Strona 86 z 90 PierwszyPierwszy ... 3676828384858687888990 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,551 do 2,580 z 2674

Wątek: W mediach o Legii...

Wywiad z Miodken na stronie głównej Wirtualnych Parówek:

Cytat Zamieszczone przez WP
    Dariusz Mioduski: Gdyby było nas stać, pomyślelibyśmy o pomocy Wiśle Kraków

Przez brak awansu do pucharów straciliśmy kilkadziesiąt milionów złotych. Gdyby nie to, nie mielibyśmy problemów finansowych - mówi Dariusz Mioduski, prezes i właściciel Legii Warszawa.
    https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...y-wisle-krakow

coraz chudszy Awatar Kijek
    Ci, którzy nie mają czasu czytac wywiadu podsumuje cały: wina Bogusia, mnie w klubie nie było.

Generalnie piękny przykład jak to jest zrobić wywiad na klęczkach. A szkoda, bo można było się spodziewac, że lewak, polonista Wawrzynowski zada jakieś trudne pytanie...
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Wirtualna Polska też klęka przed Mioduchem, a wywiad opłacał Adamowicz?
    Janusz z Południowej

Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Wirtualna Polska też klęka przed Mioduchem, a wywiad opłacał Adamowicz?
    ... jako były pracownik wirtualnej polski.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Mieliśmy szeroką kadrę złożoną z doświadczonych, starszych zawodników. Kontrakty zostały, a ta sama kadra bez Vadisa nie zakwalifikowała się nawet do Ligi Europy.
    Nic dodać, nic ująć, Dario.

#PazdanOut
    #HamaOut
    #DolarOut

Legionisci.com Awatar Woytek
    Te dzisiejsze wypowiedzi prezesa w większości są tak słabe (nic nowego), że nie mam siły ich nawet komentować

Tylko jeden cytat o transferach (przykład Kante): "Nie zmieniły się założenia na poziomie klubu a na poziomie trenerskim."

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Te dzisiejsze wypowiedzi prezesa w większości są tak słabe (nic nowego), że nie mam siły ich nawet komentować

Tylko jeden cytat o transferach (przykład Kante): "Nie zmieniły się założenia na poziomie klubu a na poziomie trenerskim."
    A ja bym z chęcią poczytal. Zawsze lepsze merytoryczne punktowanie niż ogólniki o klęczeniu.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    A ja bym z chęcią poczytal. Zawsze lepsze merytoryczne punktowanie niż ogólniki o klęczeniu.
    Ojej, smuteczek. *47
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ojej, smuteczek. *47
    Punktujesz nas tu jak wytrawny bokser. Szacun za błyskotliwosc.
    edit: literówka.

Legionista Awatar Benek
    Chociażby to...

Jak w przypadku Kante, który po pół roku w klubie musi odejść? Przecież to nie do pomyślenia.

W tamtym okresie był jednym z najlepszych zawodników na swojej pozycji w lidze,
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Chociażby to...
    Typowe prezesowe(bez względu na klub) gadanie. Nikt ci się w 100% nie przyzna, ze zjebał, tylko zacznie dorabiać do tego ideologie. W zasadzie to ja bym do tych wywiadów większej wagi nie przykładał, bo więcej tam lania wody niż czegoś sensownego. Tak jest teraz, tak bywało i w przeszłości.

Z tym Kante wydaje mi się, że nie chcą się przypucować głośno, że nie o względy sportowe chodzi, żeby nie odstraszać ewentualnych zainteresowanych. Tym bardziej, że Sa Pinto chce niby wysoką 9, czyli zawodnika jak Kante.

Typowe prezesowe(bez względu na klub) gadanie. Nikt ci się w 100% nie przyzna, ze zjebał, tylko zacznie dorabiać do tego ideologie. W zasadzie to ja bym do tych wywiadów większej wagi nie przykładał, bo więcej tam lania wody niż czegoś sensownego. Tak jest teraz, tak bywało i w przeszłości.
    Typowe twoje.
    Jak Ci się pokazuje coś to Ty "nic nowego za Bogusia też tak było". Halo pobudka, Bogusia nie ma już w klubie prawie dwa lata.

