Strona 84 z 90 PierwszyPierwszy ... 3474808182838485868788 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,491 do 2,520 z 2674

Wątek: W mediach o Legii...

coraz chudszy Awatar Kijek
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Bardzo dużo zależy od tego za ile sprzedamy w zimie Szymańskiego i Nagy.
    W dalszej części screena wklejonego przez Kotzi jest wzmianka,że Legia zaplanowała przychody transferowe w zimie na ok. 30 000 000 PLN.
    #MioduskiOut

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    W dalszej części screena wklejonego przez Kotzi jest wzmianka,że Legia zaplanowała przychody transferowe w zimie na ok. 30 000 000 PLN.
    No wtedy by się zgadzało 7-8 mln euro.
    5-6 Sebix, 2 Nagy plus może uda się urwać jakieś mega drobne na waciki za Pazdana, Mączyńskiego, Jodłowca, Kante.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    No wtedy by się zgadzało 7-8 mln euro.
    5-6 Sebix, 2 Nagy plus może uda się urwać jakieś mega drobne na waciki za Pazdana, Mączyńskiego, Jodłowca, Kante.
    Tylko czy uda się uzyskać aż tyle za Szymańskiego?Nie byłbym tego taki pewien,zwłaszcza,że inne kluby zdają sobie pewnie sprawę z naszej przymusowej sytuacji i mogą spróbować to wykorzystać(trochę tak,jak było z Wisłą i Carlitosem,chociaż to jeszcze nie ta powaga sytuacji).
    #MioduskiOut

Legionista
    Nagy 2 mln? Toż Reca poszedł w wieku 23 lat za 4,5 mln.. Mniej niż 4 to żart, patrząc na ostatnie ceny asów z naszej ligi.

Legionista Awatar Gabro
    Pamiętajmy jeszcze o % od Prijo, Dudy i Beresia.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Nagy 2 mln? Toż Reca poszedł w wieku 23 lat za 4,5 mln.. Mniej niż 4 to żart, patrząc na ostatnie ceny asów z naszej ligi.
    Ok, akceptujemy Pana propozycję.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Reca to zly przyklad, pamietaj jak trudno jest znaleźć szybkiego lewego obrońce. Na pewno ciężej znaleźć piłkarza o takiej specyfice, niż skrzydłowego jak Nagy. Dostaniemy za niego 2,5-3mln max. Wszystko powyżej tej kwoty uznam za sukces.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Ok, akceptujemy Pana propozycję.
    my, czyli kto? Twoje gospodarstwo domowe?
    Doceniam, ale nie wiem czy macie jakąkolwiek władzę w klubie.

@Kotzi:
    tak, masz rację, ale tak czy siak 2 mln za Nagy'ego wydaje mi się zdecydowanie za mało. On jest teraz liderem tej drużyny i co mecz naprawdę jest co najmniej niezły, a często bardzo dobry. Ma jeszcze ten wielki plus, że nawet jak czysto piłkarsko mu gorzej idzie, to zapierdala, walczy w obronie i trzymanie kogoś takiego na boisku, przy słabszej dyspozycji czasem, to nie jest strzał w kolano.

30 mPLN? Kwota nierealna. No chyba, że rozłożone na raty i z bonusami nie do osiągnięcia.
    Jak pójdzie kilku na sprzedaż aby wyrobić te kwotę ciekawe kto będzie grał i walczył o puchary w przyszłym sezonie. A to wydaje się być albo nie być dla nas. Nie wierzę, że Mioduski 3 rok z rzędu dosypie kasy.

