowi nie do końca po drodze..

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    to jedna strona medalu owszem, ale druga: jak mają się teraz słowa Kucharskiego, że nie chciała Legia sprzedawać Carlitosa, do tych nieoficjalnych wydobytych przez legia.net z klubu, że "decyzja należy do Carlitosa i są przygotowani w razie czego"?
    Wg mnie to była prawda i oni byli gotowi z pocałowaniem wziąć te 2,5-3 mln, w obliczu tego, że RSP i Lopezowi nie do końca po drodze..
    Gdyby ktoś dał te 2.5 - 3 mln jurków, to by wzięli z pocałowaniem ręki! Po prostu nikt tyle nie dawał, a za frytki Lopeza sprzeda tylko idiota. Policzyli sobie, sprzedadzą Lopeza a za to wezmą następcę pasującego w 100% Ryśkowi. Za frytki następcy Carlitosa się nie kupi, więc Lopez Amice będzie musiał włożyć te kilka bramek

Ale ja się wcale nie dziwie, że w klubie chętnie zaakceptowaliby ofertę. To, że Carlitos średnio pasuje do stylu RSP to zwykły kibic może zobaczyć oglądając 3 mecze z udziałem Hiszpana. No nie jest to typowa "9", która będzie biegać i walczyć do upadłego, przepychać się z obrońcami itd. Carlitos ma 29 lat, 600 tys euro kontraktu taka oferta już się pewnie nie powtórzy. A wiadome, że sytuacja finansowa różowa nie jest. Hiszpan zrobiłby miejsce i dał swoim odejściem środki na sprowadzenie "9", która do tego stylu by pasowała.

Legionista
    Ja w ogóle jak usłyszałem, że on zarabia 600k, to się zdziwiłem i to nawet mocno..

tyle mówiło się po kontraktach Jędzy, Chukwu, że dość kominów płacowych, nie będzie oferowania takich kontraktów, szczególnie starszym grajkom, którzy będą zaraz mieli 30 na karku, a tu Mioduski wykłada tyle Hiszpanowi, co zagrał w wieku 28 lat pierwszy dobry sezon..hmm

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Ja w ogóle jak usłyszałem, że on zarabia 600k, to się zdziwiłem i to nawet mocno..

tyle mówiło się po kontraktach Jędzy, Chukwu, że dość kominów płacowych, nie będzie oferowania takich kontraktów, szczególnie starszym grajkom, którzy będą zaraz mieli 30 na karku, a tu Mioduski wykłada tyle Hiszpanowi, co zagrał w wieku 28 lat pierwszy dobry sezon..hmm
    Dawno temu to pisałem na forum.
    To zabawne jak to Mioduch krytykował BL za wysokie kontrakty a sam po cichu robi dokładnie to samo. Krytykować w mediach wysoki kontrakt Jedzy można ale jednocześnie nie przeszkadza to aby podobna kasę nowym piłkarzom.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Jakie ścierwo z tej gazety to się w głowie nie mieści
    Jest popyt, jest podaż, klęczącym przed Koprowiak podoba się jak grilują Legię w mediach.

PS szczeka, a superak zbiera wywiady.

Mioduski u Koźmińskiego:

https://sport.se.pl/pilka-nozna/ekst...Mq3P-rR5c.html

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Jest popyt, jest podaż, klęczącym przed Koprowiak podoba się jak grilują Legię w mediach.
    Kiedyś na starym stadione wisiał stosowny transparent dotyczący PS... może warto go odświeżyć?

Legionista Awatar TNTP
    Kiedyś to PS cokolwiek znaczył...dziś jego oddziaływanie jest na poziomie tłitera jakiegoś bartexa
    Wiec wieszanie jakichkolwiek transów miałoby raczej rolę promocyjna
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Stout
    Bartex to jakiś przydupas tego bartkowego ?
    Yebać ten cały przekręt sportowy.
    Niech piszą.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Cytat Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
    Kiedyś na starym stadione wisiał stosowny transparent dotyczący PS... może warto go odświeżyć?
    Czy mógłby ktoś przypomnieć treść i okoliczności?

Legionista Awatar Stout
    "Przekręt sportowy-mniej kitów, więcej faktów"
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar klinton
    Był to mecz z Łęczną w 2003 roku.

Dzięki.
    A co było tam wtedy wypisywane?

Przekręt sportowy - mniej więcej kitów faktów.
    edit: literówka.

(L)dorado - umiemy czytać transparenty; co tam w przekręcie wtedy pisywali, że taka reakcja

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    (L)dorado - umiemy czytać transparenty; co tam w przekręcie wtedy pisywali, że taka reakcja
    Z tego co kojarzę chodziło o bajkopisarstwo Kmiecika.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Orzelek
    Coś mi się kojarzy, że był też transparent o treści "Przekręt sportowy łże".

Uprawnienia umieszczania postów