Mioduch od początku przyjął taktykę odcięcia się od BL, "jego ludzi" w klubie a także eliminowaniu systematycznie "jego" piłkarzy z drużyny. Jednocześnie tworzy drużynę po swojemu i jak widać jego strategia kompletnie nie przynosi efektu. Zamiast pieprzyć coś o Kante mógł powiedzieć konkretnie a nie jakiś PRowy bełkot.

Z wywiadu przewija się praktycznie w kazdej wypowiedzi, że nie ma kasy. No nie ma bo gdyby pudel nie chciał pokazać jaki to on jest świetny i ogólnie oh ah to już spokojnie z rok temu byłby w klubie jakiś drugi wspolinwestor. No ale dopóki Mioduch całemu światu nie pokaze, że on umie sam to nikogo nie dopuści. A jak wiemy i widzimy nie dopuści.

A już kompletna żenada i skandalem jest sugerowanie obwinianie BL za to co jest. ***** mać, pudel powtarzam miałeś dwa lata aby wyprowadzić klub na prostą o niby tej tragedii jaka nam tu zbudował BL. Robisz dwa lata po swojemu i nadal wielkie gówno. Zamiast non stop krytykować poprzednika może pora przyjąć do wiadomości, że tamta strategia była ryzykowna ale jak pokazuje życie .....jedyna słuszna. Jak mamy gonić, musimy ryzykować, musimy płacić, czasem nawet przepłacać ale ryzykowac. Wiadomo, jeszcze kwestia kto ryzykuje bo BL miał generalnie sporo szczescia. U pudla nie ma co liczyc, że będzie miał to szczęście . A tak serio to powtórzę to co pisałem w pierwszym poście po przejęciu klubu przez Mioducha: najważniejsze jest to takimi ludźmi się otoczy, doradcami, komu będzie ufał, kto mu będzie doradzal (i oficjalnie i nie). A pudel niestety zamiast bardziej kontynuować pracę BL to idzie od początku w poznańskiego excela.
    Efekty widoczne.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Nie wiem gdzie ty niby widzisz odniesienie do Leśnodorskiego. Pisząc o przeszłości odnosiłem się nie tylko do kadencji Leśnodorskiego ale i wcześniejszych prezesów. Wszyscy pierdzielili w wywiadach w podobnym stylu.

A i wskaż mi to ciągłe powtarzanie "za Bogusia to było" bo ja to raczej non stop u ciebie widzę.

No to jeśli nie o BL a o innych to tym bardziej. W normalnym miejscu pracy, gdyby Rada Nadzorcza przeczytała, że Prezes spółki, która rządzi od dwóch lat ciągle powtarza, że za poprzedników to albo tamto.
    No ale to też jest błąd strategiczny, modelu biznesowego pudla w którym właściciel jest jednocześnie prezesem. On jak już chciał "zabaweczke" na stare lata w postaci Legii to powinien wsadzić tutaj człowieka na stanowisko Prezesa w samemu sobie leżeć w tej Szwajcarii i nie robić nic, podobnie zresztą jak teraz.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar bloniaq
    Nic nie robi leżąc w Szwajcarii, ale wszystko układa pod siebie?
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

W PS artykuł o portugalskiej kolonii pióra Koprowiak. Bardzo mi się spodobał poniższy fragment:
    – Zagrożenie powstaje, gdy w zespole jest więcej niż trzech piłkarzy jednej nacji. Nawet nie z tego samego kraju, ale z jednej grupy kulturowo-językowej, jak z Bałkanów, z Czech i Słowacji. Tworzą swoje kolonie, to nie pomaga w budowaniu spójności w drużynie – mówi Mariusz Rumak, były trener Lecha i Śląska, który obecnie prowadzi Odrę Opole.

