Strona 85 z 90 PierwszyPierwszy ... 3575818283848586878889 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,521 do 2,550 z 2696

Wątek: W mediach o Legii...

Legionista
    Co do Kulenovicia.. :
    - okej był w akademii Dinama, ale skoro go tak właściwie bez walki i wielkiego żalu puścili, to nie wiem to akurat w tym przypadku działa na taki plus i podwyższa wartość Sandro
    - no był w Primaverze Juve, potrenował z 1 zespołem, dzielił szatnię z Mandzukiciem i Dybalą, ale.. ale tutaj też przecież jakby to był jakiś talent czystej wody, za który w wieku 18 lat kluby miałyby płacić nawet te 5 mln (bo 8-10 to jakieś sci-fi) to myślę, że Juve w jakiś sposób chciałoby go zatrzymać, mieć na radarze.. A też wydaje się, że wrócił i nie było żadnego tematu wykupu bądź nawet jakiegoś prawa pierwokupu..
    - warto też przypomnieć tweet Pasiecznego nt. Kule, gdzie cytuje znajomego scouta z tamtego regionu Europy:
    https://twitter.com/tomekpasieczny/s...92415247208448

Generalnie więc scouci naprawdę mają go rozpracowanego od dawna i wg mnie, choć chciałbym się mylić, nic nie wskazuje, żeby był to napadzior, za którego niezłe zespoły będą skłonne zapłacić większą sumkę. Obecnie to możemy liczyć na 1mln euro, jak trochę pogra i postrzela to może 2-3.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Jak to? Przecież wcześniej też zadłużenie było zewnętrzne.
    Wcześniej to było zadłużenie wobec ITI,czyli ówczesnego właściciela.To jakim cudem miałoby być "zewnętrzne"?. Zewnętrzne stało się dopiero po sprzedaży Legii Mioduskiemu i Leśnemu.
    #MioduskiOut
    #SaPintoOut

Legionista Awatar midzi
    Cały czas było zewnętrzne, ale dopiero w momencie przejęcia Legii przez Leśnego i Miodka zadłużenie stało się wymagalne.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Co do Kulenovicia.. :
    - okej był w akademii Dinama, ale skoro go tak właściwie bez walki i wielkiego żalu puścili, to nie wiem to akurat w tym przypadku działa na taki plus i podwyższa wartość Sandro
    - no był w Primaverze Juve, potrenował z 1 zespołem, dzielił szatnię z Mandzukiciem i Dybalą, ale.. ale tutaj też przecież jakby to był jakiś talent czystej wody, za który w wieku 18 lat kluby miałyby płacić nawet te 5 mln (bo 8-10 to jakieś sci-fi) to myślę, że Juve w jakiś sposób chciałoby go zatrzymać, mieć na radarze.. A też wydaje się, że wrócił i nie było żadnego tematu wykupu bądź nawet jakiegoś prawa pierwokupu..
    - warto też przypomnieć tweet Pasiecznego nt. Kule, gdzie cytuje znajomego scouta z tamtego regionu Europy:

Generalnie więc scouci naprawdę mają go rozpracowanego od dawna i wg mnie, choć chciałbym się mylić, nic nie wskazuje, żeby był to napadzior, za którego niezłe zespoły będą skłonne zapłacić większą sumkę. Obecnie to możemy liczyć na 1mln euro, jak trochę pogra i postrzela to może 2-3.
    Zapewne wiele znajdzie się przykładów gdy eksperci mylą się co do 16-letniego chłopka, również tacy eksperci jacy są w Juve. Wiele zależy od charakteru, tego jak taki chłopak rozwinie się fizycznie itd. itp. Może w Dinamo pomylili się ?
    Dla równowagi mogę dać taki link:
    http://legia.com/aktualnosci/sandro-...ej-pilki-51942

Jest tam określenie z mediów w Chorwacji, że to nowy Mandżukiciu i prawdę mówiąc obecnie co raz bardziej mi go przypomina. Był kapitanem reprezentacji u-17, w sezonie w którym odchodził w 27 meczach miał 22 bramki oraz 11 asyst. Ja byłem sceptyczny co do tego chłopka, ale im dlużej go obserwuję tym więcej nabieram pewności że to może byc prawdziwy brylant
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 18-12-2018 o 22:15

Legionista
    Dokładnie, takie City puściło ostatnio Sancho, a chłopak ma takie predyspozycje do grania, że głowa mała, także to, że był odstrzelony, o niczym nie świadczy. Inna sprawa, że to co pokazał do tej pory, to mimo wszystko za malo.