Legionista Awatar Marcino
    Wyprzedajmy najlepsze ogniwa, a w sierpniu wywiesimy trans: Kopacze gdzie są puchary ?
    Oby tylko Miodek trenera nie sprzedał z rozpędu, bo z tym gościem to wierzę, że damy radę nawet wzmocnieniem z rezerw.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
    Nie wierzę, że Mioduski 3 rok z rzędu dosypie kasy.
    Jeśli Mioduski ma choć trochę rozsądku,to w przyszłym sezonie nie oprze już budżetu na tak niepewnych przychodach,jak premie z pucharów.To jest niestety zbyt ryzykowne,o czym właśnie się przekonujemy...
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Jestem
    Co do sytuacji finansowej klubów eklapy przypomnę ten artykuł:
    https://www.money.pl/gospodarka/wiad...0,2412296.html

Nie jest pisany przez tęczowego i jego przyjaciół, tylko trzeba czytać ze zrozumieniem. Wynika z niego, że to Górnik Zabrze jest w czarnej d... obok Wisły a nie Legia, my mamy jeszcze ze dwa lata czasu, a byliśmy w czarnej d... kilka lat temu, warto to przemyśleć na spokojnie i pamiętać o aktywach niegotówkowych Legii.

Przy sprzedaży piłkarzy do rozsądnych krajów to prawie nie ma znaczenia czy kasa jest rozłożona na raty czy nie, taki papier (kontrakt na sprzedaż) jest wart tyle co pieniądz i daje płynność bez żadnego problemu za drobną prowizją - UEFA jest w pewnym sensie gwarantem i nikt nie podskakuje zanadto bo inaczej ma bana w Europie i może się pożegnać z biznesem.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    z drugiej strony 2019/2020:
    +10 mio z TV
    +10 mio z wygaśniętych kontraktów

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez bofff Zobacz posta
    z drugiej strony 2019/2020:
    +10 mio z wygaśniętych kontraktów
    Ale kogoś trzeba będzie na ich miejsce sprowadzić.Pewnie będą zarabiać znacznie mniej,ale jednak.
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Ale kogoś trzeba będzie na ich miejsce sprowadzić.Pewnie będą zarabiać znacznie mniej,ale jednak.
    Wyciągnie się kolejnych młodych z akademii i uzupełnienia będą na zasadzie: młody za młodego, stary za starego a czasem młody za starego, jest inna droga?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Wyciągnie się kolejnych młodych z akademii i uzupełnienia będą na zasadzie: młody za młodego, stary za starego a czasem młody za starego, jest inna droga?
    OK,ale trzeba jeszcze jakoś zdobyć mistrzostwo i zachować jakieś szanse na puchary.Może jednak być konieczność ściągnięcia kogoś z zewnątrz.jeśli ci młodzi z akademii byliby aż tak dobrzy,to graliby już teraz.Raczej Sa Pinto nie jest do nich uprzedzony,tylko dlatego,że są młodzi?
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 18-12-2018 o 07:56
    #MioduskiOut

Legionista
    Osobiście uważam że czarnym koniem tego okienka może być Kulenović i lekiem na problemy finansowe. Gość jest Chorwatem (kraj wicemistrzów), uczył się grać w Dinamie Z. (który ma renomę w Europie), był rok w Juventusie (na zapleczu ale jednak), jest napastnikiem (a to towar zawsze poszukiwany), ma doskonałe warunki fizyczne, zaczyna mieć liczby w lidze i jest młody. Moim zdaniem facet ma wszystko, mocna głowę, mocno stąpa po ziemi, co słychać w wywiadach. Moim zdaniem on może być bombą transferową tej zimy i zasypie dziurę budżetową Jestem sobie wstanie wyobrazić, że go kupuje klub z wysp za 8-10 mln euro już tej zimy
    W zimie Prijo i Bereszyński mogą zmienić klub, pisze się o tym coraz głośniej, a to zależnie od sum transferowych, może być około 2 mln euro.
    No i spieniężyć tej zimy kogo się da z ludzi którzy w lecie kończą się kontrakty, ewentualne, oddać byle zwolnić kasę z ich pensji.
    Szymańskiego zostawić, chłopak nie jest gotowy na Europę, niech w 2019 pogra w kraju, w wakacje ma ME u21, na jesieni puchary, więc za rok może być warty dużo więcej. Do odejścia jest gotowy Nagy, jeśli znajdzie się kupiec za 4 mln euro to sprzedawać.
    Tak to widzę.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 18-12-2018 o 09:43

Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Osobiście uważam że czarnym koniem tego okienka może być Kulenović i lekiem na problemy finansowe. Gość jest Chorwatem (kraj wicemistrzów), uczył się grać w Dinamie Z. (który ma renomę w Europie), był rok w Juventusie (na zapleczu ale jednak), jest napastnikiem (a to towar zawsze poszukiwany), ma doskonałe warunki fizyczne, zaczyna mieć liczby w lidze i jest młody. Moim zdaniem facet ma wszystko, mocna głowę, mocno stąpa po ziemi, co słychać w wywiadach. Moim zdaniem on może być bombą transferową tej zimy i zasypie dziurę budżetową Jestem sobie wstanie wyobrazić, że go kupuje klub z wysp za 8-10 mln euro już tej zimy
    W zimie Prijo i Bereszyński mogą zmienić klub, pisze się o tym coraz głośniej, a to zależnie od sum transferowych, może być około 2 mln euro.
    No trochę Cię chyba wyobraźnia poniosła Ale z tym co piszesz (oprócz kwot ) - jaknajbardziej się zgadzam.
    Sandro może być dla bardzo cennym towarem eksportowym. Trzymam kciuki za to, że będzie dostawał co raz więcej szans i je wykorzystywał. Jeśli strzeliłby do końca sezonu jeszcze kilka bramek to na pewno wpadłoby za niego kilka ciekawych ofert.
    Jeśli w tym okienku odejdą Szymański i Nagy, to stawiam, że następny w kolejce do sprzedania będzie właśnie młody Kulenovic. Jeszcze nie w tym okienku, ale po sezonie jest to bardzo prawdopodobne. Wtedy w ataku zostałby jeszcze w miarę młody Niezgoda, który w przypadku rozegrania dobrego sezonu też pewnie by wyfrunął.
    Podsumowując - gdyby wymienieni wyżej dostawali szanse regularnych występów i prezenetowali się w nich dobrze to Legia w 2 lata może nieźle zarobić na tych kilku głowach.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    Może mnie poniosło, ale jeśli Bednarek odchodzi za 6 mln euro, młody obrońca który niczym nie błysnął w zasadzie przed odejściem, zagrał na MEu21 i tyle, nawet w lidze jakoś nie grał rewelacyjnie to według mnie, być może nie w zimie, ale w wakacje gdyby jak piszesz strzeli kilka goli na wiosnę i będzie grał w miarę regularnie, to według mnie jest wstanie odejść na wyspy za większe sumy niż Bednarek. No ale to tylko moje zdanie i przyznaję że w zimie może to być mało realne, ale w wakacje wyobrażam sobie kwoty na poziomie 8-10 mln euro.
    Co do Szymańkiego bardzo bym nie chciał aby odszedł teraz, gdy mamy w perspektywie MEu21 i taką fajna grupę i można się pokazać w wakacje, a razem z nim Wieteska za którego w lecie już były oferty z FRancji za 2 mln euro. Mam nadzieję że Mioduski tego błędu nie popełni i wytrzyma ciśnienie. Jest Nagy gotowy na wyjazd według mnie i jego sprzedać, plus to co pisałem wcześniej, może udało by się połatać budżet.
    E:
    Moim zdaniem trzeba jak najmniej osłabić zespół, bo na jesień puchary, Sa Pinto ma szansę zrobić przez ten czas fajna maszynkę do grania i według mnie można budżet zasypać grą w pucharach na jesieni, tylko wytrzymać ciśnienie i nie rozsprzedać zespołu. Jakby się nie udało to na jesieni można sprzedać najcenniejsze klejnoty. Ale uważam że już z taka gra jaka jest teraz, byśmy przeszli tych rywali co mieliśmy teraz w pucharach i byłby grupa LE.