Wspomina strategię w poznańskim klubie, gdzie nie było możliwości, by sprowadzić czwartego gracza z tego samego regionu. W Lechu zdawali sobie sprawę, jak dużym jest to zagrożeniem.
    Pani Koprowiak sobie znalazła doskonały model, niedościgniony wzór na którym powinniśmy się wzorować marząc o sukcesach sportowych: Lech Poznań i Mariusz Rumak

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Pani Koprowiak sobie znalazła doskonały model, niedościgniony wzór na którym powinniśmy się wzorować marząc o sukcesach sportowych: Lech Poznań i Mariusz Rumak

Co nie zmienia faktu, że jak drużyna pod wodzą RSP da d.up.y w nadchodzącej rundzie, to wyjdzie na jej - niezależnie kogo nam stawia za wzór. Oby jednak nie
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta

Co nie zmienia faktu, że jak drużyna pod wodzą RSP da d.up.y w nadchodzącej rundzie, to wyjdzie na jej- niezależnie kogo nam stawia za wzór. Oby jednak nie
    Zawsze roz****** mi umysł Ci wszyscy "a nie mówiłem?" "czuję satysfakcję bo przewidziałem". No faktycznie, jest 50% szans, że taka prognoza się sprawdzi. Uda się albo nie. Geniusze normalnie.

Legionista Awatar Runi
    Nie wiem co oznacza grupa kulturowo - językowa, ale językowo to piłkarze z Bałkanów, Czech czy Polacy należą do tej samej grupy.
    A Mariuszek chyba zapomniał jak wagonami sprowadzał( sprowadzono mu) zawodników ze Skandynawii

Najważniejsze dla spójności kadry jest to, by zawodnicy musieli porozumiewać się w szatni przez tłumaczy. I to przynajmniej czterech.
    Dwa języki urzędowe w szatni to zdecydowanie za mało

Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta

Co nie zmienia faktu, że jak drużyna pod wodzą RSP da d.up.y w nadchodzącej rundzie, to wyjdzie na jej - niezależnie kogo nam stawia za wzór. Oby jednak nie
    Jak drużyna da dupy to dlatego, że są słabi piłkarsko i/lub trener jest słaby, a nie dlatego, że było 5 z Portugalii zamiast 2 z Portugalii, 2 z Angolii i 1 z Martyniki.

Legionista
    Jak drużyna da dupy to dlatego, że są słabi piłkarsko i/lub trener jest słaby, a nie dlatego, że było 5 z Portugalii zamiast 2 z Portugalii, 2 z Angolii i 1 z Martyniki.
    No tak ale takie zaciągi to jednak duże ryzyko, szczególnie przy takie rotacji trenerskiej. Dzisiaj Pinto jest Bogiem ale co będzie jutro nie wiadomo. Warto się uczyć na błędach przeszłości.

Legionista Awatar dilbert
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Zawsze roz****** mi umysł Ci wszyscy "a nie mówiłem?" "czuję satysfakcję bo przewidziałem". No faktycznie, jest 50% szans, że taka prognoza się sprawdzi. Uda się albo nie. Geniusze normalnie.
    Śmiem twierdzić, że duża część dziennikarstwa sportowego opiera się dzisiaj o przewidywanie po fakcie. Co by się nie działo, to u nich zawsze: "to było wiadomo...".

Legionista Awatar Gabro
    W PS artykuł o portugalskiej kolonii pióra Koprowiak. Bardzo mi się spodobał poniższy fragment:

Ciekaw jestem, czy na przykład w takiej lidze greckiej są podobne rozkminki dziennikarzy...?
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar rey
    Jasne. Natomiast myślisz, że Pani redaktor tak do tego podejdzie wtedy? Zresztą nie tylko ona - będzie powszechne "a nie mówiłem?"
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar TNTP
    Tak ogólnie to czego sie spodziewacie bo byłej działaczce kaespe ?
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Tak ogólnie to czego sie spodziewacie bo byłej działaczce kaespe ?
    A ona u nich co robiła ? Bo serio pierwsze słyszę
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Gintleman Awatar księciuniu
    Ona chyba była dziennikarką bodajże Stołecznej oddelegowaną na front robót na K6 (sama mówi, że sama się oddelegowała, bo Ł3 była obstawiona przez starszych kolegów).
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    A ona u nich co robiła ? Bo serio pierwsze słyszę
    Jeśli nic mi się nie pojebało...wszak kilka lat (czasy Wojciechowskiego) już mineło to IK była członkiem za @%@$ nie wiem jak to nazwać tego ichniego komitetu oceniającego piłkarzy po każdym meczu - na tej podstawie ustalali oni skład na następny mecz i jakieś tam chyba premie.
    Lieber tot als rot!!

Uprawnienia umieszczania postów