Legionista
    W Radiowej Trójce właśnie było o Legii. Muniek z Częstochowy, jakiś flavio/favio(nie wiem), wspominki LM(tej wcześniejszej z szambem na murawie z PAO-o tym Szczęsny) i Feyenoord dzięki któremu kibice zobaczyli styl szalikowy i ogólnie kibicowski . Możliwe, że będzie w necie ta audycja.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    W Radiowej Trójce właśnie było o Legii. Muniek z Częstochowy, jakiś flavio/favio(nie wiem), wspominki LM(tej wcześniejszej z szambem na murawie z PAO-o tym Szczęsny) i Feyenoord dzięki któremu kibice zobaczyli styl szalikowy i ogólnie kibicowski . Możliwe, że będzie w necie ta audycja.
    W której audycji?

07:52 Muzyczny rozkład jazdy
    08:00 Serwis Trójki
    08:05 Serwis sportowy
    08:07 Zapraszamy do Trójki - ranek
    08:13 Salon polityczny Trójki
    08:30 Serwis Trójki
    08:32 Ekonomia w Trójce
    08:50 Muzyczny rozkład jazdy
    09:00 Serwis Trójki
    09:05 Serwis sportowy

Powyżej dałem wyciąg z dzisiejszej porannej ramówki.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Pablopavo?
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Pablopavo?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    W której audycji?

07:52 Muzyczny rozkład jazdy
    08:00 Serwis Trójki
    08:05 Serwis sportowy
    08:07 Zapraszamy do Trójki - ranek
    08:13 Salon polityczny Trójki
    08:30 Serwis Trójki
    08:32 Ekonomia w Trójce
    08:50 Muzyczny rozkład jazdy
    09:00 Serwis Trójki
    09:05 Serwis sportowy

Powyżej dałem wyciąg z dzisiejszej porannej ramówki.
    Mordo nie wiem, rano

Legionista Awatar Jestem
    Mordo nie wiem, rano
    Trwało więcej niż 3 minuty? W Ekonomii czy Salonie politycznym to pewnie tego nie było
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Do lodówki szedłem i się zatrzymałem i usłyszałem słowo Legia, bo tam zawsze radio gra. Jakieś około 10minut było albo 5 No ale na pewno mi się nie śniło. A zresztą uj wi bo w Sylwestra nic nie piłem(oprócz Perły sztuk raz) i mogło mi się poyebać ale wątpię. Nie wiem. Gadali o Legii. Łażę i szukam po necie i nie znajduję. Domownicy mówią, że nikt stacji nie zmieniał i Trójka leciała.

Legionista
    Co czwartek jest taka audycja o klubach tym razem mogło być o Legii

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Arve Zobacz posta
    Co czwartek jest taka audycja o klubach tym razem mogło być o Legii
    Dokładnie. Cykl poświęcony klubom istniejącym w momencie odzyskania niepodległości.

Przepraszam, ze odgrzewam stary temat, ale po prostu cos mnie trafilo. Fajnie, ze w radiu jest audycja o Legii, ale dlaczego musi ja prowadzic osoba, ktora tak nienawidzi tego klubu? Ja rozumiem, ze Hadaj ma na pienku z obecna wladza, ale sa chyba jakies granice? Przez caly program zero pozytywow o Legii, caly czas jazda po kazdej decyzji, po trenerze, wladzach, itd. Jedyny moment, gdzie robi sie milo to jak wspominamy wspaniale czasy prezesa Lesnodorskiego. Sam uwazam, ze to byl najlepszy prezes klubu w historii, ale niech ten redaktorzyna sie zdecyduje, czy jest kibicem Legii, czy Bogusia.

Pomijajac tez jego liczne bledy jezykowe i merytoryczne, rozbrajajace bylo, co powiedzial na koncu: "My nie krytykujemy Legii, my po prostu tak myslimy".