Panie Mioduski do trzech razy sztuka, 2 razy była lipa z pucharami, teraz trzymaj Pan ciśnienie hehehe
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 18-12-2018 o 10:22

Legionista Awatar Chmielo
    Lodu na głowę z tym Kulenovićem. Chłopak ma raptem przebłyski i widać, że się stara. Jakie 8 milinów? Duda, Wolski pokazali się w Europie, a odeszli za połowę tego (Wolski nawet za ćwierć).
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Lodu na głowę z tym Kulenovićem. Chłopak ma raptem przebłyski i widać, że się stara. Jakie 8 milinów? Duda, Wolski pokazali się w Europie, a odeszli za połowę tego (Wolski nawet za ćwierć).
    Inflacja
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Wolski to nie jest dobry przykład, bo poszedł i przepadł. Natomiast Duda, Bereszyński, Bielik czy bramkarze pokazali, że u nas można kupić bardzo dobrych piłkarzy za rozsądne pieniądze, dlatego Szymański, Nagy, Wieteska, Kulenovic czy Majecki pewnie są bacznie obserwowani przez skautów z zachodu. Nasze obecne miejsce w szeregu to sprzedawanie młodych utalentowanych za 3-5 mln euro.

Jakby PAOK sprzedał Prijovica za dobrą kasę, a Hertha Dudę to dla nas byłoby lepiej, bo nie trzeba będzie sprzedawać zbyt wielu młodych. Może jeszcze ktoś skusi się na Sanogo z Zagłębia to też parę grosza za niego moglibyśmy dostać, a wpływu na drużynę nie byłoby żadnego.

Legionista Awatar Jestem
    Myślę, że Dominik jest w pierwszej kolejności do opchnięcia za dobre pieniądze, u niego raptowny wzrost wartości latem jest mało prawdopodobny. W przypadku Sebastiana istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo wzrostu wartości w wakacje przy oczywistym ryzyku kontuzji i wody sodowej.
    Radek absolutnie musi z rok jeszcze pograć, teraz zostałby sprzedany jako "półprodukt" za stosunkowo małe pieniądze na ławkę a nie do grania.
    Te 30 mln za transfery to latem, teraz to jest praktycznie niewykonalne ale zobaczymy co przyniesie zima, inflacja na piłkarzy straszna ...

Legionista Awatar midzi
    Myślę, że skończy się jak zwykle i wielkiej rozprzedaży nie będzie. Odejdą pewnie Pazdan i Malarz, bo nie grają i raczej nic ciekawego do atmosfery nie dają w tym momencie. Pinto raczej się nie cacka. Obaj są skreśleni za jego bytności w Legii.

Ani Nagy, ani Szymański zimą nie odejdą.

Arek pewnie sam będzie chciał odejść, szczególnie jak w Płocku będą szukać bramkarza(a ponoć będą).

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Myślę, że skończy się jak zwykle i wielkiej rozprzedaży nie będzie. Odejdą pewnie Pazdan i Malarz, bo nie grają i raczej nic ciekawego do atmosfery nie dają w tym momencie. Pinto raczej się nie cacka. Obaj są skreśleni za jego bytności w Legii.

Ani Nagy, ani Szymański zimą nie odejdą.
    To raczej nie jest dobra wiadomość.Dziurę budżetowa trzeba jednak jakoś załatać.A z czego,jak nie z transferów?
    #MioduskiOut

Legionista Awatar midzi
    Przez lata graliśmy z ogromnym zadłużeniem wobec ITI i jakoś wtedy nie było takiego płaczu.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Przez lata graliśmy z ogromnym zadłużeniem wobec ITI i jakoś wtedy nie było takiego płaczu.
    Ale to było zadłużenie wobec właściciela,a ono tak naprawdę stanowi problem dopiero,gdy właściciel się zmieni.Teraz część zadłużenia mamy wobec podmiotów zewnętrznych.A tu nie ma zmiłuj-płacisz,albo nie dostajesz licencji.A to zadłużenie może jeszcze rosnąć,bo Miodka raczej nie stać na dokładanie z własnej kieszeni w nieskończoność...
    #MioduskiOut

Legionista Awatar midzi
    Jak to? Przecież wcześniej też zadłużenie było zewnętrzne.

Spłaciliśmy je dopiero pieniądzmi z LM. A następnie Leśny i Wandzel "spłacili" siebie pozostałą kasą.

Uprawnienia umieszczania postów