Sorry za ten tekst, musialem wyrzucic to z siebie, audycja tutaj:
    https://weszlo.fm/audycje/czarna-elk...ki-wesolowicz/

Hadaj tak ma, przez jego książę "o Legii" tez ciężko przebrać na trzeźwo
    Lecimy z Koksem wole posłuchać jesli juz w ogóle włączam to radio

Legionista
    a może... może Kijek=Hadaj?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
    Przepraszam, ze odgrzewam stary temat, ale po prostu cos mnie trafilo. Fajnie, ze w radiu jest audycja o Legii, ale dlaczego musi ja prowadzic osoba, ktora tak nienawidzi tego klubu? Ja rozumiem, ze Hadaj ma na pienku z obecna wladza, ale sa chyba jakies granice? Przez caly program zero pozytywow o Legii, caly czas jazda po kazdej decyzji, po trenerze, wladzach, itd. Jedyny moment, gdzie robi sie milo to jak wspominamy wspaniale czasy prezesa Lesnodorskiego. Sam uwazam, ze to byl najlepszy prezes klubu w historii, ale niech ten redaktorzyna sie zdecyduje, czy jest kibicem Legii, czy Bogusia.

Pomijajac tez jego liczne bledy jezykowe i merytoryczne, rozbrajajace bylo, co powiedzial na koncu: "My nie krytykujemy Legii, my po prostu tak myslimy".

Sorry za ten tekst, musialem wyrzucic to z siebie, audycja tutaj:
    https://weszlo.fm/audycje/czarna-elk...ki-wesolowicz/
    Przecież ta audycja właśnie ma to na celu..

Legionista
    Hadaj nie trawi Rado więc odpada
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

coraz chudszy Awatar Kijek
    A może... Jebnij się w łeb ?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Mam takei samo wrazenie odnosnie tej audycji. Hadaj sie nie nadaje. Warto odsluchac sobie aucyje o Lechu i tam jest fajnie, merytorycznie, jakies info zza kulis na biezaco, chlopaki tez nie przynudzaja. Lecimy z Koksem tez jest slabe, zwlaszcza ze ten Koks ma srednie pojecie o Legii (pozdro wiem ze czytasz), da sie tego sluchac dopiero jak w audycji jest ktos taki jak ten Kuba z tt i jeszcze jeden tam sie pojawia. Choc generalnie obie te audycje sa anty Legia. Hadaja nieskryta nienawisc do Mioduskiego, przeplaconych pilkarzy itd, a u Koksa jest cos w stylu monty pythona czyli wiekszosc przejaskrawiona i wysmiana... Jeszcze ten gosciu z Chotomowa ze swoimi przemysleniami jako jedyny sluchacz co tam do nich regularnie dzwoni

Legionista
    Pewnie Machnaś

Lord Koks nie jest taki zly, jednak nadaje sie do jakiejs nocnej luznej audycji.

O dziwo audycje o klubach ze Slaska, Lechu, czy ostatnio Wisle sa duzo bardziej merytoryczne i jednak nie ma tam bezsensownego walenia w klub. Na tyle ludzi zwiazanych z Legia, serio nie moga znalezc kogos kto by to byl w stanie odpowiednio poprowadzic. W sumie ten Sadomski by sie nawet nadal, to tez smieszne, ze gosc musi bronic klubu w audycji, ktora prowadzi niby wielki fan Legii.

Nikt nie jest ważniejszy od klubu – to słowa, które słyszymy często z ust trenerów, a zwłaszcza menedżerów lub szefów klubów w Anglii. Miałem w głowie ten cytat, kiedy oglądałem niedzielny, fantastyczny mecz Premier League między Tottenhamem a Manchesterem United. Pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera Czerwone Diabły wygrały szósty mecz z rzędu. I ten szósty był bardzo ważny, bo przeciwko innej drużynie z czołówki tabeli. Co więcej, prowadzonej przez Mauricio Pochettino, który podobno jest jednym z głównych kandydatów do objęcia na stałe schedy po Jose Mourinho. Dzięki tej wygranej wzrosły jednak szanse na stałą pracę Solskjaera na Old Trafford.

United pod okiem Norwega odetchnął z ulgą, gra tej drużyny zmieniła się diametralnie. To dowód na to, że relacje z Mourinho – znanym z dość dużej stanowczości, czasem trącącej władzą autorytarną, były nie do naprawienia. Angielskie media donoszą, że na Old Trafford już wszyscy mieli dość aroganckiego Portugalczyka, który „przeczołgałâ€ kilku piłkarzy i który nie szanował szarych pracowników klubu. Najgłośniej było o jego złych relacjach z Paulem Pogbą. Jednak to niejedyny problem – widać było, że zawodnicy nie chcą za niego umierać, że zaczynają się oddalać i przestają robić postęp. Czy świadomie grali przeciwko niemu? Być może grali przeciwko niemu podświadomie.

Patrzę na to, co się dzieje w Manchesterze i... myślę o obecnej sytuacji w warszawskiej Legii. Do mediów przecieka coraz więcej informacji o charakterze i metodach zarządzania klubem przez Ricardo Sa Pinto. Kilka dni temu w „Przeglądzie Sportowym” ukazał się obszerny artykuł na ten temat. Przyznaję, że dochodziły mnie niepokojące informacje, ale to, co przeczytałem w artykule Izy Koprowiak, dość mocno mnie zszokowało. Wniosek jest taki, że ten człowiek nie szanuje innych. Wiem, że takie metody pracy mają wielu zwolenników wśród kibiców, którzy uważają piłkarzy za rozkapryszone gwiazdy. Gwiazdy, którym nie chce się specjalnie pracować, ale bardzo chętnie wyciągają ręce po pieniądze. Owszem, czasem drużyny potrzebują wstrząsu, piłkarze dodatkowej motywacji, a każdy trener wchodzący do takiej szatni jak ta w klubie z Łazienkowskiej musi mieć charyzmę, budzić respekt i musi zdobyć posłuch. Charyzma i respekt to jedno, ale budzenie strachu – to coś zupełnie innego. A, jak wynika z doniesień z różnych stron, w przypadku Sa Pinto mamy do czynienia z zamordyzmem. Z człowiekiem, który zdaje się nie szanować klubowych wartości, klubowych legend.

Historię pracy Portugalczyka znamy już od dłuższego czasu, wiemy w jakich okolicznościach rozstawał się ze Standardem Liege. Na razie wielu przymyka oko na jego wybryki w Polsce, bo Legia po okresie zapaści pod rządami Chorwatów Romeo Jozaka i Deana Klafuricia zaczęła nieźle grać. Chwaliłem ją po kilku meczach, że odzyskuje styl, że Sa Pinto nie bał się odstawić niektórych zawodników i postawić na innych, młodszych. Czy Legia jest na tyle mocna, żeby skończyć sezon z trofeami? To się okaże. Niepokoi mnie to, że losy drużyny spoczywają w rękach jednego człowieka. Że jedyną instancją nad nim jest właściciel i prezes Dariusz Mioduski. Prezes, który niedawno chciał mieć pełną kontrolę nad tym, co się dzieje – nad transferami, nad wyborami personalnymi. Teraz poszedł w drugą stronę, czyli odsunął się w cień, dając pełnię władzy portugalskiemu trenerowi, który porozumiewa się i ufa tylko swoim portugalskim współpracownikom, który zaczyna ściągać do szatni coraz więcej rodaków. Nie podoba mi się, że prezes daje przyzwolenie na to, by trener nie szanował współpracowników, żeby budził wśród nich strach i przerażenie. To nie jest dobra droga i takich zachowań nie usprawiedliwia nawet sukces sportowy. Wcześniej czy później to się źle odbije na drużynie i na klubie. Ciekaw jestem, jak Sa Pinto zniesie to, gdy drużyna zaliczy serię słabszych spotkań. Czy zdoła nad tym zapanować, bo mnie się wydaje, że pójdzie to w stronę destrukcji. Zamordyzm ma krótkie nogi, wcześniej czy później piłkarze się zbuntują.

Ktoś powie: przecież Alex Ferguson rządził w United twardą ręką prawie 30 lat. Czy Ferguson był dyktatorem? Nie! Czym innym jest autorytet, charyzma, czym innym są rządy dyktatorskie. Ciężki trening – tak, dyscyplina – tak, ale brak szacunku – to jest niedopuszczalne zarówno w sporcie, jak i w życiu. Piłkarze zniosą wiele, ale w pewnym momencie musi to pęknąć. Nie życzę Legii takiego scenariusza, że po odejściu Portugalczyka zostanie spalona ziemia.
    Dziekanowski tez sie przejechał po Pinto. Oj, komus mocno na odcisk nacisnął.

Legionista Awatar tio
    Dzisiejszy Przegląd Sportowy:
    Cytat Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
    Mioduski pojechał uspokoić Sa Pinto. Trener Legii może posłuchać tylko prezesa klubu.
    Maciej Kaliszuk
    Dziwnych zwyczajów w Legii ciąg dalszy. Warszawski zespół ma za sobą kolejny sparing, ale sami piłkarze nie wiedzieli, kto będzie ich rywalem. Klub o tym, że rozegrał to spotkanie, nie informuje na swojej stronie internetowej ani koncie na Twitterze, a meczu nie mogli oglądać nawet pracownicy mediów klubowych, nie mówiąc już o nikim z zewnątrz. Takie zmiany wprowadził bowiem trener Ricardo Sa Pinto.

Już jesienią, gdy ekipa grała sparingi, to klub nie informował nawet o ich wyniku, choć rezultatów ani składów nie udało się zatrzymać w tajemnicy. Tak było i tym razem. Portale legia.net i legionisci.com podały zestawienie, w którym wystąpili mistrzowie Polski.

Przed starciem z portugalskim trzecioligowcem Amora FC, władze klubu próbowały przekonać Sa Pinto, by wpuścił chociaż wysłanników legijnych mediów, ale Portugalczyk okazał się nieugięty.

Na zgrupowanie do Troi dotarł prezes Dariusz Mioduski i ma porozmawiać ze szkoleniowcem, aby ten zmienił zachowanie. To jedyna osoba w klubie, której Sa Pinto może posłuchać.

A samo spotkanie warszawska drużyna wygrała 2:0, choć długo utrzymał się bezbramkowy remis. Drugiego gola w drugim tegorocznym meczu strzelił William Remy. Poza tym Sa Pinto w przerwie znów wymienił całą jedenastkę. W pierwszym składzie wystąpił 17-letni Michał Karbownik, ale szybko zmienił go obchodzący wczoraj 35. urodziny Miroslav Radović.
    źródło: https://www.przegladsportowy.pl/pilk...-pinto/7s9ycc7

Zastanawiam się tylko skąd przypuszczenie, że prezes Mioduski przyjechał na zgrupowanie żeby rozmawiać z trenerem Sa Pinto o jego rezygnacji z zamykania/utajniania sparingów?
    My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się, będziemy razem z Tobą i na dobre i na złe!

Legionista Awatar Numer
    Ponieważ jak w Legii źle się dzieje to kliknięć jest więcej i trzeba na szybko jakiegoś newsika wymyślić. Odkąd Rudzki stał się naczelnym, PS spadł jeszcze bardziej na psy.

Legionista
    Od poczatku bylo wiadomo ze DM przyleci do nich. Przeciez nawet byla ta oferta dla VIP na wyjazd do tego hotelu z kolacja na ktorej bedzie DM razem z przedstawicielami klubu i druzyny... W przegladzie naprawde przeginaja pale.

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Od poczatku bylo wiadomo ze DM przyleci do nich. Przeciez nawet byla ta oferta dla VIP na wyjazd do tego hotelu z kolacja na ktorej bedzie DM razem z przedstawicielami klubu i druzyny... W przegladzie naprawde przeginaja pale.
    nieprawda, wszystko nieprawda....prezes poleciał bo trener zły i w ogóle to dziennikarze nie mogli wejść na mecz czy wcześniej na trening

a tak na serio - nie mają o czym pisać

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    nieprawda, wszystko nieprawda....prezes poleciał bo trener zły i w ogóle to dziennikarze nie mogli wejść na mecz czy wcześniej na trening

a tak na serio - nie mają o czym pisać
    A niech sobie niemoty memłają tę Wisłę w kółko!

Co do Kulenovicia.. :

Dinamo ściąga do swojej akademii wszystkich najbardziej utalentowanych graczy z Bałkanów...skoro mają tyle talentów to wątpię, że będą płakać za Kulenoviciem

Uprawnienia umieszczania postów